Samsonik[*]Tymczasy. Potrzebna karma, leki, budki na zimę.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt wrz 23, 2011 14:32 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Potrzebna karma, pomoc fin.

A nie ma zamiennika ?
Obrazek

itaka

 
Posty: 3482
Od: Sob maja 29, 2010 14:43
Lokalizacja: Poznań/Lublin

Post » Pt wrz 23, 2011 19:09 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Potrzebna karma, pomoc fin.

nie ma
Adoptuj, nie kupuj. Obrazek

Jeśli czujesz ból to znaczy,że żyjesz ...
Jeśli czujesz ból innych ludzi, to świadczy o tym, że jesteś człowiekiem ...

Anna Rylska

Avatar użytkownika
 
Posty: 17451
Od: Wto wrz 12, 2006 12:16
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post » Pt wrz 23, 2011 19:12 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Potrzebna karma, pomoc fin.

Strasznie drogie :strach:
Może ktoś pomoże i dorzuci grosik :!:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21524
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Sob wrz 24, 2011 15:29 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Potrzebna karma, pomoc fin.

Anna Rylska pisze:Ogromna prośba ( mi już ręce opadają)

bardzo potrzebuje kupić TFX, całe opakowanie 10 sztuk m.in. dla 2 kociaków , kosztuje ok. 280zł dla teraz to kosmiczna kwota jest, nieosiągalna :(
czy ma ktoś możliwość załatwienia tego leku taniej? to bardzo ważne, będę ogromnie wdzięczna


http://www.doz.pl/apteka/p10106-TFX_ini ... uszczalnik

Ślepaczek Jasio i czarny Miki z brwinowskiego cmentarza oraz Rudzik z ranami na łapkach potrzebują TFX! :(
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16114
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Nie wrz 25, 2011 10:11 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Potrzebna karma, pomoc fin.

taizu dziękuję :1luvu:

zacytuję z watku maluchów
Anna Rylska pisze:Dzień dobry.
Miki bardzo kicha, oczy są brzydkie ale nosek się już odetkał i kot jako tako oddycha swobodnie.
Bardzo prosimy o pomoc w zaszczepieniu Malinki i Jagienki, zakupy bazarkowe.
W zeszłym tyg. fundacja oddała nam część f-wych pieniędzy za kociaki ale wszystko od razu poszło na długi, bo już mnie ścigali, nie zostało nam nic, a teraz kociaki za 3-4 dni zostaną bez jedzenia. Ja do 10 października jestem kompletnie pusta. Do tego doszła choroba naszego własnego kota - nadal szukamy przyczyny ropienia łap, zmian na skórze, krwawienia dziąseł ,a przy okazji wyszły nerki :cry: - to 2 kot nerkowy w domu.

Jasiulek i Miki potrzebują TFX, naprawdę cmentarz bardzo spustoszył ich organizmy.
Chcę to zrobić szybko ale czy podołam? - szczególnie Jasia doprowadzić do zdrowia, bo być może za jakieś 2 tyg.z Malinką będą miały wspólny domek. Bardzo mi na tym zależy, by Malinka i Jasio poszły razem, dwa jedno oczki. Trzeba je jednak choć raz zaszczepić.



zapraszam na bazarek dla kociaków

viewtopic.php?f=20&t=133558
Adoptuj, nie kupuj. Obrazek

Jeśli czujesz ból to znaczy,że żyjesz ...
Jeśli czujesz ból innych ludzi, to świadczy o tym, że jesteś człowiekiem ...

Anna Rylska

Avatar użytkownika
 
Posty: 17451
Od: Wto wrz 12, 2006 12:16
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post » Nie wrz 25, 2011 10:40 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Potrzebna karma, pomoc fin.

Kochani bardzo potrzebna jest mocna taśma klejąca i gruba folia, plus słoma i polar - na budki, zarówno dla moich kotów tu i cmentarnych Briwnowie. Gdyby ktoś cos miał z tych rzeczy, będę zobowiązana!
Nie wiem jak to będzie, nie ma chętnych osób do pomocy przy budowie brwinowskich domków, ja sama nie jestem w stanie aż tyle teraz zrobić, nie mam czasu i funduszy na to. Mam chore koty. Na cmentarz brwinowski zrobiłam w sumie 5 budek , 4 zimowe i jedna przejściówka ale to za mało jest.
Adoptuj, nie kupuj. Obrazek

Jeśli czujesz ból to znaczy,że żyjesz ...
Jeśli czujesz ból innych ludzi, to świadczy o tym, że jesteś człowiekiem ...

Anna Rylska

Avatar użytkownika
 
Posty: 17451
Od: Wto wrz 12, 2006 12:16
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post » Nie wrz 25, 2011 15:08 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Potrzebna karma, pomoc fin.

Anna Rylska pisze:Kochani bardzo potrzebna jest mocna taśma klejąca i gruba folia, plus słoma i polar - na budki, zarówno dla moich kotów tu i cmentarnych Briwnowie. Gdyby ktoś cos miał z tych rzeczy, będę zobowiązana!
Nie wiem jak to będzie, nie ma chętnych osób do pomocy przy budowie brwinowskich domków, ja sama nie jestem w stanie aż tyle teraz zrobić, nie mam czasu i funduszy na to. Mam chore koty. Na cmentarz brwinowski zrobiłam w sumie 5 budek , 4 zimowe i jedna przejściówka ale to za mało jest.

Aniu, w trosce o swoje zdrowie w którymś momencie musisz powiedzieć "stop". Zrób, ile mozesz i "stop"
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16114
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Nie wrz 25, 2011 20:04 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Potrzebna karma, pomoc fin.

przypomnę bazarki książkowe, zapraszam serdecznie na zakupy
muszę jakoś uzbierać na tfx, karmę dla kotów :(

viewtopic.php?f=20&t=133364

viewtopic.php?f=20&t=132894

viewtopic.php?f=20&t=133278

viewtopic.php?f=20&t=133271

viewtopic.php?f=20&t=132641

viewtopic.php?f=20&t=133558
Adoptuj, nie kupuj. Obrazek

Jeśli czujesz ból to znaczy,że żyjesz ...
Jeśli czujesz ból innych ludzi, to świadczy o tym, że jesteś człowiekiem ...

Anna Rylska

Avatar użytkownika
 
Posty: 17451
Od: Wto wrz 12, 2006 12:16
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post » Pon wrz 26, 2011 5:03 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Potrzebna karma, pomoc fin.

Podrzucę!
Obrazek

Dominka1

 
Posty: 505
Od: Czw paź 07, 2010 0:50

Post » Pon wrz 26, 2011 8:33 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Potrzebna karma, pomoc fin.

Anna Rylska pisze:przypomnę bazarki książkowe, zapraszam serdecznie na zakupy
muszę jakoś uzbierać na tfx, karmę dla kotów :(

viewtopic.php?f=20&t=133364

viewtopic.php?f=20&t=132894

viewtopic.php?f=20&t=133278

viewtopic.php?f=20&t=133271

viewtopic.php?f=20&t=132641

viewtopic.php?f=20&t=133558

Koty potrzebuja leczenia i jedzenia!
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16114
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Pon wrz 26, 2011 14:21 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Potrzebna karma, pomoc fin.

Nie daleko domu mam sklep marcpol, przywożą tam m.in. dużą ilość ryb w super pojemnikach styropianowych ( o podwyższonej hermetyczności) o szer. 40cm na 78 cm dłg. - dwa takie pojemniki połączone dają wspaniałą budkę dla kotów. Wystarczy tylko na dole podkleić styropian góra i dół i wychodzi ciepłą buda.
W sobotę kupiłam od kierownika sklepu takie dwa pojemniki, tylko dwa więcej nie dałam rady ( po 15zł).
Dziś zrobiłam z tego jedną dużą budkę dla Brwinowa, druga będzie dla mnie.

Kochani kupujcie nasze książki :) prosimy.
Zimno się robi, dobra książka, herbatka, kocyk i kot na piersi to jest to.
Zachęcam serdecznie, w świecie karm jest ogromna wyprzedaż hillsa i weterynaryjnych i bytowych, m.in. 10 kg za 99zł, to 100zł taniej ( data się nie długo kończy ale karmę 6 miesięcy spokojnie dawać).To tylko do wyczerpania zapasów :(
Adoptuj, nie kupuj. Obrazek

Jeśli czujesz ból to znaczy,że żyjesz ...
Jeśli czujesz ból innych ludzi, to świadczy o tym, że jesteś człowiekiem ...

Anna Rylska

Avatar użytkownika
 
Posty: 17451
Od: Wto wrz 12, 2006 12:16
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post » Wto wrz 27, 2011 9:44 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Potrzebna karma, leki.

Nasz Rudi ma bardzo dziwne wyniki nerkowe, wet mówi, że nic nie zgadza się w tym kocie :( Ma niski mocznik i wysoką kreatyninę 8O
Przyczyn osłabienia - zmian na skórze, ropienia łap na razie nie znamy. Po za profilem nerkowym niby wszystko jest ok. W piątek jedziemy na wizytę.
Adoptuj, nie kupuj. Obrazek

Jeśli czujesz ból to znaczy,że żyjesz ...
Jeśli czujesz ból innych ludzi, to świadczy o tym, że jesteś człowiekiem ...

Anna Rylska

Avatar użytkownika
 
Posty: 17451
Od: Wto wrz 12, 2006 12:16
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post » Wto wrz 27, 2011 14:58 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Potrzebna karma, leki.

Anna Rylska pisze:Nasz Rudi ma bardzo dziwne wyniki nerkowe, wet mówi, że nic nie zgadza się w tym kocie :( Ma niski mocznik i wysoką kreatyninę 8O
Przyczyn osłabienia - zmian na skórze, ropienia łap na razie nie znamy. Po za profilem nerkowym niby wszystko jest ok. W piątek jedziemy na wizytę.

Może podeślij wyniki PcimOlki, on się zna na nerkach lepiej nisz większość wetów, moze odpowie
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16114
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Śro wrz 28, 2011 13:29 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Potrzebna karma, leki.

Dzięki

Prosimy o kciuki, jutro Groszek ma "przyspieszoną " kastrację :? bo chyba coś siostrzyczka zaczyna mam dojrzewać. Myślałam,ze to nastąpi trochę później i się przygotuję do tego ale cóż, życie.. :?
Adoptuj, nie kupuj. Obrazek

Jeśli czujesz ból to znaczy,że żyjesz ...
Jeśli czujesz ból innych ludzi, to świadczy o tym, że jesteś człowiekiem ...

Anna Rylska

Avatar użytkownika
 
Posty: 17451
Od: Wto wrz 12, 2006 12:16
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post » Śro wrz 28, 2011 15:19 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Potrzebna karma, leki.

Anna Rylska pisze:Dzięki

Prosimy o kciuki, jutro Groszek ma "przyspieszoną " kastrację :? bo chyba coś siostrzyczka zaczyna mam dojrzewać. Myślałam,ze to nastąpi trochę później i się przygotuję do tego ale cóż, życie.. :?

O rety! :(
A nie lepiej zacząć od sterylki panny? bo nerwówka i tak będzie, zanim mu się hormony uspokoją będzie siostrę ganiał
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16114
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 270 gości