Poszukuję budki styropianowej dla dzikuska - Warszawa

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sie 24, 2010 10:59 Poszukuję budki styropianowej dla dzikuska - Warszawa

Moi drodzy,

Mam takiego dzikuna na działkach (ciachnięty już) i chciałam mu urządzić jego własną kawalerkę, ale kurcze nie mam skąd wziąć budki styropianowej. Wiem, że dziewczyny skądś brały na Forty przy Sobieskiego i do Konesera, ale nie wiem od kogo.
Teraz jest jeszcze ciepło, ale jesień tuż tuż...

Proszę pomóżcie.
Obrazek

czakirta

 
Posty: 511
Od: Sob sie 05, 2006 0:12
Lokalizacja: Warszawa - Szmulki

Post » Czw sie 26, 2010 0:14 Re: Poszukuję budki styropianowej dla dzikuska - Warszawa

ja budkę zrobiłam sama.
kupiłam wiklinowy transporterek i piankę poliuretanową do montażu okien(wychodzą 2 szt).
warstwami opsikałam budkę tak do grubości 8-10 cm jak wyschła owinęłam grubą czarną folią z worków na śmieci takich wzmocnionych i okleiłam szczelnie taśmą.dno wyłożyłam grubym styropianem i sztucznym futerkiem.

może to nie jest zbyt ładne ale jakie cieplutkie..
u mnie kicio mieszka w takiej już 3-ci rok i były wojny o miejscówkę więc dorobiłam jeszcze dwie.

moja wet na tańszy sposób.
bierze pudło kartonowe odpowiedniej wielkości (za duże dla kota o ok 20cm.)po jakims niedużym sprzęcie np.agd-
cały środek i sufit wykłada na sztywno grubym styropianem np.10cm-12cm.-pytasz w sklepie o najcieplejszy. wycina dziurę na wejście a całość okleja folią j/w.

powodzenia :D :D
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Czw sie 26, 2010 1:35 Re: Poszukuję budki styropianowej dla dzikuska - Warszawa

smarti - twój sposób jest lepszyniż weta :wink: jak zrobiłam budkę z kartonem to okazało się, że między folią a styrop. karton zamókł.. :evil:

najlepsze jest coś takiego: http://www.styromax.com.pl/oferta.php
(pisałam o tym własnie w innym wątku) - można to kupić/wyżebrać w aptekach/hurt farmac.
NAstępnie wyciąć otwór na oko nie większy niż 15x15 i okleić folią z worków na śmieci, wysłać polarkami pociętymi na ścinki i :ok:
Obrazek Obrazek
PRZEPRASZAM ZA BRAK POLSKICH ZNAKOW.

Rakea

Avatar użytkownika
 
Posty: 4915
Od: Śro lis 14, 2007 23:56
Lokalizacja: Praga nad Wisłą




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 372 gości