Jagódki wzrok uratowany :) Zostaje w DT na stałe :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lip 14, 2010 21:14 Re: Jagódka traci wzrok - porzebny sponsor i okulista help :(

Pilne!

Wyjeżdżam w piątek na uroczystości 600-lecia bitwy pod Grunwaldem i potrzebuję opieki dla 2 lub 4 kotów (Wadim i Tytus, ewentualnie Gracja z Willy'm) na weekend - do poniedziałku włącznie.
[size=150]


!!!!!!!!!![/size]
WWW Wiejski Wątek Wycinankowy - zajrzyj koniecznie i pomóż! http://forum.miau.pl/viewtopic.php?uid=6671&f=1&t=168251&start=0
Gabinet weterynaryjny EWAWET Rydułtowy http://www.ewawet.pl Klikając na stronę pomagasz mi pozycjonowaniu i promocji mojego gabinetu :) Pomożesz?
Obrazek

bluerat

Avatar użytkownika
 
Posty: 5797
Od: Sob lis 26, 2005 16:34
Lokalizacja: Rydułtowy

Post » Wto lip 20, 2010 12:13 Re: Jagódka traci wzrok - porzebny sponsor i okulista help :(

Jak Jagódka?
Dziękuję. Trzymam kciuki za wszystkich :)!...

RudyiSrebrnyKot

 
Posty: 4830
Od: Nie paź 25, 2009 12:46
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post » Wto lip 20, 2010 17:37 Re: Jagódka traci wzrok - porzebny sponsor i okulista help :(

Oczy się poprawiały, ale od tygodnia bez zmian. Mam jednak wrażenie, że to lepsze znów zaczyna łzawić :cry:
Oprócz tego je za 3, załatwia się proporcjonalnie do pochłoniętych ilości i szaleje jak pijany zając. Musze chyba pochowac wazony itp. bo już zaczyna interesować się tymi ślicznymi patyczkami w środku - jeden zaliczył już wywrotkę ;)

Obrazek
Ostatnio edytowano Wto wrz 14, 2010 12:35 przez zerduszko, łącznie edytowano 1 raz

zerduszko

 
Posty: 1048
Od: Nie sie 23, 2009 15:35
Lokalizacja: Rybnik

Post » Wto lip 20, 2010 17:53 Re: Jagódka traci wzrok - porzebny sponsor i okulista help :(

czyli kociak szczęśliwy i zdrowy (przynajmniej nie tak chory bardzo bardzo)... ciekawe, co z tym oczkiem... :(. oby się ten kk w końcu od chromolił od małej.
Dziękuję. Trzymam kciuki za wszystkich :)!...

RudyiSrebrnyKot

 
Posty: 4830
Od: Nie paź 25, 2009 12:46
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post » Wto lip 20, 2010 18:24 Re: Jagódka traci wzrok - porzebny sponsor i okulista help :(

Żeby było tylko lepiej :ok:

tamiss

 
Posty: 6179
Od: Śro lut 10, 2010 17:08

Post » Czw wrz 09, 2010 23:25 Re: Jagódka traci wzrok - porzebny sponsor i okulista help :(

Podczas ostatniej sesji rady miasta Radlin grupa wolontariuszy wystąpiła z prośbą o przedyskutowanie sprawy radlińskich kotów wolnożyjących.
Radlin - miasto z sercem – pokazało, że ma je również dla zwierząt i przychylnie potraktowało tą prośbę.
Zbliża się październik - miesiąc dobroci dla zwierząt - jest to dobry czas aby przypomnieć o naszych braciach mniejszych - i dzieciom w szkołach i radnym w mieście.
Grupa młodych ludzi, którym los zwierząt nie jest obojętny, chciałaby zaktywizować mieszkańców Radlina do włączenia się w działania na rzecz zwierząt.
Wolontariat taki miałby polegać min. na dokarmianiu zwierząt, łapaniu i dowożeniu ich na zabiegi
sterylizacji/kastracji, opiece po zabiegach.
Poprzez taką akcję wolontariusze chcą pokazać, że wspólnie można zdziałać wiele dobrego.

Dla zainteresowanych naszą inicjatywą podajemy dane kontaktowe i
zachęcamy do przyłączenia się do wspólnego działania :
tel 666 550 266
mail radlinki@wp.pl
WWW Wiejski Wątek Wycinankowy - zajrzyj koniecznie i pomóż! http://forum.miau.pl/viewtopic.php?uid=6671&f=1&t=168251&start=0
Gabinet weterynaryjny EWAWET Rydułtowy http://www.ewawet.pl Klikając na stronę pomagasz mi pozycjonowaniu i promocji mojego gabinetu :) Pomożesz?
Obrazek

bluerat

Avatar użytkownika
 
Posty: 5797
Od: Sob lis 26, 2005 16:34
Lokalizacja: Rydułtowy

Post » Czw wrz 09, 2010 23:26 Re: Jagódka traci wzrok - porzebny sponsor i okulista help :(

A wracając do Jagody - jest już taaaaka duża!
Dzisiaj dostała kolejną dawkę szczepienia.
Ma dziewczyna charrrakterek :twisted: Wydzierała się strasznie przy mierzeniu temperatury. Smoczysko :D
WWW Wiejski Wątek Wycinankowy - zajrzyj koniecznie i pomóż! http://forum.miau.pl/viewtopic.php?uid=6671&f=1&t=168251&start=0
Gabinet weterynaryjny EWAWET Rydułtowy http://www.ewawet.pl Klikając na stronę pomagasz mi pozycjonowaniu i promocji mojego gabinetu :) Pomożesz?
Obrazek

bluerat

Avatar użytkownika
 
Posty: 5797
Od: Sob lis 26, 2005 16:34
Lokalizacja: Rydułtowy

Post » Wto wrz 14, 2010 10:37 Re: Jagódka traci wzrok - porzebny sponsor i okulista help :(

Zdjęcia, zdjęcia...

tamiss

 
Posty: 6179
Od: Śro lut 10, 2010 17:08

Post » Wto wrz 14, 2010 11:23 Re: Jagódka traci wzrok - porzebny sponsor i okulista help :(

zerduszko, zadnego zdjecia nie można zobaczyć, podany link nie działa, czy mogłabys zdjecia wstawic korzystając z innego programu, np.
http://www.imageshack.us/
od razu ze zmniejszeniem
http://www.imagehost.org/
dzieki

Jagódka będzie zgłoszona do wsparcia finansowego w klubie slepaczków na wrzesień, poprosimy o zdjęcie :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto wrz 14, 2010 12:47 Re: Jagódka traci wzrok - porzebny sponsor i okulista help :(

Zdjęcia poprawiłam, to nie wina serwera, tylko porządki robiłam w albumach i tu nie pozamieniałam adresów. Teraz powinno być wszystko dobrze. Zaniedbałam troszkę ten wątek.

alessandra pisze:Jagódka będzie zgłoszona do wsparcia finansowego w klubie slepaczków na wrzesień, poprosimy o zdjęcie :wink:

Aktualne? ;)
Jagoda obecnie nie jest leczona, także wsparcia finansowego nie potrzebuje. Czy powinnam ją wycofać z wątku? Przepraszam ale ja nie obeznana :oops: Oczko wygląda tak. Dalsze kroki podjęte zostaną przy okazji sterylki, ale jeśli Jadzinka zostanie u mnie tak długo, to będę już jej prywatnym nasypywaczem karmy ;)

Obrazek

Jagoda jest niedobra jak sam diabeł, ale piękna jak kwiatuszek. Efekt jest taki, że wzbudza zainteresowanie, ale nikt jej na poważnie nie chce. Przepraszam, jest jedna Pani, która pozwala się wylegiwać w otwartym niezabezpieczonym oknie swojej kotce. A my się do siebie przywiązałyśmy okropnie. Kto mnie 6 rano będzie budził gryzieniem po nosie? :( Moje psy by nie śmiały :wink: Cukierek :1luvu:

Obrazek
Ostatnio edytowano Wto wrz 14, 2010 14:30 przez zerduszko, łącznie edytowano 1 raz

zerduszko

 
Posty: 1048
Od: Nie sie 23, 2009 15:35
Lokalizacja: Rybnik

Post » Wto wrz 14, 2010 13:07 Re: Jagódka traci wzrok - porzebny sponsor i okulista help :(

Jaka ona śliczna :1luvu:

tamiss

 
Posty: 6179
Od: Śro lut 10, 2010 17:08

Post » Wto wrz 14, 2010 13:30 Re: Jagódka traci wzrok - porzebny sponsor i okulista help :(

przecudna panna :D
Zerduszko, zasugerowałam sie tytułem, stąd ta propozycja, jesli jest ok, to kamień z serca, dzięki, ostatnio tyle biedulek mamy :(
prosze , zmień tytuł zatem na bardziej optymistyczny, bo strach sie bać :wink: , a panna zdrowa i wypiękniała :ok: teraz ją widać :D
oczko wydaje sie zdrowe, mam nadzieję,ze całkowicie sie zagoiło i Jagódka widzi dobrze?
ta błonka na oczku pozostanie, jednak nie przeszkadza to małej ?

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto wrz 14, 2010 14:03 Re: Jagódka traci wzrok - porzebny sponsor i okulista help :(

alessandra pisze:przecudna panna :D
Zerduszko, zasugerowałam sie tytułem, stąd ta propozycja, jesli jest ok, to kamień z serca, dzięki, ostatnio tyle biedulek mamy :(
prosze , zmień tytuł zatem na bardziej optymistyczny, bo strach sie bać :wink: , a panna zdrowa i wypiękniała :ok: teraz ją widać :D

Poważnie zaniedbałam wątek..... Już poprawiłam ;)
alessandra pisze:oczko wydaje sie zdrowe, mam nadzieję,ze całkowicie sie zagoiło i Jagódka widzi dobrze?
ta błonka na oczku pozostanie, jednak nie przeszkadza to małej ?

Ten zrost być może jest do "zlikwidowania". Jej to nie przeszkadza,więc zobaczymy czy jest sens. Mój mąż twierdzi, że może ma mały problem, bo czasem nie wymierzy i na coś wpadnie, ale nic dziwnego przy takich prędkościach jakie rozwija :wink: W połączeniu z brakiem instynktu samozachowawczego chyba dyskwalifikuje ją jako kota wychodzącego :roll:

zerduszko

 
Posty: 1048
Od: Nie sie 23, 2009 15:35
Lokalizacja: Rybnik

Post » Wto wrz 14, 2010 15:19 Re: Jagódki wzrok uratowany :) DS poszukiwany :)

alez absolutnie jest to kot domowy i inaczej byc nie powinno, a oczku dać lepiej spokój, taki mały dyskomfort to nic,poradzi sobie z tym :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie gru 05, 2010 20:15 Re: Jagódki wzrok uratowany :) Zostaje w DT na stałe :)

Z okazji wypadającej dziś półrocznicy pobytu diablicy u mnie, przypomniało mi się, że należy zmienić tytuł wątku na aktualny :surprise:

zerduszko

 
Posty: 1048
Od: Nie sie 23, 2009 15:35
Lokalizacja: Rybnik

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 515 gości