Czarny Kocie...(*)....Ruda Łapa i...Kochane rude w domu...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sie 30, 2012 21:02 Re: Czarny Kocie...(*)....Ruda Łapa i...Kochane rude w domu.

Karolek(ona) pisze:no mam oswojoną kicie, 4 miesiące - szczepiona raz, drugie po drugim odrobaczani dopiero
akceptuje i moje koty i syna (6alt) który ją nosi, tuli i tarmosi

:ok:
Obrazek...Obrazek

ruda32

 
Posty: 8706
Od: Pt maja 21, 2010 21:56
Lokalizacja: Warszawa-Ochota

Post » Czw sie 30, 2012 21:07 Re: Czarny Kocie...(*)....Ruda Łapa i...Kochane rude w domu.

ruda32 pisze:
Karolek(ona) pisze:no mam oswojoną kicie, 4 miesiące - szczepiona raz, drugie po drugim odrobaczani dopiero
akceptuje i moje koty i syna (6alt) który ją nosi, tuli i tarmosi

:ok:

Jutro o tym pomyślę, ale uprzedzam szczerze, ze najpierw będe działac tu w Warszawie - mam jakis pomysł aby wyadoptowac inna małą kicię a na jej miejsce zabrac maluszka z krzaków. Dam znac, jutro będe rozmawiac.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw sie 30, 2012 21:43 Re: Czarny Kocie...(*)....Ruda Łapa i...Kochane rude w domu.

Marzenia11 pisze:
Axa76 pisze:Ja bym chciała, żeby mój ulubiony kot wrócił na jesień :( Ale obawiam się, że już go nie ma na tym świecie, nie widziałam go już ze 3 albo 4 miesiące :(

oj... :roll: a szukasz go ciągle? trzeba szukac i wierzyc. :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:


Trudno powiedzieć, czy nie ma jakiegoś lokum gdzieś indziej, bo nieraz zjawiał się po dłuższej nieobecności tłuściutki i mięciutki... ale teraz zimą miał ode mnie budkę, z której został wypłoszony przez kocura dominatora, potem się pojawił parę razy wystraszony i od tamtej pory nic...
Obrazek

Axa76

 
Posty: 3889
Od: Śro wrz 24, 2008 13:56
Lokalizacja: Cieszyn

Post » Pt sie 31, 2012 13:51 Re: Czarny Kocie...(*)....Ruda Łapa i...Kochane rude w domu.

Axa76 pisze:
Marzenia11 pisze:
Axa76 pisze:Ja bym chciała, żeby mój ulubiony kot wrócił na jesień :( Ale obawiam się, że już go nie ma na tym świecie, nie widziałam go już ze 3 albo 4 miesiące :(

oj... :roll: a szukasz go ciągle? trzeba szukac i wierzyc. :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:


Trudno powiedzieć, czy nie ma jakiegoś lokum gdzieś indziej, bo nieraz zjawiał się po dłuższej nieobecności tłuściutki i mięciutki... ale teraz zimą miał ode mnie budkę, z której został wypłoszony przez kocura dominatora, potem się pojawił parę razy wystraszony i od tamtej pory nic...

a, to kot wolnozyjący? Myslałam, ze domowy....

mamy 101 stronę wątku więc zapraszam na dalsze dzieje tu : viewtopic.php?f=1&t=145665
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Majestic-12 [Bot] i 270 gości