DT Smarti5-...no i kolejna setka?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lip 01, 2011 11:56 DT Smarti5-...no i kolejna setka?

jest to kontynuacja poprzedniego watku :D viewtopic.php?f=1&t=121985&start=0,
oraz jedo drugiej części viewtopic.php?f=1&t=123549&start=0
a także jego trzeciej części viewtopic.php?f=1&t=124899&start=0
i jego czwartej części viewtopic.php?f=1&t=127558&start=0



Wita Was Smarti :D :kotek: :ok:

Obrazek






Smarti to ja...



Obrazek. :1luvu: :1luvu: :1luvu: .Obrazek


Pewnego dnia,moja Duża zabrała mnie z wielkiego pudła w sklepie ogrodniczym gdzie właścicielka,bardzo dobra pani, umiesciła mnie po to,abym znalazł dobry domek,po tym jak zostałem sierotką :roll: tak,tak,-moja mamusia powiesiła się w oknie uchylnym jak miałem 6 tygodni... :cry:

w kilka dni pózniej ,z tego samego pudła, moja fajna duża przyniosła prześliczną koteczkę Kropkę(Kropka też miała trudne dzieciństwo-urodziła się u pana który trzymał wielkie psy i od urodzenia była trzymana ze swą mamusią i siostrzyczką,w wielkim kartonowym pudle nakrytym siatką,a te psy ciągle chciały ja zjeść......
Kropka jest taka piękna...od razu się w niej zakochałem i postanowiłem że będzie moją narzeczoną...
od tego czasu mieszkaliśmy już razem w fajnym domku u fajnych dużych z czterema innymi dorosłymi już kotami i mieliśmy być zawsze razem


...aż pewnego dnia...

25 lipca 2010-

Obrazek


moja Duża robiła wszystko żeby ją znależć,bo ja bardzo płakałem i duża też...


Kropunia znalazła się po czterech dniach,zamknięta na strychu u sąsiadów(w domu w budowie).Przeżyła dzięki paprykarzowi szczecińskiemu ktory został zostawiony przez "fachoffcóf"


...szukając jej gdzie tylko się dało,moja Duża, weszła na miau.pl i... została


a ja-Smarti-postanowiłem odtąd pomagać innym kotkom które miały w życiu mniej szczęścia niż my-rezydenci z DT Smarti :D

:D
Ostatnio edytowano Śro sie 17, 2011 10:54 przez smarti, łącznie edytowano 10 razy
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Pt lip 01, 2011 11:56 Re: DT Smarti5-zakładamy-proszę jeszcze nie pisać.

Jako pierwszy ,zupełnie szczególny "Tymczasek" zamieszkujacy u nas, młody i bardzo ambitny oraz przemiły Pan Dr. Wet
który jest tak dobry, że opiekuje się dosłownie ( nie w przenośni ) na co dzień, naszym stadkiem
:D











Tymczaski w DT Smarti - w kolejności przybycia :kotek:
obecnie jest ich 37, jeśli by nie liczyć Pana Doktora :ryk:


[b]Promyś - Bambaryłka.
Przyjechał z podwórka w Białymstoku w pażdzierniku 2010 i już w pierwszych dniach w DT stoczył dramatyczną, kilkumiesięczną i bardzo kosztowną (ponad 3500zł) walkę o życie... To wręcz namolny kocurek, do tego podrywacz i mega miziak. Jest absolutnie zdrowy,zaszczepiony i ma energię i chęć do życia co najmniej za kilka kotów :ryk: Być może już niedługo zamieszka w forumowym domku...albo zostanie wieeeeecznym tymczasem :ryk: :ryk: :ryk:

Obrazek Obrazek

TUTAJ jest początek jego historii, a TU znajdziecie kontynuację.





Blusia - przyjechała z Palucha zakatarzona,zagrzybiona i wystraszona. Jednak jak tylko poczuła się lepiej okazało się, że jest pełna energii, chęci do zabawy, a przede wszystkim - do bycia głaskaną! Jest śliczna, niebiesko - biała, z charakterystycznym, króciutkim ogonkiem.

Obrazek
meksykanka pisze:Blusia się dziwi?

Obrazek





Ciumcia - także z Palucha. Przyjechała koszmarnie zakatarzona i wychudzona, z ropiejącą w wyniku kociego kataru raną na oku... Jej imię pochodzi od charakterystycznego ciumciania - koteczka tuli się do człowieka i ssie ubranie lub skórę. Jest kochana, bardzo garnie się do ludzi. W trakcie leczenia, oczko zostało usunięte, Ciumcia wysterylizowana - goimy się!Ciumcia jest lekko długowłosa i przeurocza :D ostatnio zdobyła status tłuścioszka :catmilk: :spin2:

Obrazek Obrazek..
meksykanka pisze:A Ciumcia też pilnuje puszek... żeby ich Smarti nie zjadła :mrgreen:

Obrazek




Sznycel - potężny GigaKot. Waży z 8 kilo, kiedyś ważył 12 i widać to po nim... jest bardzo przymilny i towarzyski. Był leczony z kk, teraz tylko ząbki zostały do zdjęcia kamienia.

To chyba on: Obrazek
meksykanka pisze:Ile mam jeszcze pilnować tych cholernych puszek?

Obrazek





Coffi - całkiem czarna kicia, zgarnięta z ulicy... miała przyjechać na oswajanie, ale niemal zaraz po przyjeździe pamięnego dnia 30go kwietnia 2011 dokonała rozmnożenia - i teraz niańczy chyba 4 maluszki (dokładnie nie wiemy, kicia ma ciszę, spokój, w dodatku jest pół dzika - będzie wiadomo na dniach).
już wiadomo-kociaczków jest 5,wszystkie czarne jak smoła i przeurocze :1luvu:



7 maja 2011 w DT Smarti zagościł kociowóz ze Szczytna. Przywiózł ilość kotów, która ciągle wydaje się nam nieprawdopodobna :ryk: Póki co zostawiamy numerki, pod którymi były znane w schronie, żeby łatwiej się było połapać :D Wszystkie są w trakcie leczenia kk, doglądania, szczepień, sterylek itd.
Wśród nich były m.in.

1. ~ Burania - kotka buraska. Lgnąca do człowieka,oswojona. Bardzo duże zmiany na skórze, w trakcie leczenia.
w schronie:
Obrazek Obrazek Obrazek
...i u nas,28 maja :D
Obrazek


3. Milka - koteczka czarno-biała. Bardzo lgnie do człowieka,wchodzi na kolana. Ma duże zmiany na skórze, w trakcie leczenia.
w schronie:
Obrazek Obrazek
...i u nas,ok 28 maja
Obrazek Obrazek Obrazek


10. Buba - niezwykła przylepa. Koteczka jest cudowna cały czas pchała się na ręce, musiała być kotką domową. Koteczka przytulak, tylko brać i kochać, przyniesiona z przedszkola kilka dni temu. Jest tak grubiutka, że początkowo podejrzewano, że jest w ciąży, a ona taka po prostu jest :)

Obrazek Obrazek Obrazek


13. Rysia - młoda koteczka około roku tylko brać i kochać, chociaż na początku trochę nas obsyczała :)

Obrazek Obrazek Obrazek


17. Funia bardzo zakatarzona-kotunia z charrrakterem.

Obrazek


19. Krówka -kotka. Bardzo fajna. Daje się brać na ręce i przytulać.

Obrazek Obrazek Obrazek


21. Mućka -kotka krówka daje się głaskać, kontaktowa może 2 letnia. Bardzo łagodna, można ją głaskać i brać na ręce.

Obrazek Obrazek


43. Syjamka - koteczka 6-7 mies., jakby mix syjama. Bardzo łagodna i przeraźliwie chuda, ma też kk, ma przepuklinę na brzusiu, do obserwacji. Jest bardzo odważna, od razu wyskoczyła z trasnporterka i zaczęła się bawić kuleczką.

Obrazek Obrazek Obrazek


44 + 46. Dwie czarne dziewczynki, jeden czarny chłopak + dwa bure różnopłciowe, 7-8 tygodniowe kotki, które miały zostać tego dnia utopione... Jakoś w gratisie zaplątał się też trzeci burasek dwumiesięczny, ze schronu (numerek 46.) :cool:

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

kociaki .... niektóre z nich :D ,choć my już je odróżniamy :ryk: :ryk: :ryk: to tzw."parka reprezentacyja"... mamy 3 identyczne parki :ryk: :ryk: :ryk:


Obrazek[/quote]




45. Kotka Carla :D z czterema maluchami ze schroniska. Maluchy mają ok. tygodnia, póki co rosną zdrowo!

Obrazek


tu u nas:

Karlowe Vary,czyli Carlowe maluszki :ryk: :ryk: :ryk:
na razie dwa-reszta spała w pudełku
:D :kotek: :kotek: ...i Carla -dumna i troskliwa-wspaniała mamuśka :!: :1luvu:
ObrazekObrazek



47. Pinia -dorosła buraska - w DT u smarti
brak zdjęcia

.?. Kowboj uroczy czarno-biały kocurek kastrat.

tu już u nas :D
Obrazek Obrazek


A z Paluszka przyjechały:


w maju 2011
Roleksio -kochany młody kocurek na operację oczka-już jest po i...lada dzień bryka do domku :D


i w czerwcu 2011:
Kulka zwana dawniej Glizdą :mrgreen: -równie urocza ale bardzo biedna młoda koteńka o której chore oczko jeszcze walczymy z nadzieją na utrzymanie wzroku :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Bonifacy -czarrrrny kocur,w schronie podobno zastrzaszony-u mnie od razu w nocy otworzył sobie SAM drzwi 8O i pogryzł dotkliwie innego Paluszka Filemonka..

Filemonek -kot o najpiękniejszych oczach na świecie,tymczasowo niestety spuchniętych :oops:
świeżo odjajczony i w trakcie leczenia po pogryzieniu :mrgreen:
Ostatnio edytowano Śro sie 17, 2011 0:40 przez smarti, łącznie edytowano 7 razy
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Pt lip 01, 2011 11:56 Re: DT Smarti5-zakładamy-proszę jeszcze nie pisać.

:D
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Pt lip 01, 2011 11:57 Re: DT Smarti5-zakładamy-proszę jeszcze nie pisać.

:ryk:
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Pt lip 01, 2011 11:57 Re: DT Smarti5-zakładamy-proszę jeszcze nie pisać.

8O
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Pt lip 01, 2011 11:57 Re: DT Smarti5-zakładamy-proszę jeszcze nie pisać.

:D
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Pt lip 01, 2011 11:57 Re: DT Smarti5-zakładamy-proszę jeszcze nie pisać.

:1luvu:
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Pt lip 01, 2011 11:58 Re: DT Smarti5-zakładamy-proszę jeszcze nie pisać.

:ryk:
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Pt lip 01, 2011 11:59 Re: DT Smarti5-zakładamy-proszę jeszcze nie pisać.

Pozdrowienia! :D
Ostatnio edytowano Śro sie 17, 2011 0:31 przez Marzenia11, łącznie edytowano 10 razy
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt lip 01, 2011 11:59 Re: DT Smarti5-zakładamy-proszę jeszcze nie pisać.

:ok: :ok: :ok:
Ostatnio edytowano Śro sie 17, 2011 0:32 przez Marzenia11, łącznie edytowano 5 razy
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt lip 01, 2011 12:44 Re: DT Smarti5-zakładamy-proszę jeszcze nie pisać.

... i po raz trzeci :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie lip 03, 2011 11:20 Re: DT Smarti5-zakładamy-proszę jeszcze nie pisać.

Że też się jeszcze nikt nie zorientował, ze jest 5 część :D i to od piątku :!:
Ciekawe kto pierwszy zauważy - bystrzachy :ryk: :ryk: :ryk:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie lip 03, 2011 11:27 Re: DT Smarti5-zakładamy-proszę jeszcze nie pisać.

To można zaglądać czy nie można ? :lol: :lol:
Wszyscy chyba się boją tytułu.
Ja też 8O
W razie czego zlikwiduję posta.

Zezwoli czy nie zezwoli ? Obrazek
Obrazek...Obrazek...Obrazek...

kristinbb

 
Posty: 40068
Od: Nie cze 03, 2007 20:32
Lokalizacja: Elbląg

Post » Nie lip 03, 2011 11:38 Re: DT Smarti5-zakładamy-proszę jeszcze nie pisać.

Można, można :D a sądząc po wpisach w 4 części - nie zorientowały się :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie lip 03, 2011 11:40 Re: DT Smarti5-zakładamy-proszę jeszcze nie pisać.

Taki piękny wątek , więc zaznaczę :lol:
Obrazek...Obrazek...Obrazek...

kristinbb

 
Posty: 40068
Od: Nie cze 03, 2007 20:32
Lokalizacja: Elbląg

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 495 gości