Ślepaczki cz IV -prosimy o zamknięcie watku

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lip 08, 2010 18:56 Re: ŚLEPACZKI cz.IV -zapraszamy :-)

Witam na nowym.
Zawsze na początku wątku sie poryczę, bo oglądam te co odeszły :(
Losy większości pamiętam z osobnych wątków :(
Oby w tej części żaden do nich już nie dołączył :ok:

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Czw lip 08, 2010 20:14 Re: ŚLEPACZKI cz.IV -zapraszamy :-)

Jak na razie na koncie ślepaczkowym jest około 350 złotych :D
19.11.10 - Tosia (*) - kocie dziecko, któremu los dał tak mało czasu
26.08.11 - Czikita (*) moja pierwsza kocia miłość - przyszła, zabrała moje serce i odeszła tak szybko
14.12.12 - Felciu (*) zawsze będziesz z nami
26.04.14 - Papaja (*) najsłodsza strachliwa królewna, takiej już nie będzie
31.07.17 - Rudolf (*) moja najukochańsza kocia pierdoła

AgaPap

 
Posty: 8937
Od: Pt sie 31, 2007 6:49
Lokalizacja: Katowice i trochę Świdnica

Post » Pt lip 09, 2010 9:54 Re: ŚLEPACZKI cz.IV -zapraszamy :-)

melduję się :surprise:
niestety na siebie nie mogłam wziąć tego, co robiła Bazyliszkowa (chroniczny brak czasu), jednak jak zawsze postaram się wspierać ślepaczki bazarkami. poza forum już coś 'opyliłam', więc mamy 25zł do przodu, w przyszłym tygodniu wpłynie na konto :ok:
Obrazek

ksiezna_kluska

 
Posty: 1160
Od: Wto lut 03, 2009 17:04
Lokalizacja: warszawa/ ząbki

Post » Pt lip 09, 2010 12:03 Re: ŚLEPACZKI cz.IV -zapraszamy :-)

Nie wiem jak napisać linka, ale chce zgłosić do pilnej pomocy kota z tego wątku:
"KOT BEZ OKA Z POŁAMANĄ ŁAPĄ CZEKA NA POMOC ALBO ŚMIERĆ...." :(
niezależnie od tego do kogo trafi...
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Pt lip 09, 2010 12:17 Re: ŚLEPACZKI cz.IV -zapraszamy :-)

Tutaj link do wątku:
viewtopic.php?f=13&t=113869


i zdjęcie buraska

Obrazek
19.11.10 - Tosia (*) - kocie dziecko, któremu los dał tak mało czasu
26.08.11 - Czikita (*) moja pierwsza kocia miłość - przyszła, zabrała moje serce i odeszła tak szybko
14.12.12 - Felciu (*) zawsze będziesz z nami
26.04.14 - Papaja (*) najsłodsza strachliwa królewna, takiej już nie będzie
31.07.17 - Rudolf (*) moja najukochańsza kocia pierdoła

AgaPap

 
Posty: 8937
Od: Pt sie 31, 2007 6:49
Lokalizacja: Katowice i trochę Świdnica

Post » Pt lip 09, 2010 12:56 Re: ŚLEPACZKI cz.IV -zapraszamy :-)

dzięki :ok:
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Pt lip 09, 2010 13:29 Re: ŚLEPACZKI cz.IV -zapraszamy :-)

Wczoraj złapane rodzeństwo - czarna dziewczynka ma oczy, ale nie wiadomo, w jakim stanie, na razie przez opuchnięte i zaognione spojówki i trzecią powiekę oczu nie widać... I mała nic nie widzi w tej chwili..
Burasek ma trwale uszkodzne jedno oko, złapany wczoraj wieczorem dziś pojedzie do lekarza:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Będę o nich pisć tu :arrow: viewtopic.php?f=1&t=99668&start=1080
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21151
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lip 09, 2010 15:29 Re: ŚLEPACZKI cz.IV -zapraszamy :-)

mamy zatem kolejnych kandydatów :(
ile bym dała, aby nie było tyle tych nieszczęśc :(

Jurand, Kuleczka, Burasek i te maluchy od annskr, Aga wstawi na 1 strone, kiedy wejdzie tutaj, czyli jak dotrze do kompa przedzierając sie przez dziecko i męża :roll: :wink:

Burasek koniecznie potrzebuje dt, jest w pilnych

pozytywne jest to,że mamy trochę pieniazków, a składki zapewne jeszcze wpłyną
dzięki Księżnej Kluseczce i jej interesom (nie wnikam jak pokretnych dróg używa :wink: ) mamy dodatkowe parę złoty "spod lady" :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob lip 10, 2010 1:22 Re: ŚLEPACZKI cz.IV -zapraszamy :-)

Pilnie potrzebny DT/DS!!!
dharma pisze:Zgłaszam kota, który potrzebuje DT lub DS. Ważne by to nie było miejsce gdzie jest już bardzo dużo kotów (typu przytulisko duże czy schronisko) - tak by Kicia nie była atakowana przez swoje kalectwo. W miejscu gdzie przebywa jest sporo kotów, ale jej nie atakują.

Kicia jest bardzo milusia, podchodzi, łasi się, jak się ją zawoła to kieruje się w stronę głosu i tylko szuka gdzie się człowiek zaczyna żeby się połasić. Wie gdzie co jest w mieszkaniu, więc bardzo sprawnie podchodzi np. do miski z jedzeniem, trafia bezbłędnie.
Zdjęcie: http://picasaweb.google.com/oladurda/Ko ... 4541065522
Miasto: Warszawa
Kontakt: fretkowo@gmail.com tel. 510 38 26 27 - proszę się odezwać a skieruję do osoby, która oddaje kota.

Te oczy nie wyglądają za dobrze na żywo, więc sprawa jest dość pilna. Podobno ona nie ma oczu, ale nie jestem na 100% pewna, bo one wyglądają jak takie zalepione..



Temida
Obrazek



wstawiam tego kotka z prosbą o pomoc, jesli ktos wie, co sie z nim dzieje, jesli ktos zobaczy go gdzieś w okolicy , proszę dac znać

Kotek miał dograny dom tymczasowy, zamowioną wizytę u weta, dt nawet pojechało na umówiony termin i miejsce odbioru... niestety...
nikt sie nie zjawił, z późniejszych informacji wynikło, że kot podobno został gdzies wyrzucony/porzucony, los dalszy nieznany

to niewidomy kot
żadnych szans

jesli ktoś wie cokolwiek, prosimy o informacje
osoba, która miala oddac kota ponoć oddała go do fundacji- jakiej? a moze do schroniska?-którego? wciąz domek jest i może podjąc sie opieki, na smsy dt były "opiekun" nie odpowiada, a mnie przeraża wizja jak całkowicie niewidomy kot został skazany na męczarnie umierania gdzieś na śmietniku

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob lip 10, 2010 8:04 Re: ŚLEPACZKI cz.IV - TEMIDA, ktokolwiek widział lub coś wie

przenoszę ze starego watku:


Bacha333 pisze:cią dalszy kotów z burdelu. Mam apel do wszystkich!!!!!!!!!!!!!! Los tak chciał że wynajmuje mieszkanie pod tym właśnie burdelem, los również chce że kotki które opuszczą burdel trafiają po kręconych schodach pod właśnie moje drzwi!!!!!!!!!!!! Ludzie pomóżcie to już 3 kotek w jeszcze gorszym stanie niż Rysio. Zastanawiam się już czy Ci ludzie nie podrzucają mi tych biedactw:( Dziś wpakowałam w transporter bure maleństwo stan tragiczny chyba w ogóle nie ma jednego oczka 2 w fatalnym stanie nosek cały w ropie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie ratunku u mnie na 25m2 3 psy i małą Lola u Sandry też są maluchy z interwencji w trakcie leczenia. Ratunku, ratunku, ratunku potrzebny DT. Chojna
Obrazek
Obrazek


proponuję kotka jako kandydata do wsparcia

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob lip 10, 2010 10:08 Re: ŚLEPACZKI cz.IV - TEMIDA, ktokolwiek widział lub coś wie

I ja się melduję z nieustającymi kciukami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Sob lip 10, 2010 10:14 Re: ŚLEPACZKI cz.IV - TEMIDA, ktokolwiek widział lub coś wie

Dzień dobry.
Meldujemy się na nowym wąteczku
MIKUŚ I SOFINIA + 7 GANGSTERÓW
MIKUŚ
 

Post » Sob lip 10, 2010 11:49 Re: ŚLEPACZKI cz.IV - TEMIDA, ktokolwiek widział lub coś wie

:!:
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Sob lip 10, 2010 12:03 Re: ŚLEPACZKI cz.IV -zapraszamy :-)

alessandra pisze:
Temida
Obrazek



wstawiam tego kotka z prosbą o pomoc, jesli ktos wie, co sie z nim dzieje, jesli ktos zobaczy go gdzieś w okolicy , proszę dac znać

Kotek miał dograny dom tymczasowy, zamowioną wizytę u weta, dt nawet pojechało na umówiony termin i miejsce odbioru... niestety...
nikt sie nie zjawił, z późniejszych informacji wynikło, że kot podobno został gdzies wyrzucony/porzucony, los dalszy nieznany

to niewidomy kot
żadnych szans

jesli ktoś wie cokolwiek, prosimy o informacje
osoba, która miala oddac kota ponoć oddała go do fundacji- jakiej? a moze do schroniska?-którego? wciąz domek jest i może podjąc sie opieki, na smsy dt były "opiekun" nie odpowiada, a mnie przeraża wizja jak całkowicie niewidomy kot został skazany na męczarnie umierania gdzieś na śmietniku


Tzw. "ludzie" działaja na zasadzie " co oczy nie widzą to sercu nie żal" więc jak sie kota wywali na zbity pysk, nie widzi jego męczarni, błąkania, umierania z głodu i chłodu - to przecież "nic sie nie stało" :evil: wyobraźnia podpowiada, co się z nim dzieje, ale idioci wmawiają sobie, że jest wszystko OK :evil:

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Sob lip 10, 2010 12:06 Re: ŚLEPACZKI cz.IV - TEMIDA, ktokolwiek widział lub coś wie

kandydaci lipcowi:

1. Jurand u Ani Rylskiej viewtopic.php?f=1&t=113315
Obrazek

2. Kuleczka u Kalinuwki viewtopic.php?f=1&t=109732
Obrazek

3. Pirat Obrazek viewtopic.php?f=13&t=113869 kontakt eneda

4.maluchy brak dt Obrazek viewtopic.php?f=1&t=99668&start=1080 kontakt annskr

5. Burasek brak dt Obrazek kontakt Bacha333
Ostatnio edytowano Sob lip 10, 2010 12:28 przez alessandra, łącznie edytowano 3 razy

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 492 gości