Izi rak ?Izi bardzo chory kot ..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro gru 28, 2016 21:03 Re: Wigilia w ten piękny czas wszystkiego najnaj :)

To już teraz kciuki potrzymamy.

U mnie się jeszcze dziwią, że nie dość że kupa pieniędzy to jeszcze kupy na podłodze, dywanie. No jak to tak. Zgnoić sobie mieszkanie, zgroza. A co ja poradzę, ze Miluś ma problem ze zwieraczami? On się stara ale nie wychodzi. Tylko musze sobie sprawić dobry mop obrotowy. Doradźcie coś. Na razie żadne leczenie nie dało pozytywnych efektów. Teraz dostaje karsivan.

A przed świętami do naszego schronu baba przyniosła swojego kota bo posikiwał:( Koleżanka złośliwe życzenia złożyła. Pójść do weta nie było czasu ale do schronu oddać czemu nie.

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Śro gru 28, 2016 21:45 Re: Wigilia w ten piękny czas wszystkiego najnaj :)

Dorciu :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Śro gru 28, 2016 22:15 Re: Wigilia w ten piękny czas wszystkiego najnaj :)

Lidka pisze:To już teraz kciuki potrzymamy.

U mnie się jeszcze dziwią, że nie dość że kupa pieniędzy to jeszcze kupy na podłodze, dywanie. No jak to tak. Zgnoić sobie mieszkanie, zgroza. A co ja poradzę, ze Miluś ma problem ze zwieraczami? On się stara ale nie wychodzi. Tylko musze sobie sprawić dobry mop obrotowy. Doradźcie coś. Na razie żadne leczenie nie dało pozytywnych efektów. Teraz dostaje karsivan.

A przed świętami do naszego schronu baba przyniosła swojego kota bo posikiwał:( Koleżanka złośliwe życzenia złożyła. Pójść do weta nie było czasu ale do schronu oddać czemu nie.

tak było babsztylowi najłatwiej :evil:

a u mnie coś złego dzieje się z Tygrynią.
Zeskoczyła z drapaka i zaczęla iść tyłem ,myślę nic będzie rzygała ,ale nie szła wygięta w pałąk przez całe mieszkanie ,obłęd w oczach ,potem zaczęło nią kręcić ,wygięło tylną nóżkę i taka pogięta zaczęła chwiejnie uciekać przede mną...chciałam ją złapać ,pomóc jej .Ukryła się ,parę minut temu wyszła ,przestraszona ,ucieka ode mnie ,zaszyła się w dziurze i pilnuje czy nie idę .
Co się dzieje???? :cry: :cry: :cry:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43919
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro gru 28, 2016 22:26 Re: Wigilia w ten piękny czas wszystkiego najnaj :)

Cholera jasna. Mała trzymaj się!
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55402
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 12 >>

Post » Śro gru 28, 2016 22:31 Re: Wigilia w ten piękny czas wszystkiego najnaj :)

O matko, co się stało :(
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21559
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Śro gru 28, 2016 22:38 Re: Wigilia w ten piękny czas wszystkiego najnaj :)

Mój Ambar jak zaczęło chodzić wygiety to okazało się że jest zatkany kupa, wet zaraz się poznal. On za mało pije i przez kilka dni nie było mokr9ego i co przytkalo. Może to
Obrazek

Kalai

Avatar użytkownika
 
Posty: 1253
Od: Wto cze 30, 2015 1:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw gru 29, 2016 7:22 Re: Wigilia w ten piękny czas wszystkiego najnaj :)

Zator, złamana łapka? O matko!!!! :!:
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Czw gru 29, 2016 12:21 Re: Wigilia w ten piękny czas wszystkiego najnaj :)

Jak Tygrynia?
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55402
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 12 >>

Post » Czw gru 29, 2016 17:50 Re: Wigilia w ten piękny czas wszystkiego najnaj :)

ASK@ pisze:Jak Tygrynia?
:?:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21559
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Czw gru 29, 2016 19:50 Re: Wigilia w ten piękny czas wszystkiego najnaj :)

Niedawno wróciłam od weta ,byłyśmy na Białobrzeskiej .
Temperatura ok. brzuch ok.Bolesności brak.
Krew pobrana na wszystko co tylko możliwe nawet na amoniak (jest ok) czekamy na wynik ,na tą chwilę nic nie dostała i nie ma się do czego przyczepić :?
Długo była na obserwacji ,nic.
Wróciłam ,wyszłam z psami ,zaczynam wydawać obiado kolację (wyszłam z domu 15.15) a Tygrynia fik i leży i syczy :placz: :placz: :placz: podnosi się chwiejnie ,ucieka kuląc lewą tylną nogę .
Chciałam jechać z powrotem ,ale po co?minęło.
Zjadła i poszła do wersalki.

Izi strasznie się ucieszył jak wróciłam ,jeść ,krzyknął ,dawaj kobita jeść .
Je już tak malutko ,ale widzę że się poprawia i kupska wali jak bernardyn.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43919
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw gru 29, 2016 20:04 Re: Wigilia w ten piękny czas wszystkiego najnaj :)

Dorciu a może udałoby Ci się nagrac taki atak Tygryni i potem pokazać lekarzowi.
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35126
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Czw gru 29, 2016 20:07 Re: Wigilia w ten piękny czas wszystkiego najnaj :)

RTG kręgosłupa robili?
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Czw gru 29, 2016 20:11 Re: Wigilia w ten piękny czas wszystkiego najnaj :)

dorcia44 pisze:Wróciłam ,wyszłam z psami ,zaczynam wydawać obiado kolację (wyszłam z domu 15.15) a Tygrynia fik i leży i syczy :placz: :placz: :placz: podnosi się chwiejnie ,ucieka kuląc lewą tylną nogę .
Chciałam jechać z powrotem ,ale po co?minęło.
Zjadła i poszła do wersalki.

Czyli ze to raz jest ok, normalnie i potem jakis atak i jest tak,jak opisalas?
Nie rozumiem. Czy caly czas jest ten stan z chwiejnym chodem i wleczeniem
tylnej lapki?
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Czw gru 29, 2016 21:01 Re: Wigilia w ten piękny czas wszystkiego najnaj :)

Nie ,Moniko ,pojawia się atak ,trwa chwilę i wraca do normy .
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43919
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw gru 29, 2016 22:31 Re: Wigilia w ten piękny czas wszystkiego najnaj :)

Kurcze . 8O

Potrzymam za zdrowie :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Majestic-12 [Bot], nfd i 145 gości