Kotka w strasznym stanie [']- oby ten wątek był przestrogą!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lis 16, 2010 19:39 Re: Kotka w strasznym stanie [']- oby ten wątek był przestrogą!

Smarti, ejsteś niesamowita. A do tego wątku chyba odeślę Jerza, jak mi zwleka z pójściem z Gutkiem do weterynarza :/

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Śro lis 17, 2010 12:32 Re: Kotka w strasznym stanie [']- oby ten wątek był przestrogą!

ka_towiczanka pisze:
magaaaa pisze:Nadmieniam, ze mimo posiadania trójki dzieci na wszelkie argumenty o dzieciach pozostaję głucha - mnie jakoś dzieci w niczym nie przeszkadzają. Tylko to trzeba chciec.

magaaaa, tak też nie można.
Zostawiłabyś w domu chorego dwulatka pod opieką trzylatka, żeby pojechać z kotem do weta? Targałabyś rozpalonego dzieciaka z anginą do poczekalni czy może zostawiłabyś dzieciaki na godzinę w samochodzie?
Kiedyś z dziwnym siniakiem na nóżce pojechaliśmy na dyżur do szpitala, zamknęli mnie z dzieckiem na oddziale na diagnostykę NA CAŁY TYDZIEŃ.



Mja Droga Dorota to dorosla osoba - kazdy z nas ma kogos kim sie opiekuje - jedni dzieci inni wiele chorychzwierzat - ja mam u siebie kilka ciezko chorych psiokotow i nie zdarzyla mi sie sytuacja zeby kosztem jednego cierplal drugi - szczegolnie ze Dorota miala wybor - kot mial trafic do mnie - to jej wybor ze go u siebie zostawila - czlowiek jest odpowiedzialny za to co zabral do domu - ten kot sie jej nie wprosil , nie zapukal do drzwi z napisem " u drzwi Twoich stoje Pani czekam na twe zmilowianie "
zabrala kota - wiec jest odpowiedzialna za jej smierc - i za nie udzielenie jej pomocy choc taka otrzymala tu na Miau - dzieci nie spadly jej z nieba w dniu zabrania kota - juz tam byly
Sily na zamiary .... nic wiecej

MIALA WYBOR - i nic jej nie usprawiedliwia

Nawet w przeddzien smierci kota klamala ze pojedzie - klamala mi do sluchawki - prosilam ze jesli cokolwiek sie zadzieje zeby dzwonila - i co ? nico nie zadzwonila ze nie moze wyjechac bo parking - to smieszne smieszne debilowate tlumaczenei - tlumaczenie gowniary nieodpowiedzialnej gowniary
To ja znowu dzwonilam do niej - po 15 w sobote kiedy to lecznica byla juz zamkniete z pytaniem co zostalo zdiagnozowane - nawet wtedy nie pokwapila sie poinformowac ze ma w nosie to co wspolnie ustalilysmy - w nosie to ze dzwonilam umowilam ja i pytalam czy napewno pojedzie - zarzekala sie ze ma caly dzien czasu i ze napewno ale to napewno pojedzie ze nie potrzebuje zbym to ja jechal az kotka gdziekolwiek
Nie zadzwonila do mnie przez wiele dni - nie tylko w dzien szpitala , dziecka , parkingu - ale wiele wiele wczesniej kiedy to posiadalamoj numer telefonu i wiedze o tym ze moze kota do mni eprzywiesc - wiedze tak amiala bo rozmawialam z Joluka ktore to przekazala informacje Agnieszce a ta Dorocie - wiec w tyn wypadku nie ma usprawiedliwienia
Takze nie wiemwiele rzeczy - ale zawsze jesli nie wiem pytam dzwonie , prosze o rade i pomoc i z nich korzystam

antoninaśnieżka

 
Posty: 137
Od: Pon sty 04, 2010 22:32

Post » Śro lis 17, 2010 12:42 Re: Kotka w strasznym stanie [']- oby ten wątek był przestrogą!

Antonino, dokładnie tak samo myślę.
Dziękuję za ten wpis i współczuję Ci straty.
Tylko Ty masz prawo do tego współczucia.
Trzymaj się.


Wzgledem dzieci - napisałam coś i pustelni i takie tam, nie?
Trochę odpowiedzialności, nawet tylko teoretycznie nie zawadzi.
Więcej o dzieciach nie napiszę. Denerwuje mnie to :mrgreen:

magaaaa

 
Posty: 7599
Od: Pt paź 30, 2009 19:14

Post » Śro lis 17, 2010 22:11 Re: Kotka w strasznym stanie [']- oby ten wątek był przestrogą!

Jakoś dorota nie ma odwagi się odezwać.. Tchórz. Ciekawe czy na dogomani się udziela
Obrazek
Obrazek Obrazek

Catnaperka

 
Posty: 4734
Od: Wto paź 12, 2010 10:28
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lis 18, 2010 1:08 Re: Kotka w strasznym stanie [']- oby ten wątek był przestrogą!

antonina ,tak na prawdę to Tobie wspólczuję bo wiem jakie możesz mieć myśli.

a przeciez nie mozna komuś na siłę odbierać kota jak mówi co innego a robi co innego..

trzeba choć trochę ludziom ufac.tgylko czemu kicia za to musiała zapłacić najwyższą cenę-nie tylko zycia ale i cierpienia i umierania w bólu.

może Dorota ma problemy z myśleniem?
nie chce mi się wierzyć że można być tak głupim aby tak zawalić na calej linii.

myślę że albo zrobiła to w jakiś sposób swiadomie albo ma nie po kolei w głowie-czyli w obu wypadkach wychodzi na jedno, bo normalny zdrowy na umyśle człowiek nie będzie się tak debilnie zachowywał i do tego tak klamał i tak idiotycznie się tłumaczył.
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Czw lis 18, 2010 2:31 Re: Kotka w strasznym stanie [']- oby ten wątek był przestrogą!

na dogo jej ost. wpis jest z 12-11-2010 18:08
2 kotki

monia_k

Avatar użytkownika
 
Posty: 1084
Od: Nie wrz 28, 2008 21:52

Post » Czw lis 18, 2010 7:34 Re: Kotka w strasznym stanie [']- oby ten wątek był przestrogą!

A ja ponawiam prośbę o zamknięcie wątku.
Bardzo sobie życzę, żeby los ukarał tę smarkatą, ale jej tłumaczenia - tego już chyba możemy sobie oszczędzić.
Dostała szansę na wyjaśnienie - moim zdaniem nie zasłużyła na nią - i wystarczy.
Zgłosiłam już pannicę jako dt nie nadające się. :evil:

magaaaa

 
Posty: 7599
Od: Pt paź 30, 2009 19:14

Post » Czw lis 18, 2010 10:49 Re: Kotka w strasznym stanie [']- oby ten wątek był przestrogą!

smarti pisze:myślę że albo zrobiła to w jakiś sposób swiadomie albo ma nie po kolei w głowie-czyli w obu wypadkach wychodzi na jedno, bo normalny zdrowy na umyśle człowiek nie będzie się tak debilnie zachowywał i do tego tak klamał i tak idiotycznie się tłumaczył.


też tak myślę
Obrazek
Obrazek Obrazek

Catnaperka

 
Posty: 4734
Od: Wto paź 12, 2010 10:28
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lis 18, 2010 11:03 Re: Kotka w strasznym stanie [']- oby ten wątek był przestrogą!

Czy na PW dostane dane osobowe Panny Parkingowej?
Po nicku juz trafiła do bazy danych, ale osobowe przydałyby się jakby szukała kota nie przez forum. :idea:
Ktoś zna?

magaaaa

 
Posty: 7599
Od: Pt paź 30, 2009 19:14

Post » Czw lis 18, 2010 13:31 Re: Kotka w strasznym stanie [']- oby ten wątek był przestrogą!

magaaaa pisze:Czy na PW dostane dane osobowe Panny Parkingowej?
Po nicku juz trafiła do bazy danych, ale osobowe przydałyby się jakby szukała kota nie przez forum. :idea:
Ktoś zna?


na profilu dogo jest jej link na NK,tam ma wpisane dane
2 kotki

monia_k

Avatar użytkownika
 
Posty: 1084
Od: Nie wrz 28, 2008 21:52

Post » Czw lis 18, 2010 13:45 Re: Kotka w strasznym stanie [']- oby ten wątek był przestrogą!

Dziękuję!

magaaaa

 
Posty: 7599
Od: Pt paź 30, 2009 19:14

Post » Czw lis 18, 2010 13:49 Re: Kotka w strasznym stanie [']- oby ten wątek był przestrogą!

monia_k pisze:
magaaaa pisze:Czy na PW dostane dane osobowe Panny Parkingowej?
Po nicku juz trafiła do bazy danych, ale osobowe przydałyby się jakby szukała kota nie przez forum. :idea:
Ktoś zna?


na profilu dogo jest jej link na NK,tam ma wpisane dane


Oglądałam jej profil na nk :?

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw lis 18, 2010 13:57 Re: Kotka w strasznym stanie [']- oby ten wątek był przestrogą!

Strasznie smutna ta cała historia.. :cry: :cry: ...Może kicia moglaby zyć,wyzdrowieć i wypięknieć,byc szczęśliwa..nigdy się tego nie dowiemy...A może mogla chociaż nie cierpieć i zasnąc w spokoju z uśmiechcm na pysiu z kochającą Antoniną trzymającą Jej łapuńkę..

Kochana,biedna Kiciu brykaj szczęsliwie...nie mialaś okazji poznać dobroci człowieka-poznałaś tylko okrucieństwo i obojętność potworów nie godnych miana czlowieka...

...ale zobaczysz że jest bardzo wiele naszych zwierzątek za TM i wszystkie się Tobą tam troskliwie zaopiekują :(
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Czw lis 18, 2010 14:02 Re: Kotka w strasznym stanie [']- oby ten wątek był przestrogą!

A ja bym chciałam jedno się dowiedzieć czy mała cierpiała i czy była do uratowania :evil: tylko tyle bym chciała :cry:

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw lis 18, 2010 14:04 Re: Kotka w strasznym stanie [']- oby ten wątek był przestrogą!

CatAngel pisze:A ja bym chciałam jedno się dowiedzieć czy mała cierpiała i czy była do uratowania :evil: tylko tyle bym chciała :cry:


Tego się chyba nigdy nie dowiemy.
I to właśnie najbardziej boli,bo może mogła jeszcze dlugo żyć.....
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jowitha, kicalka, Myszorek i 543 gości