Kotka w strasznym stanie [']- oby ten wątek był przestrogą!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lis 16, 2010 13:06 Re: Kotka w strasznym stanie [']- oby ten wątek był przestrogą!

joluka pisze:wiecie co - prześledziłam trochę wpisy Dota&koka na dogo.... - ona prowadzi też DT dla psów i ma chyba w tej chwili co najmniej dwa - oba wymagające specjalnej opieki, do tego dzieci.... :roll: :? - w zasadzie nie dziwię się, że nie miała czasu i głowy do tego, żeby odpowiednio zająć się tą biedną kotą.... :(

tylko dlaczego jej nie oddała od razu Antoninieśnieżce.....?????? - nigdy tego nie zrozumiem.... :cry:

Tego nikt nie zrozumie...

vega013

 
Posty: 14686
Od: Czw lut 22, 2007 20:00
Lokalizacja: Warszawa Radość

Post » Wto lis 16, 2010 13:14 Re: Kotka w strasznym stanie [']- oby ten wątek był przestrogą!

Asiu, może zamknąć ten wątek...
Historia tu opisana i tak mrozi krew w zylach - i bez naszych dalszych komentarzy.
Watek mam nadzieje do ABC trafi więc ta koszmarna osoba wiecej chyba kota nie dostanie.
Jeli nikt jeszcze nie zglosil tego przypadku w watku o dt to ja to chetnie zrobie.
Wiesz, mnie nachodza bardzo skrajne uczucia kiedy to wszystko czytam.
Z pretensjami do sbiebie, ze nie trafilam na ten watek w ospowiedniej porze wlacznie.
Zamknij, co?
Ta bezslinosc jest po prostu okropna...

magaaaa

 
Posty: 7599
Od: Pt paź 30, 2009 19:14

Post » Wto lis 16, 2010 13:16 Re: Kotka w strasznym stanie [']- oby ten wątek był przestrogą!

http://www.dogomania.pl/members/98202-dota-amp-koka jej profil na dogo,jakby ktoś chciał

szkoda słów na tą sprawę
2 kotki

monia_k

Avatar użytkownika
 
Posty: 1084
Od: Nie wrz 28, 2008 21:52

Post » Wto lis 16, 2010 13:19 Re: Kotka w strasznym stanie [']- oby ten wątek był przestrogą!

joluka pisze:wiecie co - prześledziłam trochę wpisy Dota&koka na dogo.... - ona prowadzi też DT dla psów i ma chyba w tej chwili co najmniej dwa - oba wymagające specjalnej opieki, do tego dzieci.... :roll: :? - w zasadzie nie dziwię się, że nie miała czasu i głowy do tego, żeby odpowiednio zająć się tą biedną kotą.... :(

tylko dlaczego jej nie oddała od razu Antoninieśnieżce.....?????? - nigdy tego nie zrozumiem.... :cry:


:strach: :conf: tragedia

Smarti chyba każdy (prawie każdy) ma coś takiego w sobie, że chciałby poradzić sobie sam/sama. Ja przynajmniej tak mam bo jestem cholerną perfekcjonistką :evil:
Ten wątek nauczył mnie jednak , że czasami to jest po prostu głupotą...
Obrazek
Obrazek Obrazek

Catnaperka

 
Posty: 4734
Od: Wto paź 12, 2010 10:28
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lis 16, 2010 13:22 Re: Kotka w strasznym stanie [']- oby ten wątek był przestrogą!

nie zamknę jeszcze - poczekam przez dzień/dwa - dlatego, że zaprosiłam poprzez dogo Dota&koka ponownie na wątek, aby wypowiedziała się na temat zarzutów i pytań, które wiele osób tu postawiło

jestem to winna wszystkim, którzy na miau zaangażowali się w temat kotki - a w zasadzie jest to winna Dorota, więc czekam z nadzieją, że pojawi się jednak tu choć na chwilę

joluka

 
Posty: 4844
Od: Nie gru 30, 2007 16:51
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post » Wto lis 16, 2010 13:26 Re: Kotka w strasznym stanie [']- oby ten wątek był przestrogą!

Moim zdaniem lepiej nie, ale Ty tu rządzisz.

Co ona moze miec na swoje usprawiedliwienie?
Parking?
Bądźmy poważni i szanujmy sie nawzajem.
Nadmieniam, ze mimo posiadania trójki dzieci na wszelkie argumenty o dzieciach pozostaję głucha - mnie jakoś dzieci w niczym nie przeszkadzają. Tylko to trzeba chciec.

magaaaa

 
Posty: 7599
Od: Pt paź 30, 2009 19:14

Post » Wto lis 16, 2010 13:44 Re: Kotka w strasznym stanie [']- oby ten wątek był przestrogą!

Nie chcę nikogo bronić, ale może dobrze było by ,, rozreklamować " gabinet wetki, która tak skutecznie leczyła kicię?? W głowie się to nie mieści.

Marudka

 
Posty: 1379
Od: Sob maja 03, 2008 15:22
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto lis 16, 2010 13:47 Re: Kotka w strasznym stanie [']- oby ten wątek był przestrogą!

magaaaa pisze:Nadmieniam, ze mimo posiadania trójki dzieci na wszelkie argumenty o dzieciach pozostaję głucha - mnie jakoś dzieci w niczym nie przeszkadzają. Tylko to trzeba chciec.

magaaaa, tak też nie można.
Zostawiłabyś w domu chorego dwulatka pod opieką trzylatka, żeby pojechać z kotem do weta? Targałabyś rozpalonego dzieciaka z anginą do poczekalni czy może zostawiłabyś dzieciaki na godzinę w samochodzie?
Kiedyś z dziwnym siniakiem na nóżce pojechaliśmy na dyżur do szpitala, zamknęli mnie z dzieckiem na oddziale na diagnostykę NA CAŁY TYDZIEŃ.
ka_towiczanka
 

Post » Wto lis 16, 2010 13:51 Re: Kotka w strasznym stanie [']- oby ten wątek był przestrogą!

Marudka pisze:Nie chcę nikogo bronić, ale może dobrze było by ,, rozreklamować " gabinet wetki, która tak skutecznie leczyła kicię?? W głowie się to nie mieści.


Też tak pomyślałam.
Obrazek
Obrazek Obrazek

Catnaperka

 
Posty: 4734
Od: Wto paź 12, 2010 10:28
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lis 16, 2010 14:00 Re: Kotka w strasznym stanie [']- oby ten wątek był przestrogą!

Kiedy mialam male dzieci i mieszkalam z nimi w pustelni to fakt, kotow chorych na dt nie bralam.
No tak. :|

magaaaa

 
Posty: 7599
Od: Pt paź 30, 2009 19:14

Post » Wto lis 16, 2010 15:02 Re: Kotka w strasznym stanie [']- oby ten wątek był przestrogą!

Catnaperka pisze:
Marudka pisze:Nie chcę nikogo bronić, ale może dobrze było by ,, rozreklamować " gabinet wetki, która tak skutecznie leczyła kicię?? W głowie się to nie mieści.


Też tak pomyślałam.


też jestem za
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Wto lis 16, 2010 15:04 Re: Kotka w strasznym stanie [']- oby ten wątek był przestrogą!

Na temat wetki nic dokładnie nie jest wiadomo. Z tym czy w ogóle widziała kotkę włącznie.
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lis 16, 2010 15:30 Re: Kotka w strasznym stanie [']- oby ten wątek był przestrogą!

Marudka pisze:Nie chcę nikogo bronić, ale może dobrze było by ,, rozreklamować " gabinet wetki, która tak skutecznie leczyła kicię?? W głowie się to nie mieści.

A może najpierw dowiedzieć się co wetka miałaby na ten temat do powiedzenia?
Ile razy kicię widziała i jak leczyła?
Bo to, co ktoś w necie pisze, nie musi się zgadzać z rzeczywistością...
...

CoToMa

Avatar użytkownika
 
Posty: 34546
Od: Pon sie 21, 2006 14:34

Post » Wto lis 16, 2010 15:36 Re: Kotka w strasznym stanie [']- oby ten wątek był przestrogą!

tyle że nikt z nas nie ma pojęcia, która to wetka i jaka lecznica.....

joluka

 
Posty: 4844
Od: Nie gru 30, 2007 16:51
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post » Wto lis 16, 2010 15:40 Re: Kotka w strasznym stanie [']- oby ten wątek był przestrogą!

dziewczyny ,przepraszam- chcę wziąć kicia Ernesta z tego wątku-glodzi się w schronie i boimy się aby nie było za póżno... viewtopic.php?f=1&t=115681&start=1095

ale potrzebuję pomocy na michę-każda,nawet najmniejsza wpłata pomoże,więc proszę... :)
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: 4bot, Majestic-12 [Bot] i 196 gości