Henryk już u PcimOlki, teraz musi być lepiej!

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt kwi 08, 2011 20:29 Henryk już u PcimOlki, teraz musi być lepiej!

Dodaję 7.08.2011

Heniuś przebywa w lecznicy u CoolCaty w Łodzi
Ma zdiagnozowane PNN, na tę chwilę wymaga podawania leków i kroplówek, nie jest to jednak jakoś straszne :)
Heniuś jak typowy wczasowicz czuję się jak wygląda, czyli świetnie :mrgreen:
Kot pilnie jednak szuka domu stałego - DS
Musi jeść dobrą karmę, co jakiś czas mieć kontrolną biochemię...
Jeszcze dużo dużo przed nim i na pewno znajdzie Tego Swojego/Swoją Dużego/Dużą


Oto zdjęcia z lecznicy:


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Heniuś jest ogłaszany gdzie się da, informacje pod nr. tel. 535 777 208





Około 5 letni kocur, przejdzie sanację złamanego kła, w tej chwili jest na antybiotyku.
Został pobity, szukał pomocy u ludzi, siedzi u mnie w klatce
Obrazek
Ma TYDZIEŃ!!! Na znalezienie DOMKU!
Ostatnio edytowano Sob wrz 10, 2011 18:47 przez najszczesliwsza, łącznie edytowano 17 razy
najszczesliwsza
 

Post » Pt kwi 08, 2011 20:50 Re: POBITY HENIEK SZUKA PILNIE DT/DS WYCHODZĄCEGO CZ-WA

Piękny jest. I szuka domku.
magdajedral
 

Post » Pt kwi 08, 2011 20:59 Re: POBITY HENIEK SZUKA PILNIE DT/DS WYCHODZĄCEGO CZ-WA

Heniek czeka na cud!
najszczesliwsza
 

Post » Pt kwi 08, 2011 21:05 Re: POBITY HENIEK SZUKA PILNIE DT/DS WYCHODZĄCEGO CZ-WA

Kto uratuje Henia?????
magdajedral
 

Post » Pt kwi 08, 2011 21:08 Re: POBITY HENIEK SZUKA PILNIE DT/DS WYCHODZĄCEGO CZ-WA

A tak zapytam, dlaczego domek ma być wychodzący?
magdajedral
 

Post » Pt kwi 08, 2011 21:16 Re: POBITY HENIEK SZUKA PILNIE DT/DS WYCHODZĄCEGO CZ-WA

Nie musi, może być taki.

Henio najpewniej od zawsze żyje na ulicy, teraz jest bardzo przyjacielski, pokupkał się ze strachu wczoraj jak koty podeszły na odl. metra!
Ja tego kota już w październiku widywałam, zawsze dzik nad dziki....

Spadam spać, przepraszam muszę, ale jutro rano Henia muszę wykąpać, a potem iść krew oddać.
najszczesliwsza
 

Post » Pt kwi 08, 2011 23:23 Re: POBITY HENIEK SZUKA PILNIE DT/DS WYCHODZĄCEGO CZ-WA

:( :( :(
Przyda się banerek?

Zrobiłam taki:
Obrazek

Kod: Zaznacz cały
[url=http://tiny.pl/hdkgg][img]http://img862.imageshack.us/img862/3777/henio.jpg[/img][/url]
Obrazek Obrazek
W moim domu koty bawią się strzykawkami. A jednak patologia czai się gdzie indziej...

joshua_ada

Avatar użytkownika
 
Posty: 9851
Od: Pon gru 03, 2007 8:41

Post » Sob kwi 09, 2011 10:22 Re: POBITY HENIEK SZUKA PILNIE DT/DS WYCHODZĄCEGO CZ-WA

DZIĘKUJEMY
magdajedral
 

Post » Sob kwi 09, 2011 22:00 Re: POBITY HENIEK SZUKA PILNIE DT/DS WYCHODZĄCEGO CZ-WA

Do góry. Kto da Heniowi bezpieczeństwo i domek?
Obrazek Obrazek
W moim domu koty bawią się strzykawkami. A jednak patologia czai się gdzie indziej...

joshua_ada

Avatar użytkownika
 
Posty: 9851
Od: Pon gru 03, 2007 8:41

Post » Nie kwi 10, 2011 12:58 Re: POBITY HENIEK SZUKA PILNIE DT/DS WYCHODZĄCEGO CZ-WA

Heniusia ciągnie na dwór, ale jak go wypuszczę to wsiąknie, więc popłakał i śpi teraz na... świeżym praniu.

Koty moje całą skalę głosową stosują jak się zbliża a w wolnym tłumaczeniu to brzmi jak "spier...!"

Heniuś jedzie dziś do docelowego DT w luksu, będzie miał strych dla siebie, a do weterynarza to... mniej niż minutę!

A potem chyba wróci na swoje śmieci, pod moim czułym nadzorem. Dostanie obróżkę z nr. tel. taką zabezpieczającą przed uduszeniem, bo co innego z nim zrobić?

5 lat spędził w śmietnikach....
najszczesliwsza
 

Post » Nie kwi 10, 2011 16:41 Re: POBITY HENIEK SZUKA PILNIE DT/DS WYCHODZĄCEGO CZ-WA

Lubi wolność, więc nie ma co na siłę zabierać.
Tylko, żeby już mu nikt krzywdy nie zrobił :(

:ok: :ok: :ok:
Obrazek Obrazek
W moim domu koty bawią się strzykawkami. A jednak patologia czai się gdzie indziej...

joshua_ada

Avatar użytkownika
 
Posty: 9851
Od: Pon gru 03, 2007 8:41

Post » Nie kwi 10, 2011 17:08 Re: POBITY HENIEK SZUKA PILNIE DT/DS WYCHODZĄCEGO CZ-WA

joshua_ada pisze:Lubi wolność, więc nie ma co na siłę zabierać.
Tylko, żeby już mu nikt krzywdy nie zrobił :(

:ok: :ok: :ok:



Nie mam na to ostatnie wpływu, niestety.
Ale będę go miała na oku najbardziej jak tylko się będzie dało.
najszczesliwsza
 

Post » Nie kwi 10, 2011 20:41 Re: POBITY HENIEK SZUKA PILNIE DT/DS WYCHODZĄCEGO CZ-WA

To za Henia w takim razie :ok: :ok: :ok:

Wymiziaj go ode mnie Agatko :)
magdajedral
 

Post » Pon kwi 11, 2011 10:57 Re: POBITY HENIEK SZUKA PILNIE DT/DS WYCHODZĄCEGO CZ-WA

Heniek jutro będzie miał zabieg, usuwanego zęba...

Potrzebna kasa na kastrację, bo na to już nie mam, a nie wypuszczę kota bez kastracji od siebie!

P.S. Dziś Heniek wyje w klatce, bo... zakochał się w Fudze :twisted: ... z wzajemnością 8O , Fuga leży obok klatki i czeka... Myszkę już mu oddała...

Więc teraz izolacja jeszcze większa, jak Heniek z klatki, to Fuga do łazienki...

No i Heniek jakby już lepiej wygląda, SPA u mnie mu służy, kąpiel była z bąbelkami ;), potem suszenie, 3 razy dziennie jedzenie w małych porcjach, nawet ma swoje miejsce, na suszarce z praniem na kombinezonie zimowym po Łukaszku śpi...

Ogólnie wesoło mam.

I chyba obecność Heńka służy Bubie, bo... owszem siedzi na swoim miejscu, ale jak schodzi, to ona jest postrach, wszyscy przed nią uciekają, nawet Azor...
najszczesliwsza
 

Post » Pon kwi 11, 2011 14:53 Re: POBITY HENIEK SZUKA PILNIE DT/DS WYCHODZĄCEGO CZ-WA

najszczesliwsza pisze:Potrzebna kasa na kastrację, bo na to już nie mam, a nie wypuszczę kota bez kastracji od siebie!


Podniosę :!: :!: :!:

(Masz jak wydobyć od jakiejś karmicielki talon i czy są u Was podpisane umowy z klinikami? Pytam, bo nie wiem. My mamy to szczęście, że karmicielki dostają talony, a że to w dużej części 80-letnie panie, które same nie kastrują, to dają łapaczkom i jakoś się udaje kastrować.)
Obrazek Obrazek
W moim domu koty bawią się strzykawkami. A jednak patologia czai się gdzie indziej...

joshua_ada

Avatar użytkownika
 
Posty: 9851
Od: Pon gru 03, 2007 8:41

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: zuza i 298 gości