Gwiazdeczka PRZEŁYK OLBRZYMI czy ktos da jej szansę???FOTO

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lut 21, 2015 15:30 Re: Gwiazdeczka PRZEŁYK OLBRZYMI czy ktos da jej szansę???FO

Jeśli mogę poradzić to zainteresuj się ... tarczycą. Dr Gujska na Gagarina doskonale się sprawdza. Często takie zmiany są także związane ze źle działającą tarczycą. Koty ciagle wyglądają jak maluszki. Podanie leków zmienia stan rzeczy. Z reguły koty mające "przełyk olbrzymi" są posiadaczami i innych wad.
Znam takowego kota, Konwalię, co po podaniu leków tarczycowych stał się dorosłą panną.Skontaktuj się z Agneską .U niej jest Konwalia .
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob lut 21, 2015 16:49 Re: Gwiazdeczka PRZEŁYK OLBRZYMI czy ktos da jej szansę???FO

Tarczycą już się zainteresowałam ponad 2 tyg temu :) Stąd w wynikach badań fT4 i T4.
Właśnie wróciłam od dr Borkowskiej i ona stwierdziła, ż kicia to raczej nie jest karzełek, bo nie ma cech niedorozwoju. To niedożywiony kot. Zachęciła mnie i do operacji rozworu przełykowego, i do założenia sondy przełykowo-żołądkowej podczas operacji, żeby kicię porządnie odżywić - tylko ta sonda ma być pod warunkiem, ze kita nie będzie przejawiała odruchów wymiotnych. Podsunęła też pomysł na to, co z rzeczy nie poruszanych do tej pory może być powodem jej stanu - grasiczak lub chłoniak grasicy i miastenia gravis (tylko do jej stwierdzenia potrzeba niestety krwi, której kicia ostatnio oddała bardzo dużo, jak na takiego kurdupla. 26-go ma USG, więc poproszę o obejrzenie grasicy.

I&S

Avatar użytkownika
 
Posty: 558
Od: Śro paź 12, 2011 10:57
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lut 23, 2015 10:57 Re: Gwiazdeczka PRZEŁYK OLBRZYMI czy ktos da jej szansę???FO

Gerberek indykowy rulez :) Robi furorę niemal taką, jak wołowinka :)

I&S

Avatar użytkownika
 
Posty: 558
Od: Śro paź 12, 2011 10:57
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lut 23, 2015 16:43 Re: Gwiazdeczka PRZEŁYK OLBRZYMI czy ktos da jej szansę???FO

:ok: :piwa:
zobacz zmielonego cyca lub wołowinkę ,oczywiście mówię o surowym ,Bubel uwielbia :ok:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lut 23, 2015 21:33 Re: Gwiazdeczka PRZEŁYK OLBRZYMI czy ktos da jej szansę???FO

Kicia też uwielbia, ale niestety to akurat słabo przez nią przechodzi i często wraca :(

I&S

Avatar użytkownika
 
Posty: 558
Od: Śro paź 12, 2011 10:57
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lut 24, 2015 6:18 Re: Gwiazdeczka PRZEŁYK OLBRZYMI czy ktos da jej szansę???FO

dorcia44 pisze::ok: :piwa:
zobacz zmielonego cyca lub wołowinkę ,oczywiście mówię o surowym ,Bubel uwielbia :ok:

Dodatkowo przecieralam surowizne przez metalowe sitko . Dodawalam delikatnie wody i kot miał wyzerke . A ja odciski . Z blendera było be .
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto lut 24, 2015 8:36 Re: Gwiazdeczka PRZEŁYK OLBRZYMI czy ktos da jej szansę???FO

Ewa ,moczy w wodzie i idzie z poślizgiem :wink: ale wczoraj widziałam że już widać po Bubelku że jest chorym kotem ,sierść matowa ,byle jaka :cry:
Jednak żyje całkiem dobrze już ładnych parę lat.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lut 24, 2015 10:30 Re: Gwiazdeczka PRZEŁYK OLBRZYMI czy ktos da jej szansę???FO

a propos rozważań kulinarnych:

Obrazek

I&S

Avatar użytkownika
 
Posty: 558
Od: Śro paź 12, 2011 10:57
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lut 24, 2015 17:13 Re: Gwiazdeczka PRZEŁYK OLBRZYMI czy ktos da jej szansę???FO

ale pyszne danie :1luvu: :D
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lut 24, 2015 22:09 Re: Gwiazdeczka PRZEŁYK OLBRZYMI czy ktos da jej szansę???FO

Danie jeszcze nowe, nieużywane, z metkami. :lol:

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Śro lut 25, 2015 0:22 Re: Gwiazdeczka PRZEŁYK OLBRZYMI czy ktos da jej szansę???FO

Krewetka tygrysia :)

I&S

Avatar użytkownika
 
Posty: 558
Od: Śro paź 12, 2011 10:57
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lut 25, 2015 8:20 Re: Gwiazdeczka PRZEŁYK OLBRZYMI czy ktos da jej szansę???FO

Kocham krewetki ,a tygrysie najbardziej :mrgreen:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lut 27, 2015 21:07 Re: Gwiazdeczka PRZEŁYK OLBRZYMI czy ktos da jej szansę???FO

Byłyśmy u dr-a Sieradzkiego na USG i na RTG, na które mnie namówił, bo bardzo współczuł kici, ze jest taka mała i taka chora. To kolejny wet, który, jak ją zobaczył, od razu się rozpłynął: "Rozwaliły mnie te oczy, jeszcze takiego kociaka nie widziałem" ;) Prawie cała Białobrzeska oglądała dziś kicię. Robi dziewczyna furorę.

Jest moim zdaniem lepiej, i tak też się mała czuje. Indykowy Gerber przechodzi przez nią lepiej, niż jakiekolwiek inne jedzenie (przysięgam, że na widok opakowania Convalescence Support haftuje, jak na rozkaz).

Tak wygląda dzisiejsza fota (powiększenie po kliknięciu na foto):
Obrazek

Wydaje mi się, że ten przełyk jest węższy przy żołądku, niż był ostatnio. Tak było 5 stycznia:
Obrazek

I&S

Avatar użytkownika
 
Posty: 558
Od: Śro paź 12, 2011 10:57
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lut 27, 2015 21:12 Re: Gwiazdeczka PRZEŁYK OLBRZYMI czy ktos da jej szansę???FO

Ta Twoja ręka na dzisiejszym RTG wygląda, jak pająk ptasznik duszący kota.
Też mi się wydaje, że przełyk jest mniej rozciągnięty. Cóż, jak więcej jedzenia przechodzi, to mniej zalega. I tego się trzymajmy. :ok: :ok: :ok:
Dobrze, że gerberek kici smakuje i służy.

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Pt lut 27, 2015 21:14 Re: Gwiazdeczka PRZEŁYK OLBRZYMI czy ktos da jej szansę???FO

I&S pisze:Byłyśmy u dr-a Sieradzkiego na USG i na RTG, na które mnie namówił, bo bardzo współczuł kici, ze jest taka mała i taka chora. To kolejny wet, który, jak ją zobaczył, od razu się rozpłynął: "Rozwaliły mnie te oczy, jeszcze takiego kociaka nie widziałem" ;) Prawie cała Białobrzeska oglądała dziś kicię. Robi dziewczyna furorę.

Jest moim zdaniem lepiej, i tak też się mała czuje. Indykowy Gerber przechodzi przez nią lepiej, niż jakiekolwiek inne jedzenie (przysięgam, że na widok opakowania Convalescence Support haftuje, jak na rozkaz).

Tak wygląda dzisiejsza fota (powiększenie po kliknięciu na foto):
Obrazek

Wydaje mi się, że ten przełyk jest węższy przy żołądku, niż był ostatnio. Tak było 5 stycznia:
Obrazek

trzymam mocne kciuki :ok:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 382 gości