Fundacja Pod Jednym Dachem - gdzie te kocie Domy?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt wrz 19, 2014 17:53 Re: Fundacja Pod Jednym Dachem - gdzie te kocie Domy?

Chmurka już od wczorajszego wieczoru u siebie! Mieszka z parą, Dominiką i Łukaszem - została jedynym kotem.

Ani przez sekundę się nie wahała w nowym miejscu - zwiedziła tylko kuwetę, zajrzała pod łóżko, spałaszowała kolację - i już :ok: .

Takie kocie aklimatyzacje lubimy najbardziej 8) .

Wielkie podziękowania dla Moniki S., która z wielkim sercem opiekowała się koteczką wirtualnie :1luvu:
"Wykuj własny szlak przez kraj dziki i surowy..."

luelka

 
Posty: 4356
Od: Sob cze 30, 2007 8:14
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie wrz 21, 2014 8:04 Re: Fundacja Pod Jednym Dachem - gdzie te kocie Domy?

:D :D :D

Gratulacje! :piwa:

Chmurko, wszystkiego smacznego :wink: na nowej drodze życia!
Obrazek

grrr...

 
Posty: 15640
Od: Pon paź 09, 2006 19:32
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon wrz 22, 2014 13:08 Re: Fundacja Pod Jednym Dachem - gdzie te kocie Domy?

Bardzo bym chciała jeszcze, żeby Olla też znalazła swój Dom...
Popatrzcie, jaka cudna:

http://pjd.blox.pl/2014/09/Czy-czar-to- ... entow.html
"Wykuj własny szlak przez kraj dziki i surowy..."

luelka

 
Posty: 4356
Od: Sob cze 30, 2007 8:14
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon wrz 22, 2014 13:21 Re: Fundacja Pod Jednym Dachem - gdzie te kocie Domy?

Jest cudowna :1luvu:

Co za oczy :!:

Żebyś ktoś się wreszcie w niej zakochał :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon wrz 22, 2014 18:40 Re: Fundacja Pod Jednym Dachem - gdzie te kocie Domy?

Prześliczna! :1luvu: A w realu jeszcze cudowniejsza :!:
Obrazek

grrr...

 
Posty: 15640
Od: Pon paź 09, 2006 19:32
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon wrz 22, 2014 21:14 Re: Fundacja Pod Jednym Dachem - gdzie te kocie Domy?

grrr... pisze:Prześliczna! :1luvu: A w realu jeszcze cudowniejsza :!:

Wierzę, bo koty są tak wspaniałymi i pięknymi istotami, że żadne zdjęcia i żadne słowa nigdy nie oddadzą w pełni ich uroku, piękna i mądrości. :-)

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto wrz 23, 2014 9:45 Re: Fundacja Pod Jednym Dachem - gdzie te kocie Domy?

Przekazałam Olli - i aż się rozmruczała :1luvu: . Bardzo dziękuje za ciepłe słowa i idzie przeczekać szarość-burość zawinięta w kocyk :lol:
"Wykuj własny szlak przez kraj dziki i surowy..."

luelka

 
Posty: 4356
Od: Sob cze 30, 2007 8:14
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon paź 06, 2014 18:43 Re: Fundacja Pod Jednym Dachem - gdzie te kocie Domy?

:strach: Dzisiaj wróciły do mnie Pyza i Ilsa, PaJDotki wyadoptowane 2 lata temu. Z powodu poważnej choroby i braku możliwości kontynuowania opieki. Koty są przerażone, ale mimo to cieszę się, że są już u nas, bezpieczne.

:cry: :cry: :cry:
"Wykuj własny szlak przez kraj dziki i surowy..."

luelka

 
Posty: 4356
Od: Sob cze 30, 2007 8:14
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon paź 06, 2014 19:43 Re: Fundacja Pod Jednym Dachem - gdzie te kocie Domy?

O matko. :cry:
Obrazek

grrr...

 
Posty: 15640
Od: Pon paź 09, 2006 19:32
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto paź 07, 2014 20:54 Re: Fundacja Pod Jednym Dachem - gdzie te kocie Domy?

Dziewczyny kocie siedzą pokulone, ale udało mi się je dzisiaj rozgłaskać trochę - wyluzowały na tyle, że skorzystały obie z kuwety. Ale z jedzeniem jest bardzo kiepsko, próbowałam jak z nieoswojonymi kocimi podrostkami: z convalescentem na palcu. Pyza trochę na to idzie, Ilsa zamyka się od razu w sobie.

Biedne te koty - mam nadzieję, że po nocy będzie im trochę lepiej...
"Wykuj własny szlak przez kraj dziki i surowy..."

luelka

 
Posty: 4356
Od: Sob cze 30, 2007 8:14
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro paź 08, 2014 6:28 Re: Fundacja Pod Jednym Dachem - gdzie te kocie Domy?

Jest lepiej?

Mocne kciuki!
Obrazek

grrr...

 
Posty: 15640
Od: Pon paź 09, 2006 19:32
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt paź 10, 2014 0:07 Re: Fundacja Pod Jednym Dachem - gdzie te kocie Domy?

luelka pisze:Dziewczyny kocie siedzą pokulone, ale udało mi się je dzisiaj rozgłaskać trochę - wyluzowały na tyle, że skorzystały obie z kuwety. Ale z jedzeniem jest bardzo kiepsko, próbowałam jak z nieoswojonymi kocimi podrostkami: z convalescentem na palcu. Pyza trochę na to idzie, Ilsa zamyka się od razu w sobie.

Biedne te koty - mam nadzieję, że po nocy będzie im trochę lepiej...


Biedactwa, trzymamy kciuki, żeby szybko się odstresowały i zaczęły jeść.
Ex-PaJDotki: Betka Obrazek i Snake ObrazekObrazek Obrazek

foczka.skoczka

 
Posty: 302
Od: Sob lut 27, 2010 14:55
Lokalizacja: Londyn

Post » Wto paź 21, 2014 21:24 Re: Fundacja Pod Jednym Dachem - gdzie te kocie Domy?

Kociaki mi się rozkręciły - przez chwilę miałam naprawdę panikę w oczach. W domu cztery koty, malutkie dziecko, dziecko płacze, koty przerażone, w depresji, nie chcące jeść: dwoiłam się i troiłam, żeby jakoś to stado zabezpieczyć. Ilsa zaczęła jeść pierwsza - tylko głaskana. Pyza później - też tylko głaskana. Obie po parę ziarenek tylko na raz...No ale przetrwaliśmy to wszystko. Dziewczyny zaczęły wychodzić najpierw do mnie, później do mojego męża. Teraz czasami nawet gościom się pokażą, ale są bardzo-bardzo-bardzo nieufne wobec obcych. Wiem, że wyadoptowaliśmy je prawie dwa lata temu, ale obie były wtedy już podrostkami - i obie były super ufne i pewne siebie. Nie wiem, jak to ma się do obecnego stanu i co je spotkało.

Ale musimy iść jakoś dalej - i skoro przekonaliśmy je, że warto zawalczyć - to teraz trzeba jeszcze znaleźć im takiego Człowieka, co to ich, kurna, nigdy więcej nie zawiedzie.
"Wykuj własny szlak przez kraj dziki i surowy..."

luelka

 
Posty: 4356
Od: Sob cze 30, 2007 8:14
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lis 03, 2014 22:21 Re: Fundacja Pod Jednym Dachem - gdzie te kocie Domy?

Jeden z maluchów z Krzeszowic, Pluto, przeprowadził się do nowego DT, do Marzeny. Dziękujemy :1luvu:

Kocurek to łagodniutkie zwierze - na razie dość zestresowany jest sytuacją, ale pozwala się głaskać i pocieszać, a Marzena robi co w jej mocy, żeby kawalerowi wynagrodzić trudy tego kroku w kierunku nowego domu.

Reszta maluchów dobrze, Piszczałka od zeszłego tygodnia DT u Magdy ( :1luvu: :1luvu: :1luvu: ). Któreś bure będzie miało rozmowę adopcyjną już w czwartek.

Prosimy o kciuki!
"Wykuj własny szlak przez kraj dziki i surowy..."

luelka

 
Posty: 4356
Od: Sob cze 30, 2007 8:14
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto lis 04, 2014 21:37 Re: Fundacja Pod Jednym Dachem - gdzie te kocie Domy?

Pluto zaczął jeść na całego, mruczeć na całego i wystawiać brzuszek na całego.

Brawa dla Marzeny i Rafała :1luvu: :ok: :ok: :ok: To teraz "tylko" nowy dom trzeba znaleźć :smokin:
"Wykuj własny szlak przez kraj dziki i surowy..."

luelka

 
Posty: 4356
Od: Sob cze 30, 2007 8:14
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 246 gości