ABBA odeszła za TM już w domku [']['][']

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lip 14, 2011 15:05 ABBA odeszła za TM już w domku [']['][']

Spójrzcie na tą czarną piękność... Abba trafiła do konińskiego Schroniska 16 września 2008roku, ma 7 lat (ur ok. 09. 2004r.). Dziewczyna była kotką wolno żyjącą, urodziła w piwnicy bloku 11 Listopada w Koninie piątkę maluszków, dlatego została zabrana do Schroniska i wysterylizowana. Koteczka jest w stosunku do ludzi bardzo nieufna, trzyma dystans, nie daje się dotykać, być może została skrzywdzona przez człowieka, wyrzucona na dwór.... Potrzebuje indywidualnego kontaktu z ludźmi, dużo czasu i poświęcenia, a może zamienić się w ostrożnego pieszczocha! Niestety w Schronisku nie mamy warunków, aby nauczyć ją bliskiego życia z człowiekiem, socjalizacji... Abba za to uwielbia kontakt z innymi kotami! Jest towarzyska, zawsze blisko jakiegoś przyjaciela. Śpi zazwyczaj wtulona w kogoś, toleruje psy, jeśli te ją nie zaczepiają. Niestety Abba cierpi na białaczkę, dlatego szukamy nieokoconego domu, lub - co jest najlepszym dla niej rozwiązaniem - DS, gdzie jest już jakiś białaczkowiec, ponieważ Abba najlepiej czuje się w towarzystwie. W tej chwili mamy 5 kotów z FeLV, jeśli ktoś zechciał by dać Abbie i innemu kotu z białaczką DT/DS - bylibyśmy w niebie!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek




Kontakt:
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie
ul. Gajowa 7a
tel. /63/ 243 80 38
email: ag@schronisko.konin.pl
Ostatnio edytowano Nie kwi 21, 2013 10:41 przez NITKA/KARINKA, łącznie edytowano 8 razy
Powód: zmieniłam tytuł
ObrazekObrazek

Ag_konin

 
Posty: 1877
Od: Pt gru 04, 2009 12:10
Lokalizacja: Konin

Post » Czw lip 14, 2011 15:46 Re: Czarne jest piękne! Abba FeLV+ 7 lat w schronisku, to wyrok?

Ja wiem, że ludzie tak niechętnie dają dom kotkom z białaczką... ale tak nie powinno być
Abbuniu do góry, niech ktoś się zakocha i da domek :ok:
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

meksykanka

 
Posty: 6532
Od: Wto mar 08, 2011 1:13
Lokalizacja: Prawie Wa-wa

Post » Czw lip 14, 2011 16:31 Re: Czarne jest piękne! Abba FeLV+ 7 lat w schronisku, to wyrok?

Abbuniu, kiedy ty znajdziesz domek? :( Jesteś tak śliczna koteczka. :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt lip 15, 2011 19:04 Re: Czarne jest piękne! Abba FeLV+ 7 lat w schronisku, to wyrok?

Obrazek

Abbunia czeka na domek, przecież białaczka to nie wyrok! :ok: :ok:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt lip 15, 2011 19:24 Re: Czarne jest piękne! Abba FeLV+ 7 lat w schronisku, to wyrok?

jest piękna...uwielbiam czarnuszki
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Sob lip 16, 2011 21:11 Re: Czarne jest piękne! Abba FeLV+ 7 lat w schronisku, to wyrok?

hop :!:
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Sob lip 16, 2011 21:25 Re: Czarne jest piękne! Abba FeLV+ 7 lat w schronisku, to wyrok?

a może warto napisać jakie obowiązki czekają na właściciela kota z białaczką?
Świadomość odpowiedzialności jest ważna i może szybciej się znajdzie domek?

FK_

 
Posty: 163
Od: Pon cze 27, 2005 12:37

Post » Sob lip 16, 2011 21:30 Re: Czarne jest piękne! Abba FeLV+ 7 lat w schronisku, to wyrok?

FK_ pisze:a może warto napisać jakie obowiązki czekają na właściciela kota z białaczką?
Świadomość odpowiedzialności jest ważna i może szybciej się znajdzie domek?

Abba jest bezobjawowa i należy o nią po prostu zadbać.
Kontrolować wyniki krwi, dobrze odżywiać, i jeżeli są inne koty już w domku to te trzeba koniecznie zaszczepić na FeLV.
Moje białaczkowe koty są razem ze zdrowymi które są zaszczepione na białaczkę.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob lip 16, 2011 21:32 Re: Czarne jest piękne! Abba FeLV+ 7 lat w schronisku, to wyrok?

Jest śliczna :)

FK_

 
Posty: 163
Od: Pon cze 27, 2005 12:37

Post » Wto lip 19, 2011 21:31 Re: Czarne jest piękne! Abba FeLV+ 7 lat w schronisku, to wyrok?

FK_ pisze:Jest śliczna :)

Ale za ślicznością jeszcze domek potrzebny! :ok: :ok:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto lip 19, 2011 22:10 Re: Czarne jest piękne! Abba FeLV+ 7 lat w schronisku, to wyrok?

Abba....no "żem się"zakochała :roll:
7 lat w schronie.... :( trzeba to jakoś zmienić...
Wrzuciłam na nk...
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Wto lip 19, 2011 22:29 Re: Czarne jest piękne! Abba FeLV+ 7 lat w schronisku, to wyrok?

BOZENAZWISNIEWA pisze:7 lat w schronie.... :( trzeba to jakoś zmienić...

Sprostuję, nie 7 lat w schronie a ma 7 lat.
Pomyłka w tytule...ale czy to istotne.
Ag_konin pisze: Abba trafiła do konińskiego Schroniska 16 września 2008roku, ma 7 lat (ur ok. 09. 2004r.). Dziewczyna była kotką wolno żyjącą, urodziła w piwnicy bloku 11 Listopada w Koninie piątkę maluszków, dlatego została zabrana do Schroniska i wysterylizowana.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto lip 19, 2011 22:57 Re: Czarne jest piękne! Abba FeLV+ nadal w schronisku, to wyrok?

Poprawiajcie mnie. Jak zwykle rozkojarzona się pomyliłam...
ObrazekObrazek

Ag_konin

 
Posty: 1877
Od: Pt gru 04, 2009 12:10
Lokalizacja: Konin

Post » Wto lip 19, 2011 23:25 Re: Czarne jest piękne! Abba FeLV+ nadal w schronisku, to wyrok?

No to 3 lata za kratkami...co za różnica i tak za długo :roll: ,ale faktycznie,ze tez nie policzyłam sama :) Czas sie połozyc, bo ciężko myślę(mam 32 stopnie w domu ,a wiatraki chodzą),mózg paruje ...
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Śro lip 20, 2011 13:23 Re: Czarne jest piękne! Abba FeLV+ nadal w schronisku, to wyrok?

Witamy sie dzisiaj podnosząc wąteczek
BOZENAZWISNIEWA
 

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Chanelka, kasiek1510, Majestic-12 [Bot], Vi i 529 gości