Jeden kot czy dwa??

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Jeden kot czy dwa?

Ankieta wygasła Nie kwi 18, 2010 19:41

Jeden kociak
0
Brak głosów
Dwa kociaki
64
100%
 
Liczba głosów : 64

Post » Sob lut 13, 2016 16:06 Re: Jeden kot czy dwa??

Słusznie dziewczyny piszą, jeśli ktoś zgadza się na kota w mieszkaniu to nie będą mu przeszkadzały dwa koty.
Z mojego punktu widzenia - coraz więcej osób ma zwierzęta w domu, również takie osoby, które wynajmują swoje mieszkania, więc wiedzą jak sprawa wygląda.

I padła już słuszna rada - chcesz adoptować czy kupować? Koniecznie dwa koty zżyte ze sobą, znające się i lubiące.
Koci Doradca
Facebook @zrozumieckota

vivien

Avatar użytkownika
 
Posty: 3861
Od: Sob kwi 27, 2002 12:13

Post » Sob lut 13, 2016 16:14 Re: Jeden kot czy dwa??

W grę wchodzi adopcja - jestem w kontakcie z fajną Fundacją która już zaproponowała mi 2 zgrane pakiety, w których kociszcza się uwielbiają. Na razie do końca miesiąca bujam się z remontem, potem wyprawka i umówię się na wizytę aby kotki poznać i z Paniami porozmawiać, może to też mi nieco rozjaśni.
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 6096
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Sob lut 13, 2016 17:34 Re: Jeden kot czy dwa??

Powiem Ci, że miałam, mam podobny dylemat. Za niedługo jadę na studia, przeprowadzam się na stancję. Miałam jechać jedynie z jednym kotem, ale ten kot okazał się być kotem nadającym się jedynie do życia w dwupaku... i po paru miesiącach męczenia się podjęłam decyzję o dokoceniu.
Przeanalizowałam za i przeciw i stwierdziłam, że jedynak w pustym domu będzie mi fiskował. A faktycznie przy wynajmie dwa koty nie robią większych problemów niż jeden. ;)

Ty$ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1408
Od: Nie mar 11, 2012 19:57

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: agatagloria, Google [Bot], włóczka i 135 gości