Pudełka styropianowe na kocie domki do kupienia

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto paź 28, 2014 20:24 Re: Pudełka styropianowe na kocie domki do kupienia

Odpisałam Ci na PW Temido
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto paź 28, 2014 20:30 Re: Pudełka styropianowe na kocie domki do kupienia

Możesz się przejść po zaprzyjaźnionych aptekach albo jak masz znajomych w szpitalu. Niektóre leki wozi się w takich styropianowych pudłach. Możesz tez spróbować na giełdzie akwarystycznej - rybki tez wozi się w styropianach. i jest jeszcze jedno źródło - mianowicie w restauracjach japońskich albo jeszcze jakichś, które mają świeże ryby typu łosoś tez maja pudła styropianowe. Trzeba trochę pogłówkować ale da się zrobić.
Najtaniej jest chyba jednak ze zwykłych płyt styropianowych. To nie jest takie skomplikowane. Czasami można kupić uszkodzone płyty i jest ciut taniej.

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Śro paź 29, 2014 12:17 Re: Pudełka styropianowe na kocie domki do kupienia

Pytałam w aptekach i nic, w okolicy nie ma sklepu z rybkami ani do akwarium ani na talerz :) , nie wiem co zrobić... zobaczę ile w budowlanym będą chcieli za styropian ale boje się że nie dam rady tyle kasy wydać. No i trzeba jeszcze odpowiednio duże pudła skądś wziąć...i jeszcze klej i taśma... na ten moment mam tylko worki do izolacji na zewnątrz- worki na śmieci- chyba będą dobre?

Może ktoś by był chętny pomóc finansowo?

Nie ma problemu- zrobię budki sama ale nie mam materiałów...

Chodzi o te kotki (foto sprzed kilku mies. obecnie widuje tylko 2) + 2 koty z innego miejsca ale nie udało mi się zrobić jeszcze foto...
http://images68.fotosik.pl/318/e8d6325fd8dd0b0amed.png
Zbliżenie- komórką robione słabej jakości :oops:
Obrazek

4 budki potrzebne.
Ostatnio edytowano Pt lis 14, 2014 22:31 przez aassiiaa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Zamieniłam za duże zdjęcie na link.

777temida

 
Posty: 65
Od: Czw gru 10, 2009 10:43
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob lis 01, 2014 7:52 Re: Pudełka styropianowe na kocie domki do kupienia

O kartony pytaj w sklepach spożywczych-oni to wszystko wyrzucają.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Sob lis 01, 2014 9:16 Re: Pudełka styropianowe na kocie domki do kupienia

Ja swoje pudełka zdobyłam ze zwykłego sklepu zoologicznego ( gdzie w sprzedaży mają rybki) , porozmawiałam - najlepiej jest z właścicielem i dostałam dość spore pudełeczko za 20zł.
Szyszka ............................................. Moris .............................................. Glutek i Muszka
Obrazek Obrazek Obrazek [url=https://naforum.zapodaj.net/e1a033c7ccbe.jpg.html][url=https://naforum.zapodaj.net/35b4fd9e2ec9.jpg.html]

iwaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2711
Od: Pt sie 12, 2011 18:33
Lokalizacja: Warmińsko - Mazurskie

Post » Sob lis 01, 2014 17:17 Re: Pudełka styropianowe na kocie domki do kupienia

Czy moge prosic link, jesli istnieje, jak zrobic domek dla kotow?
Musi byc wytrzymaly na deszcze, dziekuje :)

Edit: kurka, chyba gdzies widzialam instrukcje zrobienia takiej chatki, pomozecie?

czarnykapturek

 
Posty: 1389
Od: Pt wrz 21, 2012 18:54
Lokalizacja: Madryt (Hiszpania)

Post » Sob lis 01, 2014 17:20 Re: Pudełka styropianowe na kocie domki do kupienia

zaznacze :wink:
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pon lis 03, 2014 10:57 Re: Pudełka styropianowe na kocie domki do kupienia

czarnykapturek pisze:Czy moge prosic link, jesli istnieje, jak zrobic domek dla kotow?
Musi byc wytrzymaly na deszcze, dziekuje :)

Edit: kurka, chyba gdzies widzialam instrukcje zrobienia takiej chatki, pomozecie?


Masz chociażby tutaj: http://www.koteria.org.pl/miejskie/budki_instrukcja.htm
ObrazekObrazekObrazek

leeann

 
Posty: 381
Od: Sob cze 15, 2013 21:34

Post » Pon lis 03, 2014 11:00 Re: Pudełka styropianowe na kocie domki do kupienia

leeann dzieki :)

czarnykapturek

 
Posty: 1389
Od: Pt wrz 21, 2012 18:54
Lokalizacja: Madryt (Hiszpania)

Post » Czw lis 06, 2014 14:51 Re: Pudełka styropianowe na kocie domki do kupienia

czarnykapturek pisze:Czy moge prosic link, jesli istnieje, jak zrobic domek dla kotow?
Musi byc wytrzymaly na deszcze, dziekuje :)

Edit: kurka, chyba gdzies widzialam instrukcje zrobienia takiej chatki, pomozecie?


W pierwszym poście tego wątku jest link do mojego wątku - instrukcji wykonania budki ze styropianu.
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Czw lis 06, 2014 15:17 Re: Pudełka styropianowe na kocie domki do kupienia

dzieki Prakseda, wlasnie o to mi chodzilo...

czarnykapturek

 
Posty: 1389
Od: Pt wrz 21, 2012 18:54
Lokalizacja: Madryt (Hiszpania)

Post » Nie lis 09, 2014 9:15 Re: Pudełka styropianowe na kocie domki do kupienia

Właśnie jestem w trakcie budowania domku dla kotka. Jak ukończę to się pochwalę.

asterek

 
Posty: 2
Od: Sob lis 08, 2014 20:37

Post » Pt lis 14, 2014 21:44 Re: Pudełka styropianowe na kocie domki do kupienia

Mam może i głupie pytanie... ale co jeśli domek z pod bloku... znika? (Przy zewnętrznym zejściu do piwnicy, ledwo widoczny). Czy osoby odpowiedzialne za sprzątanie mają prawo takie "pudło" "posprzątać"? A jesli to jakieś dzieci? Jak inaczej mogę pomóc bezdomniakom przed zimą?

Cari&Heban

 
Posty: 9
Od: Nie paź 12, 2014 18:38

Post » Śro lis 19, 2014 22:26 Re: Pudełka styropianowe na kocie domki do kupienia

Cari&Heban pisze:Mam może i głupie pytanie... ale co jeśli domek z pod bloku... znika? (Przy zewnętrznym zejściu do piwnicy, ledwo widoczny). Czy osoby odpowiedzialne za sprzątanie mają prawo takie "pudło" "posprzątać"? A jesli to jakieś dzieci? Jak inaczej mogę pomóc bezdomniakom przed zimą?

Nie pytaja nawet o prawo - wyrzucaja jak widzisz i co mozesz zrobic? Jedynie postawic domek w ukryciu, zeby nie rzucal sie takim :evil: :evil: w oczy. Ludzie sa bez seraca :evil:
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Sob lis 29, 2014 11:11 Re: Pudełka styropianowe na kocie domki do kupienia

Dobrze mówisz Cindy

Marysia Kitty

Avatar użytkownika
 
Posty: 4
Od: Czw lis 27, 2014 20:37

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kicalka, Wojtek i 177 gości