Wątek cukrzycowy - IV

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Wto lip 13, 2010 17:00 Re: Wątek cukrzycowy - IV - prace w toku, prosze nie pisac j

zarezerwowane
Ostatnio edytowano Sob kwi 27, 2013 20:18 przez Tinka07, łącznie edytowano 3 razy
Disclaimer: Nie jestem lekarzem weterynarii i moje porady na forum miau.pl nie zastąpią konsultacji ze specjalistą.

Tinka07

 
Posty: 3795
Od: Pt lut 09, 2007 15:31
Lokalizacja: Passau/Wenecja Północy

Post » Wto lip 13, 2010 17:00 Re: Wątek cukrzycowy - IV - prace w toku, prosze nie pisac jeszc

:D
Disclaimer: Nie jestem lekarzem weterynarii i moje porady na forum miau.pl nie zastąpią konsultacji ze specjalistą.

Tinka07

 
Posty: 3795
Od: Pt lut 09, 2007 15:31
Lokalizacja: Passau/Wenecja Północy

Post » Wto lip 13, 2010 17:01 Re: Wątek cukrzycowy - IV - prace w toku, prosze nie pisac jeszc

:D
Disclaimer: Nie jestem lekarzem weterynarii i moje porady na forum miau.pl nie zastąpią konsultacji ze specjalistą.

Tinka07

 
Posty: 3795
Od: Pt lut 09, 2007 15:31
Lokalizacja: Passau/Wenecja Północy

Post » Wto lip 13, 2010 17:01 Re: Wątek cukrzycowy - IV - prace w toku, prosze nie pisac j

zarezerwowane
Ostatnio edytowano Sob kwi 27, 2013 20:18 przez Tinka07, łącznie edytowano 2 razy
Disclaimer: Nie jestem lekarzem weterynarii i moje porady na forum miau.pl nie zastąpią konsultacji ze specjalistą.

Tinka07

 
Posty: 3795
Od: Pt lut 09, 2007 15:31
Lokalizacja: Passau/Wenecja Północy

Post » Wto lip 13, 2010 17:03 Re: Wątek cukrzycowy - IV - prace w toku, prosze nie pisac j

zarezerwowane
Ostatnio edytowano Sob kwi 27, 2013 20:19 przez Tinka07, łącznie edytowano 2 razy
Disclaimer: Nie jestem lekarzem weterynarii i moje porady na forum miau.pl nie zastąpią konsultacji ze specjalistą.

Tinka07

 
Posty: 3795
Od: Pt lut 09, 2007 15:31
Lokalizacja: Passau/Wenecja Północy

Post » Wto lip 13, 2010 17:03 Re: Wątek cukrzycowy - IV - prace w toku, prosze nie pisac jeszc

:D
Disclaimer: Nie jestem lekarzem weterynarii i moje porady na forum miau.pl nie zastąpią konsultacji ze specjalistą.

Tinka07

 
Posty: 3795
Od: Pt lut 09, 2007 15:31
Lokalizacja: Passau/Wenecja Północy

Post » Wto lip 13, 2010 17:11 Re: Wątek cukrzycowy - IV - prace w toku, prosze nie pisac jeszc

dziewczyny, w pierwszym wątku chciałabym zamieścić listę kocich cukrzyków wraz z info, u kogo kot jest i w jakiej miejścowości. Jeśłi to akcpeptujecie to prosze o wpis tutaj wraz z podaniem ww info.
“Kwiecień słodki nadchodzi, niech się zacznie święto głupców!”
Jestem satyrykiem.
Obrazek

https://www.sklepjubilerski.com/porady- ... jubilerski, cytat: Joker

Liwia

Avatar użytkownika
 
Posty: 13740
Od: Pt gru 03, 2004 19:58

Post » Wto lip 13, 2010 17:40 Re: Wątek cukrzycowy - IV

Liwia, zgadzam się na info :D Punia lat 7 Gdynia, cukrzycę stwierdzono 25 czerwca 2010 r. Obecnie kot w stanie permanentnej obrazy na swoich Dużych za kłucie pewnych części ciała :mrgreen: I za smarowanie maściami owocu swej złości na Pancię :D
"Czy dom bez kota - najedzonego, dopieszczonego i należycie docenionego - zasługuje w ogóle na miano domu?"

ifokry

 
Posty: 285
Od: Śro gru 16, 2009 18:41
Lokalizacja: Gdynia

Post » Wto lip 13, 2010 17:59 Re: Wątek cukrzycowy - IV

A to i ja się przypomnę ze swoim Skórzakiem, w końcu wymiana doświadczeń bezcenna jest.
Edgar, lat 10, cukrzyca insulinozależna od października 2007, na insulinie krowiej dwa razy dziennie w równej dawce (po caninsulinie miał kosmiczne odbicie), obecnie zbyt wysokie lipidy i trojglicerydy, ale nie ma z czego tłustego zrezygnować, chyba że chrupek i tak już w błonniku obtaczanych ;) w USG bez zmian (tfu tfu). Przedmieścia warszawki.
gaga&gagatki czyliObrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

GRazyna

 
Posty: 4532
Od: Śro lut 06, 2002 14:54
Lokalizacja: Wawa suburbia

Post » Wto lip 13, 2010 18:35 Re: Wątek cukrzycowy - IV

Dziewczyny, coś mnie niepokoi w zachowaniu Punidła :( Czy to normalne żeby kot wygryzał sobie kawałki skóry??? Cholera, po każdej próbie pomiaru cukru ona ucieka, a za jakieś 5 minut zaczyna się skubać jak opętana. Już jedna ranę ma, boję się kolejnych :( Nie pozwalam jej na to, ale jak zacznie w nocy akcję gryzionka? :( Może to nerwowe? Ale ja staram sie jej nie stresować pomiarem... A mierzyć przynajmniej raz na jakiś czas wypadałoby... Teraz Punia zalega jak długa na dywaniku w łazience i przysypia, już myślałam, że coś jest nie tak i ma za mały poziom cukru i zaczęłam przygotowania do nakłucia, ale footro rozwiało moje wątpliwości, udziabało mnie w rękę, ofukalo i obrażone pomaszerowało w strone kuchni. Chyba jej gorąco jest po prostu
"Czy dom bez kota - najedzonego, dopieszczonego i należycie docenionego - zasługuje w ogóle na miano domu?"

ifokry

 
Posty: 285
Od: Śro gru 16, 2009 18:41
Lokalizacja: Gdynia

Post » Wto lip 13, 2010 18:57 Re: Wątek cukrzycowy - IV

Zgłaszam... hmmm się jako ciocia Ludmisia :mrgreen: i poniekąd trochę Puni ;)
O swoich doświadczeniach z cukrzycą pisać nie będę, ponieważ niewiele wiem.
Ale człowiek uczy się całe życie wiec mam zamiar śledzić wątek i czasami wtrącić słówko ;)

Izabela

 
Posty: 6922
Od: Nie cze 08, 2003 20:33
Lokalizacja: Gdynia

Post » Wto lip 13, 2010 19:03 Re: Wątek cukrzycowy - IV

Izabela pisze:Zgłaszam... hmmm się jako ciocia Ludmisia :mrgreen: i poniekąd trochę Puni ;)
O swoich doświadczeniach z cukrzycą pisać nie będę, ponieważ niewiele wiem.
Ale człowiek uczy się całe życie wiec mam zamiar śledzić wątek i czasami wtrącić słówko ;)


Jakie "poniekąd"???? Jesteś pełnowartościową CIOCIĄ!!! :mrgreen: Ba, więcej, Dobrą Wróżką jesteś po prostu :1luvu:
"Czy dom bez kota - najedzonego, dopieszczonego i należycie docenionego - zasługuje w ogóle na miano domu?"

ifokry

 
Posty: 285
Od: Śro gru 16, 2009 18:41
Lokalizacja: Gdynia

Post » Wto lip 13, 2010 19:07 Re: Wątek cukrzycowy - IV

ifokry pisze:
Izabela pisze:Zgłaszam... hmmm się jako ciocia Ludmisia :mrgreen: i poniekąd trochę Puni ;)
O swoich doświadczeniach z cukrzycą pisać nie będę, ponieważ niewiele wiem.
Ale człowiek uczy się całe życie wiec mam zamiar śledzić wątek i czasami wtrącić słówko ;)


Jakie "poniekąd"???? Jesteś pełnowartościową CIOCIĄ!!! :mrgreen: Ba, więcej, Dobrą Wróżką jesteś po prostu :1luvu:


dziękuję :oops: rumienić zaczęłam się :oops:
Aha, i zostałam sama z futrzakami. Normalnie miałam sygnał z nieba bo obsr... mnie ptak. Jeszcze wkręciło się to to w moje kudły i wracałam z psem taka zasrajtolona :lol: :lol:
Kudłaty pojechał, Młody na wakacjach a ja... :mrgreen: cos wymyślę :mrgreen:

Izabela

 
Posty: 6922
Od: Nie cze 08, 2003 20:33
Lokalizacja: Gdynia

Post » Wto lip 13, 2010 19:08 Re: Wątek cukrzycowy - IV

To i ja zgłaszam Ukochanego :)

Gucio - 14 lat
Cukrzyca od 20 maja 2010 r.
Lubin, Dolny Śląsk

Wczoraj mieliśmy piękne spadki cukru, a dziś kosmiczny wzrost :(
g. 5,00 - 407 mg/dl
g. 17,00 - 537 mg/dl :(

Dlaczego cukier tak wysoko poszybował? :roll:

Fredziolina

Avatar użytkownika
 
Posty: 11916
Od: Śro kwi 13, 2005 19:24

Post » Wto lip 13, 2010 19:36 Re: Wątek cukrzycowy - IV

Podczytuję czasem wątek.
Dobry pomysł z listą. Choć Kuby nie ma już prawie rok, w razie potrzeby służę namiarami na sprawdzonego weterynarza w Łodzi.
Pozdrawiam wszystkich cukrzyków i ich opiekunów.
Obrazek

magicmada

Avatar użytkownika
 
Posty: 14567
Od: Śro paź 05, 2005 19:10
Lokalizacja: moose county

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 37 gości