dwa, trzy?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lis 14, 2005 21:28

Zuzia-jedynaczka była niejadek okrutny, więc jedzenie się marnowało
przybyła Mysza-żarłok, jedzenia marnowało się już mniej
doszedł Szczempuś - jedzenie zawsze wymiecione do czysta
konkurencja dodaje apetytu :roll:

a kuwetę mamy jedną, ale duużą (sprzątam min. 4 x dziennie - zawsze jak jestem i widzę, że zabrudzona)
10 litrowa torba Cats Best Eco+ wystarcza nam na miesiąc
Obrazek

Amidalka

 
Posty: 4512
Od: Czw cze 10, 2004 14:46
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie lis 20, 2005 12:01

Ja miałam najpierw 1 kota, potem 2, teraz mam 3.

I:
1. sucha karma: trzecia kotka jej nie rusza, jedzą tylko 2 koty. Kupuję raz najaiś czas prosto od producenta hurtową ilość ACANY po 10 zł za 1kg. 5 kg mam na ok 4 miesiące.

2. Mokre: No tu idzie x 3. Ale: puszki kupuję te większej objętości, wiec jest taniej, mięsko z ryżem i warzywami (wcześniej jak były 2 to dostawały same mięsko), serek biały, śmietankę czasem, czasem żółtko. I nie jest źle:)

3. Żwirek: Raz na miesiąc kupuję 10l Cats Best. On jest akurat drogi (ok. 32 zł za 10 l), ale przetestowałam już wiele zwirków i ten mi najbardziej odpowiada, wiec się go trzymam mimo ceny.
Mam 2 kuwety dla 3 kotów i w zupełnosci wystarcza. Żwirek mógłby starczać pewnie na dłużej, ale ja mam takie skrzywienie, ze gdy tylko jestem w domu, a kot skorzysta z kuwety w sposób bardziej konkretny, to ja od razu ja sprzątam.

4. Wet: Kazda kotka ma inny termin szczepienia, wiec nie mam 3 szczepień w ciagu 1 miesiaca. Są w różnych latach, wiec sterylizacja też sie nie pokrywa. Leczenie: całe szczeście nie mam konieczności leczenia wszystkich trzech jednocześnie - bo wtedy moze to być przykre.

Takze u mnie: 3 koty to jest mniej niż razy 3. Ale wiecej niż razy 2. A przyjemności i radości x 1000 !
Obrazek
oraz masa kociąt do kochania www.kociezycie.pl

kulka

 
Posty: 929
Od: Pon lip 05, 2004 14:24
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], mt85 i 136 gości