Widzę, czuję. Mam Duszę i Serce.Nas kotów jest wiele.Pomóż.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob kwi 03, 2010 17:53 Re: Widzę, czuję. Mam Duszę i Serce.Nas kotów jest wiele.Pomóż.

Izus Tobie i Twojemu mezowi jak rowniez wszystkim forumowiczkom Tobie sprzyjajacym zycze radosnych, rodzinnych, pogodnych wypelnionych pogodnym mruczeniem naszych kociastych SWIAT WIELKANOCNYCH :1luvu

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Sob kwi 03, 2010 19:58 Re: Widzę, czuję. Mam Duszę i Serce.Nas kotów jest wiele.Pomóż.

Wesołych jajek, kochane. Byle te jajka były od szczęśliwych kur, nie od tych hodowanych w obozach koncentracyjnych. Nie tylko koty cierpią, pamiętajcie.
PS. Nie miałam już ani sera, ani jajek, ani masła na kolejny sernik. Obskrobie się to spalone i już.

Megana

Avatar użytkownika
 
Posty: 8208
Od: Śro gru 31, 2008 1:14
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob kwi 03, 2010 21:13 Re: Widzę, czuję. Mam Duszę i Serce.Nas kotów jest wiele.Pomóż.

tak to prawda nie tylko koty cierpia
widzialam obozy koncentracyjne pelne krow 8O masakra 8O
czego to czlowiek nie wymysli i jakiego losu zwierzetom nie zgotuje :evil:

wiora

Avatar użytkownika
 
Posty: 6012
Od: Czw sty 24, 2008 0:19
Lokalizacja: leszno:) /Baile Atha Cliath/Malta-Ibi patria, ubi bene

Post » Sob kwi 03, 2010 22:23 Re: Widzę, czuję. Mam Duszę i Serce.Nas kotów jest wiele.Pomóż.

Dlatego i ja i mój Teżet od wielu lat nie jemy mięsa, a jajka tylko z jedynką na stemplu - no, w ostateczności z dwójką.
Strasznie dziś zimno, więc przesyłam ciepłe myśli, do Szczecina zwłaszcza.

Megana

Avatar użytkownika
 
Posty: 8208
Od: Śro gru 31, 2008 1:14
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob kwi 03, 2010 23:11 Re: Widzę, czuję. Mam Duszę i Serce.Nas kotów jest wiele.Pomóż.

u nas pogoda byla w miare wiec pojechalismy w gory.po prawie calym dniu wedrowki dotarlismy do samochodu i bum taka ulewa ze swiata widac nie bylo :roll:

co do jajek to ja staram sie kupowac tzw free range(z farm ekologicznych gdzie jest pare kurek traktowanych tak jak powinny byc), a co do miesa to kiedys nie jadlam ale nabawilam sie porblemow zdrowotnych.
teraz jem bardzo malo miesa ale nawet takie ilosci jak 10-20gram tygodniowo doprowadzaja mnie do torsji zoladkowych :roll:

wiora

Avatar użytkownika
 
Posty: 6012
Od: Czw sty 24, 2008 0:19
Lokalizacja: leszno:) /Baile Atha Cliath/Malta-Ibi patria, ubi bene

Post » Nie kwi 04, 2010 10:35 Re: Widzę, czuję. Mam Duszę i Serce.Nas kotów jest wiele.Pomóż.

Obrazek

Zdrowych, Spokojnych, Rodzinnych Świąt. Dla Was Kochani od Kociaczków , ode mnie i mojego Męża. Dziękujemy Wam za Wszystko i za to że
JESTEŚCIE Z NAMI. Obrazek
Obrazek
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie kwi 04, 2010 10:53 Re: Widzę, czuję. Mam Duszę i Serce.Nas kotów jest wiele.Pomóż.

Pieknie Dziękujemy Wszystkim za życzenia. :D Kociaczki wczoraj pojadły suchego. Zrobiłam im mieszankę pół na pół. Smakowało. :D Oj bardzo smakowało.Kocie noski wyczuły od razu co dobre i zamiast na mięsko, wszystkie rzuciły się na suchą karmę. :D Pięknie Dziękujemy. :1luvu:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie kwi 04, 2010 11:06 Re: Widzę, czuję. Mam Duszę i Serce.Nas kotów jest wiele.Pomóż.

Megana pisze:Wesołych jajek, kochane. Byle te jajka były od szczęśliwych kur, nie od tych hodowanych w obozach koncentracyjnych. Nie tylko koty cierpią, pamiętajcie.
PS. Nie miałam już ani sera, ani jajek, ani masła na kolejny sernik. Obskrobie się to spalone i już.


I tak pewnie serniczek wyszedł pyszny??? :D Ja niestety jadam mieso. :| U mnie wiaże sie to z duzym zapotrzebowaniem na kalorie.Zwłaszcza zima.Jak nie jem mięsa to okrutnie marznę. Spalam duzo,podczas wedrówek do kociaków i tylko mięso mnie ratuje.
Wczoraj ugotowałam troche bigosu. Całkiem smaczniutki wyszedł. Maz zrobił sałatkę. Chcemy dzis pojechać na cmentarz do Rodziców.Pięknie Dziekuje za smsy z życzeniami.Aga do mnie pisała. Nadal leży w szpitalu.

Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie kwi 04, 2010 11:09 Re: Widzę, czuję. Mam Duszę i Serce.Nas kotów jest wiele.Pomóż.

Pogodę mamy cienką. :| Wczoraj ślicznie świeciło słoneczko.Dziś niebo zachmurzone. :|
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie kwi 04, 2010 12:20 Re: Widzę, czuję. Mam Duszę i Serce.Nas kotów jest wiele.Pomóż.

wesołych świąt Pani Izo i mnóstwo pomyślności dla naszych kociaków :) u nas na szczęście pogoda jest dzisiaj wspaniała.

IZA&ANIA

 
Posty: 11
Od: Śro gru 30, 2009 19:21

Post » Nie kwi 04, 2010 13:23 Re: Widzę, czuję. Mam Duszę i Serce.Nas kotów jest wiele.Pomóż.

u mnie tez pogoda calkiem calkiem ale po wczorajszym plenerku fotograficznym jestem troche podziebiona :roll:
w nocy temp. byla nieciekawa
ale dzionek ladny :mrgreen:

wiora

Avatar użytkownika
 
Posty: 6012
Od: Czw sty 24, 2008 0:19
Lokalizacja: leszno:) /Baile Atha Cliath/Malta-Ibi patria, ubi bene

Post » Nie kwi 04, 2010 22:25 Re: Widzę, czuję. Mam Duszę i Serce.Nas kotów jest wiele.Pomóż.

Witam Dziewczyny. Przed chwilka dopiero wrócilismy z dzialek.Ale najwazniejsze ze robota zrobiona. Trudno że w Swięta. Trzy wory z kocami wyziezione na śmietnik. Jeden wór czysciutkich swieżych kocy zawieziony i wszystko w altance pozmieniane. :D Sprawdziłam komórkę bo Maż mi tam swiatło podłączył. Nie ma zadnego kociaka. Nadal nie wiem co z Czarna, Negritka, Teodorkiem i Misiaczkiem. :( Do tego wszystkiego z Czarusiem nie zbyt dobrze. :( Jest osowiały.Je, ale nie tyle co zawsze. Zawinęłam Czarusia w ciepły wełniany koc. Zostawilam mu w altance sporo jedzenia .Martwie sie , nie wyglada to dobrze.Musze spotkać sie z karmicielka zza rowu bo niepokoi mnie ta cała sytuacja i to co sie dzieje z kotami. Dzis Oczko miał kawał futra wyrwany. :( Tuz na koncu uda.W poblizu ogona.Te obrazenia u kotów nigdy wcześniej nie miały miejsca.... :(

Dziś zdobyłam numer i dzwoniłam do Kacoli. Prosiłam aby Ktoś odebrał koce i kolderki dla kociaków z Wielgowa. Ma podjechać i zabrać.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie kwi 04, 2010 22:33 Re: Widzę, czuję. Mam Duszę i Serce.Nas kotów jest wiele.Pomóż.

IZA&ANIA pisze:wesołych świąt Pani Izo i mnóstwo pomyślności dla naszych kociaków :) u nas na szczęście pogoda jest dzisiaj wspaniała.


Witam Dziewczyny. Pieknie Dziękujemy za Życzenia. :D Coś malutko do nas ostatnio zaglądacie? :roll:
U Biedroneczek niedobrze. To znaczy z kiciami jest wszystko w jak najlepszym porzadku, ale ktoś spalił cała altankę w tym pomieszczenia, gdzie koty miały swoje schronienia. :( Narazie mieszkaja w budkach, które kiedyś dostarczyłam w pobliżu. Te budki sa gorszej jakości i lada dzień dołoze tam kilka, które mam zamiar zabrać z Teczy.Zawiozłam tam kilka budek z myslą ze będzie z nich pozytek. Niestety teraz nie ma kto w nich mieszkać. Na Parkingu witaja mnie tylko kaczki. Będę chciała zrobić Biedroneczkom solidne osiedle mieszkaniowe, wraz z krytym pomieszczeniem , gdzie będzie mozna schować jedzonko przed deszczem czy śniegiem. Cóż wyjścia nie ma. Nie wiem czy ktos sie nudził czy co. :roll: Mam nadzieję ze zaden kot tam nie zginął. :| Dzisiaj dopalały sie zgliszcza i strzelały jakieś butelki, wiec nawet bałam sie podejść.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie kwi 04, 2010 22:36 Re: Widzę, czuję. Mam Duszę i Serce.Nas kotów jest wiele.Pomóż.

glupota ludzka nie zna granic
co niektorzy to nawte w swieta nie potrafia sie opanowac-degeneruchy cholerne :evil:

wiora

Avatar użytkownika
 
Posty: 6012
Od: Czw sty 24, 2008 0:19
Lokalizacja: leszno:) /Baile Atha Cliath/Malta-Ibi patria, ubi bene

Post » Pon kwi 05, 2010 12:11 Re: Widzę, czuję. Mam Duszę i Serce.Nas kotów jest wiele.Pomóż.

Podrzucamy kociaki w lany poniedziałek. :catmilk: Pogode mamy do kitu :| .
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: olawian, Zeeni i 176 gości