Morelowo-migdałowo..:)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro kwi 06, 2011 1:58 Morelowo-migdałowo..:)

Pewnego dnia zadzwoniła kumpela: złapałam kocurka jest już dość duży i dziki.
Nie ma jednego oczka i jest bardzo chory. Nie mam co z nim zrobić, mam wypuścić ?


Powiedziałam, przywież. Kompletnie nie miałam wtedy miejsca, zwłaszcza dla chorego dzikuska.

Kociaka leczyłam (razem z dwójką innych też chorych na kk, jeden bez oczka),
trwało to długo i dopiero zylexis dał przesilenie. Kociak był też strasznie przerażony.
Chodzenie z nim codzienne na kroplówki i zakraplanie oczu, czyszczenie uszek, to była masakra.

Jednak któregoś razu karmiąc trójeczke zdrowiejących kociaków, usłyszałam
z początku nieśmiałe mruczenie, a potem najgłośniejsze. To był przewrót.
Teraz Smoczek jest strasznym przytulańcem, płoży mi się na kolanach jak powój. :wink:
Oczywiście do obcych na początku trochę nieśmiały, ale to wspaniały kociak,
dużo przeszedł, pokonał chorobę, pokonał swoją dzikość.

Należy mu się wspaniały dom i taki dom się znalazł. Forumowa Morelowa chce dać mu dom.
Niestety dzielą nas kilometry, Smoczek jest w Gdańsku a dom w Opolu.

Potrzebny transport z Gdańska do Opola.

Taki był: Obrazek Taki jest: Obrazek

Ten pierwszy post jest postem Kotiki :D
Ostatnio edytowano Wto paź 09, 2012 9:18 przez morelowa, łącznie edytowano 10 razy
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro kwi 06, 2011 6:48 Re: Potrzebny transport z GDAŃSKA do OPOLA.Smoczek chce mieć dom

KTO MI GO PRZYWIEZIE :?: :!: Taki malutki, nie zajmie dużo miejsca :lol:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro kwi 06, 2011 7:45 Re: Potrzebny transport z GDAŃSKA do OPOLA.Smoczek chce mieć dom

Podrzucę wątek.

Wawe

 
Posty: 9318
Od: Pt wrz 24, 2004 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Śro kwi 06, 2011 9:18 Re: Potrzebny transport z GDAŃSKA do OPOLA.Smoczek chce mieć dom

melduje sie na watku :ok:
Ludzi można podzielić z grubsza na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los. Oscar Wilde

ObrazekObrazekObrazekObrazek

ogonia

 
Posty: 1297
Od: Pon gru 06, 2010 12:46
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro kwi 06, 2011 9:43 Re: Potrzebny transport z GDAŃSKA do OPOLA.Smoczek chce mieć dom

Morelowa, Kotika moze zrobie wydarzenie na FB :?:

dajcie znac a zaraz bedzie :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Ludzi można podzielić z grubsza na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los. Oscar Wilde

ObrazekObrazekObrazekObrazek

ogonia

 
Posty: 1297
Od: Pon gru 06, 2010 12:46
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro kwi 06, 2011 10:01 Re: Potrzebny transport z GDAŃSKA do OPOLA.Smoczek chce mieć dom

Ogonia,
Dajemy znać :!: :!: :!:
Kotika w pracy :( .
Zrobisz? Ja na razie powklejałam na profil i do takiej strony od transportu na fb...

FAjnie masz, ze jesteś z Wro... Ja od lat próbuję zamienic mieszkanie z O. na W. ..i NIC. Nikt tu nie chce mieszakać.. , ja też nie chcę :twisted: , wszyscy 'moi' ludzie mieszkają we WRo :( :( :(
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro kwi 06, 2011 10:31 Re: Potrzebny transport z GDAŃSKA do OPOLA.Smoczek chce mieć dom

zapraszam :D http://www.facebook.com/event.php?eid=1 ... 94&pending

przepraszam za opozniona reakcje ale jestem w pracy i wiesz jak jest :oops:

oj nie dobrze z tym mieszkaniem nie dobrze :evil: przydaloby sie jeszcze wiecej takich suuuuuuper ludziskow jak Ty we Wrocku :ok: :ok: :ok: 3mam kciuki za mieszkanie :ok: :ok: :ok:

no i oczywiscie za brym brym dla Smoczka :1luvu: :1luvu:
Ludzi można podzielić z grubsza na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los. Oscar Wilde

ObrazekObrazekObrazekObrazek

ogonia

 
Posty: 1297
Od: Pon gru 06, 2010 12:46
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro kwi 06, 2011 12:16 Re: Potrzebny transport z GDAŃSKA do OPOLA.Smoczek chce mieć dom

Taaaa - opóźniony perszing [jakkolwiek się to pisze :oops: ] :D

:1luvu: - dzięki
też sie musze zabrać do czegoś wreszcie .. :x
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro kwi 06, 2011 13:00 Re: Potrzebny transport z GDAŃSKA do OPOLA.Smoczek chce mieć dom

ogonia pisze:zapraszam :D http://www.facebook.com/event.php?eid=1 ... 94&pending

przepraszam za opozniona reakcje ale jestem w pracy i wiesz jak jest :oops:

oj nie dobrze z tym mieszkaniem nie dobrze :evil: przydaloby sie jeszcze wiecej takich suuuuuuper ludziskow jak Ty we Wrocku :ok: :ok: :ok: 3mam kciuki za mieszkanie :ok: :ok: :ok:

no i oczywiscie za brym brym dla Smoczka :1luvu: :1luvu:



Mam kolegę w Gdańsku, napisałam do niego. A to musi być do jakiego dnia??

sygitka21

 
Posty: 2897
Od: Wto wrz 08, 2009 21:16
Lokalizacja: Opole

Post » Śro kwi 06, 2011 13:23 Re: Potrzebny transport z GDAŃSKA do OPOLA.Smoczek chce mieć dom

wydaje mi sie ze nie ale niech sie wypowie Morelowa albo Kotika :wink:

3mamy pazurki i kciuki :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Ludzi można podzielić z grubsza na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los. Oscar Wilde

ObrazekObrazekObrazekObrazek

ogonia

 
Posty: 1297
Od: Pon gru 06, 2010 12:46
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro kwi 06, 2011 13:40 Re: Potrzebny transport z GDAŃSKA do OPOLA.Smoczek chce mieć dom

Kolega twierdzi, że Opole/ Wrocław to trzeci świat :mrgreen: , ale popyta, tylko raczej wątpi w sukces :oops:

Proponuję zgłosić koteczka w to miejce http://www.facebook.com/pages/Transport ... 64?sk=wall

sygitka21

 
Posty: 2897
Od: Wto wrz 08, 2009 21:16
Lokalizacja: Opole

Post » Śro kwi 06, 2011 14:06 Re: Potrzebny transport z GDAŃSKA do OPOLA.Smoczek chce mieć dom

3 swiat :ryk: :ryk: no ladnie

dziekuje za linka :kotek:
Ludzi można podzielić z grubsza na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los. Oscar Wilde

ObrazekObrazekObrazekObrazek

ogonia

 
Posty: 1297
Od: Pon gru 06, 2010 12:46
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro kwi 06, 2011 19:32 Re: Potrzebny transport z GDAŃSKA do OPOLA.Smoczek chce mieć dom

Zgłosiłam już na ten fb- transport :), tam też już Bulinki szukają jakby się podwieźć. :lol:

Wro nie jest trzeci świat :twisted: , ale Opole.. hmmm... może nie trzeci świat, ale ..inne [in minus]. Pare osób świetnych jednak jest :ok:

Kociątko w Gdańsku czeka jeszcze zabieg ok. 19.04. więc transport aktualny po tym terminie. Szukamy z wyprzedzeniem , bo już wiadomo, ze to trudny 'temat', a może się okazać, że ktoś jeździ wahadłowo np ... no i oby jeździł.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro kwi 06, 2011 19:52 Re: Potrzebny transport z GDAŃSKA do OPOLA.Smoczek chce mieć dom

Trzymam kciuki ,żeby Smocze szybko dotarł do swojego domu :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

Dominka1

 
Posty: 505
Od: Czw paź 07, 2010 0:50

Post » Czw kwi 07, 2011 0:43 Re: Potrzebny transport z GDAŃSKA do OPOLA.Smoczek chce mieć dom

Ogonia dziękujemy za fb i wszystkim dziękujemy za kciuki. :)

Smoczek ma 19,04 zabieg oczyszczenia oczodołu, więc mamy trochę czasu na szukanie transportu.
Obrazek

Najlepsze kotki są od Kotiki. :wink:
Nie mam nic wspólnego z obecną działalnością Fundacji Kotikowo.

kotika

 
Posty: 11098
Od: Pt lis 18, 2005 23:46
Lokalizacja: 3w1

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: MB&Ofelia i 127 gości