Usia-Siusia i ToiToi czyli Fivkowy dom oraz gadająca Mimzy!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sie 18, 2013 23:50 Re: Usia-Siusia i ToiToi czyli Fivkowy dom oraz gadająca Mim

:ryk: :ryk: :ryk: fajna opowiesc :D

kiedys w jednej gaziecie co tydzien ukazywaly sie takie "bajki" jak np:

czy znasz bajke o cioci?
-cio ci sie stalo?

czy znasz bajke o mieleniu kawy?
-mieli my kawe

:ryk:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Wto sie 20, 2013 5:52 Re: Usia-Siusia i ToiToi czyli Fivkowy dom oraz gadająca Mim

haha dobre :ryk:
Ludzie dzielą sie na tych, którzy kochają koty i na tych pokrzywdzonych przez los.
Oscar Wilde

Gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem, człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło.

Mark Twain

agatka13

 
Posty: 324
Od: Nie cze 05, 2011 19:01
Lokalizacja: Gdynia

Post » Śro sie 21, 2013 14:49 Re: Usia-Siusia i ToiToi czyli Fivkowy dom oraz gadająca Mim

hej, kociaste,co u was? Jak zdrowko?
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Pon paź 14, 2013 11:53 Re: Usia-Siusia i ToiToi czyli Fivkowy dom oraz gadająca Mim

Dziękujemy, wporzo zdrówko. Tojek z Mimzy wariują po domu, wszystko lata, a Usia już w wieku emerytalnym spokojnie wypoczywa. Uszata już co dzień śpi ze mną wtulona. Zaczęło się od spania na mnie, potem jakiś czas nie przychodziła w nocy wogóle, a potem wymyśliłyśmy sobie schemat: Uszata wskakuje na łożko, pcha pyszczkiem kołdrę, ja ja unoszę, on wchodzi pod kołdrem, dwa razy sie obkręca (koniecznie dwa razy!!!) po czym łebek wystawia spod kołdry, prawą łapką przytrzymuje moja prawą rekę i tak zasypiamy! :1luvu:
Ludzie dzielą sie na tych, którzy kochają koty i na tych pokrzywdzonych przez los.
Oscar Wilde

Gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem, człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło.

Mark Twain

agatka13

 
Posty: 324
Od: Nie cze 05, 2011 19:01
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pon paź 14, 2013 12:06 Re: Usia-Siusia i ToiToi czyli Fivkowy dom oraz gadająca Mim

jak slitasnie :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Ciesze sie, ze ze zdrowkiem u kociastych ok, bo z FIV nie ma zartow. Ale poki dranstwo jest pod kontrola czlowieka-jest ok. :ok: :ok: buziaki dla kociastych :1luvu: :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro paź 23, 2013 8:53 Re: Usia-Siusia i ToiToi czyli Fivkowy dom oraz gadająca Mim

mieliśmy gościa- porobił nam zdjęcia

http://mojkotmadom.blogspot.com/2013/10/iii014.html
Ludzie dzielą sie na tych, którzy kochają koty i na tych pokrzywdzonych przez los.
Oscar Wilde

Gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem, człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło.

Mark Twain

agatka13

 
Posty: 324
Od: Nie cze 05, 2011 19:01
Lokalizacja: Gdynia

Post » Śro paź 23, 2013 19:44 Re: Usia-Siusia i ToiToi czyli Fivkowy dom oraz gadająca Mim

jakie fajne fotki :1luvu: :1luvu: a jakie slitasne kotki :1luvu: :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Wto gru 24, 2013 1:16 Re: Usia-Siusia i ToiToi czyli Fivkowy dom oraz gadająca Mim

nie potrafie pisac pieknych zyczen ani kartek cudnych robic, ale za to przesylam najslodsze, najgoretsze swiateczke buziaki dla kociastych :* :* :* :* wraz z ludzka sluzba ;) :piwa:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro sty 15, 2014 19:27 Re: Usia-Siusia i ToiToi czyli Fivkowy dom oraz gadająca Mim

Kociara82 pisze:nie potrafie pisac pieknych zyczen ani kartek cudnych robic, ale za to przesylam najslodsze, najgoretsze swiateczke buziaki dla kociastych :* :* :* :* wraz z ludzka sluzba ;) :piwa:



dziękujemy serdecznie ( spóźnione) ale najlepsze życzenia na nowy roczek 2014 dla całej kocio-ludzkiej rodzinki! :1luvu:
Ludzie dzielą sie na tych, którzy kochają koty i na tych pokrzywdzonych przez los.
Oscar Wilde

Gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem, człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło.

Mark Twain

agatka13

 
Posty: 324
Od: Nie cze 05, 2011 19:01
Lokalizacja: Gdynia

Post » Śro sty 15, 2014 19:39 Re: Usia-Siusia i ToiToi czyli Fivkowy dom oraz gadająca Mim

Agatka, wpadasz niespodziewanie po tak długiej przerwie, jak zobaczyłam, to mi serce zamarło, że coś się stało :strach:
Wszystkiego, co najlepsze! :1luvu:

jaaana

Avatar użytkownika
 
Posty: 19350
Od: Śro gru 10, 2008 22:03
Lokalizacja: pomorskie

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 502 gości