Kasa Kastracyjna - szukamy nowej formuły, info s 24

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt mar 29, 2013 17:17 Re: Kasa Kastracyjna - szukamy nowej formuły, info s 24

Wesołych Świąt!
Żeby każdy znalazł miły kąt.
Żółtego kurczaczka i czerwonego maczka.
Z masła baranka i radości z samego ranka.
Mokrego dyngusa,
a w Prima Aprilis może ktoś zrobi Tobie psikusa
oraz radosnego zmartwychwstania Chrystusa!
Obrazek
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro maja 28, 2014 13:53 Re: Kasa Kastracyjna - szukamy nowej formuły, info s 24

witajcie mam pytane:czy moglabym poprosic o pomoc w wysterylizowaniu kotki u 90 letniego pana ktory ma tylko rente i nie stac go na zabieg a kotka miesiac temu urodzila 2 maluszki chlopcow i teraz znow sie szlaja wiec pewnie znow w ciazy ?
Kotka Milka
 

Post » Śro maja 28, 2014 14:05 Re: Kasa Kastracyjna - szukamy nowej formuły, info s 24

Kotka Milka pisze:witajcie mam pytane:czy moglabym poprosic o pomoc w wysterylizowaniu kotki u 90 letniego pana ktory ma tylko rente i nie stac go na zabieg a kotka miesiac temu urodzila 2 maluszki chlopcow i teraz znow sie szlaja wiec pewnie znow w ciazy ?


Masz taniego weta, który wykona zabieg ? Kotkę trzeba będzie przechować po zabiegu, ale to na pewno wiesz.

Mogę spróbować Ci pomóc w ramach Powszechnej Sterylizacji. Działamy już trzeci dzień. :D

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Śro maja 28, 2014 18:10 Re: Kasa Kastracyjna - szukamy nowej formuły, info s 24

kotka ma dom tylko biedny
juz kilkadziesiat razy rodzila pan ciagle rozdawal kociaki
teraz ma 2 kocurki male i pewnie juz kicia w ciazy znow
niestey wetka zrobi po normalnej cenie :roll: ma w dupie to ze kotka potrzebuje pomocy oczywiscie na fakture wszystko jak by co
Kotka Milka
 

Post » Śro maja 28, 2014 18:22 Re: Kasa Kastracyjna - szukamy nowej formuły, info s 24

Kotka Milka pisze:kotka ma dom tylko biedny
juz kilkadziesiat razy rodzila pan ciagle rozdawal kociaki
teraz ma 2 kocurki male i pewnie juz kicia w ciazy znow
niestey wetka zrobi po normalnej cenie :roll: ma w dupie to ze kotka potrzebuje pomocy oczywiscie na fakture wszystko jak by co


Ile wet sobie liczy ze sterylkę ?

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Śro maja 28, 2014 18:25 Re: Kasa Kastracyjna - szukamy nowej formuły, info s 24

normalna ok 130 aborcyjna ok200 :roll: a jaka to wyjdzie w praniu po otwarciu kota
nie ma sensu robic usg bo to koszty
Kotka Milka
 

Post » Śro maja 28, 2014 19:31 Re: Kasa Kastracyjna - szukamy nowej formuły, info s 24

Kotka Milka pisze:normalna ok 130 aborcyjna ok200 :roll: a jaka to wyjdzie w praniu po otwarciu kota
nie ma sensu robic usg bo to koszty


Masz sponsora na sterylkę kotki, szczęściaro! :lol: Podaj na pw maila, dogadamy formalności. :kotek:

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Śro maja 28, 2014 19:33 Re: Kasa Kastracyjna - szukamy nowej formuły, info s 24

DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!! to nie ja jestem szczesciara tylko kicia co rodzic nie bedzie caly czas!!! :))
:ok: :ok: :ok: :ok:
Kotka Milka
 

Post » Czw maja 29, 2014 8:21 Re: Kasa Kastracyjna - szukamy nowej formuły, info s 24

Przykro mi ale musze zrezygnowac ze sterylizacji nie dam rady spelnic wszystkich wymagan
nie dam rady wyslac zdjec kota na maila bo nie mam aparatu ani stalego dostepu do neta
moge wyslac komorka na komorke ale to zdjecie kiepskiej jakosci

fakture moge wyslac poczta na dany adres
Kotka Milka
 

Post » Czw maja 29, 2014 8:23 Re: Kasa Kastracyjna - szukamy nowej formuły, info s 24

a może zrobimy zdjęcia jak ja będe w Wadowicach? mogę też od Ciebie wziać fakture i zeskanować na forum
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw maja 29, 2014 8:25 Re: Kasa Kastracyjna - szukamy nowej formuły, info s 24

mamaGiny pisze:a może zrobimy zdjęcia jak ja będe w Wadowicach? mogę też od Ciebie wziać fakture i zeskanować na forum


a kiedy masz byc? może byc tak :ok:
Kotka Milka
 

Post » Czw maja 29, 2014 8:25 Re: Kasa Kastracyjna - szukamy nowej formuły, info s 24

za tydzień
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw maja 29, 2014 8:28 Re: Kasa Kastracyjna - szukamy nowej formuły, info s 24

czy Chiara zgodzi sie na zdjecia w przyszlym tygodniu? i fakture?
sterylke umowiłam na 3 czerwca. :ok: może uda sie Mamie giny przyjechac to beda zdjecia świeze :))
Kotka Milka
 

Post » Czw maja 29, 2014 9:38 Re: Kasa Kastracyjna - szukamy nowej formuły, info s 24

Kotka Milka pisze:czy Chiara zgodzi sie na zdjecia w przyszlym tygodniu? i fakture?
sterylke umowiłam na 3 czerwca. :ok: może uda sie Mamie giny przyjechac to beda zdjecia świeze :))


Jasne. :kotek: I zapraszam do wątku w podpisie. 8)

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Pt maja 30, 2014 11:48 Re: Kasa Kastracyjna - szukamy nowej formuły, info s 24

Czy mogłabym zglosic jeszcze jedna kotke?
moja sąsiadka ma u mamy kotke ktora teraz jest w ciazy nie zdazyla jej wysterylizowac
kotka jest ww wsi obok jak uda nam sie ja zlapac czy moge prosic o pomoc i dla niej? :oops:
Kotka Milka
 

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, kasiek1510, Silverblue, Zeeni i 293 gości