Lolek z lasu ma 11 tyg.Pojechał do domu

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob paź 15, 2011 9:19 Re: Lolek z lasu ma 6 tyg. i kk. PILNIE dom dla malucha

To kiedy przeprowadzka Lolka :)
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21542
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Sob paź 15, 2011 9:30 Re: Lolek z lasu ma 6 tyg. i kk. PILNIE dom dla malucha

Przepraszam, że wyrwałam ze snu :(, ale nie wiedziałam, że jest Pani chora i że śpi. Nie miałam zamiaru nikogo budzić, dlatego zadzwoniłam o 9. Może rzeczywiście byłam nadgorliwa i trzeba było zaczekać do południa, ale jak widzę "PILNIE" i "NA CITO", to sądziłam, że każda godzina ma znaczenie... Dodam tylko, że osoby, z którymi dotychczas miałam styczność w sprawach kotów (inni stali bywalcy miau) zawsze mówili, że jeśli chodzi o kota, można do nich dzwonić nawet w środku nocy; może stąd moje przekonanie że każdy taki telefon jest dla właściciela kota miły i że za każdy taki telefon jest wdzięczny tj. powie chociaż dziękuję.
Wybór kota jest dla mnie bardziej złożony, niż można to wywnioskować z chwili rozmowy... To nie chińska zalewana zupka, że wchodzę do sklepu po wegetariańską, a kupuję krewetkową, bo akurat innych nie ma na półce.
Zadzwoniłam po Lolka, dostałam propozycję innego kota; podziękowałam za nią i powiedziałam że będę w kontakcie. Nie zdecyduję się na adopcję Jagienki z powodu takiego, że moim zdaniem musi być jakaś nić porozumienia pomiędzy osobą oddającą kota do adopcji, a tym, kto go adoptuje. Uważam, że powinno być pomiędzy tymi osobami jakieś zaufanie, szacunek i odrobina sympatii. Plus chęć utrzymania choć minimum kontaktu na przyszłość. Dla dobra kota. Tu tego zabrakło; są natomiast bezpodstawne pretensje.
Nie ma co dyskutować o szczegółach. Najważniejsze, że Lolek ma dom, z mojej strony to tyle. Pozdrawiam raz jeszcze i trzymam kciuki za udaną przeprowadzkę :)

dorota_d

 
Posty: 1401
Od: Wto wrz 23, 2008 20:40
Lokalizacja: okolice P-nia

Post » Sob paź 15, 2011 11:07 Re: Lolek z lasu ma 11 tyg. Będzie dom dla malucha

ametyst55 dziś po południu :)

dorota_d naprawdę nie masz za co mnie przepraszać, nie o to chodzi
Mi też jest przykro z powodu nieporozumienia, także zapomnienia imienia kota
Jestem poważnie chora - to moje usprawiedliwienie na to, że wczoraj po 21.30 jak dograłam już szczegóły z domem od razu nie napisałam o tym
Adoptuj, nie kupuj. Obrazek

Jeśli czujesz ból to znaczy,że żyjesz ...
Jeśli czujesz ból innych ludzi, to świadczy o tym, że jesteś człowiekiem ...

Anna Rylska

Avatar użytkownika
 
Posty: 17451
Od: Wto wrz 12, 2006 12:16
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post » Sob paź 15, 2011 11:07 Re: Lolek z lasu ma 11 tyg. Będzie dom dla malucha

kot będzie mieszkał w Warszawie, w bloku
Adoptuj, nie kupuj. Obrazek

Jeśli czujesz ból to znaczy,że żyjesz ...
Jeśli czujesz ból innych ludzi, to świadczy o tym, że jesteś człowiekiem ...

Anna Rylska

Avatar użytkownika
 
Posty: 17451
Od: Wto wrz 12, 2006 12:16
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post » Sob paź 15, 2011 13:42 Re: Lolek z lasu ma 11 tyg. Będzie dom dla malucha

Anna Rylska pisze:kot będzie mieszkał w Warszawie, w bloku

Najważniejsze jest dobre zakończenie :) Lolek ma moje kciuki za sprawną przeprowadzkę i szybką adaptację w nowym domku :ok:

dorota_d

 
Posty: 1401
Od: Wto wrz 23, 2008 20:40
Lokalizacja: okolice P-nia

Post » Sob paź 15, 2011 15:25 Re: Lolek z lasu ma 11 tyg. Będzie dom dla malucha

Super :dance: :dance2: za nowy domek Lolusia :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21542
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Pon paź 17, 2011 18:12 Re: Lolek z lasu ma 11 tyg. Będzie dom dla malucha

Jak Loluś w nowym domku, są jakieś wieści?
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21542
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Wto paź 18, 2011 18:49 Re: Lolek z lasu ma 11 tyg. Będzie dom dla malucha

ametyst55 pisze:Jak Loluś w nowym domku, są jakieś wieści?

Przyłączam się do pytania.

dorota_d

 
Posty: 1401
Od: Wto wrz 23, 2008 20:40
Lokalizacja: okolice P-nia

Post » Czw paź 20, 2011 18:06 Re: Lolek z lasu ma 11 tyg.Pojechał do domu

Wszystko w jak najlepszym porządku. Dom super!
Zachwyceni kotem, maluch mruczy i ugniata - Lolek to teraz pępek świata, synuś :1luvu: nowej mamusi
Adoptuj, nie kupuj. Obrazek

Jeśli czujesz ból to znaczy,że żyjesz ...
Jeśli czujesz ból innych ludzi, to świadczy o tym, że jesteś człowiekiem ...

Anna Rylska

Avatar użytkownika
 
Posty: 17451
Od: Wto wrz 12, 2006 12:16
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post » Czw paź 20, 2011 19:36 Re: Lolek z lasu ma 11 tyg.Pojechał do domu

I to jest najlepsza wiadomość dzisiejszego dnia :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21542
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], mt85 i 714 gości