K.CHATKA-pomoc w dużej akcji sterylkowej potrzebna str 87

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon wrz 27, 2010 19:37 Re: KOCIA CHATKA - zapraszamy do 11 części wąteczku

Kropeczka13 pisze:Kalinka - Strzałka ma około 3-3,5 mies i szuka Domku Stałego
Obrazek

Obrazek

Obrazek


Wiesiu nie będę zgadywała kto robił fotki :D Dobrze by było żeby Małgosia porobiła zdjecia innym waszym tymczasom :wink:Zaraz podmienię fotki w ogloszeniach.

Madziula no cóż potrzebujemy strzykawki ,igły ale to chyba Bona załatwi.Wczoraj kupiłam 38 strzykawek i została resztka :roll:
Oprócz tego rękawiczki jednorazowe,reczniki papierowe najlepiej duże bale,patyczki do uszu,płyn do mycia garów, mydło w płynie,płatki jednorazowe do demakijażu 8) i oczywiscie stare kołdry i ubrania

Paweł zapraszamy skontaktuj się z Wiesiem lub Jadzią .Nie wiem jak Wiesiu pracuje ale może bedzie u mamy i bedzie mógł się z tobą spotkać.

W czwartek jedzie Tania i Persica do adopcji.Z Tania jedzie Piotr z persica Darek.Dziś dzwonił fajny domek zaproponowałam adopcję Bońka ,ludzie mają skontaktować się z Alienor.Mam nadzieję że wszystko pójdzie oki
Na kociarni sytuacja w miarę opanowana .Niestety Zapałek jest w najgorszej kondycji ,jest na drugim antybiotyku i pod kontrolą weta i kompletnie nie idzie do przodu :(

mar_tika

Avatar użytkownika
 
Posty: 8948
Od: Pon sty 08, 2007 19:31
Lokalizacja: sosnowiec

Post » Pon wrz 27, 2010 20:31 Re: KOCIA CHATKA - zapraszamy do 11 części wąteczku

terenia1 pisze:
Iweta pisze:
Alienor pisze:To kiedy będzie nr konta do wpłacania na KCH za październik? :)


Trzeba zapytać Gosie, choc na moim koncie juz sa wpłaty za październik :)

Przypominam o zaległych składkach 8)

Jeszcze tylko NIP nam jest potrzebny, potem muszę dostać wszystkie dokumenty i zakładam konto może już będzie wtym tygodniu albo w przyszłym, założenie konta to dosłownie 10 minut.
Jeszcze tylko porada księgowej z jakimi tytułami trzeba wpłacać pieniądze, jedno co wiem pieniądze z bazarków muszą być wpłacane z tytułem darowizna, skłądki chyba jako składki za konkretne miesiące, ale porada księgowej potrzebna.

Wszystko co napisała Terenia to prawda- niestety już szybciej się nie da załatwiać formalności - faktycznie , samo założenie konta to kilka minut - ale zgromadzenie wszystkich niezbędnych dokumentów POPRZEDZAJĄCYCH ten fakt, to sporo pracy - a brakuje nam jeszcze numeru NIP który nadaje urząd skarbowy, wniosek został złożony . Jak tylko będziemy na finiszu z papierami natychmiast dam znać na forum. Też bym chciała żebyśmy już załatwili wszystkie formalności, staram się jak mogę, niestety na terminy nie mam wpływu :(, a wszystko trwa.

gosiakot

 
Posty: 1574
Od: Śro mar 24, 2010 21:08

Post » Pon wrz 27, 2010 20:39 Re: KOCIA CHATKA - zapraszamy do 11 części wąteczku

gosiakot pisze:
Trzeba zapytać Gosie, choc na moim koncie juz sa wpłaty za październik :)

[b]Wszystko co napisała Terenia to prawda- niestety już szybciej się nie da załatwiać formalności - faktycznie , samo założenie konta to kilka minut - ale zgromadzenie wszystkich niezbędnych dokumentów POPRZEDZAJĄCYCH ten fakt, to sporo pracy - a brakuje nam jeszcze numeru NIP który nadaje urząd skarbowy, wniosek został złożony . Jak tylko będziemy na finiszu z papierami natychmiast dam znać na forum. Też bym chciała żebyśmy już załatwili wszystkie formalności, staram się jak mogę, niestety na terminy nie mam wpływu :(, a wszystko trwa.


Gosia jestes naprawde cudowna i super ekspress, bez Ciebie to byśmy nic nie załatwili :)

Filomen

 
Posty: 3710
Od: Sob lut 10, 2007 17:20
Lokalizacja: katowice

Post » Wto wrz 28, 2010 8:34 Re: KOCIA CHATKA - zapraszamy do 11 części wąteczku

zaznacze sobie tuż to po sąsiedzku jest :ok:

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto wrz 28, 2010 12:09 Re: KOCIA CHATKA - zapraszamy do 11 części wąteczku

Ja nikogo nie poganiam - chciałam zapłacić za październik, to wyślę na "stare" konto.

Gosieńko: "Las cosas del palacio van despacio" i "No se ganó Zamora en una hora". Tak że spoko, luzik, przeczekamy. :D
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Wto wrz 28, 2010 12:38 Re: KOCIA CHATKA - zapraszamy do 11 części wąteczku

Alienor pisze:Ja nikogo nie poganiam - chciałam zapłacić za październik, to wyślę na "stare" konto.

Gosieńko: "Las cosas del palacio van despacio" i "No se ganó Zamora en una hora". Tak że spoko, luzik, przeczekamy. :D


Mozesz smiało wpłacac, bo pieniadze od innych tez wpływaja :wink:
Mój niewidomy i głuchy Boguś - MISTER niepełnosprawnych kotów Obrazek.... [*]

Iweta

 
Posty: 7427
Od: Czw cze 01, 2006 18:42
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Sosnowiec

Post » Wto wrz 28, 2010 15:43 Re: KOCIA CHATKA - zapraszamy do 11 części wąteczku

gdyby się wam zmieniło konto lub pojawiło nowe związane ze stowarzyszeniem poproszę o nr na pw.
Obrazek

Madziula

 
Posty: 2513
Od: Wto sty 25, 2005 15:32
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto wrz 28, 2010 15:54 Re: KOCIA CHATKA - zapraszamy do 11 części wąteczku

nie ma jeszcze nowego konta jak tylko będzie to poinformujemy wszystkich :)

Filomen

 
Posty: 3710
Od: Sob lut 10, 2007 17:20
Lokalizacja: katowice

Post » Wto wrz 28, 2010 17:47 Re: KOCIA CHATKA - zapraszamy do 11 części wąteczku

no wiem wiem, że nie ma
ale pamiętajcie o mnie :)

a w ten weekend do karmicielek moich trafił kot z obciętym ogonem
kociak ma ok roku może nawet go nie ma a przyprowadziły go jakieś starsze panie
i wiecie co, szlak mnie trafił bo okazało się, że kotu ktoś ogon ogolił i odciął tak po prostu przy samej dupce
wetka bała się że nie uratuje go bo zanim kota złapały to trwało i on ponoć tak biegał cały czas :(
a ogon tak był obcięty (na równo 8O ), że wetka nie miała za bardzo gdzie ciąć dalej ale wyczyściła mu wszystko ...
ludzie są okropni
wczoraj go widziałam już po operacji, jest takim miłym kocurkiem, tak ufnym, że aż nie wierzę w to jak ktoś mógł coś takiego zrobić małemu :(
ale na szczęście koszmar ma za sobą i tymczasem mieszka u jednej z karmicielek
jak wyzdrowieje to będą szukały mu domku albo ... zostanie u karmicielki jako jej kot stały nr 3 :)

mar_tika pisze:
Madziula no cóż potrzebujemy strzykawki ,igły ale to chyba Bona załatwi.Wczoraj kupiłam 38 strzykawek i została resztka :roll:
Oprócz tego rękawiczki jednorazowe,reczniki papierowe najlepiej duże bale,patyczki do uszu,płyn do mycia garów, mydło w płynie,płatki jednorazowe do demakijażu 8) i oczywiscie stare kołdry i ubrania

ok, coś pomyślę
w biedronce są takie wielkie bele ręczników papierowych
podskoczę w tym tygodniu i coś wam zakupię
Obrazek

Madziula

 
Posty: 2513
Od: Wto sty 25, 2005 15:32
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto wrz 28, 2010 18:43 Re: KOCIA CHATKA - zapraszamy do 11 części wąteczku

Dziś dostałąm maila od Mirki z Holandii będę w Sosnowcu 15 października wieczorem/ do soboty 16 października z rana chcą na odwiedzić i pytanie
"Tereso, teraz sprawy tylko do ciebie.
Dla was Miranda chce wziac rzeczy w pazdzierniku, bedziemy jechac ich busikiem dostawczym, wiec miejsca jest mnostwo. Za to w listopadzie do was nic nie pojedzie, tak jest wygodniej ustawic trase ciezarowki.

W zwiazku z tym Miranda ma do was pytania:
- co jest najbardziej potrzebne (o ile bedzie mogla spelnic wasze zyczenia)
- ile kociakow macie plus minus pod swoja opieka"
Dobrze by było żebyśmy dla nich znaleźli troszkę czasu bo od tego też zależy pomoc od nich w przyszłości :D a tak poza tym są to super sympatyczni ludzie którzy bardzo pomagają zwierzakom w Polsce można by ich gdzieś zaprosić i okazać polską gościnność :D ja w każdym bądź razie i tak mam zarezerwowane te dni bo Mirka będzie u mnie spała.

terenia1

 
Posty: 16554
Od: Nie paź 15, 2006 20:23
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto wrz 28, 2010 19:27 Re: KOCIA CHATKA - zapraszamy do 11 części wąteczku

ooo super Teresa goscie u nas mile widziani :ok: Kochani trzeba zrobic generalne porzadki w KCH.
Paweł a ty do nas w końcu dotarłeś?

Madziula bardzo dziękujemy za pamięć.Przyjmiemy wszystko i oczywiscie wykorzytamy w 100%.No cóż na temat ludzi wolę się nie wypowiadac bo leciałyby same niecenzuralne słowa :evil:

mar_tika

Avatar użytkownika
 
Posty: 8948
Od: Pon sty 08, 2007 19:31
Lokalizacja: sosnowiec

Post » Wto wrz 28, 2010 19:59 Re: KOCIA CHATKA - zapraszamy do 11 części wąteczku

Dotarłem 8) , dzięki kontaktom z Wiesiem udało mi się dostać do Kociej Chatki :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

bubor

 
Posty: 23310
Od: Czw maja 24, 2007 18:25
Lokalizacja: Kraków :)))

Post » Wto wrz 28, 2010 20:40 Re: KOCIA CHATKA - zapraszamy do 11 części wąteczku

bubor pisze:Dotarłem 8) , dzięki kontaktom z Wiesiem udało mi się dostać do Kociej Chatki :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Oczywiście zdjęcia moge wykorzystać do ogloszeń 8) Jak masz więcej fotek wrzuć mi prosze na pw.

mar_tika

Avatar użytkownika
 
Posty: 8948
Od: Pon sty 08, 2007 19:31
Lokalizacja: sosnowiec

Post » Wto wrz 28, 2010 20:48 Re: KOCIA CHATKA - zapraszamy do 11 części wąteczku

mar_tika pisze:Oczywiście zdjęcia moge wykorzystać do ogloszeń 8) Jak masz więcej fotek wrzuć mi prosze na pw.

No jasne że możesz :wink: , a mogą być tu ? 8)

Zaspana Tania :wink: .........

Obrazek

Obrazek

..... i inni Kocio Chatkowi podopieczni :wink: ..........

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

bubor

 
Posty: 23310
Od: Czw maja 24, 2007 18:25
Lokalizacja: Kraków :)))

Post » Wto wrz 28, 2010 20:56 Re: KOCIA CHATKA - zapraszamy do 11 części wąteczku

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

bubor

 
Posty: 23310
Od: Czw maja 24, 2007 18:25
Lokalizacja: Kraków :)))

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Majestic-12 [Bot] i 508 gości