Ryszard, Ryś, Rysiek

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro cze 15, 2011 8:30 Ryszard, Ryś, Rysiek

Witam wszystkich. :) Zalogowałam się i próbuję stworzyć nowy wątek. Niestety nie mogłam znaleźć na swoim profilu jak utworzyć nowy temat i mam nadzieję nie wleźć komuś z butami i nie narobić bałaganu... No więc wszystkie Ryszard, Rysiek i Ryś to jeden i ten sam kotek. Dostałam go prawie 3 tygodnie temu. Jest przecudnym kociakiem ale niestety coś za coś- 2 tygodnie był na antybiotykach. Dzisiaj znowu na kontrolę muszę go zawieźć- choć już jest mi przykro bo mały nienawidzi podróżować. Płacze całą drogę a po powrocie zazwyczaj wymiotuje. Może on też ma chorobę lokomocyjną?

juana

 
Posty: 4133
Od: Śro cze 15, 2011 7:19
Lokalizacja: Ełk

Post » Śro cze 15, 2011 8:40 Re: Ryszard, Ryś, Rysiek

Witamy :) Skąd jesteście? W jakim wieku jest Ryś? Jak wygląda?
Zapraszamy na nasz wątek :)

MaryLux

 
Posty: 159738
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro cze 15, 2011 8:55 Re: Ryszard, Ryś, Rysiek

Ja normalnie jestem z Ełku, ale aktualnie pracuję w Toscanii w małej wiosce. Rysia mam tutaj :) i tutaj go dostałam. :kotek: ma prawie 3 miesiące i jest rudy. Jak tylko wylukam jak wstawiać fotki to na pewno będzie go widać w całej krasie :D

juana

 
Posty: 4133
Od: Śro cze 15, 2011 7:19
Lokalizacja: Ełk

Post » Śro cze 15, 2011 9:21 Re: Ryszard, Ryś, Rysiek

juana pisze:Ja normalnie jestem z Ełku, ale aktualnie pracuję w Toscanii w małej wiosce. Rysia mam tutaj :) i tutaj go dostałam. :kotek: ma prawie 3 miesiące i jest rudy. Jak tylko wylukam jak wstawiać fotki to na pewno będzie go widać w całej krasie :D

:1luvu: :1luvu: :1luvu: :kotek:

MaryLux

 
Posty: 159738
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro cze 15, 2011 10:20 Re: Ryszard, Ryś, Rysiek

Witam Ryszarda i jego Dużą na forum :) Czekamy zdjęcia i zapraszamy również do siebie :)
Obrazek

kokocha

 
Posty: 950
Od: Pon maja 23, 2011 9:06
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro cze 15, 2011 10:35 Re: Ryszard, Ryś, Rysiek

Napisz cos wiecej o Rysiu. Jakies foteczki? I witajcie na forum! :D
Obrazek
Obrazek

kalair

Avatar użytkownika
 
Posty: 233427
Od: Czw maja 24, 2007 21:07
Lokalizacja: Beskid Śląski

Post » Śro cze 15, 2011 10:55 Re: Ryszard, Ryś, Rysiek

Witamy, u nas raczej czarno, ale też wesoło :lol:

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Śro cze 15, 2011 13:57 Re: Ryszard, Ryś, Rysiek

Dziękuję wszystkim :) . Rysiek jak napisałam jest rudy ale... ciemniejszy na grzbiecie przechodzi do kremowego na brzuszku i łapkach. Plus biała broda i jasne obwódki wokół oczu. Wczoraj upolował pierwszą zdobycz- ćmę :mrgreen: To mój pierwszy kot, więc na razie trochę na wyczucie a trochę z internetu uczę się jak go wychowywać, jak postępują koty, itd. Dlatego też zalogowałam się na tej stronie- czasem poczytać o innych kotach, czasem zapytać o radę. Dzisiaj zawiozę go na kontrolę ponieważ jest chory. Nie mam zielony pojęć jak po polsku nazywa się ta choroba ale drugą noc od przywiezienia Ryszarda miałam nieprzespaną- tak ciężko oddychał :cry: . Plus katar, kichanie i zainfekowane oczy. Po ponad 2 tyg. na antybiotykach jest z nim znacznie lepiej :ryk: co mogła potwierdzić wczorajsza ćma. Wiem, że dla większości z Was to normalne ale mnie ten kotek zachwyca na każdym kroku- jego zabawy, ładowanie się na kolana i cudne mruczenie, spanie w najdziwniejszych pozycjach. Powoli będę zaglądać do Waszych wątków.
P.S. Za cholerę nie mogę dojść jak wstawić zdjęcia, a mam trochę tego bo jedną z moich pasji jest aparat :). Czy mogę prosić kogoś żeby wytłumaczył mi jak wstawić zdjęcia? Dzięki

juana

 
Posty: 4133
Od: Śro cze 15, 2011 7:19
Lokalizacja: Ełk

Post » Śro cze 15, 2011 14:15 Re: Ryszard, Ryś, Rysiek

viewtopic.php?f=5&t=29595 w tym wątku masz jasną instrukcję jak wklejać zdjęcia :)
Może i dla nas jest normalne, że zachwycasz się swoim kotem, ale pamiętaj, że dla nas to nie dziwactwa :) Wszyscy (a przynajmniej większość) uważamy swoje koty za ósmy cud świata i nie ma się co dziwić. Nawet najbardziej doświadczonych kociarzy nadal rozczulaja koty, ktore ładuja się na kolana i przybierają najrożniejsze pozy podczas snu. Ciesz się obecnością swojego footra :kotek:
Acha i jeszcze jedno: nie do końca jestem przekonana do tego czy to my wychowujemy nasze koty :) Chyba jest wręcz odwrotnie :)
Obrazek

kokocha

 
Posty: 950
Od: Pon maja 23, 2011 9:06
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro cze 15, 2011 14:32 Re: Ryszard, Ryś, Rysiek

A ta choroba to nie koci katar ????
Obrazek...Obrazek...Obrazek...

kristinbb

 
Posty: 40068
Od: Nie cze 03, 2007 20:32
Lokalizacja: Elbląg

Post » Śro cze 15, 2011 14:38 Re: Ryszard, Ryś, Rysiek

Prawdopodobnie koci katar. :wink: Ale po 2 tyg. powinna byc poprawa? Chyba, ze jakies oskrzela sie przyplataly.
Jak nie bedziesz rozumiala ze wstawianiem zdjec, pytaj. :ok: :ok:
Obrazek
Obrazek

kalair

Avatar użytkownika
 
Posty: 233427
Od: Czw maja 24, 2007 21:07
Lokalizacja: Beskid Śląski

Post » Śro cze 15, 2011 17:09 Re: Ryszard, Ryś, Rysiek

No i kurka nie mogę wstawić fotek :evil: Byliśmy u veta- jest ok :ryk: Tylko jeszcze przez 4 dni krople do oczu. Bardzo możliwe, że to koci katar- niestety nie mogę tego powiedzieć na pewno ponieważ słownika z terminologią medyczną nie mam :wink: Na razie Ryś odsypia podróż- tak jak przypuszczałam- zwymiotował jeszcze w torbie :(

juana

 
Posty: 4133
Od: Śro cze 15, 2011 7:19
Lokalizacja: Ełk

Post » Śro cze 15, 2011 17:51 Re: Ryszard, Ryś, Rysiek

Juana, napisz w tytule, że potrzebujesz pomocy w słownictwie włoskim, może ktoś Ci podpowie - ja tylko angielski :oops: . Kotek może mieć infekcję, warto to dokładnie doleczyć - może np. antybiotykiem?
Foty musisz wrzucić na jakiś portal typu fotosik i dopiero tutaj. :ok:

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Śro cze 15, 2011 19:32 Re: Ryszard, Ryś, Rysiek

Obrazek

juana

 
Posty: 4133
Od: Śro cze 15, 2011 7:19
Lokalizacja: Ełk

Post » Śro cze 15, 2011 19:35 Re: Ryszard, Ryś, Rysiek

kokocha pisze:http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=5&t=29595 w tym wątku masz jasną instrukcję jak wklejać zdjęcia :)
Może i dla nas jest normalne, że zachwycasz się swoim kotem, ale pamiętaj, że dla nas to nie dziwactwa :) Wszyscy (a przynajmniej większość) uważamy swoje koty za ósmy cud świata i nie ma się co dziwić. Nawet najbardziej doświadczonych kociarzy nadal rozczulaja koty, ktore ładuja się na kolana i przybierają najrożniejsze pozy podczas snu. Ciesz się obecnością swojego footra :kotek:
Acha i jeszcze jedno: nie do końca jestem przekonana do tego czy to my wychowujemy nasze koty :) Chyba jest wręcz odwrotnie :)

Dzięki za pomoc :) ! Kurna to faktycznie jak dla idioty ale pomaga ;). I jak Rysiowy?I masz rację co do wychowywania :kotek:

juana

 
Posty: 4133
Od: Śro cze 15, 2011 7:19
Lokalizacja: Ełk

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 289 gości