Anna Zoo

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie gru 14, 2003 1:52

No prosze, a teraz Lodz:
http://www.dogomania.pl/index.php?name= ... pic&t=9203

Czy mozna prosic autorke postu aby dopisala -i inne sklepy.
Marzec; Ogólnopolski Miesiąc Sterylizacji Zwierząt,niższe ceny zabiegów

ARKA

 
Posty: 4415
Od: Sob lut 16, 2002 21:27
Lokalizacja: Janinów k/Grodziska Mazowieckiego

Post » Nie gru 14, 2003 10:09

Wczoraj mialam watpliwa przyjemnosc byc w "Aligatorze" w Bydgoszczy i wlasciwie pierwszy raz zobaczylam - dla odmiany kocieta - dwa 'persiaki' - typ stary, maly kremowy i niebieski colorpoint z niebieskimi oczami. Wygladaly tak, ze jak dla mnie to kwalifikowaly sie do leczenia :strach: - oczy zapuchniete, zaropiale, futro cale w odchodach. :strach: :evil: Przy tym kociaki bez dokumentow i cena 600 zl 8O A na dole przerazony syjamek z pregowanymi oznakami - sliczny, ale byl tak przerazony... :( No brak mi slow poprostu. To okropne i niesprawiedliwe, ze nie mozna z tym nic zrobic :crying:
Ewelina i...
Obrazek

Kiara

 
Posty: 5697
Od: Nie mar 02, 2003 13:18
Lokalizacja: Toruń

Post » Nie gru 14, 2003 10:13

Kiara pisze:Wczoraj mialam watpliwa przyjemnosc byc w "Aligatorze" w Bydgoszczy i wlasciwie pierwszy raz zobaczylam - dla odmiany kocieta - dwa 'persiaki' - typ stary, maly kremowy i niebieski colorpoint z niebieskimi oczami. Wygladaly tak, ze jak dla mnie to kwalifikowaly sie do leczenia :strach: - oczy zapuchniete, zaropiale, futro cale w odchodach. :strach: :evil: Przy tym kociaki bez dokumentow i cena 600 zl 8O A na dole przerazony syjamek z pregowanymi oznakami - sliczny, ale byl tak przerazony... :( No brak mi slow poprostu. To okropne i niesprawiedliwe, ze nie mozna z tym nic zrobic :crying:


Kiara, własnie o tym sklepie i tym persie pisałam. Ale zmartwiłaś mnie, bo to znaczy, że jeszcze jeden pers tak trafił :? :?
No nic, zobaczymy, co da się zrobić...

Oberhexe

 
Posty: 23476
Od: Nie sie 18, 2002 21:34
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie gru 14, 2003 10:18

Qrcze... :? A ktorego widzialas? Blekitnego czy rudaska?
Ewelina i...
Obrazek

Kiara

 
Posty: 5697
Od: Nie mar 02, 2003 13:18
Lokalizacja: Toruń

Post » Nie gru 14, 2003 10:23

Kiara pisze:Qrcze... :? A ktorego widzialas? Blekitnego czy rudaska?


Rudaska. Nie tylko ja widziałam, bo - jak pisałam - skontaktowałam sie z przewodniczącą naszego oddziału, która hoduje zreszta persy i exo. Edyta się wściekła, pojechała tam wczoraj z rana i obejrzała sobie tego persika dokładnie. Zdążyła też zadzwonić do Sanepidu, ale oczywiście usłyszała, że sklepy zoo sa poza ich kompetencją (przypuszczamy jednak, że biur.. przepraszam, pani urzędniczce dyzurującej nie chciało się fatygowac, by cokolwiek sprawdzić).
Namierzyłam TOZ w Bydgoszczy, jutro się skontaktujemy. Do skutku będziemy tłuc te sprawę.

Oberhexe

 
Posty: 23476
Od: Nie sie 18, 2002 21:34
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie gru 14, 2003 10:25

Aaaaa, i na pewno już nic tam nie kupię :evil: :evil: :evil: :evil: Nie kupuję tez na Śniadeckich (bo mieli kociaki i szczenięta), w EuroZoo (bo mieli kociaki) i z powodówd ideologicznych zostaje nam najdroższy sklep w Bydgoszczy: Lassie :?

Oberhexe

 
Posty: 23476
Od: Nie sie 18, 2002 21:34
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie gru 14, 2003 11:28

Oberhexe pisze: Zdążyła też zadzwonić do Sanepidu, ale oczywiście usłyszała, że sklepy zoo sa poza ich kompetencją (przypuszczamy jednak, że biur.. przepraszam, pani urzędniczce dyzurującej nie chciało się fatygowac, by cokolwiek sprawdzić).
Namierzyłam TOZ w Bydgoszczy, jutro się skontaktujemy. Do skutku będziemy tłuc te sprawę.

Tak, masz racje tej pani pupcia przyrosla do stolka. Oczywiscie, ze podlegaja Sanepidowi. Anna-zoo tez miala kontrole sanepidu-ale pani nie miala zadnych zastrzezen. Naslalismy tez kontrole PIH-tez naslijcie-w anna-zoo miala wage niezalegalizowana(chyba tak to sie nazywa)-to wykryli. Mialam nadziej, ze dokumenty zwierzat sprawdza-'pochodzenie towaru' a oni zwrocili sie do PIW i koleczko zamknelo sie!! PIH 'siedziala' w sklepie ze dwa tygodnie. Myslam,ze tez zakwestionuja to rozwazanie karmy ale to na weterynarie przesuneli. Zycie poutrudniac im trzeba,sklepom.
Marzec; Ogólnopolski Miesiąc Sterylizacji Zwierząt,niższe ceny zabiegów

ARKA

 
Posty: 4415
Od: Sob lut 16, 2002 21:27
Lokalizacja: Janinów k/Grodziska Mazowieckiego

Post » Nie gru 14, 2003 11:37

A i jeszcze jedna wazna rzecz- coprawda rozporzadzenie do ustawy nie wspomina nic o sklepach-ale wspomina o wystawach, targach, schroniskach i jest wymog aby byl lek. wet. W anna-zoo maja zatrudnionego weta, ale co z tego :cry: Ale generalnie to dla sklepu 'obciazenie'- dodatkowy koszt.
Marzec; Ogólnopolski Miesiąc Sterylizacji Zwierząt,niższe ceny zabiegów

ARKA

 
Posty: 4415
Od: Sob lut 16, 2002 21:27
Lokalizacja: Janinów k/Grodziska Mazowieckiego

Post » Pon gru 15, 2003 23:26

Ku pokrzepieniu serc zapraszam do wątku Jak to się robi w Kanadzie?

Wojtek

 
Posty: 27348
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Wto gru 16, 2003 0:01

Do rzeczonego sklepu w Bydgoszczy miał się dzisiaj wybrać przedstawiciel TOZu. Jak dzisiaj do nich zadzwoniłem, to już wiedzieli o sprawie i od razu mnie poinformowali, że ktoś pojedzie.

Jutro zadzwonię zapytać jak poszło, bo niestety pupę mam przyklejoną do krzesła od nawału pracy i czasu na manualne sprawdzenie brak...
Our survey of households in seven U. S. regions demonstrated that few citizens have bothered to equip themselves with fireproof suits and extinguishers to deal with volcanic upheaval, solar flares, or the Lord's purifying flame.

TŻ Oberhexe

 
Posty: 4107
Od: Nie kwi 13, 2003 0:05
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt wrz 17, 2004 21:09

boże :conf: włos sie jeży
na forum jestem od niedawna, więc ten watek dla mnie był w pradziejach,
no wkurza mam takiego , że och
zróbmy coś, Lorrein idz tam na zwiad i napisz co zaobserwowałaś
w przyszłą sobotę zrobimy akcję w GM,
myslę, że parę osób z forum sie przyłączy

pivonka

 
Posty: 443
Od: Śro sie 18, 2004 18:30
Lokalizacja: Warszawa-Trójkąt Bermudzki

Post » Pt wrz 17, 2004 21:34

pivonko, nie wyciagaj 'wilka z lasu', co :roll:
jak zobaczylam ten watek uaktywniony to mi serce zamarlo-ze znow sa psy i koty w anna-zoo 8) Jak narazie-nie ma sygnalow ze sa-sprawa zamknieta-oby na zawsze.
Marzec; Ogólnopolski Miesiąc Sterylizacji Zwierząt,niższe ceny zabiegów

ARKA

 
Posty: 4415
Od: Sob lut 16, 2002 21:27
Lokalizacja: Janinów k/Grodziska Mazowieckiego

Post » Pt wrz 17, 2004 21:41

oki sorki :D
ja nie chciałam wilka z lasu, ale tak się wq..., że...
no ale dora koniec, :D

pivonka

 
Posty: 443
Od: Śro sie 18, 2004 18:30
Lokalizacja: Warszawa-Trójkąt Bermudzki

Post » Pt wrz 17, 2004 22:04

ARKA pisze:pivonko, nie wyciagaj 'wilka z lasu', co :roll:
jak zobaczylam ten watek uaktywniony to mi serce zamarlo-ze znow sa psy i koty w anna-zoo 8) Jak narazie-nie ma sygnalow ze sa-sprawa zamknieta-oby na zawsze.


Tez zamarlam 8O Teraz jeszcze tylko trzeba cos zrobic z fretkami, myszoskoczkami, krolikami, chomikami i innymi, ktore wprawdzwie mniejsze ale tez wygladaja, jakby mialy chorobe sieroca. I jejeszcze te biedne papugi... :(

elca

 
Posty: 9538
Od: Pon sie 23, 2004 16:34
Lokalizacja: Dolina Krzemowa

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510, korbacz9, misiulka, Zeeni i 300 gości