Fundacja "Kocia Mama" Izy Milińskiej-co daje kotom?sprawdź!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob mar 07, 2015 17:39 Re: Fundacja "Kocia Mama" Izy Milińskiej-co daje kotom?spraw

Na dogo jest prośba o opisanie tej fundacji https://www.facebook.com/login.php?next ... Ffref%3Dts
Ja nie mam konta na FB.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55022
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob mar 07, 2015 20:00 Re: Fundacja "Kocia Mama" Izy Milińskiej-co daje kotom?spraw

Bungo pisze:Sprawdziłam te ceny reklam. 1 moduł czyli 30 sekund - 50 emisji w 1 autobusie – 1 tydz.- 39 zł, 2 tyg.- 69 -3 tyg. 92 zł, 4 tyg. -108 zł. Ile wiec płaci KM - nie wiadomo, bo nie wiem, w ilu pojazdach się wyświetla i jak długo trwa reklama.

W zeszłym roku też się reklamowała :evil:
[

kasumi

 
Posty: 2562
Od: Pt sty 15, 2010 23:19
Lokalizacja: Kraków Bieżanów

Post » Nie mar 08, 2015 1:14 Re: Fundacja "Kocia Mama" Izy Milińskiej-co daje kotom?spraw

Ewar, dzieki. Juz poprosilam o wejsciowke do grupy.
Obrazek Obrazek
PRZEPRASZAM ZA BRAK POLSKICH ZNAKOW.

Rakea

Avatar użytkownika
 
Posty: 4915
Od: Śro lis 14, 2007 23:56
Lokalizacja: Praga nad Wisłą

Post » Nie mar 08, 2015 16:27 Re: Fundacja "Kocia Mama" Izy Milińskiej-co daje kotom?spraw

Rakea pisze:Ewar, dzieki. Juz poprosilam o wejsciowke do grupy.

Super.Oby coś się udało zdziałać :ok:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55022
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto mar 17, 2015 16:12 Re: Fundacja "Kocia Mama" Izy Milińskiej-co daje kotom?spraw

Dziewczyny na FB pojawiły się głosy, że hotelik czy też osoba go prowadząca nie jest powiązana z fundacją?
kontakt telefoniczny: 786 116 007 Obrazek

Jeśli komuś coś zalegam (bazarek itp) proszę o kontakt- skleroza ;)

ulvhedinn

 
Posty: 4214
Od: Śro wrz 13, 2006 19:09
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto mar 17, 2015 16:41 Re: Fundacja "Kocia Mama" Izy Milińskiej-co daje kotom?spraw

jak najbardziej jest nadal wolontariuszką, chyba że KM wywala ludzi a ci nadal wdneją na jej www, profilu itp.
ulvhedinn, szegóły na pw
Obrazek Obrazek
PRZEPRASZAM ZA BRAK POLSKICH ZNAKOW.

Rakea

Avatar użytkownika
 
Posty: 4915
Od: Śro lis 14, 2007 23:56
Lokalizacja: Praga nad Wisłą

Post » Czw mar 19, 2015 19:05 Re: Fundacja "Kocia Mama" Izy Milińskiej-co daje kotom?spraw

Jaki finał miała sprawa kotów z Tesco?
fckptn
Obrazek

ana

 
Posty: 23812
Od: Śro lut 20, 2002 21:56

Post » Czw mar 19, 2015 22:14 Re: Fundacja "Kocia Mama" Izy Milińskiej-co daje kotom?spraw

https://www.facebook.com/agata.kwiatkowska.568?fref=ufi

Ostra obrończyni KM i hoteliku, aktualnie trolluje u mnie na wydarzeniach...
kontakt telefoniczny: 786 116 007 Obrazek

Jeśli komuś coś zalegam (bazarek itp) proszę o kontakt- skleroza ;)

ulvhedinn

 
Posty: 4214
Od: Śro wrz 13, 2006 19:09
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw mar 19, 2015 22:48 Re: Fundacja "Kocia Mama" Izy Milińskiej-co daje kotom?spraw

No, ostra aktywistka fotelowa. Krzyczy wszędzie (drukowanymi), udostępnia każde mocniejsze wydarzenie(ściągając na siebie uwagę), na już zakłada fundację itp. - PR ma dobry.

Zablokowała mnie, po zadaniu na jej wydarzeniu pytań o powiązania hoteliku z KM...mi to wystarczy. Po zablokowaniu, nie widzę żadnych wpisów, musiałabys mi screena zrobić, ale chyba szkoda Twojego czasu. Pod jej trollo-postami zadawaj jej pytania o powiązania z KM, albo ją zablokuj.

a wydarzeń przedawnionych nie da się odnowić - datę można zmienić jedynie przed końcem wyd. ale powiadomienia przychodzą.
Obrazek Obrazek
PRZEPRASZAM ZA BRAK POLSKICH ZNAKOW.

Rakea

Avatar użytkownika
 
Posty: 4915
Od: Śro lis 14, 2007 23:56
Lokalizacja: Praga nad Wisłą

Post » Sob mar 21, 2015 20:07 Re: Fundacja "Kocia Mama" Izy Milińskiej-co daje kotom?spraw

Dziewczyny widzę że rozmawiacie o hoteliku Bonifacym który dobrze znam, mogę wiedzieć skąd informacja że to hotelik fundacji KM? Otóż pragnę was wyprowadzić z BŁĘDU hotelik jest prywatną działalnością właścicielki i z fundacja KM nie ma nic wspólnego no może poza tym że właścicielka jest wolontariuszką tej fundacji :) Zanim cokolwiek o kimś złego napiszecie to wcześniej zweryfikujcie proszę netowe śmieciowe informacje. Znam ten hotelik, jestem tam co dwa trzy dni, na prośbę właścicielki robię zdjęcia psiaków (jestem fotografikiem) do albumów adopcyjnych i znam i ludzi którzy ten hotelik prowadzą i samo miejsce. Jako że sama pomagam to miałam już okazję bywać w różnych hotelikach i wierzcie mi ten jest jednym z lepszych jakie widziałam. Uważam że to nie fair pisać złe rzeczy o kimś kogo się nie zna i nie ma zielonego pojęcia o tym co robi wiec opanujcie klawiatury a może zacznijcie pracować głowami.

fotodog

Avatar użytkownika
 
Posty: 2
Od: Sob mar 21, 2015 19:44

Post » Nie mar 22, 2015 1:04 Re: Fundacja "Kocia Mama" Izy Milińskiej-co daje kotom?spraw

Fotodogu, te "internetowe śmiecie informacyjne" były bardzo dokładnie weryfikowane - na żywych zwierzętach, niestety.
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21151
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 22, 2015 2:45 Re: Fundacja "Kocia Mama" Izy Milińskiej-co daje kotom?spraw

Zaznaczam sobie.
NIe przeczytalam całego wątku a raczej kilku ale po raz kolejny utwierdzam sie w przekonaniu że fundacje zbierające na hoteliki to wyprowadzanie pieniedzy z fundacji a jak widzę na fb ogloszenie zbiorce na hotelik to nerw mi rusza. Zwłaszcza jesli nie szukają dt nawet z opcją zapewnienia karmy i leczenia tylko zbierają na hotelik a ludzie naiwnie pomagają... Rozumiecie jedna zakłada a druga fundacja korzysta z uslug i płaci. Niby legalne ale czy takie do konca etyczne? Pewnie są jakieś uczciwe hoteliki ale...
Od początku wątku trochę mineło. WIadomo coś o tych 2ch kotkach wypuszonych niewiadomo gdzie? Zszokowana bylam jak przeczytalam pierwsze wpisy...
Obrazek

pchełeczka

 
Posty: 1691
Od: Pt kwi 13, 2012 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 22, 2015 7:15 Re: Fundacja "Kocia Mama" Izy Milińskiej-co daje kotom?spraw

fotodog pisze: Otóż pragnę was wyprowadzić z BŁĘDU hotelik jest prywatną działalnością właścicielki i z fundacja KM nie ma nic wspólnego no może poza tym że właścicielka jest wolontariuszką tej fundacji :)


Już Ty nas tak bardzo z tego O'BŁĘDU nie wyprowadzaj. I wcale nie ma się co cieszyć ( :) ) że właścicielka hoteliku jest wolontariuszką KM. Jak się zadaje z Milińską to trzeba się liczyć z konsekwencjami.
A tak przy okazji, to bardzo dziwne że zaledwie drugi post na miau i od razu trafiłaś na ten wątek :mrgreen: Polecenie służbowe :roll:
Obrazek

"Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu."
Ernest Hemingway

ewan

Avatar użytkownika
 
Posty: 5825
Od: Nie cze 21, 2009 19:19
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie mar 22, 2015 18:08 Re: Fundacja "Kocia Mama" Izy Milińskiej-co daje kotom?spraw

No to ja jestem głupia kompletnie , dla mnie nazwa hotelik dla zwierząt zawsze kojarzyła się z hotelem , czyli miejscem gdzie mogą za określoną cenę przechować moje koty w warunkach zależnych od standardu pomieszczenia i zamówionego menu . Wiele osób myśli , że dając datki na taki hotelik pomaga jakiemuś młodemu przedsiębiorcy w rozkręceniu potrzebnej / wie to każdy kto usiłował znaleźć miejsce dla zwierzaka np w trakcie wakacji czy ferii nie chodząc po prośbie do znajomych czy rodziny / działalności gospodarczej , a podkreślenie o przynależności do wolontariatu to dodatkowa gwarancja fachowości właściciela hoteliku . Natomiast fundacja prowadzi hotel w ramach statutowej działalności , z którego zysk jest przeznaczony na cele fundacyjne . Tak to rozumieją osoby postronne , te które przekazują swoje fundusze na takie cele .

Czarna Mańka

Avatar użytkownika
 
Posty: 315
Od: Śro lis 20, 2013 10:49

Post » Pon mar 23, 2015 0:42 Re: Fundacja "Kocia Mama" Izy Milińskiej-co daje kotom?spraw

Pani zarzeka się że hotelik z fundacją nie ma nic wspólnego, i tak zedytowałam wpis na dogo.

Cóż, jak zresztą jej napisałam, podejrzewam, że działania tak hoteliku, jak i fundacji będą pod uważną obserwacją.
kontakt telefoniczny: 786 116 007 Obrazek

Jeśli komuś coś zalegam (bazarek itp) proszę o kontakt- skleroza ;)

ulvhedinn

 
Posty: 4214
Od: Śro wrz 13, 2006 19:09
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], jowitha, magnificent tree i 624 gości