Cooper i Mali / aktual:31.12.13-POMOCY w odczytaniu morfolog

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lis 01, 2009 16:30 Cooper i Mali / aktual:31.12.13-POMOCY w odczytaniu morfolog

To ja. Kuper pisany przez COO. Wcześniej miałem mieć na imię Tofu. Mam 2 miesiące i strasznie dużo energii. Poza tym jestem czarno-biały i mam długie białe wąsiska. Tak, dokładnie..

W domu banshie i k. znalazłem się 2tygodnie temu - 17.10.2009, błąkałem się w pobliżu stacji benzynowej, na której pracuje K. i chłopak po prostu się nade mną zlitował - uratował mnie i przyniósł do domu. Od tych 2 tyg nie mam co narzekać.. dostaje dobre jedzenie - suchą i mokrą karmę, mięsko z warzywami i sosem i inne smakowitości. Niestety byłem już 2x zabrany do Weta, którego średnio lubię, wręcz boję się go, ale ponoć MUSZĘ tam chodzić. Mam nadzieję, że nie za często..

Banshie chce zapisywać gdzieś swoje pierwsze starcie z tym gatunkiem zwierząt jakim są KOTY. Wcześniej miała psa - Frika, który niestety odszedł 2lata temu.. teraz nagle pojawiłem się ja i jestem dla niej dużym wyzwaniem, zwłaszcza, że rozpiera mnie energia i często przyprawiam ją o zawał serca :)

Mam nadzieję, że niektórzy będą tu wpadać, żeby zobaczyć co u mnie i zerknąć na moje nowe fotki ;) a także żeby pomóc Banshie w jej zmaganiach ze mną ;P

Na koniec pokazuję swojego pięknego fejsa, żebyście wszscy wiedzieli, z kim macie do czynienia (jakość pozostawia wiele do życzenia, niestety zdjęcie z komórki):
Obrazek


EDIT: Dokociliśmy się! - wątek o Coopim + Malim - od końcówki 4strony :) :1luvu: :1luvu: :1luvu: :kotek:
Ostatnio edytowano Wto gru 31, 2013 13:36 przez banshie, łącznie edytowano 18 razy
Moi 2 chłopcy <3 - wkrótce powstanie ich blog ;)) || Moje miejsce w sieci - mój blog

banshie

 
Posty: 328
Od: Sob paź 17, 2009 17:27
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie lis 01, 2009 18:34 Re: Duet, czyli on (sooper Cooper) i ja (Tatti aka Banshie)

witamy Coopera i czekamy na dalsze relacje i zdjęcia :)
Trufla, Lili i Imbir
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Beasia

 
Posty: 3425
Od: Pt maja 22, 2009 12:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post » Nie lis 01, 2009 18:42 Re: Duet, czyli on (sooper Cooper) i ja (Tatti aka Banshie)

Czesc, Cooper! :D

Mru
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Nie lis 01, 2009 18:49 Re: Duet, czyli on (sooper Cooper) i ja (Tatti aka Banshie)

Cooper witaj na miau :kotek: I podziękuj mocno K., że ma takie duże serduszko :1luvu: A B. nie stresuj 8) - bo codziennie do weta będzie ciebie nosiła :mrgreen:

I foty lepsze wstaw - ta mocno kiepska, chociaż i tak widać że piękniś z Ciebie wielki :kotek:

Aleksandra59

 
Posty: 12973
Od: Czw lip 05, 2007 21:15
Lokalizacja: Warszawa, Wilanów

Post » Śro lis 04, 2009 12:29 Re: Duet, czyli on (sooper Cooper) i ja (Tatti aka Banshie)

dziś będzie kilka zdjęć dobrej jakości, bo B. pożyczy aparat, albo spróbuje naprawić swój (który ja mówiąc szczerze zepsułem strącając go z biurka :P) Jutro idę znów do weterynarza, bo ostatecznie chcę mieć szczepionkę (wcześniej nie mogłem, bo świeżb w uszach miałem, ale B. i K. ładnie go wyleczyli wg. zalecień weterynarza) i mam nadzieję, że następny raz to dopiero za miesiąc żeby dostać drugie szczepienie. Idę się pobawić - wymyśliłem nową zabawę - wskakuję i wyskakuję (plus biegam poza) do torby ekologicznej z biedronki ;D
A B. niech idzie mi kupić mojego ulubionego Royal Canina Kitty ^^. Bo jestem strasznym żarłokiem i jem, jem, jem.. z malutkimi przerwami
Moi 2 chłopcy <3 - wkrótce powstanie ich blog ;)) || Moje miejsce w sieci - mój blog

banshie

 
Posty: 328
Od: Sob paź 17, 2009 17:27
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob lis 14, 2009 15:00 Re: Duet, czyli on (sooper Cooper) i ja (Tatti aka Banshie)

jestem wsciekla, bo niestety moj aparat zdechl juz totalnie, a nie mam od kogo pozyczyc.. :( jest mi smutno bo mlody rosnie jak na drozdzach i chcialabym miec sporo jego zdjec z dziecinstwa, buuu
poza tym brak czasu na forum i internetowanie - studia, praca, cooper i tż. eh chce juz swieta i chwile wytchnienia
Moi 2 chłopcy <3 - wkrótce powstanie ich blog ;)) || Moje miejsce w sieci - mój blog

banshie

 
Posty: 328
Od: Sob paź 17, 2009 17:27
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie lis 15, 2009 19:10 Re: Duet, czyli on (sooper Cooper) i ja (Tatti aka Banshie)

Pozostaje mieć nadzieję, że pod choinką znajdziesz nowy aparat i obejrzymy zdjęcia koteczka :)
Trufla, Lili i Imbir
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Beasia

 
Posty: 3425
Od: Pt maja 22, 2009 12:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post » Pon lis 23, 2009 22:52 Re: Duet, czyli on (sooper Cooper) i ja (Tatti aka Banshie)

aparatu narazie niestety nie ma, ale jest foto i filmiki z telefonu :)

tadaaaaaaaam:
http://www.youtube.com/user/banshie123#p/u

foto:
http://img410.imageshack.us/img410/2169/zdjcie000os.jpg

http://img517.imageshack.us/img517/413/zdjcie001db.jpg


ps- prosze nie smiac sie z mojego glosu na filmiku, wiem ze jest tragiczny ;)

Za duze zdjecia zostaly zamienione na linki. K
Moi 2 chłopcy <3 - wkrótce powstanie ich blog ;)) || Moje miejsce w sieci - mój blog

banshie

 
Posty: 328
Od: Sob paź 17, 2009 17:27
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto lis 24, 2009 0:40 Re: Duet, czyli on (sooper Cooper) i ja (Tatti aka Banshie)

tak w ogóle to myślimy nad tym czy po przeprowadzeniu się nie dołączy kolega/koleżanka do Coopiego, żeby mu weselej było. Chociaż zastanawiamy się czy to już czas. Coopi jest u nas miesiąc i jest bardzo rozwydrzony.. nie wiem czy zniosłabym bitwy, bo na pewno by walczył (skoro ze swoim odbiciem w lustrze potrafi pół dnia...)
Moi 2 chłopcy <3 - wkrótce powstanie ich blog ;)) || Moje miejsce w sieci - mój blog

banshie

 
Posty: 328
Od: Sob paź 17, 2009 17:27
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto lis 24, 2009 7:53 Re: Duet, czyli on (sooper Cooper) i ja (Tatti aka Banshie)

Drugi kociak to dobry pomysł - mały łobuz miałaby towarzystwo i z kim wyładowywać energię - wbrew pozorom 1 kociak jest bardziej absorbujący niż 2. Koszty też nie są dwukrotnie wyższe :wink: . Tylko trzeba przeżyć kocięce zabawy, które wyglądają czasem naprawdę drastycznie :twisted:

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Wto lis 24, 2009 8:39 Re: Duet, czyli on (sooper Cooper) i ja (Tatti aka Banshie)

Kocior na filmikach :1luvu: , a głos super :wink:
Trufla, Lili i Imbir
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Beasia

 
Posty: 3425
Od: Pt maja 22, 2009 12:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post » Wto lis 24, 2009 15:14 Re: Duet, czyli on (sooper Cooper) i ja (Tatti aka Banshie)

no wlasnie, tylko musimy sie przeprowadzic i mieszkac sami bo wspollokatorzy by sie nie zgodzili na chwile obecna :/
a mlody stal sie jakis taki... - gryzie nasze dlonie i stopy - czesto atakuje je bez powodu.. budzi nas ok.7rano (czasem to b meczace jesli wrocilo sie ok.4 rano z pracy).. nie wiem zupelnie jak go "karcic" i wychowac na milaska (czasami takim milaskiem potrafi byc caly dzien, a czasami dzik jakich malo...
macie jakies pomysly? wiem, ze kota nie wolno bic, z reszta nigdy zadnego swojego zwierza nie uderzylam, ale musi byc jakas metoda zeby wiedzial ze robi zle... - nie dziala klaśnięcie, FE tylko czasami, ta woda też tylko czasem :(
czasem biega po pokoju jakby sie czegos przestraszyl i wskakuje na krzeslo przy biurku gdzie jest ciemno i czuje sie bezpiecznie - a moze byc zupelna cisza w domu i ja moge lezec.... czy on ma halucynacje czy napady paniki?

do tego mimo pelnej swojej miski z chrupkami i karmienia mokrego czy miesem 2xna dzien to żebrze od nas.. a ja nie wiem co mogłabym mu z tego co jem dać a co nie...

młody ma już 3miesiące z kawałkiem i widać że w dojrzewanie wchodzi, gryzie przedmuity może przez to że zęby stałe powoli rosną, ale czemu nas atakuje?poświęcamy mu codziennie naprawdę b. dużo czasu na zabawy, pieszczoty :( boje sie ze jakby byly 2 to nie dalabym rady..
ale z drugiej strony ciagle szukam kawalerki dla mnie, tż, Coopiego i może jakiejś koleżanki/kolegi (właśnie - lepiej ta sama płeć czy nie)?
Moi 2 chłopcy <3 - wkrótce powstanie ich blog ;)) || Moje miejsce w sieci - mój blog

banshie

 
Posty: 328
Od: Sob paź 17, 2009 17:27
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro lis 25, 2009 0:42 Re: Duet, czyli on (sooper Cooper) i ja (Tatti aka Banshie)

bu, nikt nas nie lubi, Coopiemu smutno, aż odechciało mu się bawić
Moi 2 chłopcy <3 - wkrótce powstanie ich blog ;)) || Moje miejsce w sieci - mój blog

banshie

 
Posty: 328
Od: Sob paź 17, 2009 17:27
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro lis 25, 2009 18:53 Re: Duet, czyli on (sooper Cooper) i ja (Tatti aka Banshie)

Trufla pozdrawia Coopiego :)
Trufla, Lili i Imbir
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Beasia

 
Posty: 3425
Od: Pt maja 22, 2009 12:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post » Sob lis 28, 2009 16:25 Re: Duet, czyli on (sooper Cooper) i ja (Tatti aka Banshie)

banshie pisze:bu, nikt nas nie lubi, Coopiemu smutno, aż odechciało mu się bawić

lubi, lubi tylko podczytuje po cichu
Etyka szacunku dla życia nakazuje nam wszystkim poszukiwać sposobności, by za tyle zła, wyrządzonego zwierzętom przez ludzi, pośpieszyć im z jakąkolwiek pomocą. Albert Schweitzer
Jeśli komuś zalegam z płatnością, bądź wysyłką proszę o pw.
Rózne różności.

hydra_pl

 
Posty: 3466
Od: Nie cze 08, 2008 8:16
Lokalizacja: to ja wiem że w Łodzi, ale na jakim morzu?

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar, Google [Bot], magnificent tree i 513 gości