ŚLEPACZKI cz. IX- DO ZAMKNIĘCIA

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lut 04, 2017 16:53 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - Helenka i Leopold

Bardzo proszę banerek 1% dla Ślepaczków, podlinkowany tu:

Obrazek

i kod do wklejania

Kod: Zaznacz cały
[url=https://tinyurl.com/z39tfve][img]http://wstaw.org/m/2017/02/04/banerpacz_jpg_300x300_q85.jpg[/img][/url]


:1luvu: :ok: :1luvu:
Obrazek
Obrazek

ruru

 
Posty: 19904
Od: Sob gru 29, 2007 20:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lut 04, 2017 19:02 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - Helenka i Leopold

ruru pisze:Bardzo proszę banerek 1% dla Ślepaczków, podlinkowany tu:

Obrazek

i kod do wklejania

Kod: Zaznacz cały
[url=https://tinyurl.com/z39tfve][img]http://wstaw.org/m/2017/02/04/banerpacz_jpg_300x300_q85.jpg[/img][/url]


:1luvu: :ok: :1luvu:


pięknie dziękujemy :1luvu:

kto może i zechce, zapraszamy do wstawienia w podpisie :ok:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Nie lut 05, 2017 14:26 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - Helenka i Leopold

Nasi nowi podopieczni z UA : Ruda piękność Lawenda :1luvu: oraz niewidomy czekoladowy Porter :1luvu:

Lawenda dt Daria i Łukasz :1luvu:
Obrazek

Porter (po lewej) dt Ola i MAciek :1luvu:
Obrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Nie lut 05, 2017 14:45 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - Helenka i Leopold

alessandra pisze:
marivel pisze:
Klub Ślepaczkowy pisze:Podczas wizyty u dr Buczek okazało się, że Bazyliszek nie widzi :( utracił wzrok na skutek urazu, więc opcja z uderzeniem malucha w pyszczek się potwierdziła :(
Obrazek
z dnia na dzień staje się coraz bardziej towarzyski i zaskakuje nas na każdym kroku ;) półki pod sam sufit już opanował ;) troszkę problemów z zejściem ale daje młody radę :ok:


Coś przeoczyłam, a raczej Kogoś :evil:
Gdzie można przeczytać o ślicznym Bazyliszku?


Bazyłek jest Niewidomym kotkiem zebranym z Palucha. Zabrany wraz z Babelkiem, który zmarł na pp :(
futerko i nosek w smole ,złamany kieł , uszkodzone oczko... Najprawdopodobniej jest to wynikiem uderzenia w pyszczek - podejrzenie, ze równiez z tego powodu stracil oko... ludzie sa podli!!! Wrrr... na szczescie Bazelek zaczyna ufac czlowiekowi coraz bardziej i staje sie cudnym pieszczochem!!!

i dla Cioci marivel kilka fotek Bazylka z dt u Darii i Łukasza :D

ObrazekObrazekObrazek

Dzięki,

Bąbelka` pamiętałam, a Bazyliszka jakoś przeoczyłam.
A tych, którzy zrobili Kiciusiowi krzywdę , niech spotka wszystko co najgorsze.

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Nie lut 05, 2017 18:48 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - Lawenda i Porter

Cudne wszystkie :1luvu:
Banerek wstawiony :ok: teraz tylko dorwać pity znajomych i rodziny, i kasa popłynie dla ślepaczków :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21559
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Pon lut 06, 2017 12:55 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - Lawenda i Porter

Dawno już tu nie byłam i nie wiem jakie są teraz zasady przyznawania pomocy aleprzeczytalam dziś wpis w nowym wątku ulvhedin o znalezionych dwóch kociakach z chorymi oczami.
Byłaby możliwość pomocy dla tych kociaków?

viewtopic.php?f=1&t=179048-

ulvhedinn pisze:Jak w tytule :(

Niestety rok zaczął nam się koszmarnie. Nózkinek złapał paskudną infekcje pęcherza, plus biegunka. długie leczenie, dieta, badania. Kra- to samo.
Ale to jest wpisane w życie niesprawnych zwierzaków, ok.

Niestety....
Buba - moja długotrwała tymczaska- kotka miniaturka, nieco specjalnej troski postanowiła się posypać. brak apetytu, szybkie chudniecie. Badania- wykluczenie niemal wszystkiego. W tej chwili wet obstawia, że to chłoniak :( wyniki sa koszmarne. W zasadzie stan kota pozwala tylko na leczenie paliatywne, ale póki co kot je, chodzi, siusia, mizia się..... walczę o każdy komfortowy dzień malutkiej. Tylko, ze ta walka to.. kasa. Na dzień dzisiejszy juz poszło ponad 9 stówek i wciąż dochodzą nowe codzienne wydatki.

Do tego dwa kociaki. Miałam absolutnie nie brać NIC. NIC KOMPLETNIE. I... kociaki na działkach. Akurat w największe mrozy. Zakatarzone. Oczy w ropie.
Chłopak rudy jak marchewka, dziewuszka czarna z eleganckimi skarpetkami.
Ona ma jedno oczko, z drugiego zostały resztki, ona ma oba w strasznym stanie. We wtorek mamy wizytę u okulisty- trzeba sprawdzić, czy u malutkiej potrzebne jest usunięcie uszkodzonego oczka, a u chłopaka powalczyć o widzenie wogóle...

Finanse? Leżą i kwiczą.

W dalszym rachunku muszę zrobić paszczę u Kasi (czarna tymczaska). Sterylke Gabi (jak się odchudzi). nowa cziłka ma chore serduszko, potrzebny będzie kardiolog....

:placz:

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Wto lut 07, 2017 14:34 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - Lawenda i Porter

Lidka pisze:Dawno już tu nie byłam i nie wiem jakie są teraz zasady przyznawania pomocy aleprzeczytalam dziś wpis w nowym wątku ulvhedin o znalezionych dwóch kociakach z chorymi oczami.
Byłaby możliwość pomocy dla tych kociaków?

viewtopic.php?f=1&t=179048-

ulvhedinn pisze:Jak w tytule :(

Niestety rok zaczął nam się koszmarnie. Nózkinek złapał paskudną infekcje pęcherza, plus biegunka. długie leczenie, dieta, badania. Kra- to samo.
Ale to jest wpisane w życie niesprawnych zwierzaków, ok.

Niestety....
Buba - moja długotrwała tymczaska- kotka miniaturka, nieco specjalnej troski postanowiła się posypać. brak apetytu, szybkie chudniecie. Badania- wykluczenie niemal wszystkiego. W tej chwili wet obstawia, że to chłoniak :( wyniki sa koszmarne. W zasadzie stan kota pozwala tylko na leczenie paliatywne, ale póki co kot je, chodzi, siusia, mizia się..... walczę o każdy komfortowy dzień malutkiej. Tylko, ze ta walka to.. kasa. Na dzień dzisiejszy juz poszło ponad 9 stówek i wciąż dochodzą nowe codzienne wydatki.

Do tego dwa kociaki. Miałam absolutnie nie brać NIC. NIC KOMPLETNIE. I... kociaki na działkach. Akurat w największe mrozy. Zakatarzone. Oczy w ropie.
Chłopak rudy jak marchewka, dziewuszka czarna z eleganckimi skarpetkami.
Ona ma jedno oczko, z drugiego zostały resztki, ona ma oba w strasznym stanie. We wtorek mamy wizytę u okulisty- trzeba sprawdzić, czy u malutkiej potrzebne jest usunięcie uszkodzonego oczka, a u chłopaka powalczyć o widzenie wogóle...

Finanse? Leżą i kwiczą.

W dalszym rachunku muszę zrobić paszczę u Kasi (czarna tymczaska). Sterylke Gabi (jak się odchudzi). nowa cziłka ma chore serduszko, potrzebny będzie kardiolog....

:placz:



posżło pw do ulv , oczywiście,że pomożemy :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26441
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto lut 07, 2017 14:48 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - Lawenda i Porter

Dzięki serdeczne.

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Wto lut 07, 2017 16:03 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - Helenka i Leopold

Klub Ślepaczkowy pisze:Z przyjemnoscią informujemy, iz jest możliwość przekazania 1 % dla ślepaczków dzieki uprzejmości Fundacji Agapeanimali :1luvu:

Obrazek

jednocześnie nie zapomnijcie o odliczeniu przekazanych darowizn dla ślepaczków od dochodu w PIT-0 (to dwa różne odliczenia) :ok:


zaznaczę,przekażę swój 1% w tym roku rozliczeniowym,także od mamy emerytki i koleżanki z pracy,którym corocznie rozliczam-niewiele tego będzie,ale zawsze :ok:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro lut 08, 2017 14:23 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - Lawenda i Porter

Porter juz po wizycie u dr Buczek ❤ na szczęście nie ma tragedii. Oczko stracil w wyniku urazu, kamien, kopniecie odprysk czegos nie wiadomo :(... dr Buczek usunęła rope, jest tam pozostałośc galki ocznej, ale nie trzeba otwierać, bedziemy podawac neomycinum i bedzie dobrze. Dr Buczek powiedziala, ze trzeba mu dac czas wydobrzec, odbudowac tluszczyk i bedzie dobrze ;) w koncu dobre wiesci :ok:
EDIT: dr Buczek powiedziala, ze wiecej takich kotow, jesli chodzi o zdrowie oczu. W lewe oko dostal sie jakis odprysk, ktore przebilo galke... to bylo takie uderzenie, ze rowniez w drugim oku stracil wzrok. Ok ktos niezdarnie je zaszyl. Ale jest w naprawde dobrym stanie.
z dt :1luvu:
ObrazekObrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26441
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lut 08, 2017 14:28 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - Lawenda i Porter

Mały Bond juz po operacji i powoli szykuje sie do domku stałego :ok: :ok: :ok:

Obrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26441
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lut 08, 2017 14:33 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - Lawenda i Porter

Leopold w końcu może oddychać przez nosek (co prawda charczy strasznie ale juz nie musi dyszeć z otwartym pyszkiem) Powoli zaczyna mu sie nudzić w łazience i zaczyna sobie narzekać pod dzwiami, co jest ogromnym postępem po tym jak nie był w stanie dojść do kuwety i sikał pod siebie... Je już normalnie suche jedzonko i pije wode wiec zniknęły mdłosci po Oridermylu ślinotoku już nie ma, czasem troche sie obsmarka ale to kwestia czasu az dojdzie do siebie. W czwartek jedziemy do karata na kontrolę, a mój dzielny mężczyzna (który tak sie boi igiel ze u dentysty siedzi bez znieczulenia) po krótkim instruktażu dr. Jakuba zebrał się w sobie i by nie stresować Leopolda podróżami do najbliższego weta sam robi mu zastrzyki z antybiotykiem wieści z dt :1luvu:

Obrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26441
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw lut 09, 2017 1:00 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - Lawenda i Porter

Dobre wieści :ok:
Najbardziej podoba mi się ta o mężczyźnie, co boi się igieł a mimo to robi zastrzyki :D :ok:
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10705
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw lut 09, 2017 7:10 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - Lawenda i Porter

Ducati
Obrazek

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Czw lut 09, 2017 11:25 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - Lawenda i Porter

Suuuper wieści :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 115 gości