Mruśkowo&Nuśkowo_wiosenne porządki :D

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro maja 19, 2010 20:20 Mruśkowo&Nuśkowo_wiosenne porządki :D

Panie i Panowie :!: Swój wątek otwiera Wielkie MRU. :lol:
Obrazek


No to Duża już zaczęła. Nazywam się Wielkie MRU. Mam Dużą i Dużego. A teraz czekam na siostrę. Tak mówi Duża. Że jak będę grzeczna, to będę miała siostrę. Kiedyś miałam - dwie nawet i brata. Nie pamiętam ich bardzo dobrze, ale byli. No, więc będę miała siostrę jak będę grzeczna. Ale ja przecież jestem grzeczna. Zawsze. Nigdy nie zrobiłam nic złego. Choć Duża czasem na mnie krzyczy. I wtedy mówi, że jestem Małe, Czarne i Wredne. Albo, że jestem Grubasem. Próbuję z nią rozmawiać, wytłumaczyć, cokolwiek, ale ona jest mało komunikatywna. Tylko nadaje i nadaje. Aż mnie czasem głowa boli jak nadaje i nie chce przestać. Krzyczę na nią, proszę, ale ona nie rozumie. Muszę ja wysłać na kurs językowy. Wtedy szybciej się dogadamy.

Chociaż tak między nami, tylko nie powtarzajcie tego mojej Dużej, uwielbiam ją. Zawsze jak wraca po pracy to gada jak najęta, przytula, głaszcze, barankuje ze mną i tarza się po podłodze. Lubię się z nią bawić piłeczką. Duża jest taka zabawna jak biega za pomarańczową kulką i ma z tego wielką radochę.
Uwielbiam jeść. Tylko Duża wydziela mi jedzenie i mówi, że utytłałam się. Nie bardzo rozumiem, o co jej chodzi. Przecież czysta jestem. A jeść lubię, bo rosnę. Figurę mam super. A jak czuję, że tu i ówdzie robi się za dużo, to pobiegam trochę po domu i jest git.
Uwielbiam też spać. Najchętniej z Dużą i Dużym. Fajnie jak dopasowują się do mojej pozycji. :mrgreen:
Albo na ulubionym fotelu Dużej i Dużego. Wiecie, czasem ich nie rozumiem. Egoiści. Kupili sobie po fotelu, no nie? A o mnie nie pomysleli. I teraz kurde, dziwią się, że jeden jest zawsze zajęty. Najczęściej Dużego, bo on mniej gdera. Duża to od razu raban robi, że jej miejsce zajmuję, że nie ma gdzie usiąść po pracy, że jestem niewdzięczna, bo ona zarabia na moje żarcie i karmę, a ja jej miejsce zajmuję. No zajmuję, bo jak się nie myśli o mnie, to tak jest. Dlatego wolę na fotelu Dużego, bo przynajmniej pyska nie pruje. I tak sobie śpię:

Obrazek

Oooo...albo tak:

Obrazek

Teraz Was zostawię, bo pora mojej kolacji i w brzuszku mi burczy. Tylko Duża coś się nie zabiera do nakładania do miski.
Eh, ciężki jest życie kota, kiedy musi sobie wychować Dużych. To straszna orka na ugorze.
Ostatnio edytowano Czw mar 24, 2011 22:05 przez Mruśkowo, łącznie edytowano 19 razy
"Kubusiu? Tak Prosiaczku? Przepraszam...Ale za co? Za to, że miłość do ciebie w moim serduszku jest tak mała jak ja."
Edisiu, przepraszam...jesteś w moim serduszku...

Mruśkowo

 
Posty: 851
Od: Pt gru 04, 2009 18:36
Lokalizacja: Pruszków

Post » Śro maja 19, 2010 20:26 Re: Mruśkowo, Wielkie MRU wita swoich fanów. ;-)

Rudy Mru wita Wielkie Mru :D
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Śro maja 19, 2010 20:43 Re: Mruśkowo, Wielkie MRU wita swoich fanów. ;-)

Cześć Rudy MRU. :mrgreen: Cieszę się, że zajrzałeś. Widzę, że masz duuużo rodzeństwa. Zazdroszczę. :D
"Kubusiu? Tak Prosiaczku? Przepraszam...Ale za co? Za to, że miłość do ciebie w moim serduszku jest tak mała jak ja."
Edisiu, przepraszam...jesteś w moim serduszku...

Mruśkowo

 
Posty: 851
Od: Pt gru 04, 2009 18:36
Lokalizacja: Pruszków

Post » Śro maja 19, 2010 20:44 Re: Mruśkowo, Wielkie MRU wita swoich fanów. ;-)

pięknie się witamy w Waszym wątku :1luvu:
Adoptuj, nie kupuj. Obrazek

Jeśli czujesz ból to znaczy,że żyjesz ...
Jeśli czujesz ból innych ludzi, to świadczy o tym, że jesteś człowiekiem ...

Anna Rylska

Avatar użytkownika
 
Posty: 17451
Od: Wto wrz 12, 2006 12:16
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post » Śro maja 19, 2010 21:00 Re: Mruśkowo, Wielkie MRU wita swoich fanów. ;-)

Witam, witam. Pozdrowienia dla Homerka. :1luvu:
"Kubusiu? Tak Prosiaczku? Przepraszam...Ale za co? Za to, że miłość do ciebie w moim serduszku jest tak mała jak ja."
Edisiu, przepraszam...jesteś w moim serduszku...

Mruśkowo

 
Posty: 851
Od: Pt gru 04, 2009 18:36
Lokalizacja: Pruszków

Post » Śro maja 19, 2010 21:05 Re: Mruśkowo, Wielkie MRU wita swoich fanów. ;-)

Mruśkowo pisze:Cześć Rudy MRU. :mrgreen: Cieszę się, że zajrzałeś. Widzę, że masz duuużo rodzeństwa. Zazdroszczę. :D


To dopiero od paru miesięcy.
Wcale mi się nie podoba, nie lubią mnie :oops:

Rudy Mru
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Śro maja 19, 2010 21:09 Re: Mruśkowo, Wielkie MRU wita swoich fanów. ;-)

Avian pisze:
Mruśkowo pisze:Cześć Rudy MRU. :mrgreen: Cieszę się, że zajrzałeś. Widzę, że masz duuużo rodzeństwa. Zazdroszczę. :D


To dopiero od paru miesięcy.
Wcale mi się nie podoba, nie lubią mnie :oops:

Rudy Mru


Jak to :?: Ciebie nie lubią :?: Wszystkie MRU są fajne. Nie znają się. :mrgreen:
"Kubusiu? Tak Prosiaczku? Przepraszam...Ale za co? Za to, że miłość do ciebie w moim serduszku jest tak mała jak ja."
Edisiu, przepraszam...jesteś w moim serduszku...

Mruśkowo

 
Posty: 851
Od: Pt gru 04, 2009 18:36
Lokalizacja: Pruszków

Post » Śro maja 19, 2010 21:40 Re: Mruśkowo, Wielkie MRU wita swoich fanów. ;-)

No masz :evil: przeciez miałam byc pierwsza :?
mrrrrauuuuuuu.... ale fajny Mru jesteś :1luvu: :1luvu: :1luvu: zaglądam Dużej z kolan, bo nie pozwala mi wejśc na biurko - nie wiem dlaczego, no przecież muszę zapolować na mysz, no nie? idę sobie poganiać resztę bandy, ale wpadnę tu jeszcze - Nusia
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw maja 20, 2010 6:32 Re: Mruśkowo, Wielkie MRU wita swoich fanów. ;-)

Cześć Nusia. :1luvu: Czekałam wczoraj na Twoją wizytę. Teraz Duża zabiera komputer i nici z pisania :oops:
"Kubusiu? Tak Prosiaczku? Przepraszam...Ale za co? Za to, że miłość do ciebie w moim serduszku jest tak mała jak ja."
Edisiu, przepraszam...jesteś w moim serduszku...

Mruśkowo

 
Posty: 851
Od: Pt gru 04, 2009 18:36
Lokalizacja: Pruszków

Post » Czw maja 20, 2010 6:50 Re: Mruśkowo, Wielkie MRU wita swoich fanów. ;-)

Mruśkowo pisze:Cześć Nusia. :1luvu: Czekałam wczoraj na Twoją wizytę. Teraz Duża zabiera komputer i nici z pisania :oops:



Cześć Mru. Duża zawsze późno wraca i jeszcze później włącza komputer, bo wcześniej się wszyscy bawimy. Idę spać, wszyscy śpią, jakaś nuuuuuuuuudaaaaa.... mrau..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw maja 20, 2010 12:19 Re: Mruśkowo, Wielkie MRU wita swoich fanów. ;-)

Duża zapowiedziała mi dziś wyjście na spacer. Brrr...aż mi się sierść jeży na grzbiecie. Bo czasem spacer to fajna sprawa, Duża stawia mnie na trawie, mogę pokakać po drzewach. Ale czasem Duża mówi, że idziemy na spacer, a niesie mnie do tego Tomka, co mi skóre kłuje. Mówi, że to koci lekarz. Co to jest lekarz? No nic. Mam nadzieję, że jednak będzie padać, bo wtedy Duża nigdzie nie będzie chciała iść. A ja wolę w domu. Żadne spacery mi nie w głowie. Pospałabym. :mrgreen:
"Kubusiu? Tak Prosiaczku? Przepraszam...Ale za co? Za to, że miłość do ciebie w moim serduszku jest tak mała jak ja."
Edisiu, przepraszam...jesteś w moim serduszku...

Mruśkowo

 
Posty: 851
Od: Pt gru 04, 2009 18:36
Lokalizacja: Pruszków

Post » Czw maja 20, 2010 15:56 Re: Mruśkowo, Wielkie MRU wita swoich fanów. ;-)

Spacer to super sprawa, u nas pada, ale i tak dziś Dużej nakrzyczałem, że spacer mi się należy, narzeka, że przytyłem, to niech biega za mną na smyczce.. ona ciągle myśli, że to ona prowadzi :mrgreen: Co będę mówić, kobiecie czasem trzeba pozwolić wierzyć w takie rzeczy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Wielki Mruu vel Słoniątko melduje się na wątku
lesna
 

Post » Czw maja 20, 2010 17:04 Re: Mruśkowo, Wielkie MRU wita swoich fanów. ;-)

Dzień dobry czwartwowo

pozdrowienia dla pięknej Mru , Dużej i Dużego :1luvu:
Adoptuj, nie kupuj. Obrazek

Jeśli czujesz ból to znaczy,że żyjesz ...
Jeśli czujesz ból innych ludzi, to świadczy o tym, że jesteś człowiekiem ...

Anna Rylska

Avatar użytkownika
 
Posty: 17451
Od: Wto wrz 12, 2006 12:16
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post » Czw maja 20, 2010 19:07 Re: Mruśkowo, Wielkie MRU wita swoich fanów. ;-)

lesna pisze:Spacer to super sprawa, u nas pada, ale i tak dziś Dużej nakrzyczałem, że spacer mi się należy, narzeka, że przytyłem, to niech biega za mną na smyczce.. ona ciągle myśli, że to ona prowadzi :mrgreen: Co będę mówić, kobiecie czasem trzeba pozwolić wierzyć w takie rzeczy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Wielki Mruu vel Słoniątko melduje się na wątku


Ale to Ty nie nauczyłeś Dużej, że nosić trzeba? Moja Duża to mnie nosi, nie chodzę po chodnikach, bo mnie łapki bolą. Duża mnie nosi i stawia na trawkę.
A ostatnio jak mnie zabrali z Dużym na wyjazd, to jak mnie Duża na trawce postawiła to takie coś obrzydliwe i szare skoczyło na mnie. Tak się wystraszyłam, że ratowałam się ucieczką na drzewo. Duża tak się śmiała, że aż usiadła na tej trawie (a było mokro). Więc pytam czego się śmieje, a ona, że głupiej żaby się boję :!: 8O
No więc nastepnego dnia jak taka żaba znów próbowała mnie zaatakować, to się postawiłam. Ale ta żaba nie chciała walczyć. :!: Chyba się mnie wystraszyła. I dobrze. tylko Duża znów się śmiała. Eh, nie nadążam za nią czasem. :oops:
A dziś spaceru nie było :mrgreen: Duża coś nie w humorze. Tylko leży i popija jakieś dziwne napoje. Blee...wstrętnie pachnie.
Ale miała czas i wymiziała mnie tak jak dawno nie. I mówiła, że jestem śliczna i kochana. :mrgreen: Dobry dzień. :ok:
"Kubusiu? Tak Prosiaczku? Przepraszam...Ale za co? Za to, że miłość do ciebie w moim serduszku jest tak mała jak ja."
Edisiu, przepraszam...jesteś w moim serduszku...

Mruśkowo

 
Posty: 851
Od: Pt gru 04, 2009 18:36
Lokalizacja: Pruszków

Post » Czw maja 20, 2010 19:08 Re: Mruśkowo, Wielkie MRU wita swoich fanów. ;-)

Anna Rylska pisze:Dzień dobry czwartwowo

pozdrowienia dla pięknej Mru , Dużej i Dużego :1luvu:


Dziękujemy, dziękujemy :D
"Kubusiu? Tak Prosiaczku? Przepraszam...Ale za co? Za to, że miłość do ciebie w moim serduszku jest tak mała jak ja."
Edisiu, przepraszam...jesteś w moim serduszku...

Mruśkowo

 
Posty: 851
Od: Pt gru 04, 2009 18:36
Lokalizacja: Pruszków

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Lifter i 329 gości