Pimm's - str.10- najnowsze zdjęcie i wieści :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto cze 24, 2008 14:41

Siedzę,siedzę,cały czas z nim siedzę,z małymi przerwami,ale straszny dzikusek z niego i tak krzyczy... :( Mam nadzieję,że będzie lepiej...

Tunia_

 
Posty: 117
Od: Czw cze 19, 2008 10:48
Lokalizacja: Kraina Deszczowców

Post » Wto cze 24, 2008 14:55

No to ten oczekiwany ma juz wczesniackie rodzenstwo:))
A tak myslalam, zeby poradzic Ci wziecie dwojki.

Malca mozesz wziac na rece. Jesli jest w kacie gdzies to sprobuj zlapac za skore na karku. Matka nosi male chwytajac za kark. Jak sie tak bierze, nawet dzikusa to zwisa bezwladnie. Stanowczo przytul go do siebie a potem potrzyj nosem jego nesek. To rodzaj powitania. i glaszcz i przytulaj i mow cicho. Jak puscisz takiego delikwenta to bryknie bardzo szybko ale juz najgorsze bedzie za wami. Zdarzaja sie czasem przypadki, ze male sa bardzo wystraszone i boja sie panicznie dotyku, ale z mojego doswiadczenia wynika, ze nie jest takich zbyt wiele. Te, ktore mialy ze mna kontakt zwykle spokojnie potem daja sie lapac.
Zupelnie maluskie koty potrzebuja czestego karmienia, taki jak u Ciebie tez by potrzebowal, ale zawsze to co mu ofiarujesz bedzie lepsze od tego na wolnosci.
Powodzenia w mamkowaniu a jak masz problem to pisz:)

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Wto cze 24, 2008 15:19

Szczerze mówiąc to trochę boję się wziąć go na ręce,bo nie wiem czy to nie dziki kotek,czy zdrowy... Czy mogę bez obaw o zadrapanie czy ugryzienie wziąć takiego kotka na ręce?
Wiem,że to by pomogło,on jest teraz taki śpiący,położyłam mu kocyk,trochę się umył i przysypia :) Ale jeszcze się nie załatwiał :(

Tunia_

 
Posty: 117
Od: Czw cze 19, 2008 10:48
Lokalizacja: Kraina Deszczowców

Post » Wto cze 24, 2008 15:26

hehe, ja jestem cala podrapana od stop dp glow :wink: to moze i boli, ale grozne nie jest :lol:

Westi

 
Posty: 1594
Od: Pon sty 16, 2006 23:30
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto cze 24, 2008 15:36

Już po i wcale nie bolało (kotka oczywiście,bo tak się bał przytulania jakby to boleć miało :) ).
Wypręża się do głaskania i.... mruczał! :D Zaglądałam czy chłopiec czy dziewczynka,ale nie wiem :oops: Jest kochany,nie chciał zejść z kolan :D

Tunia_

 
Posty: 117
Od: Czw cze 19, 2008 10:48
Lokalizacja: Kraina Deszczowców

Post » Wto cze 24, 2008 15:42

No to najgorsze za wami:))
Teraz juz z gorki:)
Byle tylko mial blisko kuwete, zeby odrazu zalapal o co chodzi i problem z glowy a przyszlosc calkiem przyjemna.

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Wto cze 24, 2008 17:10

Pierwsze fotki znajdusia :)

Jakim jestem grożnym kotem ;)
Obrazek

Kocia piękność
Obrazek

A ku ku :)
Obrazek

No i wydaje mi się,że na pierwszy rzut oka oceniłam to maleństwo na zbyt młodego- jest malutki,ale ma chyba więcej niż myślałam ;)
No i trzeba będzie znależć jakieś alkoholowe imię,bo został znaleziony w... hurtowni alkoholi :D

P.S. Martwi mnie tylko,że się jeszcze nie załatwiał...
Ostatnio edytowano Wto wrz 09, 2008 15:36 przez Tunia_, łącznie edytowano 1 raz

Tunia_

 
Posty: 117
Od: Czw cze 19, 2008 10:48
Lokalizacja: Kraina Deszczowców

Post » Wto cze 24, 2008 18:46

jak bedzie dziewczynka to proponuje Tequilla :wink:

Westi

 
Posty: 1594
Od: Pon sty 16, 2006 23:30
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto cze 24, 2008 18:53

Okropnie grozna i piekna krowka:))
Sliczne malenstwo. Jesli potrafisz juz zlapac potwora to moze sprobuj pomasowac pupke kawaleczkiem delikatnego zwilzonego papieru toaletowego. wez wiekszy kawalek, zeby mialo w co wsiaknac jakby sie udalo sprowokowac.

Wyglada szczesliwie na calkiem zdrowego malca:))

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Wto cze 24, 2008 19:03

Możesz przy glaskaniu wymasowac mu brzuszek, bo tak kocie mamy robią. Ja mojego tymczasika zaczynalam tez karmic na kolanach, żeby skojarzyl czlowieka z jedzeniem. Jak zrobi urobek poza kuweta to zbierz i wrzuc do piasku - kota też postaw w kuwecie :ok:

Ślicznota :love:

MarciaMuuu

 
Posty: 13890
Od: Sob sie 25, 2007 19:36
Lokalizacja: Edinburgh

Post » Wto cze 24, 2008 22:34

Już jest super,zachowuje się jakby już kilka dni przynajmniej z nami mieszkał 8O :D Śpi najchętniej na kolanach,wcina pięknie,siku było,kupka nie :wink: Jest też coraz ładniejszy,po każdym myciu jeszcze śliczniejszy :)
Już go kocham :love:

Tunia_

 
Posty: 117
Od: Czw cze 19, 2008 10:48
Lokalizacja: Kraina Deszczowców

Post » Wto cze 24, 2008 22:46

Tunia_ pisze:Już jest super,zachowuje się jakby już kilka dni przynajmniej z nami mieszkał 8O :D Śpi najchętniej na kolanach,wcina pięknie,siku było,kupka nie :wink: Jest też coraz ładniejszy,po każdym myciu jeszcze śliczniejszy :)
Już go kocham :love:

Wcale,a wcale się nie dziwię tej miłości.Kicio jest POWALAJĄCY :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: Na drugim zdjęciu przykład niewinności :twisted: Taaa,one umieją omotać człowieka...

Jak dla mnie wygląda z "wierzchu" na chłopaka :roll:

Z imion trunkowych proponuję Metaksę (dla dziewczynki jakbym nie trafiła) lub Sheridan dla chłopaka (wygląd ma Sheridana!!)

MaybeXX

Avatar użytkownika
 
Posty: 9629
Od: Pon sie 13, 2007 17:18
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post » Wto cze 24, 2008 22:48

Bolsik dla chłopca, Browcia dla dziewuszki:)
Filemon, Nuteńka [*] kocham na wieki....
Franuś [*] w moim serduszku na zawsze
Dzwoneczku [*] Kochanie, pamiętam...
Bokiruniu [*] dziękuję...
Obrazek
Obrazek

Satoru

 
Posty: 11062
Od: Czw sie 21, 2003 13:32
Lokalizacja: Warszawa - Ochota

Post » Wto cze 24, 2008 23:28

Tokaj lub Bailey's dla kocurka, a dla dziewczynki Metaxa :)
Obrazek
"Jeśli powiedzą nam – chcecie za wiele –
jasne, że tak, chcemy za wiele, chcemy więcej, chcemy osiągnąć wszystko"

AKowiec

 
Posty: 823
Od: Wto cze 26, 2007 9:41
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto cze 24, 2008 23:42

Tunia_ pisze:Kocia piękność
Obrazek

Ja nie mogę!:love: :love: I jakie mam piękne stalowe oczeta! :love: :love:
Obrazek

Ewik

 
Posty: 6713
Od: Pt lip 25, 2003 22:55
Lokalizacja: Warszawa Bielany

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 187 gości