JoKoT prosi o wsparcie finansowe 70kotów w tragicznym stanie

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt wrz 17, 2010 11:57 Re: JoKoT prosi o wsparcie finansowe 70kotów w tragicznym stanie

Dla tych co to je ukradłam, to się jednak poprawiło :wink:
Obrazek
UWAGA - Angalia to IKA 6 (na FB Krystyna Kowalska) nie wysyłajcie kotów!!!
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=117164

Zofia.Sasza

 
Posty: 15958
Od: Wto wrz 09, 2008 15:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt wrz 17, 2010 12:00 Re: JoKoT prosi o wsparcie finansowe 70kotów w tragicznym stanie

Nooo ... mam taki egzemplarz w domu :wink: ale ile ich tam zostało :(

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Pt wrz 17, 2010 12:03 Re: JoKoT prosi o wsparcie finansowe 70kotów w tragicznym stanie

Cały wielki pokot :cry:
Obrazek
UWAGA - Angalia to IKA 6 (na FB Krystyna Kowalska) nie wysyłajcie kotów!!!
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=117164

Zofia.Sasza

 
Posty: 15958
Od: Wto wrz 09, 2008 15:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob wrz 18, 2010 17:59 Re: JoKoT prosi o wsparcie finansowe 70kotów w tragicznym stanie

Poprawiło się o tyle, że te kotki nie będą rodzić, że kilkadziesiąt płodnych kotów nie będzie się między sobą rozmnażało. To dużo.

Poprawiło się o niebo dla wszystkich "ukradzionych". Jasne, że to kropla w morzu. Chyba wszyscy dobrze wiemy, że i tak nie uratujemy całego świata - ale możemy zmienić świat dla jednego kota, jednego psa...

Agneska pisze:Szczerze mówiąc, to chyba była to moja naiwność. :oops:
Córka pani M. szukała na forum miau kierowcy, żeby zawieźć dwa koty na sterylkę do Koterii. Zaoferowałam wtedy transport, później kolejny, a jeszcze później JoKot zaproponował sterylizacje płodnych kotow z tamtego domu.

I tak wolontariusze poświęcili mnóstwo czasu, pracy, pieniędzy, aż się pani M. i jej córce zaczęło wydawać, że wolontariusze mają obowiązki, a pani M. ma prawa. I rozpoczęła się eskalacja żądań.
To tak w telegraficznym skrócie.
No tak - daj palec... :evil:

Nie Twoja naiwność, tylko chęć pomocy tym biednym kotom. Wykonaliście wszyscy ogrom pracy.

Pytałam głównie pod kątem, co doprowadziło szanowną panią M. do stawienia czoła faktowi, że potrzebuje pomocy. Jeżeli te okoliczności nadal trwają/powtórzą się, być może jest możliwe dojście z nią do porozumienia. Kiedy zobaczy znowu, jak to jest bez pomocy i że nie potrafi poradzić sobie z sytuacją.
Oczywiście z pierwszej ręki wiecie to lepiej, ja tylko teoretyzuję.
Chlory, Potwory & Psy
ObrazekObrazek Obrazek

"A house is not a home without a cat"

behemotka

 
Posty: 2155
Od: Sob maja 10, 2008 20:58
Lokalizacja: z Gdyni do Glasgow

Post » Sob wrz 25, 2010 16:36 Re: JoKoT prosi o wsparcie finansowe 70kotów w tragicznym stanie

super :( dziewczyny się napracowały a baba ma to gdzieś i dalej męczy koty masakra w schroniskach zaludnienie a domów tymczasowych brak hotele drogie a koty u tej wariwtki cierpią no szlag mnie trafia jak pomyśle że są tacy ludzie którzy zbieraja koty bo niby im żle a zgotowują im gorszy los niż na wolności miały
gerardbutler
 

Post » Wto paź 05, 2010 12:09 Re: JoKoT prosi o wsparcie finansowe 70kotów w tragicznym stanie

Matko kochana!!! czy ktos może wie co się dzieje w tej sprawie?
To trzeba by straż dla zwierzat zawiadomić albo TOZ!!!!
Obrazek

Kleo_patra

 
Posty: 55
Od: Pon sty 26, 2009 9:50
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt paź 22, 2010 21:46 Re: JoKoT prosi o wsparcie finansowe 70kotów w tragicznym stanie

O cholera :( A gdyby tej kobiecie kotki podprowadzać po jednym, tak za pazuchą? Oczywiście, gdyby były domy tymczasowe chętne do pomocy. Może się nie doliczy.... Rozumiem, że ona ich nie leczy? Jak ona tłumaczy tak dużą ich ilość? Narozmnażała?

Mimisia

 
Posty: 7221
Od: Nie lut 05, 2006 11:27
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post » Sob paź 23, 2010 5:37 Re: JoKoT prosi o wsparcie finansowe 70kotów w tragicznym stanie

myślę,że tak.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55381
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob paź 23, 2010 10:14 Re: JoKoT prosi o wsparcie finansowe 70kotów w tragicznym stanie

Nazbierała jakichś bied, część pewnie podrzucili ludzie (na zasadzie: ta pani opiekuje się kotkami, to kolejnym też się zajmie - więc szuuu kotka przez płot), część niestety urodziła się u niej :(
Są chwile, kiedy brak ludożerców daje się boleśnie odczuć.
Alfons Allais

Aleba

Avatar użytkownika
 
Posty: 21216
Od: Czw sie 05, 2004 16:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lis 06, 2010 23:08 Re: JoKoT prosi o wsparcie finansowe 70kotów w tragicznym stanie

zaznaczę sobie :roll:
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Nie lis 07, 2010 13:08 Re: JoKoT prosi o wsparcie finansowe 70kotów w tragicznym stanie

moze by faktycznie zwinąć jednego czy kilka kotów? zając czymś babkę i fiuu kota :twisted:
gerardbutler
 

Post » Nie lis 07, 2010 13:35 Re: JoKoT prosi o wsparcie finansowe 70kotów w tragicznym stanie

gerardbutler pisze:moze by faktycznie zwinąć jednego czy kilka kotów? zając czymś babkę i fiuu kota :twisted:

Miejcie w pamięci, że jej córka czyta miau :!: Po drugie - nie, z nią się nie da dojść do porozumienia, zbieractwo to choroba. Po trzecie - łatwo powiedzieć "odebrać". Bo odebrać oczywiście można, tylko co potem zrobić z kilkudziesięcioma chorymi kotami?
Obrazek
UWAGA - Angalia to IKA 6 (na FB Krystyna Kowalska) nie wysyłajcie kotów!!!
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=117164

Zofia.Sasza

 
Posty: 15958
Od: Wto wrz 09, 2008 15:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lis 07, 2010 14:07 Re: JoKoT prosi o wsparcie finansowe 70kotów w tragicznym stanie

czyta miau :?: :!: to powinna się nauczyć jak się opiekować kotami :!: :!: :!: :!: :!: wprawdzie nie każe jej od razu kupować orjena czy bozity dla kotow niech kupi i karme z tesco ale niech koty beda najedzone niech chodzi z nimi doo weta leczyć je i niech im kurw...sprząta że by w gównach nie siedzialy :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
gerardbutler
 

Post » Pon lis 08, 2010 9:23 Re: JoKoT prosi o wsparcie finansowe 70kotów w tragicznym stanie

Dziewczyny Ja-Ba szuka kogoś do wizyty "przed" w Legionowie. Nie znacie kogoś. Byłą jakaś kobitka tu an wątku co to pomagałą na miejscu przy serockich kotach.Moze ona kogoś zna lub samam mogłaby.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55381
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon lis 08, 2010 11:56 Re: JoKoT prosi o wsparcie finansowe 70kotów w tragicznym stanie

gerardbutler pisze:czyta miau :?: :!: to powinna się nauczyć jak się opiekować kotami :!: :!: :!: :!: :!: wprawdzie nie każe jej od razu kupować orjena czy bozity dla kotow niech kupi i karme z tesco ale niech koty beda najedzone niech chodzi z nimi doo weta leczyć je i niech im kurw...sprząta że by w gównach nie siedzialy :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:



Córka pani Magdy bywa na forum, od wielu miesięcy nie pisze w wątkach, jedynie przysyła pw (BTW, bardzo proszę o nie przysyłanie mi pw, nie napiszę żadnych sprostowań, bo nie piszę nieprawdy. Wręcz przeciwnie - ograniczam swoje wypowiedzi, aby nie używać dosadnych określeń na to, co widziałam, słyszałam i czułam.)

Wystarczy użyć forumowej wyszukiwarki, aby odnaleźć zarówno numer telefonu i adres mailowy. Hasło "Serock" nie jest aż tak popularne, żeby zajęło to więcej niż kilka minut.
Przypominam, że w internecie nikt nie jest anonimowy.
Natomiast, gdyby annarella zechciała edytować swoje posty - dysponuję 'printscreenami'.

A forumowiczów bardzo proszę o zaprzestanie żartów nt. "ukradzionych kotów" - niestety, nie przez wszystkich są one odbierane jako żarty.
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Fatka, Google [Bot], Meteorolog1, Pusiaa, Silverblue, Szymkowa i 238 gości