PAKT CZAROWNIC XXVII

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sie 22, 2011 16:24 PAKT CZAROWNIC XXVII

Przed nami 27. odsłona Paktu Czarownic!!!

Pakt powstał, aby nieść pomoc kotom w potrzebie.

Pakt Czarownic to nieformalne forumowe zrzeszenie, które stara się nieść pomoc kotom w potrzebie.

Pakt Czarownic to wesoły wątek i dość żywiołowy chwilami :twisted:
A przyświeca nam wszystkim szalonym kobietom wspólny cel - nieść pomoc kotom.


Uczestnictwo w Pakcie to minimum piątak miesięcznie.
Pomyśl ile takich piątków w miesiącu wydajesz na pierdoły.
Fajki? Kawka na stacji benzynowej? Kolorowa gazeta? Lodzik w McDonaldzie? P_I_E_R_D_O_Ł_Y :!:
Przyłącz się do PAKTU i wydaj z sensem chociaż piątaka! O!
A jak możesz więcej to nikt się nie pogniewa :mrgreen:

To jest myśl c'nie? :mrgreen:
Ostatnio edytowano Śro wrz 07, 2011 12:55 przez villemo5, łącznie edytowano 4 razy
ObrazekObrazek

villemo5

 
Posty: 27585
Od: Sob maja 05, 2007 17:14
Lokalizacja: Brodnica

Post » Pon sie 22, 2011 16:25 Re: PAKT CZAROWNIC XXVII -zmiany, zmiany - głosujemy nowy regula

Nasze proste zasady:
1. Czarownice co miesiąc wpłacają składki - minimum 5 zł. (Mile widziane większe wpłaty)
Do 20-tego każdego miesiąca zgłaszamy kandydatów do uzyskania naszej pomocy.
Zawsze z umotywowaniem. Nie wystarczy wkleić linka do wątku. Choć w kilku słowach należy napisać, dlaczego akurat ten kandydat potrzebuje pomocy. Nie każda Czarownica znajdzie czas, by prześledzić wątek. Siostra zgłaszająca powinna monitorować sytuację kandydata, aby na koniec miesiąca potrafiła określić jakiej wysokości wsparcie będzie konieczne.
Bardzo ważna uwaga!! Staramy się, aby docierać z pomocą do osób mało medialnych, nie mogących liczyć na wsparcie z innej strony. :!: :!: :!:
20-go zaczyna się głosowanie, w którym wspólnie decydujemy, kto tym razem otrzyma nasze wsparcie.

2. Wirtualne adopcje Czarnych Kotów. Na ten cel Siostry proszone są o dorzucenie kilku złotych ekstra do składek.
Warunkiem przystąpienia do Paktu jest posiadanie Czarnego Kota. Wirtualna adopcja wymyślona została dla Czarownic, które nie do końca spełniają ten warunek. Dorzucając parę groszy do składki można mieć choć kawałeczek Czarnego Kota :D
Obecnie opieką wirtualną PAKTU objęty jest Merlin od CoToMa. Co miesiąc z kwoty uzbieranej przez Czarownice przekazujemy dla niego 50 zł.

3. Członkostwo w Pakcie.
Warunkiem uczestnictwa w Pakcie jest wpłacanie minimalnej składki miesięcznej w kwocie 5 zł.
Bardzo mile widziana jest aktywność w wątku (choć nie obowiązkowa).

4. Naszą pomoc będziemy starały się rozdzielać rozsądnie, by Fundusz Czarownic dysponował pewną kwotą na tzw. czarną godzinę.

Aby przystąpić do PAKTU należy zapoznać się z treścią całej pierwszej strony, wyrazić wolę przystąpienia do PAKTU na naszym wątku, dokonać pierwszej wpłaty i wkleić do podpisu ikonkę Czarownicy (instrukcja w jednym z postów poniżej) lub banerek .

Zbieraniem składek zajmuje się Siostra Skarbniczka Trinity36

Doprecyzowanie powyższych zasad, ustalone na drodze wspólnego głosowania:

Główny fundusz uzbierany z comiesięcznych składek przeznaczamy dla kotów bezdomnych czyli DT, podopieczni karmicielek i fundacje.
Sytuacje losowe dotyczące ludzi, a nie kotów pozostawiamy wolnej woli i chęci Sióstr, które w danym wypadku chcą udzielić pomocy.
Powtórne zgłoszenie kandydata, który już otrzymał pomoc od Czarownic może mieć miejsce nie wcześniej niż 1/2 roku od ostatnio otrzymanego wsparcia.
Skarpeta (dawniej Fundusz Specjalny) to środki trzymane na cele "nagłe i niespodziewane". Trafiać tam będą pieniądze spontanicznie wpłacane przez Czarownice i sympatyków wątku oraz środki z bazarków na ten cel i wszelkie ewentualne nadwyżki ze składek, jeśli zwycięzca głosowania danego miesiąca potrzebuje kwoty mniejszej niż zebrana.
Pomoc ze Skarpety przyznaje grono 5 Sióstr większością 3/5 czyli minimum 3 Sióstr trzeba do decyzji.
"Strażniczki skarpety" to Villemo5, Trinity36, babajaga, jasdor, AYO
Równolegle do głosowania głównego typujemy bidę potrzebującą pakietu ogłoszeń, za które to ogłoszenia zapłacimy ze składek.
Ostatnio edytowano Pt wrz 02, 2011 18:44 przez villemo5, łącznie edytowano 2 razy
ObrazekObrazek

villemo5

 
Posty: 27585
Od: Sob maja 05, 2007 17:14
Lokalizacja: Brodnica

Post » Pon sie 22, 2011 16:25 Re: PAKT CZAROWNIC XXVII -zmiany, zmiany - głosujemy nowy regula

Ostatnio edytowano Pon sie 22, 2011 16:28 przez villemo5, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek

villemo5

 
Posty: 27585
Od: Sob maja 05, 2007 17:14
Lokalizacja: Brodnica

Post » Pon sie 22, 2011 16:25 Re: PAKT CZAROWNIC XXVII -zmiany, zmiany - głosujemy nowy regula

Porady Siostry Skarbniczki
Trinity36 pisze:
1. KONTO
przelew na to konto co zawsze, po jego numer proszę do mnie lub na forum - zawsze ktoś pośpieszy z pomocą,


2. OPIS PRZELEWU
pamiętajcie proszę o wpisaniu nicków na przelewach; wielu rzeczy się domyślam, albo odnajduję po starych wpłatach, ale śledztwo "kto to wpłacił" życia mi nie ułatwia (to nie jest żadna personalnie skierowana uwaga, to apel do wszystkich - coby nie zapominali, nawet do tych co zawsze opisują - żeby sobie utrwalili :smokin: )

3. PYTANIA
jeśli są pytania do mnie osobiście, na które odpowiedź powinna sie pojawić w ciągu 3 sekund, to pliss wysyłajcie je przez pw, a najlepiej przez email (przycisk obok pw) - dochodzą natychmiast; na forum bywam z doskoku,

4. TERMINY PRZELEWÓW
przelewy staramy się robić w obrębie miesiąca, którego dotyczą, czyli za sierpień pomiędzy 1 a 31 sierpnia; oczywiście nie dotyczy to wpłat robionych "z góry" np. na pół roku czy rok - te można kiedy dusza pragnie. Myślę raczej o tych wpłatach, które przychodzą w następnym miesiącu za poprzedni - czasami przyjdą już po mojej wpłacie na wybrany cel, a wtedy ląduja na FS ;)
Tak naprawdę, to nie ma to większego znaczenia kiedy się wpłaci, bo przecież kasa nie znika, tylko przechodzi w inne miejsce, ale gwoli porządku podałam informację co i jak.

Uff..
8)



Nr konta podaje Siostra Dzyśka lub którakolwiek z Czarownic
Prośbę o nr konta do wpłat proszę umieszczać bezpośrednio na wątku.
ObrazekObrazek

villemo5

 
Posty: 27585
Od: Sob maja 05, 2007 17:14
Lokalizacja: Brodnica

Post » Pon sie 22, 2011 16:39 Re: PAKT CZAROWNIC XXVII -zmiany, zmiany - głosujemy nowy regula

Melduję się! He he :mrgreen: Pierwsza, pierwsza...
ObrazekObrazekObrazek

pomponmama

 
Posty: 8799
Od: Śro paź 15, 2008 15:16
Lokalizacja: Będzin

Post » Pon sie 22, 2011 16:42 Re: PAKT CZAROWNIC XXVII -zmiany, zmiany - głosujemy nowy regula

ja za ponponem
Filuś ['] - moje Serce..
Obrazek

dolabra

 
Posty: 3635
Od: Pt wrz 04, 2009 20:13

Post » Pon sie 22, 2011 16:46 Re: PAKT CZAROWNIC XXVII -zmiany, zmiany - głosujemy nowy regula

pomponmama pisze:Melduję się! He he :mrgreen: Pierwsza, pierwsza...

Ech gdzie te czasy, gdy za takie coś należała się Nagroda Siostry Prezes :twisted:
ObrazekObrazek

villemo5

 
Posty: 27585
Od: Sob maja 05, 2007 17:14
Lokalizacja: Brodnica

Post » Pon sie 22, 2011 16:47 Re: PAKT CZAROWNIC XXVII -zmiany, zmiany - głosujemy nowy regula

Jestem i ja :)

Pasibrzucha

 
Posty: 4561
Od: Sob lis 06, 2010 10:32
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon sie 22, 2011 16:52 Re: PAKT CZAROWNIC XXVII -zmiany, zmiany - głosujemy nowy regula

Się tak właśnie zastanawiam, czy nie wrzucić tej foty na fejsa i nie wywołać szoku społecznego :ryk:
Obrazek

Zwłaszcza, że dziś znajoma w sklepie pytała mnie, jak moje maleństwo 8O 8O 8O 8O 8O
Strasznie jej głupio było, jak jej powiedziałam, że musiała mnie z kimś pomylić.
ObrazekObrazek

villemo5

 
Posty: 27585
Od: Sob maja 05, 2007 17:14
Lokalizacja: Brodnica

Post » Pon sie 22, 2011 16:55 Re: PAKT CZAROWNIC XXVII -zmiany, zmiany - głosujemy nowy regula

Zaznaczamy i my - Karinka dziś latała na swojej miotełce po lekarzach. Na szczęście wszystko w porządku :1luvu: :1luvu:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

joarkadia

 
Posty: 2847
Od: Śro wrz 15, 2010 21:30
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów


Post » Pon sie 22, 2011 17:05 Re: PAKT CZAROWNIC XXVII -zmiany, zmiany - głosujemy nowy regula

A na dzień dobry drogie panie muszę wam się wyżalić, że zrobiło mi się na gębie, jak rasowej czarownicy takie cóś czerwonego, co sobie po przyjściu do domu natychmiast amputowałam - niestety, zanim usunęłam ozdobę z mojej twarzy, nieświadoma jej posiadania (ozdoby - co do twarzy miałam podejrzenia, że ją mam :roll: ) zdążyłam uraczyć jej widokiem wiele osób :? Przede wszystkim miałam dzisiaj krótkie spięcie z panem informatykiem, który mi instalował w jednym z punktów nowy system i spóźnił się 2 godziny :evil: Co prawda jechał z Gdańska podobno, ale mógł przecież zadzwonić :evil: Opier... pana jak małego króliczka, ale szybko przestałam, bo pan wpatrywał się w moją twarz z takim nabożnym zachwytem, normalnie nie mógł oderwać wzroku... (no nie mam kompleksów, dlatego jego osłupienie wzięłam za zachwyt :twisted: ) Poprawiłam więc fryzurę, odpaliłam powłóczyste, (czym wprawiłam pana w lekkie zmieszanie) i odpuściłam mu grzechy. Po powrocie do domu - w przedpokoju mam duże lustro, stanęłam twarzą w twarz z ogromnym pryszczem, który przyprawił mnie o lekki wstrząs 8O Teraz już wiem, że mam wyrzuty po mordzie (jako Jacek Soplica) i piękna dioda wzbudziła to dzikie zainteresowanie :?
Ostatnio edytowano Pon sie 22, 2011 17:10 przez pomponmama, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazekObrazek

pomponmama

 
Posty: 8799
Od: Śro paź 15, 2008 15:16
Lokalizacja: Będzin

Post » Pon sie 22, 2011 17:09 Re: PAKT CZAROWNIC XXVII -zmiany, zmiany - głosujemy nowy regula

O jestem :).
ObrazekObrazekObrazek

skwareek

 
Posty: 3571
Od: Pon maja 03, 2010 12:42
Lokalizacja: Łódź/Amsterdam

Post » Pon sie 22, 2011 17:29 Re: PAKT CZAROWNIC XXVII -zmiany, zmiany - głosujemy nowy regula

fruuu :)

Annazoo

 
Posty: 5046
Od: Nie lis 28, 2010 14:22
Lokalizacja: Kraków


[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 88 gości