Fi i Kropek u Nivy na DT - teraz już w SWOIM DOMKU!!:))

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie cze 12, 2011 20:09 Fi i Kropek u Nivy na DT - teraz już w SWOIM DOMKU!!:))

FI & KROP w NOWYM DOMKU!![13.12.11] :piwa: :piwa: :piwa:
Niva pisze:No, to mogę napisać, wczoraj coś forum padło.
Wieczorem wróciłam z Katowic, dokąd w weekend odwiozłam dzieciaki do nowego domku (argggh znowu pociąg). Strasznie tu teraz pusto i smutno bez nich, nikt mnie dzisiaj o 6 rano nie obudził, nikt mi się pod kołdrę nie wpycha :< Ale mam nadzieję, że to już była ich ostatnia zmiana mieszkania i będzie im tam dobrze. Postaram się nową właścicielkę zachęcić do wpadania na forum i napisania co i jak u dzieciaków co jakiś czas, więc mam nadzieję że już ona coś więcej napisze co i jak, bo mi jest po prostu cholernie smutno :<

Dilah - w takim razie ogłoszenia można chyba zdjąć (dzięki za ich wystawianie, kochana jesteś)




Fi i Kropek najnowsze fotki
Niva pisze:Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

I Kropal na badziewnej jakości video: http://imageshack.us/clip/my-videos/824/tf2.mp4/


Pilnie potrzebny DOM!!:
Niva pisze:Pisałam już do Dilah, ale chyba faktycznie muszę poprosić o pomoc na forum.

Żeby nie kombinować, napiszę Wam w skrócie to, co pisałam Dilah na PW

Tak jak przewidywałam wcześniej, jestem w dość niefajnej sytuacji ponieważ w związku ze złą sytuacją w firmie w której pracuję byłam zmuszona złożyc wypowiedzenie. To oznacza, że nie wiem jak długo będę mieszkać w Katowicach, ale bardzo możliwe że będę się przeprowadzać na początku września. Nie bardzo jeszcze wiem dokąd i kiedy dokładnie i czy w ogóle zostanę w kraju, ale obawiam się że mogę nie być w stanie wziąć ze sobą dzieciaków. One w tym momencie są już zdrowe i nie sprawiają żadnych kłopotów, ale w związku z lekkim bajzlem w życiu nie jestem teraz w stanie poświęcić czasu na porządne przeprowadzenie ewentualnej adopcji, wizyt itp. a nie wybaczyłabym sobie gdyby z powodu jakiegoś mojego zaniedbania dzieciaki trafiły w złe miejsce.

Miałam nadzieję, że do takiej sytuacji nie dojdzie...ale czasem wychodzi inaczej niż przewidujemy i nie bardzo da się coś na to poradzić :/

Dlatego pytanie do Was: czy ktoś jest w stanie przetymczasować dzieciaki przez krótki czas? One są praktycznie gotowe do wyadoptowania, trzeba tylko ogarnąć ogłoszenia i wierzę w to, że szybko znajdzie się nowy właściciel. W razie czego oczywiście zorganizuję transport lub dowiozę osobiście i zaopatrzę w żwirek i żarcie.


[Str.17] Dzieciaki szczęśliwie wylądowały w swoim DT (28.06.11)
u Nivy :1luvu: :1luvu: w Katowicach, na razie okupują łazienkę :ok: :kotek: :kotek: :P
Bardzo dziękujemy za pomoc dilah, Magdzieradek, Tomkowi...i wszystkim radą i kciukami pomagającym :1luvu: :1luvu:
pierwsze wieści i fotki:
Niva pisze:Wieści z placu boju:
- żwirek rozkopany
- mięsko zjedzone
- łazienka cała w małych, czarnych śladach łapek

Księżniczka Fi siedzi na pralce i obserwuje co się dzieje
Obrazek

Kropkowi ciężko zdjęcie zrobić bo albo ciągle łazi albo się chowa w każdą możliwą dziurę
Obrazek

Dzieciaki sa spokojne, zwłaszcza Fi. Kropek póki co strachliwy, próbuje sobie jakieś miejsce znaleźć ale czujnie się wycofuje jak tylko wchodzę do łazienki. Zostawiłam im tan narazie transporter z czystymi szmatkami żeby miały 'schowanko'.



Fi i Kropek trafią na DT do Niva :dance: :dance2: :dance: :dance2:

SZUKAMY TRANSPORTU ŁÓDŹ-KATOWICE!!!!!!!!!!!!! JAK NAJSZYBCIEJ!!!!!!!



dilah zaproponowała tej parze tymczas- cudowny tymczas,
ale tylko do 30.06.
nie możemy malutkich zabrać dopóki nie znajdzie się dalszy DT od 30.06...
Bardzo prosimy o DT dla nich od 30.06.
będą już podleczone, oswojone...łatwe
oboje są śliczni i kiedy będą już w dobrej formie
nie powinno być problemu ze znalezieniem DOMU, oczywiście pomożemy w ogłoszeniach!


Fi i Kropek, śliczne kociaki
ale z grzybem i wymagające dooswojenia
czy mają szansę?
czy wyrosną z nich niechciane i niekochane dzikuski
przemykające chyłkiem w boksie schroniska...

Obrazek
Fi
Obrazek
Kropek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Ostatnio edytowano Wto gru 13, 2011 11:11 przez ruru, łącznie edytowano 8 razy
Obrazek
Obrazek

ruru

 
Posty: 19904
Od: Sob gru 29, 2007 20:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie cze 12, 2011 20:23 Re: Fi i Kropek kociaki z grzybemBezSzansNaAdopcję? schr. Łódź

Śliczne biedactwa. Zdecydowanie za małe na schron.
Podnoszę...

Alex405

 
Posty: 1600
Od: Pt lip 10, 2009 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie cze 12, 2011 20:25 Re: Fi i Kropek kociaki z grzybemBezSzansNaAdopcję? schr. Łódź

To są fantastyczne kociaki :1luvu:
Coraz bardziej ufne, coraz bardziej miłe, coraz śmielej mruczące...
Cudowne i kochane...
Potrzebują tylko ciepła, uwagi i miłości...
Obrazek
Obrazek
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23753
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie cze 12, 2011 20:48 Re: Fi i Kropek kociaki z grzybemBezSzansNaAdopcję? schr. Łódź

Obrazek
Obrazek

ruru

 
Posty: 19904
Od: Sob gru 29, 2007 20:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie cze 12, 2011 20:53 Re: Fi i Kropek kociaki z grzybemBezSzansNaAdopcję? schr. Łódź

Kolejne kociaki :( może im się poszczęści i znajdą domek :ok:
Obrazek
Idź zawsze do przodu,nie oglądaj się wstecz,nie holuj smutku za sobą....,,Dżem"

Annaa

 
Posty: 9795
Od: Sob lis 28, 2009 20:25
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie cze 12, 2011 21:58 Re: Fi i Kropek kociaki z grzybemBezSzansNaAdopcję? schr. Łódź

Bidoczki małe :(

A tak niewiele potrzeba, by wyrosły z nich piękne, zdrowe, szczęśliwe koty.
Mój Kacper wzięty dwa lata temu ze schroniska jako taka właśnie bida (a właściwie duzo gorsza) pod dobrą opieką, otoczony miłością wyrósł na wspaniałego, wielkiego kocura o wielkim sercu i wrazliwości.

Widać, ze te koty mają wielki potencjał, tak wiele radości i wzruszeń mogą dać swoim opiekunom :!:
Obrazek

pisiokot

 
Posty: 13011
Od: Śro maja 03, 2006 15:37
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie cze 12, 2011 22:44 Re: Fi i Kropek kociaki z grzybemBezSzansNaAdopcję? schr. Łódź

Oby ktoś otworzył serce dla tych maluchów i dał im kochający dom :ok:

gosiaa

 
Posty: 22354
Od: Sob lut 10, 2007 18:59
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon cze 13, 2011 5:01 Re: Fi i Kropek kociaki z grzybemBezSzansNaAdopcję? schr. Łódź

A ten grzybek wciąż się trzyma?
Biedactwa...może ktoś spróbuje dać im szansę...
:-(
Obrazek

magdaradek

 
Posty: 27150
Od: Pon kwi 14, 2008 9:24
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon cze 13, 2011 7:14 Re: Fi i Kropek kociaki z grzybemBezSzansNaAdopcję? schr. Łódź

a ogłoszenia jakieś już mają?

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon cze 13, 2011 9:20 Re: Fi i Kropek kociaki z grzybemBezSzansNaAdopcję? schr. Łódź

mgska pisze:a ogłoszenia jakieś już mają?


chyba nie, no bo nie są zdrowe :(
bardziej potrzeba DT, albo DS, który zdecyduje się je wyleczyć.
Myślę, że można napisac ogłoszenie, ale z zaznaczeniem, że są to kocięta do wyleczenia.
Obrazek

magdaradek

 
Posty: 27150
Od: Pon kwi 14, 2008 9:24
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon cze 13, 2011 10:26 Re: Fi i Kropek kociaki z grzybemBezSzansNaAdopcję? schr. Łódź

mgska pisze:a ogłoszenia jakieś już mają?


Marta, nie mają... ale bardzo by się przydały
grzyb w warunkach domowych to pryszcz
a w schronisku to się ciągnie i ciągnie,
a do tego nie ma możliwości oswajać
i rosną takie pieczarkowe półdzikuski :(

z tego co wiem są po 1 dawce szczepionki na grzyba
to się szczepi 2kronie- pewnie lada moment będzie powtórka
ta szczepionka jest bardzo skuteczna, ale wiadomo jak schron
to wszystko działa dużo gorzej...

to były zdrowiutkie kociaki jak przyszły miesiąc temu:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

jest jeszcze ich 3 rodzeństwa - 2 czarne dziewczynki Nel i Nil- siostrzyczki Fii
Obrazek
i 1 czarny z białymi końcówkami braciszek Kropka- wszystko zagrzybione i dzikuskowate :( :(
Ostatnio edytowano Pon cze 13, 2011 13:04 przez ruru, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Obrazek

ruru

 
Posty: 19904
Od: Sob gru 29, 2007 20:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon cze 13, 2011 10:46 Re: Fi i Kropek kociaki z grzybemBezSzansNaAdopcję? schr. Łódź

no dobra, to sklęcę coś i ogłoszę.
Kogo do kontaktu? Standardowo... Tatiana...? :oops:

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon cze 13, 2011 10:59 Re: Fi i Kropek kociaki z grzybemBezSzansNaAdopcję? schr. Łódź

mgska pisze:no dobra, to sklęcę coś i ogłoszę.
Kogo do kontaktu? Standardowo... Tatiana...? :oops:

może być, pewnie :ok:
dziękuję jak nie wiem co :1luvu:
Obrazek
Obrazek

ruru

 
Posty: 19904
Od: Sob gru 29, 2007 20:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon cze 13, 2011 12:29 Re: Fi i Kropek kociaki z grzybemBezSzansNaAdopcję? schr. Łódź

Magija pisze:
te maluszki chyba spisane już na wieczny pobyt w schronisku, grzybek i masakryczne oczy, ciągle za to rosną więc za chwilę nikt już nimi się nie zainteresuje...
Obrazek

Obrazek
moze ktoś uratował by chociaż 1 z nich
Obrazek
Obrazek

ruru

 
Posty: 19904
Od: Sob gru 29, 2007 20:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon cze 13, 2011 12:30 Re: Fi i Kropek kociaki z grzybemBezSzansNaAdopcję? schr. Łódź

:(
Obrazek

magdaradek

 
Posty: 27150
Od: Pon kwi 14, 2008 9:24
Lokalizacja: Łódź

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 174 gości