Pudełka styropianowe na kocie domki do kupienia

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro gru 02, 2015 9:59 Re: Pudełka styropianowe na kocie domki do kupienia

samosia pisze:Praxedo dzięki - jesteś wielka :) Kraków. Pokryję koszty transportu i budki. Proszę na PW dane do przelewu i kwotę.

Samosia zasponsoruj kolejną budkę jeśli możesz. Na pewno się nie zmarnuje. Kotów na działkach, cmentarzach, czekających na budki jest jeszcze "kilka" :cry:
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Śro gru 02, 2015 16:59 Re: Pudełka styropianowe na kocie domki do kupienia

Ewa.KM pisze:
samosia pisze:Praxedo dzięki - jesteś wielka :) Kraków. Pokryję koszty transportu i budki. Proszę na PW dane do przelewu i kwotę.

Samosia zasponsoruj kolejną budkę jeśli możesz. Na pewno się nie zmarnuje. Kotów na działkach, cmentarzach, czekających na budki jest jeszcze "kilka" :cry:


Właśnie. Chcę zasponsorować. Czasowo nie jestem w stanie pomóc kotom, tak jak WY to robicie tu na forum za co WAS podziwiam, mogę wesprzeć finansowo. Tylko namiary poproszę :)

samosia

 
Posty: 137
Od: Śro lut 01, 2006 22:28
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro gru 02, 2015 17:47 Re: Pudełka styropianowe na kocie domki do kupienia

NITKA/KARINKA

Avatar użytkownika
 
Posty: 12964
Od: Sob lut 21, 2009 8:41

Post » Czw gru 03, 2015 9:03 Re: Pudełka styropianowe na kocie domki do kupienia

Świetny pomysł z tymi budkami, jesteście niesamowite :ok:
Czy "życzliwi" ludzie nie niszczą budek? Pamiętam w jednym z bloków koty zimą chroniły się w piwnicy do której wchodziły przez otwór w ścianie. Po jakimś czasie mieszkańcom przeszkadzało, że koty mają gdzie przezimować i zakleili otwór pianką skazując koty na śmierć na mrozie...

werko

 
Posty: 15
Od: Wto gru 01, 2015 15:29

Post » Czw gru 03, 2015 12:07 Re: Pudełka styropianowe na kocie domki do kupienia

werko pisze:Świetny pomysł z tymi budkami, jesteście niesamowite :ok:
Czy "życzliwi" ludzie nie niszczą budek? Pamiętam w jednym z bloków koty zimą chroniły się w piwnicy do której wchodziły przez otwór w ścianie. Po jakimś czasie mieszkańcom przeszkadzało, że koty mają gdzie przezimować i zakleili otwór pianką skazując koty na śmierć na mrozie...

Zdarza się.
Ale ja osobiście budki maskuję, wybieram miejsca bardzo przemyślanie. Niektóre budy stoją po kilka lat.

Samosia, dziękuję bardzo. :1luvu:
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Czw gru 03, 2015 12:41 Re: Pudełka styropianowe na kocie domki do kupienia

Kot też czuje się bezpieczniej w zamaskowanym miejscu, niewidocznym dla ludzi i psów. Psy lubią wyżerać kocią karmę, albo po prostu pogonić kota. Czasami to mi właśnie moje psy pokazują gdzie bytują koty, w której piwnicy czy w których krzaczorach.
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Czw gru 03, 2015 13:25 Re: Pudełka styropianowe na kocie domki do kupienia

Ewa.KM pisze:Kot też czuje się bezpieczniej w zamaskowanym miejscu, niewidocznym dla ludzi i psów. Psy lubią wyżerać kocią karmę, albo po prostu pogonić kota. Czasami to mi właśnie moje psy pokazują gdzie bytują koty, w której piwnicy czy w których krzaczorach.


Jeżeli to możliwe, to lepiej karmić w pewnym oddaleniu od domków mieszkalnych.
Inaczej jak u mnie w pracy, gdzie teren jest ogrodzony. Tu mają michy przy altanie i budkach. ale nikt nie przeszkadza.
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Nie gru 06, 2015 0:31 Re: Pudełka styropianowe na kocie domki do kupienia

Praxedo wysłałam właśnie przelew. Powinno starczyć na budkę i koszty przesyłki.Mam nadzieję, ze domyślisz się, że to ode mnie - poszło z konta firmowego. Nie napisałam "na kocie domki" jak prosiłaś na fb, bo księgowa pomyśli, że zwariowałam..

samosia

 
Posty: 137
Od: Śro lut 01, 2006 22:28
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto gru 08, 2015 9:59 Re: Pudełka styropianowe na kocie domki do kupienia

samosia pisze:Praxedo wysłałam właśnie przelew. Powinno starczyć na budkę i koszty przesyłki.Mam nadzieję, ze domyślisz się, że to ode mnie - poszło z konta firmowego. Nie napisałam "na kocie domki" jak prosiłaś na fb, bo księgowa pomyśli, że zwariowałam..


Właśnie dotarł przelew.
Jesteś b. hojna. Starczy na dużo więcej. Serdecznie dziękuję ja i koty. :1luvu:
Na swoim wątku "Kot w każdej szafie" wymieniam sponsorów i wpłaty. Za moment umieszczę tam Ciebie i inne dwie osoby.
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Pon maja 16, 2016 22:43 Re: Pudełka styropianowe na kocie domki do kupienia

Nie znam się na budkach, ale natknęłam się dziś na takie ogłoszenie:
http://olx.pl/oferta/oddam-budki-dla-be ... e6612a7954
Może się przydadzą? Za darmo, warunek że musi to być osoba zaangażowana w pomoc kotom a nie biorąca budki dla siebie (może być z ramienia fundacji).
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Nie paź 02, 2016 23:05 Re: Pudełka styropianowe na kocie domki do kupienia

Przypałętał mi się nowy podblokowiec, bury chudzielec.
Mam rewelacyjne miejsce na domek dla niego - pod osłoniętym krzakami balkonem, w zamykanym ogródku. Ale jestem tuman jeśli chodzi o rękodzieło, nie mam narzędzi ani miejsca, gdzie mogłabym coś zrobić.
Czy jakaś dobra dusza może mi polecić jakąś możliwość kupna domku, w cenie nie wymagającej brania kredytu?
Praksedy nie śmiem prosić....

Bungo

 
Posty: 12069
Od: Pt lut 16, 2007 0:52
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon paź 03, 2016 8:08 Re: Pudełka styropianowe na kocie domki do kupienia

Bungo pisze:[...]
Czy jakaś dobra dusza może mi polecić jakąś możliwość kupna domku, w cenie nie wymagającej brania kredytu?[...]

popytaj u siebie w fundacjach
może coś mają
jeśli nie, to Ci opowiem jak zrobić
nie jest to bardzo skomplikowane
---
:smokin:
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon paź 03, 2016 11:40 Re: Pudełka styropianowe na kocie domki do kupienia

[quote="Bungo"]Przypałętał mi się nowy podblokowiec, bury chudzielec.
Mam rewelacyjne miejsce na domek dla niego - pod osłoniętym krzakami balkonem, w zamykanym ogródku. Ale jestem tuman jeśli chodzi o rękodzieło, nie mam narzędzi ani miejsca, gdzie mogłabym coś zrobić.
Czy jakaś dobra dusza może mi polecić jakąś możliwość kupna domku, w cenie nie wymagającej brania kredytu?
Praksedy nie śmiem prosić....[/quote]

Tak straszna jestem?! :wink: :)
Wiesz moje budki są prymitywne w sumie, ale ...chyba spełniają swoją rolę.
Jeżeli tylko będę miała pudła to zrobię. Nie wiem jednak kiedy. Bo zapotrzebowanie jest duże, na dzień dzisiejszy już ponad 40 budek. A sponsorów mało. Zrobię jednak wszystko co możliwe by bury chudzielec nie nocował pod krzakiem.
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Pon paź 03, 2016 11:44 Re: Pudełka styropianowe na kocie domki do kupienia

Prakseda :1luvu:
Będę Ci wdzięczna niewymownie i po 10 (termin wypłaty emerytury :roll: ) przesyłam kasę na sponsoring dla Twoich bezdomniaków :ok:

Bungo

 
Posty: 12069
Od: Pt lut 16, 2007 0:52
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon paź 03, 2016 14:02 Re: Pudełka styropianowe na kocie domki do kupienia

Bungo pisze:Prakseda :1luvu:
Będę Ci wdzięczna niewymownie i po 10 (termin wypłaty emerytury :roll: ) przesyłam kasę na sponsoring dla Twoich bezdomniaków :ok:


Ależ ja od nikogo nie żądam zapłaty za domek. Sponsoruje tylko ten, kto chce i może.
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz i 179 gości