Samsonik[*]Tymczasy. Potrzebna karma, leki, budki na zimę.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro wrz 28, 2011 19:01 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Potrzebna karma, leki.

kotka nie ma rujki, brat ją ciągłe obwąchuje i inne też, a ciacham to co mogę w tej chwili
Adoptuj, nie kupuj. Obrazek

Jeśli czujesz ból to znaczy,że żyjesz ...
Jeśli czujesz ból innych ludzi, to świadczy o tym, że jesteś człowiekiem ...

Anna Rylska

Avatar użytkownika
 
Posty: 17451
Od: Wto wrz 12, 2006 12:16
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post » Pt wrz 30, 2011 13:05 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Potrzebna karma, leki.

Dzień dobry
U nas dziś piękna słoneczna pogoda.
Groszek lżejszy o jajeczka :mrgreen: wczoraj bardzo długo dochodził do siebie po narkozie, dopiero po 18 pierwszy raz wstał na chwilę, a potem spał do rana, aż się wystraszyłam szczerze mówiąc. Dziś od rana mężowi nie dawał spokoju, tylko na rękach by siedział.

Bolunio nam trochę przytkał :( jak nie urok, to przemarsz wojsk - ale cóż po takim kocie można się wszystkiego spodziewać.
Weterynarz mówi, że to może być po ostatniej narkozie. Od wczoraj mi się już nie podobał, bo wchodził do kuwety kilka razu i wychodził, za często wylizywał, nie przyszedł na jedzenie wieczorem wcale, zabunkrował się w szafie na 2 półce i spał. Dziś o rano zauważyłam sioo z lekka krwią i do weta :? Dostał leki. Nie dawno zrobił co trzeba, w dziwnym brązowawym kolorze i niezbyt dużej ilości ale mam materiał do badania
Adoptuj, nie kupuj. Obrazek

Jeśli czujesz ból to znaczy,że żyjesz ...
Jeśli czujesz ból innych ludzi, to świadczy o tym, że jesteś człowiekiem ...

Anna Rylska

Avatar użytkownika
 
Posty: 17451
Od: Wto wrz 12, 2006 12:16
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post » Pt wrz 30, 2011 13:25 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Potrzebna karma, leki.

Właśnie miałam o Bolesławka zapytać :(
Wyślę adopcyjne od razu dziś, żeby nie czekać do poniedziałku.
Obrazek

Afatima

 
Posty: 5735
Od: Nie mar 02, 2008 12:33
Lokalizacja: Warszawa - Natolin

Post » Pt wrz 30, 2011 15:33 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Potrzebna karma, leki.

Boluniu zdrowiej koteczku :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Pt wrz 30, 2011 20:56 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Potrzebna karma, leki.

bardzo proszę o pomoc w zakupie tej karmy, szczególnie dla Jasia, Jagienki i Lolka

http://www.swiatkarm.pl/p,animonda-vom- ... 6,409.html
Adoptuj, nie kupuj. Obrazek

Jeśli czujesz ból to znaczy,że żyjesz ...
Jeśli czujesz ból innych ludzi, to świadczy o tym, że jesteś człowiekiem ...

Anna Rylska

Avatar użytkownika
 
Posty: 17451
Od: Wto wrz 12, 2006 12:16
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post » Pt wrz 30, 2011 20:59 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Potrzebna karma, pomoc fin.

dziś robiłam porządki, na tym bazarku dołożyłam kilka książek, może komuś coś się spodoba

viewtopic.php?f=20&t=133278
Adoptuj, nie kupuj. Obrazek

Jeśli czujesz ból to znaczy,że żyjesz ...
Jeśli czujesz ból innych ludzi, to świadczy o tym, że jesteś człowiekiem ...

Anna Rylska

Avatar użytkownika
 
Posty: 17451
Od: Wto wrz 12, 2006 12:16
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post » Pt wrz 30, 2011 21:19 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Potrzebna karma, leki.

Anna Rylska pisze:bardzo proszę o pomoc w zakupie tej karmy, szczególnie dla Jasia, Jagienki i Lolka

http://www.swiatkarm.pl/p,animonda-vom- ... 6,409.html

Zamówiłam 40 sztuk w animalia.pl. Na razie mają 22. Przywieziemy Ci wszystkie zaraz po uzupełnieniu przez animalię stanu zapasów i odbiorze zamówienia.

vega013

 
Posty: 14686
Od: Czw lut 22, 2007 20:00
Lokalizacja: Warszawa Radość

Post » Pt wrz 30, 2011 21:28 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Potrzebna karma, leki.

bardzo serdecznie dziękuję!
pewnie to potrwa, dlatego serdecznie zapraszam do zakupu ciekawych książek, karma potrzebna na już, zostały mi 2 tacki
Adoptuj, nie kupuj. Obrazek

Jeśli czujesz ból to znaczy,że żyjesz ...
Jeśli czujesz ból innych ludzi, to świadczy o tym, że jesteś człowiekiem ...

Anna Rylska

Avatar użytkownika
 
Posty: 17451
Od: Wto wrz 12, 2006 12:16
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post » Sob paź 01, 2011 19:34 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Potrzebna karma, leki.

Anna Rylska pisze: serdecznie zapraszam do zakupu ciekawych książek, karma potrzebna na już, zostały mi 2 tacki

Kociaki potrzebują karmy...
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16113
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Nie paź 02, 2011 12:58 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Potrzebna karma, leki.

Boluś wczoraj miał pobierany mocz bezpośrednio z pęcherza, poszło na posiew. DO tego ma świerzb - tak go rozłożyło po narkozie.

Z naszym Rudim, jeszcze nie wiadomo co dalej, czekam na telefon o d weta.

W nocy zrobiłam dla Brwinowa 3 zimowe ciepłe buski, tylko zostało zafoliować i obkleić taśma monterska ale padam na przysłowiowy ryj.

W piątek wieczorem uśpiłam z bezdomnego kocurka działowego :cry: kot miała bardzo dziwne zmiany na pysiu - rany, wyżarte,nie jadł chyba od wielu dni, był wyniszczony i wychudzony, prawie nie chodziła. Miałam ogromną nadzieje, że się mu uda, już nawet przygotowałam jej piwnice na leczenie ( była tam tylko dobę) ale badania krwi wyszły tragicznie, bardzo chore nerki, anemia, weterynarz powiedział, że nie ma szans :( :(
Adoptuj, nie kupuj. Obrazek

Jeśli czujesz ból to znaczy,że żyjesz ...
Jeśli czujesz ból innych ludzi, to świadczy o tym, że jesteś człowiekiem ...

Anna Rylska

Avatar użytkownika
 
Posty: 17451
Od: Wto wrz 12, 2006 12:16
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post » Nie paź 02, 2011 13:12 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Potrzebna karma, leki.

Bardzo współczuję, Aniu :(
Ostatnio edytowano Nie paź 02, 2011 13:35 przez taizu, łącznie edytowano 1 raz
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16113
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Nie paź 02, 2011 13:33 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Potrzebna karma, leki.

[*] biedny koteńku
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

edii

 
Posty: 2590
Od: Pon paź 04, 2010 18:05

Post » Nie paź 02, 2011 15:45 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Bardzo potrzebna karma, leki.

Biedny bezdomniaczek :(
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Pon paź 03, 2011 14:13 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Bardzo potrzebna karma, leki.

Ciężko bardzo :( ale nic więcej nie mogłam zrobić

Może ktoś ma oddania takie lub podobne taśmy? bardzo potrzebuję do produkcji budek, w tym i przyszłym miesiącu już nie będę mogła sobie pozwolić na żadne zakupy :( już mówię dlaczego: brwinowskie maluchy i Loluś czekają na szczepienia :? Iskierka convalescenta, bezdomniaczki zostały praktycznie beż żarcia - aż słabo mi się chwilami robi jak o tym myślę, do muszę wykupić azydol dla Oskarka ( już jedzie do lecznicy, 2 op. to ponad 180zł), no i najważniejsze mąż idzie do szpitala niedługo

http://sklep.pateam.pl/55,gaffa-tesa-ta ... iczna.html
http://www.tasmy24.pl/p,pl,at-6130-50-3 ... wilg-.html
Adoptuj, nie kupuj. Obrazek

Jeśli czujesz ból to znaczy,że żyjesz ...
Jeśli czujesz ból innych ludzi, to świadczy o tym, że jesteś człowiekiem ...

Anna Rylska

Avatar użytkownika
 
Posty: 17451
Od: Wto wrz 12, 2006 12:16
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post » Wto paź 04, 2011 7:58 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Bardzo potrzebna karma, leki.

Będę zamawiać dla swoich i mogę zamówić dodatkowo dla bezdomniaczków trochę karmy i puszek, tylko musze wiedzieć co jest pilne. Ile kosztuje jedno szczepienie ? MOże w tym miesiacu uda mi się choć na jedno wyskrobać ?

annakreft

 
Posty: 579
Od: Pon wrz 05, 2011 10:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jukatlu, skaz i 212 gości