Zobaczcie kota na allegro!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie mar 14, 2004 15:06

Ja wiem coś o dońskim. Pani Rosińska ma w domu kilkanaście lub więcej kotów przeróżnych ras i robi z nich rozmaite krzyżówki, między innymi wyhodowała jakiegoś sfinksa szorstkowłosego. Wiem, że niektóre są sprzedawane bez rodowodów. Byłam w tej hodowli wiele lat temu, kiedy koleżanka kupowała kota bez rodowodu - mieszkanie nie jest duże, ale koty były dość zadbane. Obecnie opinie są różne. Hodowla była kiedyś zarejestrowana w SHKRP, czy jest dalej - nie wiem.

Kocurro

 
Posty: 11393
Od: Nie sty 11, 2004 20:31
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post » Nie mar 14, 2004 15:08

Dzięki, Kocurro. Trzeba będzie podrążyć...

Oberhexe

 
Posty: 23476
Od: Nie sie 18, 2002 21:34
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie mar 14, 2004 15:12

To jest niereformowalna kobieta, ona już była drążona i upominana przez Stowarzyszenie. Takie enfant terrible polskiego kociarstwa. Bo ona jest naprawdę kociarą i lubi te swoje koty.

Kocurro

 
Posty: 11393
Od: Nie sty 11, 2004 20:31
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post » Nie mar 14, 2004 15:17



wszystko jest smutne, co przedstawiliście ale to....powyżej, nawet nie mogę się wkurzyć.....smutne....
Bidulka z tydodniowym maleństwem i jakiś wariat pisze, że atakuje psy...i wygrywa pojedynki...killer kotka, bidulka... :cry:

ariell

 
Posty: 1292
Od: Wto wrz 17, 2002 19:21

Post » Nie mar 14, 2004 15:32

proponuję odwiedzić stronę www.alwaro.pl/kocięta.htm
na końcu tej strony znajduje się oferta sprzedaży kastratów.
Czy to nie smutne.
"Murzyn zrobił, murzyn może odeść" - i gdzie tu miłość do czworonogów.

anna-k

 
Posty: 1
Od: Nie mar 14, 2004 15:17
Lokalizacja: katowice

Post » Nie mar 14, 2004 15:35

anna-k pisze:proponuję odwiedzić stronę www.alwaro.pl/kocięta.htm
na końcu tej strony znajduje się oferta sprzedaży kastratów.
Czy to nie smutne.
"Murzyn zrobił, murzyn może odeść" - i gdzie tu miłość do czworonogów.


Mnie rowniez oddawanie wspolmieszkancow wydaje sie smutne, ale w przypadku hodowli sprawa jest czesto bardziej skomplikowana.. ktos kiedys o tym madrze tu pisal.. sprobuje Ci znalezc. A tak w ogole to witaj :D
Obrazek Obrazek

Ylva

 
Posty: 1985
Od: Pon kwi 07, 2003 16:59

Post » Nie mar 14, 2004 15:52

anna-k pisze:proponuję odwiedzić stronę www.xxxx.pl/kocięta.htm
na końcu tej strony znajduje się oferta sprzedaży kastratów.
Czy to nie smutne.
"Murzyn zrobił, murzyn może odeść" - i gdzie tu miłość do czworonogów.


anna-k, to jest wątek na temat allegro i to co napisałaś wg mnie nie ma nic wspólnego z tematem.
Nie wnikajmy tutaj w adopcje hodowlane.

Allegro i aukcje Zwierząt jest wielkim problemem.
JEŚLI chodzi o Koty Rasowe to:

np. FIFE

17. Członek lub klub FIFe, który nie uchwalił przepisu "Sprzedaż lub przekazywanie kotów legitymujących się rodowodem FIFe do sklepów ze zwierzętami lub podobnych organizacji, jak również do celu badań eksperymentalnych lub testów jest zabronione. Zabrania się również członkom FIFe oferowania/sprzedaży kotów lub usług hodowlanych takich jak krycie, na wszelkiego typu aukcjach i podobnych imprezach w tym również elektronicznych." w obowiązującym Statucie, zostanie wezwany do wprowadzenia tego postanowienia do Statutu zgodnie z przepisami narodowego prawa miejscowego.

ariell

 
Posty: 1292
Od: Wto wrz 17, 2002 19:21

Post » Nie mar 14, 2004 16:25

Ciekawe jak sie to ma do tego, ze ktos za hodowce wystawia kota. Ostatnio raczej cos takiego jest na allegro. Nie sam hodowca, ale ktos za niego.
Toffie, Bajek, Bździągwa, Julian

kinus

 
Posty: 16452
Od: Pon mar 03, 2003 23:22
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie mar 14, 2004 17:29

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=22334272

Pisałam do dziewczyny, ale odzewu nie było :roll: Wysłałam jej adres naszego forum i adopcji.
Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty. (Albert Schweitzer)

Witch

 
Posty: 13789
Od: Pon lut 04, 2002 15:53
Lokalizacja: Gliwice

Post » Nie mar 14, 2004 17:53

Eh, co zal ludzie :x W tym kraju co najmniej polowie spoleczenstwa trzebaby przeszczepic mozgi. Bo ciagle tylko jakas ciemnota i prymitywy.
Ja wszystko rozumiem, rozne rzeczy sie zdazaja, czasami trzeba oddac zwierzaczka, ale... wszystko ma jakies granice.
Alez sie wkurzylam

Karolaa bardzo nerwowa

karolaa

 
Posty: 65
Od: Wto sty 27, 2004 20:45
Lokalizacja: Warszawa Jelonki

Post » Nie mar 14, 2004 22:24

Ta cudna czarna półdługowłosa koteczka z maluchem z aukcji Allegro została wylicytowana przez "madziasz" - czy to jest przypadkowa zbieżność nazwisk, czy to przypadkiem jest bardzo dobra wiadomość?

Kocurro

 
Posty: 11393
Od: Nie sty 11, 2004 20:31
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post » Nie mar 14, 2004 22:30

Kocurro pisze:Ta cudna czarna półdługowłosa koteczka z maluchem z aukcji Allegro została wylicytowana przez "madziasz" - czy to jest przypadkowa zbieżność nazwisk, czy to przypadkiem jest bardzo dobra wiadomość?


To drugie. Madziasz się zaoferowała przechować kicie wraz z małym, póki nie znajdzie sie dobry dom na stałe - szukany na spokojnie. Koteczka zostanie wysterylizowana. W weekend ma zostać przewieziona z Wroclawia do Warszawy.

Oberhexe

 
Posty: 23476
Od: Nie sie 18, 2002 21:34
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie mar 14, 2004 22:34

dokładnie - a ja od jutra męczę ludzi których miałam chętnych na Fluffyego :twisted: :wink:
ObrazekObrazek Obrazek
a teraz serc mam aż pięć...
http://wataha.odiland.com - moja wilcza rodzina - galeria
http://odiland.blogspot.com - mój blog
zycie przynosi cudowne niespodzianki, jesli tylko dasz mu szanse...

odynka

 
Posty: 2823
Od: Czw lip 25, 2002 10:43
Lokalizacja: odiland

Post » Nie mar 14, 2004 22:37

To fantastyczna wiadomość. A co z maluchem? Będzie miał szansę zostać na stałe z koteczką?

Sigrid

 
Posty: 5243
Od: Śro lip 30, 2003 16:54
Lokalizacja: Praga (Południe, nie czeska niestety)

Post » Nie mar 14, 2004 22:40

Sigrid pisze:To fantastyczna wiadomość. A co z maluchem? Będzie miał szansę zostać na stałe z koteczką?


tego nie wie nikt na razie - kotka przyjeżdża do nas razem z maluchem - maluch ma ponoć pięć dni dopiero więc będzie musiał zostać odchowany...
a domek jaki się znajdzie to się okaże czy będa razem czy nie....
ObrazekObrazek Obrazek
a teraz serc mam aż pięć...
http://wataha.odiland.com - moja wilcza rodzina - galeria
http://odiland.blogspot.com - mój blog
zycie przynosi cudowne niespodzianki, jesli tylko dasz mu szanse...

odynka

 
Posty: 2823
Od: Czw lip 25, 2002 10:43
Lokalizacja: odiland

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 204 gości