[WAW]Koty spod PKiN - potrzebna pomoc doświadczonych łapaczy

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sty 15, 2012 22:38 Re: [WAW] Koty spod PKiN - potrzebna pomoc w łapaniu na sterylki

Dziś wychodząc z Kinoteki spostrzeglem, ze nie ma już księgarni i szybko pobieglem w znane nam miejsce gdzie 1,5 roku temu lapalismy kotke i jej dzieci. Były tam dwa koty. Źle nie maja, pełne miski i ciepły kącik gdzie nikt nie łazi.
ObrazekObrazekObrazek

mpogorzelski

 
Posty: 1770
Od: Śro paź 29, 2008 10:46
Lokalizacja: WAWA Bemowo (Fort Bema)

Post » Pon lut 06, 2012 20:25 Re: [WAW] Koty spod PKiN - potrzebna pomoc w łapaniu na sterylki

Dzwoniła moja ulubiona karmicielka :roll:

Tak, tak, pod PKiNem kotka właśnie wyprowadziła kociaki :x
Ponoć ok. miesiąca lub niewiele więcej :roll: Karmicielka widziała 2, ale obstawia większą ilość (4-5) :roll:
Potrzebny chętny do wyłapania towarzystwa i dania dt kociętom :roll:

Czekam na las rąk :twisted:

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lut 07, 2012 10:17 Re: [WAW] Koty spod PKiN - potrzebna pomoc w łapaniu na sterylki

OKI pisze:Dzwoniła moja ulubiona karmicielka :roll:

Tak, tak, pod PKiNem kotka właśnie wyprowadziła kociaki :x
Ponoć ok. miesiąca lub niewiele więcej :roll: Karmicielka widziała 2, ale obstawia większą ilość (4-5) :roll:
Potrzebny chętny do wyłapania towarzystwa i dania dt kociętom :roll:

Czekam na las rąk :twisted:


Łapać mogę, DT być nie mogę, o zachowaniu pani się nie wypowiadam - ale obawiam się, że celowo ukryła przed nami ciążę kotki.
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Wto lut 07, 2012 10:19 Re: [WAW] Koty spod PKiN - potrzebna pomoc w łapaniu na sterylki

przez XAgaX » Pon Lis 14, 2011 10:55
XAgaX pisze:Dzwoniła do mnie przed chwilą pani karmicielka. Prosi PILNIE o pomoc w odłowieniu niełapalnej kotki w ciąży i ciężko chorej kotki z czwórką malców. Poszukuje też miejsca, gdzie także po 19 mogłaby dowieźć koty do kastracji.

Nie udało jej się wtedy złapać

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lut 07, 2012 10:22 Re: [WAW] Koty spod PKiN - potrzebna pomoc w łapaniu na sterylki

OKI pisze:przez XAgaX » Pon Lis 14, 2011 10:55
XAgaX pisze:Dzwoniła do mnie przed chwilą pani karmicielka. Prosi PILNIE o pomoc w odłowieniu niełapalnej kotki w ciąży i ciężko chorej kotki z czwórką malców. Poszukuje też miejsca, gdzie także po 19 mogłaby dowieźć koty do kastracji.

Nie udało jej się wtedy złapać


w sumie wolę to niż celowe rozmnażactwo.
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Nie maja 13, 2012 16:06 Re: [WAW] Koty spod PKiN - potrzebna pomoc w łapaniu na ster

http://uefaeuro2012.um.warszawa.pl/sites/euro2012.um.warszawa.pl/files/mapa_strefa_ostateczna.png

Z tego co widzę to kociaste pod pałacem będą miały przesrane :evil: Pod Kinotekę karmicielki chyba nie będą miały dojścia, bo postawią tam telebim, bariery, ochroniarzy. Może powinny się skontaktować z tą panią która z ramienia PKiN opiekuje się kotami, niech wywiedzą się jak to ma się przedstawiać.
Natalka [*] 17 lipca 2008, Sokółka [*] 22 lipca 2016 , Sierżant [*] 5 grudnia 2016 , Buras [*] 14 grudnia 2018, Agrest [*] 21 października 2019, Bura [*] 15 stycznia 2020, Skarpetka [*] 11 marca 2021, Merida [*] 7 stycznia 2023, Królewna [*] 21 lutego 2023, Colin [*] 27 maja 2023, Szuma [*] 19 lutego 2024
Oddam starsze książki szkolne i akademickie
Wypożyczalnia łapacza - klatki-łapki i bytowe itp

piotr568

 
Posty: 6928
Od: Czw sie 30, 2007 17:42

Post » Nie maja 13, 2012 16:17 Re: [WAW] Koty spod PKiN - potrzebna pomoc w łapaniu na ster

Nieładnie :(
Skontaktuję się z karmicielką.

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto maja 15, 2012 11:30 Re: [WAW] Koty spod PKiN - potrzebna pomoc w łapaniu na ster

Te koty raczej mają małe szanse na przetrwanie ,gdzieś się przeniosą .Już chyba zaczynają budowę ogrodzenia :evil: .
i tak będzie do 1 lipca ,wtedy będzie pożegnanie strefy kibica
Obrazek

Henia

 
Posty: 3068
Od: Pt mar 10, 2006 14:29
Lokalizacja: Warszawa-Muranów

Post » Pt cze 01, 2012 10:57 Re: [WAW] Koty spod PKiN - potrzebna pomoc w łapaniu na ster

Jest źle:
Karmicielka załatwiła sobie przepustkę umożliwiającą jej wstęp, ale to nic jej nie daje :( Większość terenu jest pogrodzona płotami, pozamykana i tych kotów nie ma gdzie karmić. Miski z jedzeniem i wodą są rozrzucane, zabierane i niszczone. Na terenie nie ma w tej chwili żadnej życzliwej osoby, która mogłaby tego dopilnować :(

Trzeba te koty ewakuować stamtąd koniecznie. Karmicielka nawet ma miejsce, w którym mogą być przez miesiąc przetrzymane. Warunkiem jest zaszczepienie wszystkiego, co się uda odłowić. Karmicielka szczepionki będzie miała swoje. Natomiast potrzebuje pomocy w wyłapaniu i zaszczepieniu (potrzebna klatka iniekcyjna). Ja absolutnie nie mam w tym momencie możliwości, żeby pomóc jej fizycznie :(

Reasumując, potrzebne pilnie!:
1) klatka-łapka, albo kilka - to minimalne minimum,
2) ludzie do pomocy w łapaniu,
3) logistyczna pomoc w szczepieniach (przewiezienie przez lecznicę, przepuszczenie przez klatkę iniekcyjną)

Koty są w dużej mierze wysterylizowane, więc łapanie moze nie być łatwe. Z drugiej strony podobno są bardzo wygłodzone, bo nie ma ich jak karmić.

Help! :(

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt cze 01, 2012 10:59 Re: [WAW] Koty spod PKiN - potrzebna pomoc w łapaniu na ster

Tylko mogę pozyczyc klatkę - łapkę, więcej nie mogę. :?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt cze 01, 2012 11:15 Re: [WAW] Koty spod PKiN - potrzebna pomoc w łapaniu na ster

To już dużo, bo nasze jokotowe klatki ciągle w pilnym ruchu :?

W razie czego podjadę, jeśli można. Tylko nie dziś, dziś już nie wiem, w co mam ręce włożyć :roll: Albo karmicielka podjedzie, ma samochód.

Mam Sodomę i Gomorę od rana, nawet się wątkiem nie mogę porządnie zająć. Podrzucajcie proszę.

Dla chętnych do pomocy w łapaniu dam namiary na karmicielkę na pw.

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt cze 01, 2012 11:17 Re: [WAW] Koty spod PKiN - potrzebna pomoc w łapaniu na ster

Dobrze, telefon do mnie bez zmian, jak trzeba podaj komu trzeba. Cos się dzieje z twoimi kotami? :roll:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt cze 01, 2012 11:26 Re: [WAW] Koty spod PKiN - potrzebna pomoc w łapaniu na ster

Nie, z moimi na szczęście nic się nie dzieje, wszystko zdrowe i żarte :roll:
Tylko z nieswoimi mam masakrę, którą muszę ogarnąć do wieczora :?
Co chwila mam telefon z kolejną 'radosną nowiną' :x

Podam Twój nr karmicielce, jeśli można.

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt cze 01, 2012 15:42 Re: [WAW] Koty spod PKiN - potrzebna pomoc w łapaniu na ster

:!:

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon cze 04, 2012 8:35 Re: [WAW] Koty spod PKiN - potrzebna pomoc w łapaniu na ster

Podrzucam.
Tam się cholernie ciężko łapie, a nie został nawet tydzień :(
Wczoraj został złapany jeden kot :!:
Bardzo potrzebna pomoc doświadczonych łapaczy :!:
Bardzo dziękuję Zuz-Cat :1luvu:


Marzeniu, przepraszam, że nie dałam znać - miałam przerąbany weekend. Karmicielka nie chciała skorzystać z oferty, o powodach dłuugo by mówić :? :roll:

Proszę moda o zmianę tytułu

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 181 gości