Piorun, piękny, rudy szuka dt/ds. Ma czas do 1 sierpnia!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lip 30, 2010 17:44 Re: Piorun, piękny, rudy szuka dt/ds. Ma czas do 1 sierpnia!

:ok: :ok: :ok:

Kaprys2004

 
Posty: 12087
Od: Śro kwi 02, 2008 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lip 30, 2010 21:37 Re: Piorun, piękny, rudy szuka dt/ds. Ma czas do 1 sierpnia!

Niestety, wiem tylko tyle (od Abazak), że od wtorku jest w nowym domu. Mam nadzieję, że jest mu tam dobrze.

Filippa

 
Posty: 9
Od: Wto cze 22, 2010 22:21
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Pt lip 30, 2010 22:42 Re: Piorun, piękny, rudy szuka dt/ds. Ma czas do 1 sierpnia!

Kochane, załóżcie sobie konta na FB, to będziecie na bieżąco :lol:

http://www.facebook.com/#!/event.php?ei ... 573&ref=ts

są tam nawet zdjęcia z nowego domu :)
ObrazekObrazek

Wcześniej na forum jako "qlenka"

rudomi

Avatar użytkownika
 
Posty: 1955
Od: Sob lis 26, 2005 18:46
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lip 30, 2010 23:06 Re: Piorun, piękny, rudy szuka dt/ds. Ma czas do 1 sierpnia!

qlenka pisze:Kochane, załóżcie sobie konta na FB, to będziecie na bieżąco :lol:

http://www.facebook.com/#!/event.php?ei ... 573&ref=ts

są tam nawet zdjęcia z nowego domu :)



oglądałam właśnie :1luvu: cudownie

Piorun ma domek :dance2: :dance: :dance2:

Także ja dobry Anioł uciekam na inny wątek :roll:

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon sie 02, 2010 9:50 Re: Piorun, piękny, rudy szuka dt/ds. Ma czas do 1 sierpnia!

Uciekaj Kochana, bo potrzeb bez liku.. mnożą się bardziej niż.. koty.. :roll:

Kaprys2004

 
Posty: 12087
Od: Śro kwi 02, 2008 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto gru 21, 2010 19:52 Re: Piorun, piękny, rudy szuka dt/ds. Ma czas do 1 sierpnia!

Witajcie,

dopiero niedawno pomyślałam, że dowiem się skąd właściwie jest Kasztanek ;)
I tak trafiłam na Miau, nie zastanawiałam się, że kociak był z adoptowany, stąd moje niedbalstwo w tej sprawie. Chętnie się skontaktuje z osobą od której brany był kot.
Zapewniam u nas jest mu dobrze - MAM NADZIEJĘ!!
Chociaż od końca lipca przespałam z 5 nocy całych.
Kocik drze się od 4:30 do 6 (jak wstaje).
Jeść ma (mokre i suche), wodę, czysto w kuwecie, a domaga się chyba pieszczot!!
Kilka razy miałam ochotę go "zamordować", ale nadrabia swoim urokiem, przytulastwem i mizianiem! Pisałam do Pani Ani, że kot nie daje nam spać, jej się to nie zdażało, nawet "groziłam" jej niby oddaniem kota, bo nie dało się wytrzymać, to już się nie odezwała!
Wołam go, fik na łóżko do mnie i mruczy jak traktorek, to jednak wszystko wynagradza!!
Miałam z nim serię wizyt u weta bo miał mocne zapalenie dziąseł, a obcięcie pazurków graniczyło z cudem i trzymały go razem 4 osoby!
Teraz myślimy o kompanie, koleżance co by się nie nudził. Nigdy nie miał do czynienia z kotami, więc nie wiem czy to dobry pomysł.
Oddać go nie zamierzamy! Wyjeżdżać, nie wyjeżdżamy i jak długo będę żyć to ma u nas dom :-) chyba że umrę z braku snu :P

Mogę powklejać jego zdjęcia (chociaż i tak nie odda to jego radości czy smutku).

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/alb ... 0525954736

Ogólnie, wszyscy go kochają, od listonosza po sąsiadów!
Jest przyjacielski, a i ciekawostka, sam otwiera sobie drzwi z klamki (nawet wejściowe, ciężkie, antywłamaniowe gerdy!) cwaniura!
Pytajcie o co chcecie, chętnie odpowiem na pytania!
niziel

niziel

 
Posty: 17
Od: Wto gru 21, 2010 19:37
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto gru 21, 2010 20:47 Re: Piorun, piękny, rudy szuka dt/ds. Ma czas do 1 sierpnia!

Witaj Niziel na forum :D
Jak miło czytać dobre wieści! :1luvu:
Co do niespania, to próbujcie bawić się z kociem tuż przed pójściem spać, tak długo aż ten padnie wykończony zabawą, bieganiem i polowaniem na sznureczki :lol: Nawet jeśli śpi, to go obudźcie i próbujcie się z nim bawić - jak go dostatecznie wymęczycie, to jest duża szansa, że pośpi trochę dłużej niż do 4:30 :wink: :lol:
A w ogóle to piękny kot z niego :) I super, że znalazł taki cudowny domek :D :ok:

jhet

 
Posty: 1491
Od: Wto lip 14, 2009 23:15
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto gru 21, 2010 20:54 Re: Piorun, piękny, rudy szuka dt/ds. Ma czas do 1 sierpnia!

No to nasz 2gi kot :)
Pierwsza kicia mieszka z siostrą i zwie się Kociambra :)
Aktualnie Rudziak poleguje przy laptopie i łapie niewidzialne owady :P
Rudy jest umęczony do granic niemożliwości na wieczór! Stąd pomysł kompanki/na :)
Nie wiem jak się wkleja zdjęcia bo bym dodała :)
niziel

niziel

 
Posty: 17
Od: Wto gru 21, 2010 19:37
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto gru 21, 2010 21:27 Re: Piorun, piękny, rudy szuka dt/ds. Ma czas do 1 sierpnia!

Jak z kocurka taki wulkan energii, to może rzeczywiście koci kompan do zabawy by mu się przydał :D Na forum na pewno znajdziecie wiele kandydatur 8)

jhet

 
Posty: 1491
Od: Wto lip 14, 2009 23:15
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro gru 22, 2010 6:35 Re: Piorun, piękny, rudy szuka dt/ds. Ma czas do 1 sierpnia!

Ale tak z doświadczenia lepsza dla chłopaka dziewczynka czy chłopak?
Mały szkrab czy dorosły kocio?
niziel

niziel

 
Posty: 17
Od: Wto gru 21, 2010 19:37
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sie 25, 2011 6:38 Re: Piorun, piękny, rudy szuka dt/ds. Ma czas do 1 sierpnia!

Kochani, pisze z nie lada problemem :(
Szczerze jestem załamana!
Byliśmy u specjalisty z Piorunem Rudym i okazało się, że kot potrzebuje domu z ogrodem ew. balkonem (ale lepiej z ogródkiem, bo wyskakuje za okno!).
Od roku nie miałam otwartego okna na dłużej niż 5 minut.
Kot jest cudny, jednak wciąż budzi nas od godziny 3 w nocy i domaga się wyjścia za okno, drapie i strasznie płacze.
Nadal ma czysto w kuwecie, jeść, wybawiony do granic możliwości.
nie wiem co mam zrobić jestem zdruzgotana....
Poradźcie, pomóżcie.
niziel

niziel

 
Posty: 17
Od: Wto gru 21, 2010 19:37
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sie 25, 2011 6:48 Re: Piorun, piękny, rudy szuka dt/ds. Ma czas do 1 sierpnia!

Osiatkować okno i założyć to zabezpieczenie z Ikei żeby się samo nie zatrzasnęło - kot będzie mógł wyjść na parapet, ty spokojnie będziesz wietrzyć - wszyscy szczęśliwi :wink:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Czw sie 25, 2011 8:29 Re: Piorun, piękny, rudy szuka dt/ds. Ma czas do 1 sierpnia!

przepraszam, dasz linka?
latem, wiosną, jesienią ok, ale zimą?
niziel

niziel

 
Posty: 17
Od: Wto gru 21, 2010 19:37
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sie 25, 2011 21:57 Re: Piorun, piękny, rudy szuka dt/ds. Ma czas do 1 sierpnia!

jeśli chodzi o to do okna - szukać na dziale dziecięcym - np. http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30098967 lub http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10098949.
siatka - np. w zooplusie - http://www.zooplus.pl/shop/koty/drzwi_s ... _kot/31941
Pomysł pt. drugi kot -również świetny - Kotori ciągnęło na dwór, budziła mnie o 4 rano - teraz, jak jest Julka to śpi ile może, więc nie ma porannych pobudek a jako że balkon osiatkowany, to też nie to, co wcześniej.
Zresztą zimą na okno/balkon same koty nie chcą wyjść - najwyżej na chwilkę. Jeśli parapet zewnętrzny pomieści kota - w razie jeśli chce posiedzieć na śniegu - posiedzi. A wy nie zmarzniecie.
Oczywiście oddanie kota jest tańsze i prostsze - przynajmniej dla większości populacji. Po tym, jak babiszon wywiózł kota do schroniska tuż przed Wigilią, bo kopał pod choinką a ona nie będzie ciągle sprzątała :roll: już nic mnie nie zdziwi.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pt sie 26, 2011 6:54 Re: Piorun, piękny, rudy szuka dt/ds. Ma czas do 1 sierpnia!

oddanie właściwie nie wchodzi w rachubę, chyba że i siatka nie pomoże!

Ale wtedy znałabym mu domek z ogrodem coby mógł poszaleć, na razie spróbujemy z siatką!

Dzisiaj pobudka o 3:15 :)
niziel

niziel

 
Posty: 17
Od: Wto gru 21, 2010 19:37
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 270 gości