Samsonik[*]Tymczasy. Potrzebna karma, leki, budki na zimę.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt paź 07, 2011 13:23 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Bardzo potrzebna karma, leki.

w krakvecie jest wielka wyprzedaż saszetek rc po 0,99 gr

http://www.krakvet.pl/royal-canin-inten ... 12862.html

bardzo gorąco zapraszam do zakupu książeczek :oops: może uda się uzbierać i kupić :? te saszetki jedzą też kociaczki
Adoptuj, nie kupuj. Obrazek

Jeśli czujesz ból to znaczy,że żyjesz ...
Jeśli czujesz ból innych ludzi, to świadczy o tym, że jesteś człowiekiem ...

Anna Rylska

Avatar użytkownika
 
Posty: 17451
Od: Wto wrz 12, 2006 12:16
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post » Sob paź 08, 2011 22:33 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Potrzebna karma, leki.

vega013 pisze:
Anna Rylska pisze:bardzo proszę o pomoc w zakupie tej karmy, szczególnie dla Jasia, Jagienki i Lolka

http://www.swiatkarm.pl/p,animonda-vom- ... 6,409.html

Zamówiłam 40 sztuk w animalia.pl. Na razie mają 22. Przywieziemy Ci wszystkie zaraz po uzupełnieniu przez animalię stanu zapasów i odbiorze zamówienia.



vega013 chciałam zapytać, czy ew. jak będzie ta karma możesz ją wysłać, żeby było szybciej ?- ja zapłacę za wysyłkę
będę ogromnie wdzięczna!
Adoptuj, nie kupuj. Obrazek

Jeśli czujesz ból to znaczy,że żyjesz ...
Jeśli czujesz ból innych ludzi, to świadczy o tym, że jesteś człowiekiem ...

Anna Rylska

Avatar użytkownika
 
Posty: 17451
Od: Wto wrz 12, 2006 12:16
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post » Nie paź 09, 2011 10:04 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Bardzo potrzebna karma, leki.

Adoptuj, nie kupuj. Obrazek

Jeśli czujesz ból to znaczy,że żyjesz ...
Jeśli czujesz ból innych ludzi, to świadczy o tym, że jesteś człowiekiem ...

Anna Rylska

Avatar użytkownika
 
Posty: 17451
Od: Wto wrz 12, 2006 12:16
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post » Nie paź 09, 2011 16:49 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Bardzo potrzebna karma, leki.

Hej Aniu, mam nadzieje, ze jutro dojda do Ciebie saszetki z Krakvetu i kotki beda mialy wyzerke :kotek:
Obrazek

Ania i jej Nitro

 
Posty: 1616
Od: Pon lip 25, 2011 13:44
Lokalizacja: Lodz/ Lozanna

Post » Nie paź 09, 2011 18:55 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Bardzo potrzebna karma, leki.

"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16113
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Nie paź 09, 2011 20:39 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Bardzo potrzebna karma, leki.

Aniu, ode mnie też zamówienie do Ciebie dotrze, ale później, pewnie około środy. Trochę dla brwinowskich i Twoich, trochę dla Bolesławka.
Obrazek

Afatima

 
Posty: 5735
Od: Nie mar 02, 2008 12:33
Lokalizacja: Warszawa - Natolin

Post » Nie paź 09, 2011 21:01 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Bardzo potrzebna karma, leki.

Bazarki pomocowe dla kociaków Ani:
zapraszamy


viewtopic.php?f=20&t=133558 książki R. Ludluma

viewtopic.php?f=20&t=132641 bardzo tanie książki różne, w tym dużo literatury kobiecej

viewtopic.php?f=20&t=133278 R. Pilcher, K. Stone i inne romanse, tanio

viewtopic.php?f=20&t=132894 N. Roberts, J. Deveraux, dużo romansów i romansów kryminalnych, tanio, mowa ciała też

viewtopic.php?f=20&t=133029 - pdełko na butelkę wina z różnymi akcesoriami do otwierania i nie tylko, piękny prezent, tylko to wino trzeba samemu dołożyć :mrgreen: [/quote]
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16113
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Pon paź 10, 2011 11:48 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Bardzo potrzebna karma, leki.

bardzo dziękujemy :1luvu:
Adoptuj, nie kupuj. Obrazek

Jeśli czujesz ból to znaczy,że żyjesz ...
Jeśli czujesz ból innych ludzi, to świadczy o tym, że jesteś człowiekiem ...

Anna Rylska

Avatar użytkownika
 
Posty: 17451
Od: Wto wrz 12, 2006 12:16
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post » Pon paź 10, 2011 18:52 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Bardzo potrzebna karma, leki.

Dziś zawiozłam 3 budki na Brwinów, dwie jedynki i jednak 2-3. Wróciłam do domu- zaczęło padać.
Ucieszyłam się, że kolejne będą miały gdzie się schować.
Zostało taki wiele zrobienia na tym cmentarzu :?
Adoptuj, nie kupuj. Obrazek

Jeśli czujesz ból to znaczy,że żyjesz ...
Jeśli czujesz ból innych ludzi, to świadczy o tym, że jesteś człowiekiem ...

Anna Rylska

Avatar użytkownika
 
Posty: 17451
Od: Wto wrz 12, 2006 12:16
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post » Czw paź 13, 2011 22:24 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Bardzo potrzebna karma, leki.

Zapraszam na bazarki:
viewtopic.php?f=20&t=134326 - artykuły muzyczne
viewtopic.php?f=20&t=134328 - nowe płyty CD idealne np prezent , METALLICA, HIM,THE DOORS, Maryla Rodowicz, Enigma i inne
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Czw paź 13, 2011 22:45 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Bardzo potrzebna karma, leki.

I jeszcze jeden bazarek od Afatimy viewtopic.php?f=20&t=134244&start=0
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Pt paź 14, 2011 7:31 Re: Samsonik[*] Kocięta bez oczu. Bardzo potrzebna karma, leki.

ametyst55 pisze:Zapraszam na bazarki:
viewtopic.php?f=20&t=134326 - artykuły muzyczne
viewtopic.php?f=20&t=134328 - nowe płyty CD idealne np prezent , METALLICA, HIM,THE DOORS, Maryla Rodowicz, Enigma i inne

ametyst55 pisze:I jeszcze jeden bazarek od Afatimy viewtopic.php?f=20&t=134244&start=0 - ekstra ciuszki, czółenka, naszyjnik z monet


Zapraszamy
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16113
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Sob paź 15, 2011 20:42 Re: Samsonik[*]Tymczasy. Potrzebna karma, leki, budki na zimę.

ponad 350 zwierząt ze schroniska w Białej podlaskie potrzebuje pomocy finansowej, karmy, leków, muszą jakoś przetrwać zimę

viewtopic.php?f=21&t=126810

Obrazek

Kod: Zaznacz cały
[url=http://tiny.pl/h5bpm][img]http://i.imgur.com/2YBbZ.gif[/img][/url]
Adoptuj, nie kupuj. Obrazek

Jeśli czujesz ból to znaczy,że żyjesz ...
Jeśli czujesz ból innych ludzi, to świadczy o tym, że jesteś człowiekiem ...

Anna Rylska

Avatar użytkownika
 
Posty: 17451
Od: Wto wrz 12, 2006 12:16
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post » Nie paź 16, 2011 13:51 Re: Samsonik[*]Tymczasy. Potrzebna karma, leki, budki na zimę.

zapraszam na jesienny bazarek
bardzo potrzebne są budki na zimę, 6 tymczasów potrzebuje leków i karmy
viewtopic.php?f=20&t=134415
Adoptuj, nie kupuj. Obrazek

Jeśli czujesz ból to znaczy,że żyjesz ...
Jeśli czujesz ból innych ludzi, to świadczy o tym, że jesteś człowiekiem ...

Anna Rylska

Avatar użytkownika
 
Posty: 17451
Od: Wto wrz 12, 2006 12:16
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post » Wto paź 18, 2011 18:37 Re: Samsonik[*]Tymczasy. Potrzebna karma, leki, budki na zimę.

Dobry wieczór :)

Dawno już miałam wstawić kilka zdjęć ale tak podle się czuję i ciągle coś się dzieje .........

Ja też podupadłam na zdrowiu - mam najgorszy, najgroźniejszy rodzaj półpaśca - ucho i oko
Od ładnych kilku dni walczę z tym dziadostwem :(
Bardzo serdecznie dziękuję! czuwającej na de mną Dobrej Duszy :1luvu: która pogoniła mnie do lekarza, pomogła -ja myślałam, że to przeziębienie.
Niestety po wizycie u internisty wyszłam z diagnozą, że nie mam grypy,a półpasiec.
Potem dopiero się zaczęło -szybko prywatne wizyty u laryngologa, bo czekać nie można było ( zmiany w uchu, ból nie do zniesienia) i wczorajsze na cito spotkanie z okulistą - powikłanie - zapalenie rogówki i błony naczyniowej oka.

Jak zwykle wszystko nie w porę, nawet nie chce myśleć co dalej :? Plany trochę się pozmieniały, produkcja budek się opóźnia, zapasów karmy dla bezdomnych na zimę z tym roku nie będzie, lecznica mnie ściga ale może damy radę ?!

I tak........
3 brwinowskie kociaki nadal są u nas - Jagienka, Miki, Iskierka, Groszek i Fasolka również, nerkowy Oskarek również u nas"wypoczywa", do tego w piwnicy tradycyjnie miejscówka zajęta przez 3 koty w wielkiej potrzebie.

W zeszłym tygodniu do domu stałego poszły 3 kociaki, a w ciągu ostatniego 1,5 miesiąca - 4 kociaki znalazły swoje domy :)

To specjalnie dla Cioci Afatimy, tak synuś odpoczywa :1luvu:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Iskierka z Brwinowa
kotka nadal ma problemy z oczami -łzawią bardzo często :? Brzuszek jest nadal bardzo wrażliwy, nie tak jak u braciszka Mikiego.
Miki to kocurek, który ma częste problemy jelitowe, częste biegunki, uczulenie na niektóre karmy mokre. Głównie jest na mokrej karmie typu rc intestinal, senistiviti i animondzie babycat. Nie chce nadal jeść suchego.

Obrazek Obrazek

Iskierka i Miki
Obrazek Obrazek


Groszek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Fasolinka
Obrazek Obrazek
Adoptuj, nie kupuj. Obrazek

Jeśli czujesz ból to znaczy,że żyjesz ...
Jeśli czujesz ból innych ludzi, to świadczy o tym, że jesteś człowiekiem ...

Anna Rylska

Avatar użytkownika
 
Posty: 17451
Od: Wto wrz 12, 2006 12:16
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], włóczka i 167 gości