Nim 7schr. Łódź.Marlon chory- powrót z adopcji:(( od str.81

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon wrz 16, 2013 21:38 Re: Nim 7schr. Łódź.Marlon chory- powrót z adopcji:(( od str

felin pisze:Podczytuję i wiecie co? 8O 8O 8O
To nie ten kot ma problemy psychiczne.
Ktoś tu się powinien szybko wybrać do odnośnego specjalisty - może jeszcze nie jest za późno.


Tez tak mysle :ok: :ok: :ok: choc obawiam sie, ze juz za pozno,
ObrazekObrazek

marysienka

 
Posty: 2526
Od: Pt gru 10, 2010 3:08
Lokalizacja: Szwecja

Post » Pon wrz 16, 2013 21:39 Re: Nim 7schr. Łódź.Marlon chory- powrót z adopcji:(( od str

Czytam, czytam posty ASIA EGIERD i im dłużej czytam tym mniej rozumiem ( a jakieś pojęcie o kotach "schroniskowych" mam i zawsze dość szybko były przedstawiane weterynarzom bo tzw. pozytywny stres też może spowodować pogorszenie stanu zdrowia).
Ostatnio edytowano Pon wrz 16, 2013 21:43 przez kotydwa12, łącznie edytowano 1 raz

kotydwa12

Avatar użytkownika
 
Posty: 989
Od: Wto lut 09, 2010 17:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon wrz 16, 2013 21:43 Re: Nim 7schr. Łódź.Marlon chory- powrót z adopcji:(( od str

Ja osobiście liczyłem na to, że Iwona go poobserwuje zleci badania za które zapłacimy i powie czy jest szansa żebyśmy nim mogli się zaopiekować i da jakieś wskazówki jak powinniśmy się nim zająć z jego dolegliwościami. Trudno komuś tylko z opisu powiedzieć jaki jest jego stan psychiczny czy inny i jak powinniśmy postępować. Przyjeżdżam z pracy a tu taki młyn, aż nie dobrze się robi!!! Wyłączam kompa bo mam tego dość!!! Wiem że są tu ludzie którzy dla zwierząt są baaaaaaardzo pomocni , dlatego życzę wszystkim słodkich snów!!! Dobranoc

Romualdo

 
Posty: 43
Od: Nie wrz 15, 2013 15:07

Post » Pon wrz 16, 2013 21:43 Re: Nim 7schr. Łódź.Marlon chory- powrót z adopcji:(( od str

A w ogóle jak tu taki ruch, to przy okazji "złe wolontariuszki" zapraszają na kolejny watek wyłudzający kasę od ludzi viewtopic.php?f=1&t=156229 :mrgreen:
Obrazek

andorka

 
Posty: 13160
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Pon wrz 16, 2013 21:44 Re: Nim 7schr. Łódź.Marlon chory- powrót z adopcji:(( od str

marysienka pisze:
felin pisze:Podczytuję i wiecie co? 8O 8O 8O
To nie ten kot ma problemy psychiczne.
Ktoś tu się powinien szybko wybrać do odnośnego specjalisty - może jeszcze nie jest za późno.


Tez tak mysle :ok: :ok: :ok: choc obawiam sie, ze juz za pozno,

To może choć nogi da się uratować :|

felin

Avatar użytkownika
 
Posty: 26000
Od: Wto sty 06, 2009 0:04
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon wrz 16, 2013 21:47 Re: Nim 7schr. Łódź.Marlon chory- powrót z adopcji:(( od str

ewan pisze:(...)
A teraz zrób sobie masaż relaksacyjny i wypij szklankę zimnej wody.


A może tę szklankę zimnej wody należało by wylać na rozgorączkowaną główkę?
Oj, byłoby duuużo pary...
To taka doraźna pomoc przed udaniem się do lekarza specjalisty.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Blekitny.Irys

 
Posty: 3329
Od: Nie lut 17, 2013 11:36
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 16, 2013 21:54 Re: Nim 7schr. Łódź.Marlon chory- powrót z adopcji:(( od str

Romualdo pisze:Ja osobiście liczyłem na to, że Iwona go poobserwuje zleci badania za które zapłacimy i powie czy jest szansa żebyśmy nim mogli się zaopiekować i da jakieś wskazówki jak powinniśmy się nim zająć z jego dolegliwościami. Trudno komuś tylko z opisu powiedzieć jaki jest jego stan psychiczny czy inny i jak powinniśmy postępować. Przyjeżdżam z pracy a tu taki młyn, aż nie dobrze się robi!!! Wyłączam kompa bo mam tego dość!!! Wiem że są tu ludzie którzy dla zwierząt są baaaaaaardzo pomocni , dlatego życzę wszystkim słodkich snów!!! Dobranoc

trzymamy kciuki za Marlonka. tyle

Mamrot

 
Posty: 2549
Od: Pon wrz 21, 2009 12:38

Post » Pon wrz 16, 2013 21:55 Re: Nim 7schr. Łódź.Marlon chory- powrót z adopcji:(( od str

a co ma wspólnego to odwodnienie z depresją, gdyby przyjechał ze schronu tak odwodniony 3 tyg temu , dziś pewno hulałby już za tęczowym mostem, albo ja o czymś nie wiem ,że koty z depresją są odwodnione i że to tak w parze idzie. Zawsze wiedziałam ,że depresja może powodować niechęć do jedzenia a dopiero niejedzenie odwodnienie. Dziewczyny jeśli jest jakaś nowa teza w tym temacie uświadomcie mnie, bo to chyba nowy objaw w medycynie.

anka22

 
Posty: 508
Od: Wto wrz 09, 2008 11:47
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 16, 2013 21:57 Re: Nim 7schr. Łódź.Marlon chory- powrót z adopcji:(( od str

Marlonku, dobrej nocki koteńku i zdrówka dla Ciebie :ok:
Obrazek

"Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu."
Ernest Hemingway

ewan

Avatar użytkownika
 
Posty: 5825
Od: Nie cze 21, 2009 19:19
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon wrz 16, 2013 22:09 Re: Nim 7schr. Łódź.Marlon chory- powrót z adopcji:(( od str

Marlonku :1luvu: zdrowiej koteńku mocne :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Wyrazy uznania dla naszych łódzkich wolontariuszek a w szczególności dla Ruru z pozdrowieńiami od Jaśminki :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

zwierzpomorskie szacun :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Farcia

Avatar użytkownika
 
Posty: 1201
Od: Pon lis 22, 2010 14:18
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 16, 2013 22:55 Re: Nim 7schr. Łódź.Marlon chory- powrót z adopcji:(( od str

jest mi cholernie przykro
z powodu tych wszystkich pomówień,
które spotkały dobrych ludzi,
takich jak zwierzpomorskie
na szczęście jaki jest koń każdy widzi
proszę róbcie swoje i nie przejmujcie się niczym.

Wszystkich bardzo proszę o ogromne kciuki za wyniki jutrzejsze Marlonka,
to teraz najważniejsze!

Jaśminka :1luvu:
Obrazek
Obrazek

ruru

 
Posty: 19904
Od: Sob gru 29, 2007 20:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 16, 2013 23:00 Re: Nim 7schr. Łódź.Marlon chory- powrót z adopcji:(( od str

Za Marlonka z całych sił :ok: :ok: :ok:

Ruru, psy szczekają, karawana jedzie dalej.
Trzymajcie się :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Blekitny.Irys

 
Posty: 3329
Od: Nie lut 17, 2013 11:36
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 16, 2013 23:02 Re: Nim 7schr. Łódź.Marlon chory- powrót z adopcji:(( od str

Ruru wszyscy widzieli jak jest,więc nie przejmuj się :ok:
My wiemy jak dużo robisz dla kotów i z jakim poświęceniem.

A za Marlonka trzymam bardzo mocno :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Idź zawsze do przodu,nie oglądaj się wstecz,nie holuj smutku za sobą....,,Dżem"

Annaa

 
Posty: 9795
Od: Sob lis 28, 2009 20:25
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 16, 2013 23:04 Re: Nim 7schr. Łódź.Marlon chory- powrót z adopcji:(( od str

ruru pisze:jest mi cholernie przykro
z powodu tych wszystkich pomówień,
które spotkały dobrych ludzi,
takich jak zwierzpomorskie
na szczęście jaki jest koń każdy widzi
proszę róbcie swoje i nie przejmujcie się niczym.

Wszystkich bardzo proszę o ogromne kciuki za wyniki jutrzejsze Marlonka,
to teraz najważniejsze!

Jaśminka :1luvu:


i tym optymistycznym akcentem mam nadzieję zakończyliśmy wątek pyskująco-pomówieniowy. Najważniejszy jest Marlonek i jego zdrowie. Ruru kochana, my wiemy jak jest. Dobroć obroni się sama :ok:
Obrazek

"Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu."
Ernest Hemingway

ewan

Avatar użytkownika
 
Posty: 5825
Od: Nie cze 21, 2009 19:19
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon wrz 16, 2013 23:18 Re: Nim 7schr. Łódź.Marlon chory- powrót z adopcji:(( od str

Bardzo proszę o powstrzymanie się od wzajemnych oskarżeń i złośliwych komentarzy.
Kot wrócił z adopcji i teraz chyba najważniejsze jest aby znaleść mu nowy dom.

ASIA EGIERD dostajesz upomnienie-zapoznaj się z regulaminem forum

MarKotek
ObrazekObrazekObrazek

MarKotek

 
Posty: 4247
Od: Pon lut 23, 2009 0:36
Lokalizacja: Będzin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: 4bot i 142 gości