Maszka bez oczka (Radom)-zostaje w dt.-MASZEŃKA UMARŁA

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie gru 26, 2010 9:03 Re: Maszka bez oczka (Radom)-zostaje w domu tymcz.

grupa wiszaca na choince. :ryk:
to brzmi troche podobnie do grupy trzymajacej wladze, choc kontekst zupelnie inny. :D
My two American dreams. Disco [*] June 10, 2009, Jazz [*] October 16, 2005
Fiodor [*] 30.01.2011 - na zawsze w moim sercu.
Pysia [*] 18.04.2014 - moja księżniczka.

aga-zgaga

 
Posty: 1443
Od: Sob lip 04, 2009 8:28
Lokalizacja: Jozefow near Otwock

Post » Nie lut 27, 2011 20:08 Re: Maszka bez oczka (Radom)-zostaje w domu tymcz.

Dwa miesiące temu napisałam ostatniego posta,a Maszeńka rozkwitła.To wspaniała kocica,mądra, dystyngowana-DAMA.Wie kiedy jak sie zachować.Biega swobodnie po domu podążając za mną oczywiście.Noce spędza na poduszce, a właściwie na mojej głowie(czepca nie trzeba) :wink: W ciągu dnia, albo gania z najmłodszą Daisy po domu,albo śpi w salonie.Skrada sie wieczorami na kanape w salonie, gdzie mój maz pracuje i kładzie się bliziutko niego.Jestem zaskoczona.Zdrowa panna, zaokrągliła się,myśle,ze jest u nas szczęśliwa.Obiecuje zrobic kilka zdjęć i malinka1 wstawi
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Pt maja 13, 2011 7:21 Re: Maszka bez oczka (Radom)-zostaje w domu tymcz.

Maszeńka od 3 dni dziwnie się zachowywała.Normalnie jadła, ale zaczęła ode mnie uciekać. 8O Pojechaliśmy wiec do weta wczoraj.Okazało się,ze kotusia ma zepsuty ząb po tej stronie gdzie została uderzona(nie ma oczka)Ząb zepsuł się od spodu.Dzisiaj rano będzie miała zabieg usunięcia zęba i czyszczenie.Poza tym wszystko dobrze.Kotka wyglada b. ladnie, jest grubiutka i ładna.Prosimy o kciuki ,bo Maszka strasznie się stresowała wczoraj,az zrobiła pod siebie.Dzisiaj odbieramy ją po południu.


g.12.30 Maszka jest już po zabiegu,usunięto jej aż 4 zęby i oczyszczono dziąsła.Jak na razie czuje się dobrze.
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Sob maja 28, 2011 11:37 Re: Maszka bez oczka (Radom)-zostaje w domu tymcz.

Szukam domku Maszce
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Nie maja 29, 2011 22:33 Re: Maszka bez oczka (Radom)-ponownie szuka domu!

Niestety, Bożena twierdzi, że wracają jej 3 koty z adopcji i musi część wyadoptować. Szukamy znów domku Maszce....

malinka1

 
Posty: 1151
Od: Czw cze 28, 2007 8:27
Lokalizacja: Radom

Post » Śro cze 01, 2011 23:23 Re: Maszka bez oczka (Radom)-znów szuka domu, pomóżmy jej!

Maszka pojedzie tylko wtedy ,kiedy ktoś ja pokocha i zapewni jej wspaniały dom.Koty wróciły dwa, trzeci przyjeżdża w sobotę.Jak na razie Maszce nigdzie się "nie spieszy",więc ta decyzja nie jest ostateczna.Byc moze uda mi się wyadoptować koty młodsze i zdrowe,a przede wszystkim te, które wróciły i wróci.
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Nie wrz 11, 2011 22:24 Re: Maszka bez oczka (Radom)-zostaje w dt.

Co słychać u Maszki?

malinka1

 
Posty: 1151
Od: Czw cze 28, 2007 8:27
Lokalizacja: Radom

Post » Nie wrz 11, 2011 23:06 Re: Maszka bez oczka (Radom)-zostaje w dt.

malinka1 pisze:Co słychać u Maszki?



Podsumuje:Maszunia-łobuzunia :twisted: Wszystko dobrze...gania z kotami,teraz juz spi na podusi na łóżku.Kiedy widzi waciki +patyczki znika po kryjomu ,bo wie co sie swieci.Z uszkiem tym co po stronie urazu czasami mamy problemy.Tam sie zbiera brud, trzeba je czyscic ,zakraplac, bo czasami macha tym uszkiem.Ma apetyt, jest grubiutka, ładna...kochana jednym słowem...Meza sie juz nie boi, czesto oglada telewizor z salonowego "łoza'i zyjemy powolutku.Zdjec nie ma nowych...dwa aparaty moje na złomowisko ida...Dzieciaki sie dorwały i po zdjeciach...Moze jak maz wolniejszy bedzie to ze swojego cos cyknie...Maszka ma dwie przyjaciółki-Daisy(ta malutka co z Nocka razem były)-to juz rok :( ,Teraz otoczyła tez opieka białaczkowa Abbe ze schroniska w Koninie...razem huliganią...
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Czw wrz 29, 2011 21:39 Re: Maszka bez oczka (Radom)-zostaje w dt.

Jak ten czas leci...kilka dni temu minął rok jak Mazka zamieszkała ze mną :kotek:
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Śro lut 15, 2012 12:14 Re: Maszka bez oczka (Radom)-zostaje w dt.

Co nowego u was jak Maszka?
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Near vacco

 
Posty: 103
Od: Nie maja 02, 2010 22:39

Post » Śro lut 15, 2012 12:34 Re: Maszka bez oczka (Radom)-zostaje w dt.

Near vacco pisze:Co nowego u was jak Maszka?

Maszunia dobrze, zdrowa,cóż więcej mogę napisać, je,śpi ,ogląda świat przez okno,lubi patrzec na podwórko...
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Śro lut 15, 2012 14:17 Re: Maszka bez oczka (Radom)-zostaje w dt.

BOZENAZWISNIEWA pisze:
Near vacco pisze:Co nowego u was jak Maszka?

Maszunia dobrze, zdrowa,cóż więcej mogę napisać, je,śpi ,ogląda świat przez okno,lubi patrzec na podwórko...


Ślepaczki to wyjątkowe koty :ok:

Lolcia81

 
Posty: 244
Od: Pt sie 05, 2011 11:01
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie mar 11, 2012 0:50 Re: Maszka bez oczka (Radom)-zostaje w dt.

Bożenko, może uda Ci się pokazać nam Maszkę, jak teraz wygląda. Ściskam ją....

malinka1

 
Posty: 1151
Od: Czw cze 28, 2007 8:27
Lokalizacja: Radom

Post » Nie mar 11, 2012 12:10 Re: Maszka bez oczka (Radom)-zostaje w dt.

malinka1 pisze:Bożenko, może uda Ci się pokazać nam Maszkę, jak teraz wygląda. Ściskam ją....

Maszka wyglada bez zmian..jak mi sie uda to cos cykne,ale nie mam mojego aparatu,gdyz dorwał sie Benio i po aparacie...Maszka ma się dobrze, słyszac stuk garów predko "przybieza"do kuchni i czeka na smakołyki.Teraz częściej podziwia wiosne patrzac na dwór... :) Nie jest "nakolankowa",ale zawsze blisko nas...jej stałe miejsce jest w salonie teraz na pufie,albo w sypialni w swoim koszyczku.W ciagu dnia podróżuje na pietro,bo dzieci jej wyraźnie do towarzystwa nie sa potrzebne :)Na razie zdrowa ,radosna,lubi jeść z ręki,no i jak to Maszka.Jak trzeba wyczyścić uszka to drapie :lol:,ale nie groźnie Ostatnio mam mało czasu,ale obiecuje nadrobić zaległości zdjęciowe,pozdrawiamy
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Czw maja 03, 2012 13:57 Re: Maszka bez oczka (Radom)-zostaje w dt.

malinka1 pisze:Bożenko, może uda Ci się pokazać nam Maszkę, jak teraz wygląda. Ściskam ją....



W końcu wysłałam zdjęcia Maszki do wstawienia,powinny sie pojawic dzisiaj i fotki tez z dzisiaj świeżutkie :)
BOZENAZWISNIEWA
 

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 82 gości