szukam chętnego na małego dzikiego kotka

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sie 18, 2011 2:44 szukam chętnego na małego dzikiego kotka

Sytuacja jest taka: pod naszym tarasem w domu na wsi gdzie rodzice spędzają weekendy przybłąkał się mały dziki kotek. Jest bardzo chudy, korzysta z dokarmiania przez nas. Nie mamy kompletnie możliwości przygarnięcia kota, ani na tymczas ani w jakikolwiek inny sposób.
Kotek jest dziki, ale kiedy jest bardzo głodny, można go pogłaskać. Jak już trochę zje, to ucieka i nie pozwala się zbliżyć.
Na razie jest malizna, widać, że jest młody, więc podejrzewam, że jeszcze dałoby się go oswoić.
Jestem z Krakowa.
Jeżeli znajdzie się odpowiedzialny człowiek chętny na tego kotka, mogę spróbować go złapać i dostarczeć do zainteresowanego. Żal mi malucha, bo chudy jest okropnie a zbliża się jesień i zima. Niestety, poza dokarmianiem i ewentualną próbą złapania nie jestem w stanie nic więcej zrobić. Nie mam nawet odpowiedniego kontenera, ale może taka osoba zainteresowana tym maluchem by miała.
Nie jestem w stanie zrobić zdjęcia małemu, bo ucieka na nasz widok, próbowałam mu zrobić zdjęcie, ale się nie udało. Jest biały w czarne łatki.

wyrobekj

 
Posty: 176
Od: Sob lip 30, 2011 20:56

Post » Pt sie 26, 2011 23:02 Re: szukam chętnego na małego dzikiego kotka

Aktualizacja: mały daje się brać na ręce i głaskać. Jest bardzo chudy, nie ma na nim ani grama tłuszczu. Czy naprawdę nikt nie ma warunków do jego przygarnięcia?

wyrobekj

 
Posty: 176
Od: Sob lip 30, 2011 20:56

Post » Pt sie 26, 2011 23:04 Re: szukam chętnego na małego dzikiego kotka

Wyrobek-tutaj wszyscy mają po kilka kotów.
jeśli chcesz oddać kociaka w dobre ręce-odrobacz,zaszczep,zrób zdjęcia i ogłoszenia na naprawdę wielu portalach ogłoszeniowych.
ObrazekObrazekObrazek

Koszmaria

Avatar użytkownika
 
Posty: 6233
Od: Pon lut 04, 2008 1:17
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie sie 26, 2012 17:52 Re: szukam chętnego na małego dzikiego kotka

Aby pozytywnie zakończyć wątek to muszę powiedzieć, że kotek został zaadoptowany przed zimą.

wyrobekj

 
Posty: 176
Od: Sob lip 30, 2011 20:56

Post » Nie sie 26, 2012 18:01 Re: szukam chętnego na małego dzikiego kotka

znalazłaś mu domek?? :)
Obrazek

ewka63

 
Posty: 1632
Od: Sob paź 29, 2011 17:40
Lokalizacja: spokojna podkrakowska...

Post » Nie sie 26, 2012 18:17 Re: szukam chętnego na małego dzikiego kotka

To jest na wsi, tam koty są mile widziane. Zabrała go rodzina do Gdowa do domu z ogrodem.

wyrobekj

 
Posty: 176
Od: Sob lip 30, 2011 20:56




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Doris2, Google [Bot], Silverblue i 232 gości