Tośka-przepuklina po sterylizacji,str. 13

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lip 01, 2011 8:14 Re: Cosiek-już po resekcji jelita grubego!

Cosiek siusiał po nim normalnie,moze to jednak inna nazwa?
Od wczoraj super sukcesy Coska-polował na laser i inne rzeczy uciekające mu po fotelu,co mu sie chyba od 3-4 miesiecy nie zdarzało!Nareszcie wraca normalny kot.... :ok:
Rozpaczliwie szukam jednookiego,pręguska-Koksika...

Shishka

 
Posty: 702
Od: Nie sty 27, 2008 14:22
Lokalizacja: Chorzów

Post » Pt lip 01, 2011 9:35 Re: Cosiek-już po resekcji jelita grubego!

Shishka pisze:Cosiek siusiał po nim normalnie,moze to jednak inna nazwa?
Od wczoraj super sukcesy Coska-polował na laser i inne rzeczy uciekające mu po fotelu,co mu sie chyba od 3-4 miesiecy nie zdarzało!Nareszcie wraca normalny kot.... :ok:

Bardzo dobre wieści :D :kotek: :ok: :ok: :ok: Ja przeczytałam ulotkę dla pacjenta w necie jeśli chodzi o Gastrolit,ale to nie każdy ma takie uboczne działania :wink: Pisałam o sobie jak mi dużą ampułę potasu dali w kroplówie (niepotrzebnie) i pewnie dlatego nie mogłam siku bo niepotrzebnie skoro mieściłam się w normie.
Obrazek ,

vailet

 
Posty: 12680
Od: Śro sty 05, 2011 22:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Pt lip 01, 2011 11:51 Re: Cosiek-już po resekcji jelita grubego!

no pewnie tak,albo ja pochrzaniłam nazwę:)
Cosiek tak zaczyna śmigać odkąd regularnie karmię go wołowinką.
Rozpaczliwie szukam jednookiego,pręguska-Koksika...

Shishka

 
Posty: 702
Od: Nie sty 27, 2008 14:22
Lokalizacja: Chorzów

Post » Pt lip 01, 2011 13:12 Re: Cosiek-już po resekcji jelita grubego!

Shishka pisze:no pewnie tak,albo ja pochrzaniłam nazwę:)
Cosiek tak zaczyna śmigać odkąd regularnie karmię go wołowinką.

Super :D :kotek: :ok: :ok: pisz jak on się czuje częściej i ogólnie co u niego :kotek: :1luvu:
tak się boję żeby u Bejbi nie doszło do tego.Choć jak pisałam ona wogóle nie wymiotuje tylko ją gazuje i śmierdzi wtedy.Jak brzuszek boli chowa się i popłakuje.Z pysia często śmierdzi.Bejbi nie chce mięsa :( ani rybki,tylko najchętniej suche,a po mokrym nie pije nic.
Obrazek ,

vailet

 
Posty: 12680
Od: Śro sty 05, 2011 22:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Śro lip 06, 2011 9:42 Re: Cosiek-już po resekcji jelita grubego!

Biedna ta Twoja koteczka...ma już postawioną jakąś diagnozę?
Cosiek wymiotuje co jakiś czas ale głównie wtedy gdy je suche bo zapomniałam mu kupić mięsko no ale w końcu RTG ujawniło oprócz okrężnicy olbrzymiej uchyłek przełyku i zbyt wolne opróżnianie żołądka więc może to jeszcze przez to.
Ogólnie dalej jest bardziej zabawowy i dalej ładnie przybiera-teraz waży ok.1800 :)
Rozpaczliwie szukam jednookiego,pręguska-Koksika...

Shishka

 
Posty: 702
Od: Nie sty 27, 2008 14:22
Lokalizacja: Chorzów

Post » Śro lip 06, 2011 21:06 Re: Cosiek-już po resekcji jelita grubego!

Shishka pisze:Biedna ta Twoja koteczka...ma już postawioną jakąś diagnozę?
Cosiek wymiotuje co jakiś czas ale głównie wtedy gdy je suche bo zapomniałam mu kupić mięsko no ale w końcu RTG ujawniło oprócz okrężnicy olbrzymiej uchyłek przełyku i zbyt wolne opróżnianie żołądka więc może to jeszcze przez to.
Ogólnie dalej jest bardziej zabawowy i dalej ładnie przybiera-teraz waży ok.1800 :)

Cieszę się że Cosiek ma się lepiej :D :1luvu: :kotek: On chyba jest w wieku Bejbi 7 miesięcy :?: Na naprawdę super cyfrowym RTG niestety u Bejbi nie widać uchyłku przełyku,choć jak pisałam ona nigdy nie wymiotuje.Czy to możliwe by na RTG wyszło że on ma uchyłek przełyku :?: Ja pytałam o przepuklinę wpustu do żołądka to wet powiedział że nie będzie widać,jedynie na gastroskopii,której panicznie się boję po sobie.Ostatnio Bejbi ważyła 2,4 kg.Zbyt wolne opróżnianie jelit,tak wet powiedział w jej przypadku.
Obrazek ,

vailet

 
Posty: 12680
Od: Śro sty 05, 2011 22:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Śro lip 06, 2011 22:33 Re: Cosiek-już po resekcji jelita grubego!

Shishka pisze:Biedna ta Twoja koteczka...ma już postawioną jakąś diagnozę?
Cosiek wymiotuje co jakiś czas ale głównie wtedy gdy je suche bo zapomniałam mu kupić mięsko no ale w końcu RTG ujawniło oprócz okrężnicy olbrzymiej uchyłek przełyku i zbyt wolne opróżnianie żołądka więc może to jeszcze przez to.
Ogólnie dalej jest bardziej zabawowy i dalej ładnie przybiera-teraz waży ok.1800 :)

Shiska,a Twój wet jest naprawdę dobry :?: Może by była taka możliwość by przesłać Tobie płytę z RTG Bejbi i przy okazji może by obejrzał :?: :( Może dojrzy coś więcej :?: Na mój koszt,tylko ile by to mogło u Was kosztować,bo u nas nie jest tak drogo.Na laptopie TŻ-a wszystko można odtworzyć.Poprostu jeśli Twój wet jest tak dobry to warto by było :( może coś jeszcze dostrzeże.Wiem że masz straszny problem,a ja bym chciała diagnozy :( konsultacji kogoś kto miał takie przypadki.Zdjęcie jest niedawno robione.Czy ta okrężnica może się zatrzymać :?: i nie poszerzać :?:
Obrazek ,

vailet

 
Posty: 12680
Od: Śro sty 05, 2011 22:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Nie lip 10, 2011 14:50 Re: Cosiek-już po resekcji jelita grubego!

Shiska,ponieważ się nie odzywasz to pomoże mi ktoś inny z tą płytą.Szkoda bo jednak Cosiek miał dobrą diagnozę.Nie mogę czekać.
Obrazek ,

vailet

 
Posty: 12680
Od: Śro sty 05, 2011 22:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Pon lip 11, 2011 20:28 Re: Cosiek-już po resekcji jelita grubego!

Dawno nie bylo mnie na forum,moge zapytac...Cosiek mial porządną konsultację bo akurat w klinice w Brynowie bylo szkolenie dot.radiologii i jego przypadek oglądali specjaliści.Cosiek ma juz rok:)
Rozpaczliwie szukam jednookiego,pręguska-Koksika...

Shishka

 
Posty: 702
Od: Nie sty 27, 2008 14:22
Lokalizacja: Chorzów

Post » Pon lip 11, 2011 20:37 Re: Cosiek-już po resekcji jelita grubego!

Shishka pisze:Dawno nie bylo mnie na forum,moge zapytac...Cosiek mial porządną konsultację bo akurat w klinice w Brynowie bylo szkolenie dot.radiologii i jego przypadek oglądali specjaliści.Cosiek ma juz rok:)

Jeśli możesz,zapytaj mam kopie płyty RTG Bejbi,dziś wysłałam do Marzenia11.Lepiej jednak by zobaczył to wet co u Cośka postawił diagnozę :( Pewnie Cosiek i tak miał szczęście że tylu specjalistów oglądało jego przypadek.Wogóle jak on teraz się czuje?
Obrazek ,

vailet

 
Posty: 12680
Od: Śro sty 05, 2011 22:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Pt lip 15, 2011 7:52 Re: Cosiek-już po resekcji jelita grubego!

przeslij mi plytke-tylko z góry mówię,że u mojej wet będę w przyszłym tygodniu dopiero.
Cosiek bardzo dobrze się czuje,powolutku tyje ale ważne,że nie spada z wagi:)Ostatnim razem wymiotował jak się nażarł płatków słonecznika przez moja nieuwagę-ale ogólnie jest super :)
Co do uchyłka-kontrast zbyt wolno przechodził przez przełyk i stąd to podejrzenie...
Wątpię,że Bejbi ma okrężnicę olbrzymią-to się głównie objawia zaparciami,wzdęciami,wymiotami itp.U Bejbi są inne objawy....
Możesz mi napisać główne objawy Bejbi,jakie badania miała robione,jakie są wyniki i wysłać płytkę to poproszę o konsultację.:)
Ostatnio edytowano Pt lip 15, 2011 8:18 przez Shishka, łącznie edytowano 1 raz
Rozpaczliwie szukam jednookiego,pręguska-Koksika...

Shishka

 
Posty: 702
Od: Nie sty 27, 2008 14:22
Lokalizacja: Chorzów

Post » Pt lip 15, 2011 8:17 Re: Cosiek-już po resekcji jelita grubego!

Shishka pisze:przeslij mi plytke-tylko z góry mówię,że u mojej wet będę w przyszłym tygodniu dopiero.
Cosiek bardzo dobrze się czuje,powolutku tyje ale ważne,że nie spada z wagi:)Ostatnim razem wymiotował jak się nażarł płatków słonecznika przez moja nieuwagę-ale ogólnie jest super :)

Cieszę się że Cosiek ma się tak dobrze :kotek: :ok: Prześlę i bardzo dziękuję :1luvu: :1luvu:
Obrazek ,

vailet

 
Posty: 12680
Od: Śro sty 05, 2011 22:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Pt lip 15, 2011 8:23 Re: Cosiek-już po resekcji jelita grubego!

Shishka,mam pełną PW i nie wiem jak je usunąć :( nie mogę przeczytać wiadomości od Ciebie,co robić?
Obrazek ,

vailet

 
Posty: 12680
Od: Śro sty 05, 2011 22:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Pt lip 15, 2011 21:57 Re: Cosiek-już po resekcji jelita grubego!

sishka@orange.pl
to mój mail:)U wet.będę w pon.lub wt.i dam znać następnego dnia rano:)
Rozpaczliwie szukam jednookiego,pręguska-Koksika...

Shishka

 
Posty: 702
Od: Nie sty 27, 2008 14:22
Lokalizacja: Chorzów

Post » Sob lip 16, 2011 11:24 Re: Cosiek-już po resekcji jelita grubego!

Shishka pisze:sishka@orange.pl
to mój mail:)U wet.będę w pon.lub wt.i dam znać następnego dnia rano:)

Dziękuję Shishka za maila i pomoc :1luvu: :1luvu: rano coś się stało z laptopem i nie mogłam odpisać :( zaraz do Ciebie napiszę.
Obrazek ,

vailet

 
Posty: 12680
Od: Śro sty 05, 2011 22:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Abariel, Goldberg, kasiek1510 i 451 gości