KOCIAKI Z PIOTRKOWA -wielka akcja JOPOP & co. :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sty 07, 2010 0:36 Re: KOCIAKI Z PIOTRKOWA! PP- walczymy!Potrzebne PIENIĄDZE!

Dama Ya pisze:
Zofia&Sasza pisze:To jest, moja droga, wspinaczka skałkowa a nie alpinizm :twisted: Alpinizm to wspinanie się na regał z książkami... Najlepsze lawiny robi się z encyklopedii PWN :twisted:


Ciekawa jest też lawina błotna ze świeżo podlanej paproci :?


... lub spanie w łóżku pełnym ziemi z kwiatków, stojących na parapecie nad łóżkiem.. inną odmianą jest też (z)rzut kwiatka na łóżko i śpiącego w nim człowieka.. kwiatek wypada, ziemia razem z nim.. doniczka osobno.. :roll:


Maykaw pisze:nie mam książek na wierzchu <odddycha z ulga> , co najwyzej pokaze Nesce jak się na szafki w kuchni włazi i bede musiała masełko chować :roll: :wink:


Nie musisz pokazywać, sama odkryje :ryk:

Kaprys2004

 
Posty: 12087
Od: Śro kwi 02, 2008 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sty 07, 2010 7:54 Re: KOCIAKI Z PIOTRKOWA! PP- walczymy!Potrzebne PIENIĄDZE!

Uprawiam , a raczej odkąd mam Nesulę usiłuję uprawiać storczyki bo ona namiętnie podkopuje, wynosi i roznosi z nich korę i chyba to im niekoniecznie się podoba :lol: więc ziemia w łóżku raczej mi nie grozi :wink: a szafki w kuchni to chyba jedyne miejsce gdzie Neska się nie włazi ... jeszcze :roll:
W każdym razie jutro wielki dzień :D

Maykaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 1739
Od: Śro wrz 09, 2009 19:45
Lokalizacja: Grochów

Post » Czw sty 07, 2010 8:16 Re: KOCIAKI Z PIOTRKOWA! PP- walczymy!Potrzebne PIENIĄDZE!

Ach, te uroki posiadania futer :?

Dama Ya

Avatar użytkownika
 
Posty: 6656
Od: Pt sty 30, 2009 21:44
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post » Nie sty 10, 2010 22:05 Re: KOCIAKI Z PIOTRKOWA! PP- walczymy!Potrzebne PIENIĄDZE!

Chciałam sprostowac, Banshee jest bardzo grzeczna tylko wlazi w kazda szpare i troszke drapie meble :twisted:

Maykaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 1739
Od: Śro wrz 09, 2009 19:45
Lokalizacja: Grochów

Post » Nie sty 10, 2010 22:52 Re: KOCIAKI Z PIOTRKOWA! PP- walczymy!Potrzebne PIENIĄDZE!

O, i nie włazi na ściany? Jaki grzeczny kotek :D
♪♫♬ ♪

*anika*

 
Posty: 13244
Od: Pon mar 28, 2005 20:15
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 10, 2010 22:56 Re: KOCIAKI Z PIOTRKOWA! PP- walczymy!Potrzebne PIENIĄDZE!

Witam, czy ktoś widział w Piotrkowie taką kotkę?
Wstawiam skrót do tematu:
viewtopic.php?f=1&t=105942
Obrazek

JoMaJ

 
Posty: 231
Od: Czw sty 07, 2010 3:32

Post » Pon sty 11, 2010 14:14 Re: KOCIAKI Z PIOTRKOWA! PP- walczymy!Potrzebne PIENIĄDZE!

JoMaJ pisze:Witam, czy ktoś widział w Piotrkowie taką kotkę?
Wstawiam skrót do tematu:
viewtopic.php?f=1&t=105942


Ja nie widziałam. A chyba wszystkie obejrzeliśmy.
Obrazek
UWAGA - Angalia to IKA 6 (na FB Krystyna Kowalska) nie wysyłajcie kotów!!!
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=117164

Zofia.Sasza

 
Posty: 15958
Od: Wto wrz 09, 2008 15:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sty 11, 2010 16:02 Re: KOCIAKI Z PIOTRKOWA! PP- walczymy!Potrzebne PIENIĄDZE!

Ja też jestem przekonana, że takiej kotki tam nie widziałyśmy. Ale pewności nie mam. :?
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Wto sty 19, 2010 16:59 Re: KOCIAKI Z PIOTRKOWA! PP- walczymy!Potrzebne PIENIĄDZE!

Tak weszłam, żeby spytac, co z różnymi kotkami z Piotrkowa. Wiem, że cudna Banshee adoptowana. A co u innych kotków?
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14235
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Wto sty 19, 2010 17:14 Re: KOCIAKI Z PIOTRKOWA! PP- walczymy!Potrzebne PIENIĄDZE!

mimbla64 pisze:Tak weszłam, żeby spytac, co z różnymi kotkami z Piotrkowa. Wiem, że cudna Banshee adoptowana. A co u innych kotków?


Też jestem ciekawa. A będziecie może jeszcze kiedyś akcję "Piotrków" powtarzać?

Dama Ya

Avatar użytkownika
 
Posty: 6656
Od: Pt sty 30, 2009 21:44
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post » Wto sty 19, 2010 17:40 Re: KOCIAKI Z PIOTRKOWA! PP- walczymy!Potrzebne PIENIĄDZE!

Dama Ya pisze:A będziecie może jeszcze kiedyś akcję "Piotrków" powtarzać?

:strach:
Są chwile, kiedy brak ludożerców daje się boleśnie odczuć.
Alfons Allais

Aleba

Avatar użytkownika
 
Posty: 21216
Od: Czw sie 05, 2004 16:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sty 20, 2010 12:49 Re: KOCIAKI Z PIOTRKOWA! PP- walczymy!Potrzebne PIENIĄDZE!

Aleba pisze:
Dama Ya pisze:A będziecie może jeszcze kiedyś akcję "Piotrków" powtarzać?

:strach:


Mam to samo odczucie. Zresztą na wiosnę ma być nowy schron, podobno z prawdziwą kociarnią - wtedy warto będzie zawalczyć. Tak myślę...
Obrazek
UWAGA - Angalia to IKA 6 (na FB Krystyna Kowalska) nie wysyłajcie kotów!!!
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=117164

Zofia.Sasza

 
Posty: 15958
Od: Wto wrz 09, 2008 15:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lut 01, 2010 13:48 Re: KOCIAKI Z PIOTRKOWA! PP- walczymy!Potrzebne PIENIĄDZE!

Kochane,

Słomka jest od wczorajszego wieczora w swoim domeczku!!!

Miałam kontakt od panią Jolą, która wzięła Słomeczkę. Zadzwoniła do mnie już o 8.30! Cudowna kobieta. Na szczęście "dla niej to normalne". Szkoda, że nie dla wszystkich Adoptujących takie informacje są normą.

Wszystko w porządku!
Słomka ma zadanie bojowe: musi wyratować z bardzo poważnej depresji i uratować przed śmiercią 10-letniego kocurka pani Joli. Wpadł w nią po śmierci swojego przyjaciela psa. Kot - chyba ma na imię Maurycy, o ile dobrze pamiętam - zainteresował się małą po przywiezieniu i od razu wlazł do niej do kontera ;-) Maurycy został jednak szybko wyjęty, z troski o stan serca Słomki, choć ja nie sądzę, żeby ona się mocno przejęła, bo koty bardzo lubi. Jedli już wczoraj razem z jednej miski, były z nim buziaczki, kocurek ją pogonił, bo chciała chyba za szybko się z nim bawić, płakała w nocy z braku towarzystwa (1 to nie to co 9 ;-)) i miała wolniejszą kupkę, co akurat panią zmartwiło. Sądzimy, że to jednak słomeczkowe emocje dały sobie upust w taki sposób.

Rozmawiałam z panią Jolą ponownie przed chwilą. Maurycy nie jest absolutnie zestresowany i niezadowolony z towarzystwa, nie fuka, nie macha nerwowo ogonem. Słomka jeszcze nie uwaliła mu się tylko na posłaniu, a tak poza tym, to jedzą razem i nawet ośmieliła się na niego nafuczeć ;-)

Kciuki proszę trzymać za Maurycego, żeby nie umarł, tylko dał się Słomce uratować! No i za to żeby im życie radośnie płynęło :D

Poniżej macie fotki Słomci z ostatnich dni i dwie ostatnie z wczorajszego: z Nową Opiekunką i z kontenerka, w którym przejechała do swojego Nowego Życia..

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Ostatnio edytowano Pon lut 01, 2010 14:56 przez Kaprys2004, łącznie edytowano 2 razy

Kaprys2004

 
Posty: 12087
Od: Śro kwi 02, 2008 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lut 01, 2010 13:50 Re: KOCIAKI Z PIOTRKOWA! PP- walczymy!Potrzebne PIENIĄDZE!

Kciuki są :ok: I za Maurycego, i za zadomowienie Słomeczki!
Obrazek
UWAGA - Angalia to IKA 6 (na FB Krystyna Kowalska) nie wysyłajcie kotów!!!
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=117164

Zofia.Sasza

 
Posty: 15958
Od: Wto wrz 09, 2008 15:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lut 01, 2010 13:58 Re: KOCIAKI Z PIOTRKOWA! PP- walczymy!Potrzebne PIENIĄDZE!

Kciukam :D :ok:
Są chwile, kiedy brak ludożerców daje się boleśnie odczuć.
Alfons Allais

Aleba

Avatar użytkownika
 
Posty: 21216
Od: Czw sie 05, 2004 16:52
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 175 gości