Nowa Uszata str.22 ! To dzięki Wam :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw mar 22, 2012 18:17 Re: Nowa Uszata str.22 ! To dzięki Wam :)

Mogę zapytać co u Was i u koteczki? :)
Obrazek

marzena81

Avatar użytkownika
 
Posty: 589
Od: Wto gru 20, 2011 20:48

Post » Sob kwi 14, 2012 9:39 Re: Nowa Uszata str.22 ! To dzięki Wam :)

Witamy! Usia póki co mieszka w Siemiatyczach. Ma tam podwórko, drzewka gdzie może się wspinać oraz masę ptaków na które poluje. Ostatnio udało się jej nawet jednego złapać. Za kilka dni planujemy uruchomić na FB profil Uszatki. Wtedy każdy będzie sobie mógł wejść na jej stronę i poczytać co u niej. Dodamy także zdjęcia. Na forum jest to trudniejsze więc to chyba całkiem niezły pomysł. Sami zobaczycie jaka jest grubiutka :) Za kilka dni podamy Wam linka do profilu :)
ObrazekObrazekObrazek

white-hope

 
Posty: 32
Od: Śro lis 17, 2010 18:42
Lokalizacja: Białystok

Post » Sob kwi 14, 2012 11:53 Re: Nowa Uszata str.22 ! To dzięki Wam :)

white-hope pisze:Witamy! Usia póki co mieszka w Siemiatyczach. Ma tam podwórko, drzewka gdzie może się wspinać oraz masę ptaków na które poluje. Ostatnio udało się jej nawet jednego złapać. Za kilka dni planujemy uruchomić na FB profil Uszatki. Wtedy każdy będzie sobie mógł wejść na jej stronę i poczytać co u niej. Dodamy także zdjęcia. Na forum jest to trudniejsze więc to chyba całkiem niezły pomysł. Sami zobaczycie jaka jest grubiutka :) Za kilka dni podamy Wam linka do profilu :)


A ja FB nie mam :(
To czasem tu też skrobnijcie wiadomości i chociaż jedno zdjątko...

tamiss

 
Posty: 6179
Od: Śro lut 10, 2010 17:08

Post » Wto lip 24, 2012 14:54 Re: Nowa Uszata str.22 ! To dzięki Wam :)

Kochani,
zrobiłam szybkie zdjęcie Usi - jakość taka sobie bo zdjątko robione telefonem. Koteczka jest zdrowo grubiusia, ufna, przeszcześliwa.. tutaj ze swoimi kompanem - psem Oskarem, czasem daje też busi Czesiowi (kot). Jest szczęśliwa - tak myślę. ZUPEŁNIE inna niż kiedyś. Normalny kot bez lęków i uprzedzeń, różni się od innych, wychowywanych w "normalnych" domach jedynie ponadprzeciętną inteligencją. Jest szalenie inteligentna.. to jedyne co zostało z kiedyś.. no i oczywiście mniejsze uszaka i ogon. Ale to nic, najważniejsze, że jest jej z nami dobrze:)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek

white-hope

 
Posty: 32
Od: Śro lis 17, 2010 18:42
Lokalizacja: Białystok

Post » Wto lip 24, 2012 16:49 Re: Nowa Uszata str.22 ! To dzięki Wam :)

:1luvu:
Niesamowite :1luvu:
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16114
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Wto lip 24, 2012 16:52 Re: Nowa Uszata str.22 ! To dzięki Wam :)

Grubiusia to ona rzeczywiście jest :mrgreen: Ale najważniejsze ,że jest szczęśliwa :ok:
BAMBI I TROLKA
Obrazek
"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,
nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym
dzieli się z innymi."

dorotak97

 
Posty: 3297
Od: Wto gru 23, 2008 11:52
Lokalizacja: Białystok

Post » Wto lip 24, 2012 17:27 Re: Nowa Uszata str.22 ! To dzięki Wam :)

heh grubiusia, nie jest nienaturalnie sadlasta.. po prostu ma odrobinkę brzusia pomiedzy nózkami..ale to nic, nie mam serca odmówić jej chrupków czy innnego jedzonka. Powiem Wam, że dosć długo, z pół roku wedle przykkazań Pani Weterynarz pilnowaliśmy jej diety, jadła duuuużo i bez znaczenia było ile byśmy jej dali. Teraz, gdy prawie 2 lata..no dobra 1,5 roku jest z nami Usia zje tyle ile chce, tyle, na ile ma ochotę..reszte zostawia w miseczce, na którą bez wahania rzuca się pies.

Usia - grubiusia ale jest ok:)jeszcze pół roku temu nie była w stanie przeskoczyć 1,5 metrowej bramy (myślę, że ciągneły ją jeszcze szwy, sama kiedyś byłam operowana, miałąm z biodra pobieraną chrząstkę i dość długo czułam nieprzyjemne ciągnięcie stąd ten wniosek:) Na tą chwilę Usia nie ma ochoty być na podwórku za bramą, po prostu ją przeskakuje i idzie ww swoją stronę. Wiecej! Powiem Wam, że chyba ma chłopa!! Serio, jeśli już pójdzie w teren (co drugi dzień, o ile nie codziennie) wraca punkt 12 lub 2 w nocy jakby miała zegarek w ręku! Nie da się tego inaczej wytłumaczyć.. moja malutka ma chłopa. Echh, na początku ciężko było mi się z tym pogodzić, dziś wiem, że Malutka jest rozsądna. O "ustalonych" (przez nią rzecz jasna) porach jest w domu, wystarczy otworzyć drzwi i szepnąć:"Usia"...usłyszy się sdelikatne:miau..paniusia wraca do domu:)heheh:)
ObrazekObrazekObrazek

white-hope

 
Posty: 32
Od: Śro lis 17, 2010 18:42
Lokalizacja: Białystok

Post » Wto lip 24, 2012 19:41 Re: Nowa Uszata str.22 ! To dzięki Wam :)

Każdy zasługuje na odrobinę miłości :ok: Dobrze że ma drugą połówkę :mrgreen:
BAMBI I TROLKA
Obrazek
"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,
nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym
dzieli się z innymi."

dorotak97

 
Posty: 3297
Od: Wto gru 23, 2008 11:52
Lokalizacja: Białystok

Post » Wto lip 24, 2012 20:02 Re: Nowa Uszata str.22 ! To dzięki Wam :)

wolałabym żeby nasza a w szczególności moja miłość jej wystarczyła ale cóż.. niezła babeczka z Usi, nie da się ukryć - nie jeden próbuje się włamać na podwórko:)
ObrazekObrazekObrazek

white-hope

 
Posty: 32
Od: Śro lis 17, 2010 18:42
Lokalizacja: Białystok

Post » Wto lip 24, 2012 20:03 Re: Nowa Uszata str.22 ! To dzięki Wam :)

Jak dobrze czyrać takie wieści :)

tamiss

 
Posty: 6179
Od: Śro lut 10, 2010 17:08

Post » Wto lip 24, 2012 20:08 Re: Nowa Uszata str.22 ! To dzięki Wam :)

white-hope pisze:wolałabym żeby nasza a w szczególności moja miłość jej wystarczyła ale cóż.. niezła babeczka z Usi, nie da się ukryć - nie jeden próbuje się włamać na podwórko:)

Ty na pewno jesteś jej miłością.Ale taką bardziej matczyną :wink:
BAMBI I TROLKA
Obrazek
"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,
nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym
dzieli się z innymi."

dorotak97

 
Posty: 3297
Od: Wto gru 23, 2008 11:52
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro lip 25, 2012 11:18 Re: Nowa Uszata str.22 ! To dzięki Wam :)

O, nowe wieści od Uszatki. Jak miło :D

wiewiur

 
Posty: 1492
Od: Sob cze 26, 2010 13:08
Lokalizacja: Białystok

Post » Nie sie 05, 2012 22:05 Re: Nowa Uszata str.22 ! To dzięki Wam :)

super! udał się Usi Domek :1luvu:
Obrazek Obrazek

agni3szka1

 
Posty: 90
Od: Nie wrz 26, 2010 15:16
Lokalizacja: Białystok

Post » Pon sie 06, 2012 13:37 Re: Nowa Uszata str.22 ! To dzięki Wam :)

oooj domek Usia ma przewesoły - ostatnio zaczęła się busiać ze swoim bratem przyrodnim Czesiem. Do tej pory gdy ten ją zaczepiał, chciał powąchać była wielka draka. Usia uciekała jak szalona i obrażona. Od tygodnia, może 2, toleruje nawet pyszczek Czesia w swoim Uchu (Czesio uwielbia wsadzać pysia w jej uszy - taki jego fetysz:). Muszę ścignąć Rafała by wrzucił więcej zdjęć naszego pociesznego brubaska:)

a póki co - wieeeelkie dzięki za pamieć o nas:)
ObrazekObrazekObrazek

white-hope

 
Posty: 32
Od: Śro lis 17, 2010 18:42
Lokalizacja: Białystok

Post » Pon sie 06, 2012 17:55 Re: Nowa Uszata str.22 ! To dzięki Wam :)

Pamiętamy :)
Takie poszkodowane koty pamięta się najdłużej. I najbardziej cieszą dobre wieści z Domku :D
Czekamy na zdjęcia.

wiewiur

 
Posty: 1492
Od: Sob cze 26, 2010 13:08
Lokalizacja: Białystok

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510, Zeeni i 495 gości