Amigo-kot nad koty.Toczeń.Nasz ukochany przyjaciel za TM [*]

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto mar 04, 2014 19:43 Re: Amigo-kot nad koty.Toczeń.Nasz ukochany przyjaciel za TM

Dziękuję.
ruru, magicmada - myślę, że dał nam o wiele więcej niż my jemu. Zgodnie ze swoim imieniem. Zawsze z naddatkiem. Jak dwa koty w jednym.
Pusto i cicho...

Wiedzieliśmy, że to kiedyś nastąpi,, że to choroba z którą można żyć, ale że w każdej chwili może być gorzej. Nie spodziewałam się, że to nastąpi tak już, tak nagle...
Etyka szacunku dla życia nakazuje nam wszystkim poszukiwać sposobności, by za tyle zła, wyrządzonego zwierzętom przez ludzi, pośpieszyć im z jakąkolwiek pomocą. Albert Schweitzer
Jeśli komuś zalegam z płatnością, bądź wysyłką proszę o pw.
Rózne różności.

hydra_pl

 
Posty: 3466
Od: Nie cze 08, 2008 8:16
Lokalizacja: to ja wiem że w Łodzi, ale na jakim morzu?

Post » Wto mar 04, 2014 21:01 Re: Amigo-kot nad koty.Toczeń.Nasz ukochany przyjaciel za TM

Amigo... :cry:
[`]

niektórych nigdy się nie zapomina :cry:
Obrazek
Obrazek

Joanna KA

 
Posty: 3112
Od: Nie mar 15, 2009 20:34
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro mar 05, 2014 5:47 Re: Amigo-kot nad koty.Toczeń.Nasz ukochany przyjaciel za TM

i ja Ciebie pamiętam, choć widziałam Cię tylko raz. W schronisku. Gdy zastanawiałaś się czy wziąć Amigo. I wzięłaś.
A Amigo chyba pamięta każdy, kto wówczas jeździł do schroniska...
miał u Ciebie cudny dom, miłość i przyjaźń...
Amigo[*]
Obrazek

magdaradek

 
Posty: 27150
Od: Pon kwi 14, 2008 9:24
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro mar 05, 2014 12:09 Re: Amigo-kot nad koty.Toczeń.Nasz ukochany przyjaciel za TM

Karola, strasznie mi przykro. Szkoda Amiga, ostatnio często go wspominamy przy okazji Nelka, który też się wydrapuje...
bardzo, bardzo żal [']
Georg ['] Klemens ['] Miriam [']

Georg-inia

 
Posty: 22395
Od: Czw lut 02, 2006 12:13
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: agatela, Chanelka, dorcia44, Google [Bot], kasiek1510, misiulka, ryniek, Vi i 561 gości