dt Smarti 6

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sie 17, 2011 0:32 dt Smarti 6

....w związku z nieustającymi dotychczas awanturami na wątku, inicjowanymi przez osoby "specjalizujące się" na forum w "robieniu zadym" a jednocześnie nie znającymi mnie i nic o mnie nie wiedzącymi,
poztanowiłam ograniczyć do minimum wprowadzenie i opis mojego dt, taki jaki był w poprzednich wątkach .

Mojemu DT patronuje SMARTI :kotek: :1luvu: -a więc oddaje mu głos...




Smarti to ja...



Obrazek


jestem, jak wiedzą Ci, którzy mnie poznali, piękny mądry i szlachetny :D :ryk:

i zdecydowanie nie chcę przebywać w nieciekawym towarzystwie :( ...mogłoby mi to zaszkodzić na urodę :mrgreen: :ryk:

..dlatego zmykam stąd w inne , fajniejsze miejsce.....
Ostatnio edytowano Pt lis 04, 2011 10:12 przez smarti, łącznie edytowano 10 razy
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Śro sie 17, 2011 0:33 Re: dt Smarti 6 prośba aby jeszcze nie pisać.

w okresie od sierpnia 2010, do pażdziernika 2011 wyadoptowałam 43 koty-wszystkie z nich znalazły wspaniałe i kochające domki-z czterdziestoma jestem dotąd w kontakcie.

DT Smarti to:
"moja skromna osoba" :D -karmiąca,lecząca,sprzątająca samodzielnie lub przy pomocy osób zatrudnionych mi do pomocy przez mojego TŻ-ta :1luvu: ,
Mój hojny TŻ :1luvu: - mądry człowiek o wielkim sercu i równie wielkiej miłości do zwierząt :1luvu: -finansujący całość mojego "uroczego hobby", oraz oswajający dzikuny i miziający miziaki,
Lekarz Weterynarii Kamil K. :ok: nie szczędzący czasu,serca i siły na wszechstronną i codzienną leczniczą opiekę nad kotami,

a także Marzenia11 :) odbywająca bardzo trudne i odpowiedzialne wizyty przedadopcyjne,odbierająca telefony i odpowiadająca na maile (dawniej prowadząca rozliczenia i bazarki),
znowu Marzenia11 wraz z Aburacze zamieszczający ogłoszenia dla moich kotów w tym roku,
Szalony Kot-również zamieszczający ogłoszenia (i autorka wszystkich ogłoszeń w początkowym okresie)
a także
Zaprzyjażnione Autorytety,
Życzliwe Duszyczki,
oraz osoby zawsze,w razie potrzeby gotowe mi pomóc w każdy sposób-np. pożyczając klatkę,darowując kuwete czy ofiarując inną pomoc..

:arrow: Mój DT działa już od wielu miesięcy za moje własne pieniądze (czyłaj: mojego Dobrego TŻ-ta)
-przez pierwszych kilka miesięcy prowadzenia dt głównie jeszcze w 2010 r i na przełomie 2010/2011.,przyjmowałam wpłaty (sięgające razem nie więcej niż kilku % ogólnych kosztów pochłanianych przez kicie) i drobną pomoc rzeczową w miare trudnej sytuacji życiowej i nawału wydatków-a nawet prosiłam o wpłaty (ja wydaję na utrzymanie (bez zadnych kosztów weterynaryjnych) 1 kota miesięcznie min.100zł a więc łatwo obliczyć ile kosztują mnie moje tymczasy) za co byłam na tym forum wielokrotnie besztana, obrażana, gnojona, mieszana z błotem jak również straszona .

Jednakże nawet poważne przywary maluczkich nie są w stanie zniechęcić mnie do pomagania potrzebującym..
... i tak, w miarę poprawiającej się sytuacji materialnej umożliwiającej mi takie działanie, a także w pewnym sensie na przekór zawistnym a często niewiele realnie robiącym osobom (a na pewno nie na tym poziomie i nie w tym standardzie co ja) zdecydowałam się nie korzystać z żadnej pomocy finansowej, chyba że powierzający lub sympatyk kota ma wyrażną chęć wspóuczestniczenia w opiece nad danym kotem.

:arrow: Traktuję swoje działanie bardzo odpowiedzialnie-
staram się doprowadzać koty do możliwie najlepszego w danym przypadku stanu zdrowia, nie bacząc na często trudny stan zdrowia w jakim kota otrzymałam, nie szczędząc czasu, trudu i wydatków-lecząc je zawsze u najlepszych znanych w kraju specjalistów w danej dziedzinie i wydać koty (oczywiście całkowicie bezpłatnie i bez zwrotu kosztów) do najlepszego,wszechstronnie sprawdzanego a nawet czasem "zniechęcanego" :ryk: domku, "zaopatrzone" na wiele lat szczęśliwego i zdrowego życia (czego przykładem jest bezprecedensowe na tym forum, czyszczenie ząbków z kamienia "w standardzie").


Tym samym określenie "kot gotowy do domku" oznacza stan minimalny w jakim ja wypuszczam koty ze swojego dt ,czyli kot jest:
:arrow: zaszczepiony,
:arrow: odrobaczony tyle razy ile potrzeba + na wyjscie,
:arrow: aktualnie całkowicie zdrowy,
:arrow: zsocjalizowany,
:arrow: bezbłędnie kuwetkujący,
:arrow: wysterylizowany ( nie-tylko jeśli jest jeszcze za młody, ale wtedy zawsze z opcją darmowej sterylizacji u mojego weta w pakiecie z kotem, pod warunkiem dowiezienia i odebrania),
:arrow: z wyczyszczonymi ząbkami-jeśli tego wymagały,
:arrow: z obciętmi pazurkami,
:arrow: wyczesany :mrgreen: i wypasiony :ryk:
:arrow: z książeczką zdrowia,
:arrow: przejrzany najdalej w przeddzień lub w dniu wyjazdu przez weterynarza.
:arrow: trzymający w łapkach wyprawkę i przebierający łapkami za swoim dużym-

:kotek: generalnie taki ktory w moim dt traci już tylko swój cenny czas i zajmuje miejscówkę innej potrzebującej biedzie

Każdy kotek opuszczający moje DT po lipcu 2011 ma zagwarantowaną dożywotnią bezpłatną opiekę weterynaryjną ( a więc finnsowaną przeze mnie we wskazanym gabinecie wetetynaryjnym mieszczącym się w Warszawie, pod warunkiem dowiezienia kotka. )
Ta propozycja dotyczy również wszystkich kotków które opuściły mój DT wcześniej.

w niedalekiej przyszłości (finanse :mrgreen:) wszystkie koty opuszczające mój DT będą zaczipowane oraz przetestowane w kierunku kocich chorób zakażnych.
Ostatnio edytowano Śro paź 26, 2011 14:22 przez smarti, łącznie edytowano 17 razy
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Śro sie 17, 2011 0:33 Re: dt Smarti 6 prośba aby jeszcze nie pisać.

..ponieważ przy tylu tymczasach (teraz to pikuś-mam "tylko" 18 kochanych footer :D ) czasem się lekko gubię to ten post będzie od dziś moim notatnikiem.
Będę tu zapisawać co któremu kotu "uczyniłam" za pomocą naszego własnego weta a i innych wetów w wypadku gdy potrzebny jest najlepszy w kraju lub okolicy specjalista-tak aby wiedzieć co jeszcze mam do zrobienia a co już nie :D .
gdyby ktoś życzliwie nastawiony do naszej działalności i śledzący wątek naszego dt miał czas i ochotę i mógł mi przypomnieć o kotach które jeszcze mam a nie są tu zanotowane-co mają zrobione , to będe dozgonnie wdzięczna :D

natomiast złośliwych i zazdrosnych prosze o powstrzymanie się od komentarzy i bystrych uwag-piszę skrótami dla siebie i dla współprowadząych nasze dt w pełni zrozumiałymi a ten post ma mieć dla mnie wartość użytkową a nie reklamową.
sie.2011:
Poszły do domków:
Blusia,
Czarnulka z szarańczy/Mała.
wrz.2011:
Burania-ma na brzusiu "niefachową" bo zygzakowatą ledwo widoczną bliznę-mimo to rozcięta-okazała się wysterylizowana. ząbki wyczyszczone,
Rysia-ledwo widoczna blizna po sterylce ale prosta,profesjonalna-kici wet. nie ciął-czekamy czy pojawi się rujka,ząbki wyczyszczone.
Sznycelek-fatalne ząbki wyczyszczone.
Funio-ząbki wyczyszczone,
Cowboy-ząbki wyczyszczone.
Buba-wysterylizowana.
Syjamunia-bez blizny,otwarta,bez śladów macicy,ząbki wyczyszczone.
Poszły do domków:
Buba,
Misia,
Filemon,
Cowboy/Maciuś,
pażdż 2011:
Bonifacek-ząbki wyczyszczone,
Poszły do domków:
Syjamunia,
Sznycelek,
Zozi,
Pysia/Zuzka,
Bonifacek/Laki,
Neśmiałka/?

dr.Garncarz:Pinia i Rysia na wizycie.
Durian-zabki wyczyszczone.

Rysia ma rujkę.

22 pażdż 2011:

Mućka-brak sterylki bo blizna,wyczyszczone bardzo zakamienione ząbki.
Coffi-sterylka,ząbki,uszki.

3 list 2011
zdjęcie szwów po sterylce Coffi,Pinia i Rysia.
antybiotyk biorą BeBe,Mucia,Milka.
wszystkie książeczki wypisane.
brak szczepień tylko u BeBe i Muci.

Marzeniu,dopisz proszę Kizię i Mizię oraz Roleksia a wykreśl Blusię.
I zrób prosze przerwy między imionkami :D
Ostatnio edytowano Śro lis 02, 2011 23:47 przez smarti, łącznie edytowano 4 razy
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Śro sie 17, 2011 0:33 Re: dt Smarti 6 prośba aby jeszcze nie pisać.

:roll:
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Śro sie 17, 2011 0:33 Re: dt Smarti 6 prośba aby jeszcze nie pisać.

:D
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Śro sie 17, 2011 0:35 Re: dt Smarti 6 prośba aby jeszcze nie pisać.

Tu będą koty do adopcji
Ostatnio edytowano Wto wrz 20, 2011 8:40 przez Marzenia11, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro sie 17, 2011 0:35 Re: dt Smarti 6 prośba aby jeszcze nie pisać.

W ciągu pierwszego roku działania dt domy stałe znalazły 32 koty.

Trisia Tom Jerry Melania Carlito Fionka Devi Mojito Luna Bąbel Arni Mrusia Julka Lalka Ernest Jadzia Chmurka Buri Dymniaczka Pingwinka Norka, Norek, Parking GabiKizia, Mizia Bella Trusia Karmel Rolex

Znalazły domy: od sierpnia [/color]2011

sierpień 2011
:kotek: Blusia - ds w Warszawie - Wola
:kotek: czarna koteńka z białą kropką (z szarańczy) - ds w Warszawie - Bemowo

wrzesień 2011
:kotek: Kałboj vel Maciuś - ds w Warszawie - Praga
:kotek: Buba - ds w Warszawie
:kotek: Misia - ds w Warszawie - Praga
:kotek: Filemon - ds w Warszawie - Praga Południe

październik 2011
:kotek: Sznycel - ds w Łukowie
:kotek: Zozolek (z coffiowych) - ds Warszawa - Anin
:kotek: Syjameczka - ds Warszawa - Bemowo
:kotek: Niesmiałka vel Czarnula (z szarańczy) - ds Kanie pod Pruszkowem
:kotek: Pysia (z carlowych) - ds Warszawa - Anin
:kotek: Bonifacy - ds Warszawa - Żoliborz

listopad 2011
:kotek: BeBe - ds Wola Mrokowska
Ostatnio edytowano Pon lis 07, 2011 10:47 przez Marzenia11, łącznie edytowano 9 razy
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro sie 17, 2011 0:45 Re: dt Smarti 6 prośba aby jeszcze nie pisać.

Marzenia11 pisze: :ok: :ok: :ok:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek

redaf

 
Posty: 15601
Od: Śro sty 25, 2006 21:32
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sie 17, 2011 2:08 Re: dt Smarti 6 prośba aby jeszcze nie pisać.

:lol:

vega013

 
Posty: 14686
Od: Czw lut 22, 2007 20:00
Lokalizacja: Warszawa Radość

Post » Śro sie 17, 2011 2:35 Re: dt Smarti 6 prośba aby jeszcze nie pisać.

A ja na dzień dobry skopiuję z setnej strony poprzedniego wątku
Krzysiekbolo pisze:No to ja, na dobranoc zabawię się w E..n :wink:
casica pisze:(...)Smarti radośnie :piwa: :kotek: ogłasza w wątku coś takiego:
Mamy stół do sterylek (czy coś takiego, nie chce mi się szukać). Mamy też własnego weta na komornym. Tniemy więc sobie w domku razem z naszym własnym wetem, w piwnicy albo w łazience, a może w garażu koteczki i kocurki. Małe ich maciczki oraz urocze jajeczka wyrzucamy do kubełka, zakopujemy w ogródku, wrzucamy do młynka w zlewie albo cóś podobnego.
A teraz jeszcze dokupiliśmy sobie aparacik piezo :piwa: Chcecie sobie wyciąć swojego koteczka? Chcecie oczyścić ząbki? No to już, róbcie pierogi i wpadajcie :piwa: coś tam mi zwrócicie, coś tam mi oddacie i pobawimy sie razem w doktora :piwa: :kotek: :piwa: (...)


Casica :1luvu: :1luvu: :ok:
Zgadzam się z Tobą :1luvu: :1luvu: :1luvu: :piwa: :1luvu: :piwa: :kotek:
Obrazek

redaf

 
Posty: 15601
Od: Śro sty 25, 2006 21:32
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sie 17, 2011 7:07 Re: dt Smarti 6 prośba aby jeszcze nie pisać.

redaf pisze:A ja na dzień dobry skopiuję z setnej strony poprzedniego wątku
Krzysiekbolo pisze:No to ja, na dobranoc zabawię się w E..n :wink:
casica pisze:(...)Smarti radośnie :piwa: :kotek: ogłasza w wątku coś takiego:
Mamy stół do sterylek (czy coś takiego, nie chce mi się szukać). Mamy też własnego weta na komornym. Tniemy więc sobie w domku razem z naszym własnym wetem, w piwnicy albo w łazience, a może w garażu koteczki i kocurki. Małe ich maciczki oraz urocze jajeczka wyrzucamy do kubełka, zakopujemy w ogródku, wrzucamy do młynka w zlewie albo cóś podobnego.
A teraz jeszcze dokupiliśmy sobie aparacik piezo :piwa: Chcecie sobie wyciąć swojego koteczka? Chcecie oczyścić ząbki? No to już, róbcie pierogi i wpadajcie :piwa: coś tam mi zwrócicie, coś tam mi oddacie i pobawimy sie razem w doktora :piwa: :kotek: :piwa: (...)


Casica :1luvu: :1luvu: :ok:
Zgadzam się z Tobą :1luvu: :1luvu: :1luvu: :piwa: :1luvu: :piwa: :kotek:


Przeczytałam i lekko mi szczęka opadła 8O . Nie jestem stałym bywalcem wątku.
Odniosłam wrażenie, że to cytat postu Smarti.
Zaczęłam więc szukać, gdzie Smarti napisała coś takiego?
Przyznam szczerze, że nie mam czasu czytać stu stron poprzedniego wątku.
Przejrzałam ostatnich kilkanaście i nie znalazłam takich słów.
Wpisałam w wyszukiwarkę hasło Smarti i też takiego postu nie znalazłam.

Jeśli to cytat, to proszę cytować . Jest przycisk "cytuj" pod postem. :evil:

Jeśli to - jak podejrzewam - licentia poetica, to nawet nie będę komentować, bo żadne przyzwoite słowa nie przychodzą mi do głowy.
Obrazek
Obrazek Czesio 6.04.2015 [*]

Mulesia

Avatar użytkownika
 
Posty: 6440
Od: Czw cze 03, 2010 9:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Śro sie 17, 2011 9:16 Re: dt Smarti 6 prośba aby jeszcze nie pisać.

Witam Smartinkowo! :)
I specjalnie dla wszystkich "życzliwych", zwłaszcza dla pana K.
:1luvu: :1luvu: :1luvu: :kotek: :kotek: :kotek: :ok: :ok: :ok: :piwa: :piwa: :piwa:

Mulesia, wcale się nie dziwię, że nie znalazłaś.
K. pisał niby o mnie, zacytował Casicę ... no i takie CUŚ wyszło :mrgreen:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Śro sie 17, 2011 9:36 Re:

...
Ostatnio edytowano Wto wrz 18, 2012 20:04 przez ka_towiczanka, łącznie edytowano 1 raz
ka_towiczanka
 

Post » Śro sie 17, 2011 9:58 Re: dt Smarti 6 prośba aby jeszcze nie pisać.

Mulesia pisze:
redaf pisze:A ja na dzień dobry skopiuję z setnej strony poprzedniego wątku
Krzysiekbolo pisze:No to ja, na dobranoc zabawię się w E..n :wink:
casica pisze:(...)Smarti radośnie :piwa: :kotek: ogłasza w wątku coś takiego:
Mamy stół do sterylek (czy coś takiego, nie chce mi się szukać). Mamy też własnego weta na komornym. Tniemy więc sobie w domku razem z naszym własnym wetem, w piwnicy albo w łazience, a może w garażu koteczki i kocurki. Małe ich maciczki oraz urocze jajeczka wyrzucamy do kubełka, zakopujemy w ogródku, wrzucamy do młynka w zlewie albo cóś podobnego.
A teraz jeszcze dokupiliśmy sobie aparacik piezo :piwa: Chcecie sobie wyciąć swojego koteczka? Chcecie oczyścić ząbki? No to już, róbcie pierogi i wpadajcie :piwa: coś tam mi zwrócicie, coś tam mi oddacie i pobawimy sie razem w doktora :piwa: :kotek: :piwa: (...)


Casica :1luvu: :1luvu: :ok:
Zgadzam się z Tobą :1luvu: :1luvu: :1luvu: :piwa: :1luvu: :piwa: :kotek:


Przeczytałam i lekko mi szczęka opadła 8O . Nie jestem stałym bywalcem wątku.
Odniosłam wrażenie, że to cytat postu Smarti.
Zaczęłam więc szukać, gdzie Smarti napisała coś takiego?
Przyznam szczerze, że nie mam czasu czytać stu stron poprzedniego wątku.
Przejrzałam ostatnich kilkanaście i nie znalazłam takich słów.
Wpisałam w wyszukiwarkę hasło Smarti i też takiego postu nie znalazłam.

Jeśli to cytat, to proszę cytować . Jest przycisk "cytuj" pod postem. :evil:

Jeśli to - jak podejrzewam - licentia poetica, to nawet nie będę komentować, bo żadne przyzwoite słowa nie przychodzą mi do głowy.


masz rację-to nie jest cytat ze mnie.
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Śro sie 17, 2011 10:07 Re: dt Smarti 6 prośba aby jeszcze nie pisać.

EdytaB_a pisze:...
A wracając do meritum tego wątku - dziewczyna szukająca buraska(ki) na dokocenie wstrzymuje się do wrześnie - teraz są w rozjazdach i nie mogli by zapewnić kici dobrej opieki. Także temat puki co aktualny.



Edytko-w takim razie Bloody Burania będzie do wzięcia-to klasyczna buraska w skarpetkach-jak Twój Fran.
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aassiiaa, qumka i 509 gości