KOTY z RUDY ŚL. Wysypisko niechcianych zwierząt.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sty 30, 2015 6:23 Re: KOTY z RUDY ŚL.poszukiwane os. do jakiejkolwiek pomocy

Moja Kulcia jakby co to jednak nadal szuka Swojego Domku. Ona koniecznie musi trafić do domu z innym młodym, zabawowym kotem, bo jest taka wesolutka, zabawowa że raczej człowiek nie jest w stanie tyle się z nią bawić ile ona by chciała :)


marmurka ze zdjęć miała na imię Luiza, Eliza czy jakoś podobnie, była przyjęta z kocim katarem.Mam nadzieję że ona jest w DT.
A ten burasek też ze zdjęć był przyjęty 5 stycznia, bo 6 ja zabierałam Kulcię. Może coś o nim będzie wiadomo? To był mały/mała ok. 4 miesięczny burasek.
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Pt sty 30, 2015 11:52 Re: KOTY z RUDY ŚL.poszukiwane os. do jakiejkolwiek pomocy

Liwia_ pisze:Nie bardzo, nie mają auta. Jutro będę rozmawiała jeszcze z tą panią, ale chyba warto spróbować - fajna rodzina.


Szylkretka nie powinna zrobić krzywdy, bardziej będzie siedziała gdzieś u góry i obserwowała.Jeśli ludzie wytrzymają jej aklimatyzacje,to jak najbardziej.

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Pt sty 30, 2015 13:36 Re: KOTY z RUDY ŚL.poszukiwane os. do jakiejkolwiek pomocy

berni pisze:Moja Kulcia jakby co to jednak nadal szuka Swojego Domku. Ona koniecznie musi trafić do domu z innym młodym, zabawowym kotem, bo jest taka wesolutka, zabawowa że raczej człowiek nie jest w stanie tyle się z nią bawić ile ona by chciała :)


i chyba dobrze, bo wlasnie dostałam smsa z numeru tej babki, z pytaniem czy mam "małe kotki do adopcji". Coś za duzo tych kotków ona chce ;/

margoth82

 
Posty: 1409
Od: Pon lut 15, 2010 21:10

Post » Pt sty 30, 2015 14:07 Re: KOTY z RUDY ŚL.poszukiwane os. do jakiejkolwiek pomocy

Państwo byliby zdecydowani na szylcię - można zorganizować jej sterylkę? I czy byłby ktoś, kto dałby radę zawieźć kicię do domu, do Chorzowa?
Obrazek Obrazek Obrazek]Obrazek

Liwia_

Avatar użytkownika
 
Posty: 6713
Od: Pon wrz 03, 2007 20:01

Post » Pt sty 30, 2015 14:43 Re: KOTY z RUDY ŚL.poszukiwane os. do jakiejkolwiek pomocy

myślę, że ja mogłabym pomóc w transporcie - Ruda Śl - Chorzów, powiedzmy po godz. 16.00 w tygodniu. Tylko muszę 1- 2 dni wcześniej wiedzieć kiedy jedziemy. I Państwo musieliby mieć transporterek :)
Schronisko też jest czynne przez cały weekend

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt sty 30, 2015 19:29 Re: KOTY z RUDY ŚL.poszukiwane os. do jakiejkolwiek pomocy

sterylka w poniedz. bedzie

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Nie lut 01, 2015 17:51 Re: KOTY z RUDY ŚL.poszukiwane os. do jakiejkolwiek pomocy

pozdrowienia od Kulci

Obrazek
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Nie lut 01, 2015 18:07 Re: KOTY z RUDY ŚL.poszukiwane os. do jakiejkolwiek pomocy

Śliczna i jaka szczęśliwa :)

Nie wiem czy pisałam, Gilbert ma dom i to naprawdę fajny.

Tutaj wątek mojej kotki,jak zwykle trzeba badania,byłoby zbyt pięknie, żeby było ok
viewtopic.php?f=1&t=167363

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Nie lut 01, 2015 23:20 Re: KOTY z RUDY ŚL.poszukiwane os. do jakiejkolwiek pomocy

Mam sporo telefonów z ogłoszeń - i to fajnych domów. Skierowałam w ostatnich dniach do schronu co najmniej 5 osób. Mam nadzieję, że ktoś ze schroniska odbierał telefon i że te osoby pojawiły się po koty...
Obrazek Obrazek Obrazek]Obrazek

Liwia_

Avatar użytkownika
 
Posty: 6713
Od: Pon wrz 03, 2007 20:01

Post » Pon lut 02, 2015 12:07 Re: KOTY z RUDY ŚL.poszukiwane os. do jakiejkolwiek pomocy

Liwia_ pisze:Mam sporo telefonów z ogłoszeń - i to fajnych domów. Skierowałam w ostatnich dniach do schronu co najmniej 5 osób. Mam nadzieję, że ktoś ze schroniska odbierał telefon i że te osoby pojawiły się po koty...

To masz szczęście. Do mnie też dzwonią ale zwykle chcą maluchy, 2-3 miesięczne.
A jeśli już są chętni na moją młodzież to rezygnują gdy wspominam o zabezpieczeniach okien.
Smutne, że tak mało ludzi rozumie konieczność zadbania o bezpieczeństwo zwierzaka w domu.
ObrazekObrazek

mar9

Avatar użytkownika
 
Posty: 13971
Od: Wto mar 22, 2005 14:47
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pon lut 02, 2015 13:43 Re: KOTY z RUDY ŚL.poszukiwane os. do jakiejkolwiek pomocy

a dla Mani też się znalazł się dzięki mamaja4 :1luvu: :1luvu: dobry domek w Katowicach, kotka jest przekochana i trudno będzie się z nią rozstać, ale w nowym domu oprócz dziewczyny z chłopakiem czeka na nią 6 miesięczny kolega :). Mania miała w sobotę gościa, ja dziewczynę przepytałam i moja intuicja mówi mi, że jest ok :)
Mania ma jechać w niedzielę do nowego domu, oczywiście napiszę co i jak.

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lut 02, 2015 22:14 Re: KOTY z RUDY ŚL.poszukiwane os. do jakiejkolwiek pomocy

Yossariana pisze:a dla Mani też się znalazł się dzięki mamaja4 :1luvu: :1luvu: dobry domek w Katowicach, kotka jest przekochana i trudno będzie się z nią rozstać, ale w nowym domu oprócz dziewczyny z chłopakiem czeka na nią 6 miesięczny kolega :). Mania miała w sobotę gościa, ja dziewczynę przepytałam i moja intuicja mówi mi, że jest ok :)
Mania ma jechać w niedzielę do nowego domu, oczywiście napiszę co i jak.

suuuuper :)

Pilnie dt szuka 7 mies. kotka,która jest bardzo chuda, była zamknięta gdzieś, kiepsko odżywiana.Moze jutro będą fotki

Szylkretka jest już po sterylce

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Śro lut 04, 2015 18:01 Re: KOTY z RUDY ŚL.poszukiwane os. do jakiejkolwiek pomocy

Jak się czuje szylkretka? I kiedy ewentualnie mogłaby jechać?
Obrazek Obrazek Obrazek]Obrazek

Liwia_

Avatar użytkownika
 
Posty: 6713
Od: Pon wrz 03, 2007 20:01

Post » Śro lut 04, 2015 20:44 Re: KOTY z RUDY ŚL.poszukiwane os. do jakiejkolwiek pomocy

Liwia_ pisze:Jak się czuje szylkretka? I kiedy ewentualnie mogłaby jechać?

Specjalnie była szybko sterylizowana.Można ją odebrać w każdej chwili.

Mam same durne telefony, nie ma już siły tlumaczyc ludziom ...

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Śro lut 04, 2015 20:50 Re: KOTY z RUDY ŚL.poszukiwane os. do jakiejkolwiek pomocy

justyna8585 pisze:
Liwia_ pisze:Jak się czuje szylkretka? I kiedy ewentualnie mogłaby jechać?

Specjalnie była szybko sterylizowana.Można ją odebrać w każdej chwili.

Mam same durne telefony, nie ma już siły tlumaczyc ludziom ...

witaj w klubie :cry:
na osłodę mam dobrą wiadomość: Gawełek pojechał do domku, dobrego domku, ale kciuki nie zaszkodzą
ObrazekObrazek

mar9

Avatar użytkownika
 
Posty: 13971
Od: Wto mar 22, 2005 14:47
Lokalizacja: Zabrze

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, JedrzejGra, Majestic-12 [Bot], Zeeni i 496 gości