Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lip 23, 2010 13:27 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!!

a tu wyjaśnienie od BOZENYZWISNIEWA dlaczego kotów od IKA6 forum nie zabiera -
bo są ZADBANE :evil: :

"[quote="BOZENAZWISNIEWA"]Po drugie.....sprawa Krysi mnie bardzo zaskoczyła i uwazam teraz ,ze słusznie(do czego jak umiesz czytac sie przyznałam na odpowiednim watku)-uwazam jednak ,ze ktos niexle przesadza.... :evil: sama tym osadom uległam :evil: i dzisiaj mam potwierdzenie,ze kotów nie zabrali, bo sa zadbane :evil: :evil: :evil: Łatwo na kims jechac...Z lIWIA_WSPÓŁPRACUJE PICCOLO I MAŁO WIESZ W TAKIM RAZIE....."

czy ktoś może mnie oświecić o co chodzi?
LIWIA_???

cały wpis na wątku ślepaczków
viewtopic.php?f=1&t=113902&start=150
Ostatnio edytowano Pt lip 23, 2010 13:40 przez piccolo, łącznie edytowano 1 raz

piccolo

Avatar użytkownika
 
Posty: 5633
Od: Czw kwi 03, 2008 12:39
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lip 23, 2010 13:31 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!!

panikota pisze:
Zofia&Sasza pisze:Czy osoby, które umieściły koty u IKI 6 maja zamiar je odebrać???

Gdybym ja oddawała koty do IKA6, to ostatnią rzeczą jaką bym teraz zrobiła to pisanie w tym wątku o moich planach ewentualnego odzyskania kotów.

I macie świadomość, że IKA to czyta i jeśli hipotetycznie doszłoby do jakiejś interwencji to wszystko i tak będzie "pozamiatane"? Może nawet już jest :?



Na pewno jest pozamiatane, myslicie, że sama dla siebie poprosiłaby o interwencje mając w domu multum kotów, w przeważającej ilosci chorych , ledwo zywych ! a jesli nawet dojdzie do jakiejkolwiek interwencji, to w DT u IKA6 beda sliczne, czyściutkie i tłusciutkie koteczki........które przyniesie do domu dzień wczesniej, pozbywając sie wpierw brzydkich, brudnych i chorych .

Przestańcie już pisac o tym wszystkim na forum, koty z forum , które wzieła a były chore pewnie wypuściła na działki i tam umrą, a może któremus sie uda przezyc? Na pewno nie dopusci, zeby ktos wszedł do domu i zobaczył tam chore koty, tam juz na pewno jest "posprzątane" i tylko.....kotów żal :roll:
Żałuje, że nie mogłam sie skontaktować z Liwią gdy odebrałam koty i jeszcze czekałam przed domem, że może sie jednak uda do póki tam jestem i na goraco cos się da zrobić. Niestety , teraz jedynie można zapobiec braniu nowych kotów, ale to tez jest trudna sprawa,bo chyba trzeba by było zorganizowac dyzury pod jej domem :roll:
Mój niewidomy i głuchy Boguś - MISTER niepełnosprawnych kotów Obrazek.... [*]

Iweta

 
Posty: 7427
Od: Czw cze 01, 2006 18:42
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Sosnowiec

Post » Pt lip 23, 2010 13:34 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!!

Iweta pisze:
panikota pisze:
Zofia&Sasza pisze:Czy osoby, które umieściły koty u IKI 6 maja zamiar je odebrać???

Gdybym ja oddawała koty do IKA6, to ostatnią rzeczą jaką bym teraz zrobiła to pisanie w tym wątku o moich planach ewentualnego odzyskania kotów.

I macie świadomość, że IKA to czyta i jeśli hipotetycznie doszłoby do jakiejś interwencji to wszystko i tak będzie "pozamiatane"? Może nawet już jest :?



Na pewno jest pozamiatane, myslicie, że sama dla siebie poprosiłaby o interwencje mając w domu multum kotów, w przeważającej ilosci chorych , ledwo zywych ! a jesli nawet dojdzie do jakiejkolwiek interwencji, to w DT u IKA6 beda sliczne, czyściutkie i tłusciutkie koteczki........które przyniesie do domu dzień wczesniej, pozbywając sie wpierw brzydkich, brudnych i chorych .

Przestańcie już pisac o tym wszystkim na forum, koty z forum , które wzieła a były chore pewnie wypuściła na działki i tam umrą, a może któremus sie uda przezyc? Na pewno nie dopusci, zeby ktos wszedł do domu i zobaczył tam chore koty, tam juz na pewno jest "posprzątane" i tylko.....kotów żal :roll:
Żałuje, że nie mogłam sie skontaktować z Liwią gdy odebrałam koty i jeszcze czekałam przed domem, że może sie jednak uda do póki tam jestem i na goraco cos się da zrobić. Niestety , teraz jedynie można zapobiec braniu nowych kotów, ale to tez jest trudna sprawa,bo chyba trzeba by było zorganizowac dyzury pod jej domem :roll:

z działek też można by je zabrać, to w końcu domowe koty, tylko gdzie je zawieźć potem?
ObrazekObrazek

mar9

Avatar użytkownika
 
Posty: 13971
Od: Wto mar 22, 2005 14:47
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pt lip 23, 2010 13:42 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!!

Wrzuciłam w wyszukiwarkę, w okienko "Szukaj autora", hasło IKA6. Wyświetliło: "Nie znaleziono pasujących fraz."

vega013

 
Posty: 14686
Od: Czw lut 22, 2007 20:00
Lokalizacja: Warszawa Radość

Post » Pt lip 23, 2010 13:44 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!!

IKA 6. :wink:
Obrazek<=klik
Obrazek

mirka_t

 
Posty: 12774
Od: Pon gru 20, 2004 18:21
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Pt lip 23, 2010 13:45 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!!

piccolo pisze:a tu wyjaśnienie od BOZENYZWISNIEWA dlaczego kotów od IKA6 forum nie zabiera -
bo są ZADBANE :evil: :

"
BOZENAZWISNIEWA pisze:Po drugie.....sprawa Krysi mnie bardzo zaskoczyła i uwazam teraz ,ze słusznie(do czego jak umiesz czytac sie przyznałam na odpowiednim watku)-uwazam jednak ,ze ktos niexle przesadza.... :evil: sama tym osadom uległam :evil: i dzisiaj mam potwierdzenie,ze kotów nie zabrali, bo sa zadbane :evil: :evil: :evil: Łatwo na kims jechac...Z lIWIA_WSPÓŁPRACUJE PICCOLO I MAŁO WIESZ W TAKIM RAZIE....."

czy ktoś może mnie oświecić o co chodzi?
LIWIA_???

cały wpis na wątku ślepaczków
viewtopic.php?f=1&t=113902&start=150


ja się podpiszę pod tym pytaniem.... jak wygląda współpraca z BzW? Bo ja przepraszam, ale....szczerze powiem: na wszelkie pytania zawsze miałam od Iki odpowiedz, nie było nigdy problemów z kontaktowaniem się, i naprawdę - nie prosiła na siłę o koty, nie brała ich więcej niż mogła, otwarcie mówiła ile ich ma i ze więcej nie moze....
Nie wiem co teraz o całej sprawie myślec i jest mi bardzo przykro.... ode mnie trafił do Iki tylko 1 kot, Adaś.
Natomiast tego wszystkiego nie mogę powiedzieć o BzW :roll: A po ostatnich wpisach na wątku ślepaczków opadło mi wszystko... przecież to jest chore....

Never

 
Posty: 9922
Od: Czw lis 29, 2007 23:22

Post » Pt lip 23, 2010 13:47 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!!

Beliowen pisze:z drugiej strony, przyjazd do niej z interwencją na jej prośbę też wydaje się bezcelowy, bo - jak napisała Mirka, wiele można zrobić przez parę dni...


Ale nie wyleczy się do końca skrajnie chorych kotów, ani nie podtuczy zagłodzonych. Można jest co najwyżej ukryć. Owszem, ściany podłogi itp itd można wymyć.

Najważniejszym moim zdaniem plusem z takiej interwencji jest zobaczenie zwierząt, spisanie ich liczby stanu, pochodzenia i najlepiej obfocenie i wrzucenie tego na forum. Wtedy wszyscy, którzy oddali Ice swoje koty będa mogli się naprawdę przekonać w jakim są stanie, a jeśli zabraknie ich w spisie zainteresować ich losem.
Obrazek

Formica

 
Posty: 2094
Od: Wto kwi 12, 2005 12:05
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pt lip 23, 2010 13:48 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!!

Never pisze:
piccolo pisze:a tu wyjaśnienie od BOZENYZWISNIEWA dlaczego kotów od IKA6 forum nie zabiera -
bo są ZADBANE :evil: :

"
BOZENAZWISNIEWA pisze:Po drugie.....sprawa Krysi mnie bardzo zaskoczyła i uwazam teraz ,ze słusznie(do czego jak umiesz czytac sie przyznałam na odpowiednim watku)-uwazam jednak ,ze ktos niexle przesadza.... :evil: sama tym osadom uległam :evil: i dzisiaj mam potwierdzenie,ze kotów nie zabrali, bo sa zadbane :evil: :evil: :evil: Łatwo na kims jechac...Z lIWIA_WSPÓŁPRACUJE PICCOLO I MAŁO WIESZ W TAKIM RAZIE....."

czy ktoś może mnie oświecić o co chodzi?
LIWIA_???

cały wpis na wątku ślepaczków
viewtopic.php?f=1&t=113902&start=150


ja się podpiszę pod tym pytaniem.... jak wygląda współpraca z BzW? Bo ja przepraszam, ale....szczerze powiem: na wszelkie pytania zawsze miałam od Iki odpowiedz, nie było nigdy problemów z kontaktowaniem się, i naprawdę - nie prosiła na siłę o koty, nie brała ich więcej niż mogła, otwarcie mówiła ile ich ma i ze więcej nie moze....
Nie wiem co teraz o całej sprawie myślec i jest mi bardzo przykro.... ode mnie trafił do Iki tylko 1 kot, Adaś.
Natomiast tego wszystkiego nie mogę powiedzieć o BzW :roll: A po ostatnich wpisach na wątku ślepaczków opadło mi wszystko... przecież to jest chore....


Never, a WIDZIAŁAŚ Adasia? Bo anabelp też miała informacje. Dopóki nie zechciała odebrać kotów :cry:
Obrazek
UWAGA - Angalia to IKA 6 (na FB Krystyna Kowalska) nie wysyłajcie kotów!!!
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=117164

Zofia.Sasza

 
Posty: 15958
Od: Wto wrz 09, 2008 15:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lip 23, 2010 13:59 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!!

Never - Ika ma wiele twarzy. Rozsądną, miłą, ale także agresywną, bezwzględną i kłamliwą. Ja pamiętam jeszcze telefon do mnie, w którym dopominała się przekazania jej maluchów na tymczas. Nawet na forum nie brakuje przykładów wymuszania przez nią oddania jej kota na dt i obrazy majestatu, gdy zdecydowano inaczej. Nie mówiąc już o chęci ściągania kilkunastu kotów na tydzień.

piccolo - pojęcia nie mam o co chodzi, nie przypominam sobie nawet, bym z Tobą korespondowała ?
Dla mnie znaczy to tyle, że Ika pieczołowicie odbudowuje grono swoich popleczniczek.
Obrazek Obrazek Obrazek]Obrazek

Liwia_

Avatar użytkownika
 
Posty: 6713
Od: Pon wrz 03, 2007 20:01

Post » Pt lip 23, 2010 14:02 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!!

Liwia_ pisze:Never - Ika ma wiele twarzy. Rozsądną, miłą, ale także agresywną, bezwzględną i kłamliwą. Ja pamiętam jeszcze telefon do mnie, w którym dopominała się przekazania jej maluchów na tymczas. Nawet na forum nie brakuje przykładów wymuszania przez nią oddania jej kota na dt i obrazy majestatu, gdy zdecydowano inaczej. Nie mówiąc już o chęci ściągania kilkunastu kotów na tydzień.

piccolo - pojęcia nie mam o co chodzi, nie przypominam sobie nawet, bym z Tobą korespondowała ?
Dla mnie znaczy to tyle, że Ika pieczołowicie odbudowuje grono swoich popleczniczek.


Liwio - Bożena trochę nieskładnie pisze - jej chodziło ze to ONA z Tobą wspólpracuje.
I stad moje pytanie do Ciebie.
Myśmy nie korespondowały to pewne :)

I skąd w poście Bożeny info że koty od IKA6 nie zabrane bo są zadbane????? 8O 8O 8O

piccolo

Avatar użytkownika
 
Posty: 5633
Od: Czw kwi 03, 2008 12:39
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lip 23, 2010 14:03 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!!

Liwio, pytanie było o Twoją współpracę z Bożeną?
Bo co jak co, ale to Bożena przodowała w wymuszaniu kotów, ja miałam na pw ciekawą wymianę zdań na temat choćby ślepego Bruna....
O zacięciu jeśli chodzi o Zezika nie wspomnę...
A jesli chodzi o koszty okulistyczne, jesli to czytasz Bozeno, to dobrze wiesz, ze nie powinnas w ogole o nich pisać :roll:

Never

 
Posty: 9922
Od: Czw lis 29, 2007 23:22

Post » Pt lip 23, 2010 14:20 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!!

piccolo pisze:Liwio - Bożena trochę nieskładnie pisze - jej chodziło ze to ONA z Tobą wspólpracuje.
I stad moje pytanie do Ciebie.
Myśmy nie korespondowały to pewne :)

I skąd w poście Bożeny info że koty od IKA6 nie zabrane bo są zadbane????? 8O 8O 8O
Sama jestem tego bardzo ciekawa, pojęcia nie mam przez kogo koty zostały niby określone jako "zadbane".
Co do współpracy z BZW ;)- Bożena przekazała mi informacje o 3 kotach, które przeszły przez dom Iki.
Obrazek Obrazek Obrazek]Obrazek

Liwia_

Avatar użytkownika
 
Posty: 6713
Od: Pon wrz 03, 2007 20:01

Post » Pt lip 23, 2010 14:21 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!!

jezu czyli co te koty umarły z glodu i chorób u niej? masakra :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
gerardbutler
 

Post » Pt lip 23, 2010 14:31 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!!

Formica pisze:
Beliowen pisze:z drugiej strony, przyjazd do niej z interwencją na jej prośbę też wydaje się bezcelowy, bo - jak napisała Mirka, wiele można zrobić przez parę dni...


Ale nie wyleczy się do końca skrajnie chorych kotów, ani nie podtuczy zagłodzonych. Można jest co najwyżej ukryć. Owszem, ściany podłogi itp itd można wymyć.

Najważniejszym moim zdaniem plusem z takiej interwencji jest zobaczenie zwierząt, spisanie ich liczby stanu, pochodzenia i najlepiej obfocenie i wrzucenie tego na forum. Wtedy wszyscy, którzy oddali Ice swoje koty będa mogli się naprawdę przekonać w jakim są stanie, a jeśli zabraknie ich w spisie zainteresować ich losem.


Te chore, zagłodzone, zawsze można ukryć - wywieźć z domu i nikt nie udowodni, że w ogóle były. Jeżeli ci, którzy oddali Ice koty, nie znajdą ich w spisie, mogą dowiedzieć się, że ich koty są już szczęśliwe w DS, a umowy nie ma, bo nie została spisana/zaginęła/nie odesłano... W ciągu kilku dni można naprawdę dużo zrobić. I to jest niepokojące.

vega013

 
Posty: 14686
Od: Czw lut 22, 2007 20:00
Lokalizacja: Warszawa Radość

Post » Pt lip 23, 2010 14:56 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!!

Dziś rano niespodziewanie był TOZ i straż miejska nie stwierdzono zaniedbania obecnych tam kotów,niedługo będzie protokół który tutaj wkleję...
Gosiara
 

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 381 gości