DT Smarti 7-domku dla Fila -gdzie jesteś ?!?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lis 07, 2011 16:15 DT Smarti 7-domku dla Fila -gdzie jesteś ?!?

Mojemu DT patronuje SMARTI :kotek: :1luvu: -a więc oddaję mu głos...




Smarti to ja...



Obrazek


jestem, jak wiedzą Ci, którzy mnie poznali, piękny mądry i szlachetny :D :ryk:

i chcę przebywać tylko w miłym towarzystwie bo przebywanie w nieciekawym :( ...mogłoby mi zaszkodzić na urodę :mrgreen: :ryk:

.......


linki do poprzednich części wątku DT Smarti są tu:



:arrow: część 1-sza - viewtopic.php?f=1&t=121985&start=0,
:arrow: część 2-ga - viewtopic.php?f=1&t=123549&start=0
:arrow: część 3-cia - viewtopic.php?f=1&t=124899&start=0
:arrow: część 4-ta - viewtopic.php?f=1&t=127558&start=0
:arrow: część 5-ta - viewtopic.php?f=1&t=129795
:arrow: część 6-ta - viewtopic.php?f=1&t=131825&start=0
Ostatnio edytowano Śro sty 11, 2012 16:01 przez smarti, łącznie edytowano 21 razy
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Pon lis 07, 2011 16:15 Re: DT Smarti 7 !!

w okresie od sierpnia 2010, do pażdziernika 2011 wyadoptowałam 43 koty-wszystkie z nich znalazły wspaniałe i kochające domki-z czterdziestoma jestem dotąd w kontakcie.

DT Smarti to:
"moja skromna osoba" :D -karmiąca,lecząca,sprzątająca samodzielnie lub przy pomocy osób zatrudnionych mi do pomocy przez mojego TŻ-ta :1luvu: ,
Mój hojny TŻ :1luvu: - mądry człowiek o wielkim sercu i równie wielkiej miłości do zwierząt :1luvu: -finansujący całość mojego "uroczego hobby", oraz oswajający dzikuny i miziający miziaki,
Lekarz Weterynarii Kamil K. :ok: nie szczędzący czasu,serca i siły na wszechstronną i codzienną leczniczą opiekę nad kotami,

a także Marzenia11 :) odbywająca bardzo trudne i odpowiedzialne wizyty przedadopcyjne,odbierająca telefony i odpowiadająca na maile (dawniej prowadząca rozliczenia i bazarki),
znowu Marzenia11 wraz z Aburacze zamieszczający ogłoszenia dla moich kotów,
Szalony Kot-również zamieszczający ogłoszenia (i autorka wszystkich ogłoszeń w początkowym okresie)
a także
Zaprzyjażnione Autorytety,
Życzliwe Duszyczki,
oraz osoby zawsze,w razie potrzeby gotowe mi pomóc w każdy sposób-np. pożyczając klatkę,darowując kuwete czy ofiarując inną pomoc..

:arrow: Mój DT działa już od wielu miesięcy za moje własne pieniądze (czytaj: mojego Dobrego TŻ-ta)
-przez pierwszych kilka miesięcy prowadzenia dt głównie jeszcze w 2010 r i na przełomie 2010/2011.,przyjmowałam wpłaty (sięgające razem nie więcej niż kilku % ogólnych kosztów pochłanianych przez kicie) i drobną pomoc rzeczową w miare trudnej sytuacji życiowej i nawału wydatków-a nawet prosiłam o wpłaty (ja wydaję na utrzymanie (bez zadnych kosztów weterynaryjnych) 1 kota miesięcznie min.100zł a więc łatwo obliczyć ile kosztują mnie moje tymczasy) za co byłam na tym forum wielokrotnie besztana, obrażana, gnojona, mieszana z błotem jak również straszona .

Jednakże nawet poważne przywary maluczkich nie są w stanie zniechęcić mnie do pomagania potrzebującym..
... i tak, w miarę poprawiającej się sytuacji materialnej umożliwiającej mi takie działanie, a także w pewnym sensie na przekór zawistnym a często niewiele realnie robiącym osobom (a na pewno nie na tym poziomie i nie w tym standardzie co ja) zdecydowałam się nie korzystać z żadnej pomocy finansowej, chyba że powierzający lub sympatyk kota ma wyrażną chęć wspóuczestniczenia w opiece nad danym kotem.

:arrow: Traktuję swoje działanie bardzo odpowiedzialnie-
staram się doprowadzać koty do możliwie najlepszego w danym przypadku stanu zdrowia, nie bacząc na często trudny stan zdrowia w jakim kota otrzymałam, nie szczędząc czasu, trudu i wydatków-lecząc je zawsze u najlepszych znanych w kraju specjalistów w danej dziedzinie i wydać koty (oczywiście całkowicie bezpłatnie i bez zwrotu kosztów) do najlepszego,wszechstronnie sprawdzanego a nawet czasem "zniechęcanego" :ryk: domku.
Koty opuszczające nasz DT są "zaopatrzone" na wiele wiele lat szczęśliwego i zdrowego życia . Przykładem takiego podejścia jest bezprecedensowe na tym forum, czyszczenie ząbków z kamienia "w standardzie", oraz zapewniona gratisowa dla Domku (czytaj: opłacona przez mojego dobrego TŻ-ta) opieka weterynaryjna przez pierwszy miesiąc po adopcji, jedynie pod warunkiem dowiezienia danego kotka przez Domek do gabinetu mojego weta,lub też w przypadku Jego wizyty domowej za zwrotem kosztów dojazdu.


Tym samym określenie "kot gotowy do domku" oznacza stan minimalny w jakim ja wypuszczam koty ze swojego dt ,czyli kot jest:
:arrow: zaszczepiony,
:arrow: odrobaczony tyle razy ile potrzeba + na wyjscie,
:arrow: aktualnie całkowicie zdrowy,
:arrow: zsocjalizowany,
:arrow: bezbłędnie kuwetkujący,
:arrow: wysterylizowany ( nie-tylko jeśli jest jeszcze za młody, ale wtedy zawsze z opcją darmowej sterylizacji u mojego weta w pakiecie z kotem, pod warunkiem dowiezienia i odebrania),
:arrow: z wyczyszczonymi ząbkami-jeśli tego wymagały,
:arrow: z obciętmi pazurkami,
:arrow: wyczesany :mrgreen: i wypasiony :ryk:
:arrow: z książeczką zdrowia,
:arrow: zaczipowany,
:arrow: przejrzany najdalej w przeddzień lub w dniu wyjazdu przez weterynarza,
:arrow: trzymający w łapkach wyprawkę i przebierający łapkami za swoim Dużym,
:arrow: mający świadomość bezpłatnej dla Domku opieki weterynaryjnej przez miesiąc po adopcji :kotek:

:kotek: generalnie taki ktory w moim dt traci już tylko swój cenny czas i zajmuje miejscówkę innej potrzebującej biedzie


w niedalekiej przyszłości (finanse :mrgreen:) wszystkie koty opuszczające mój DT będą przetestowane w kierunku kocich chorób zakażnych.
Ostatnio edytowano Śro sty 11, 2012 16:02 przez smarti, łącznie edytowano 8 razy
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Pon lis 07, 2011 16:16 Re: DT Smarti 7 !!

..ponieważ przy tylu tymczasach (teraz to pikuś-mam "tylko" ...naście kochanych footer :D ) czasem się lekko gubię to ten post będzie od dziś moim notatnikiem.
Będę tu zapisawać co któremu kotu "uczyniłam" za pomocą naszego własnego weta a i innych wetów w wypadku gdy potrzebny jest najlepszy w kraju lub okolicy specjalista-tak aby wiedzieć co jeszcze mam do zrobienia a co już nie :D .
gdyby ktoś życzliwie nastawiony do naszej działalności i śledzący wątek naszego dt miał czas i ochotę i mógł mi przypomnieć o kotach które jeszcze mam a nie są tu zanotowane-co mają zrobione , to będe dozgonnie wdzięczna :D

natomiast złośliwych i zazdrosnych prosze o powstrzymanie się od komentarzy i bystrych uwag-piszę skrótami dla siebie i dla współprowadząych nasze dt w pełni zrozumiałymi a ten post ma mieć dla mnie wartość użytkową a nie reklamową.
sie.2011:
Poszły do domków:
Blusia,
Czarnulka z szarańczy/Mała.

wrz.2011:
Burania-ma na brzusiu "niefachową" bo zygzakowatą ledwo widoczną bliznę-mimo to rozcięta-okazała się wysterylizowana. ząbki wyczyszczone,
Rysia-ledwo widoczna blizna po sterylce ale prosta,profesjonalna-kici wet. nie ciął-czekamy czy pojawi się rujka,ząbki wyczyszczone.
Sznycelek-fatalne ząbki wyczyszczone.
Funio-ząbki wyczyszczone,
Cowboy-ząbki wyczyszczone.
Buba-wysterylizowana.
Syjamunia-bez blizny,otwarta,bez śladów macicy,ząbki wyczyszczone.
Poszły do domków:
Buba,
Misia,
Filemon,
Cowboy/w domku Maciuś,

pażdż 2011:
Bonifacek-ząbki wyczyszczone,
Poszły do domków:
Syjamunia/w domku Biała 8O ,
Sznycelek,
Zozi,
Pysia/w domku Zuzka,
Bonifacek/w domku Laki,
Neśmiałka/w domku Katastrofka
8O :strach:

dr.Garncarz:Pinia i Rysia na wizycie.
Durian-zabki wyczyszczone.

Rysia ma rujkę.

22 pażdż 2011:

Mućka-brak sterylki bo blizna,wyczyszczone bardzo zakamienione ząbki.
Coffi-sterylka,ząbki,uszki.

3 list 2011
zdjęcie szwów po sterylce Coffi,Pinia i Rysia.
antybiotyk biorą BeBe,Mucia,Milka.
wszystkie książeczki wypisane.
brak szczepień tylko u BeBe i Muci.

w dniach 5-29 listopada-urlop naszego weta :(

list 2011
Poszły do domków:
BeBe,
Coffi,
Carla,
Isia,
Pinia,
Mućka,
Burania
Promyczek

Burania niestety wróciła z adopcji-rozpaczała tak bardzo że po kilkunastu godzinach w domku wróciła "na stare śmiecie :mrgreen: "

18 list-Ciumcia u dr.Neski-nerki lepiej,anemia wyleczona ale katarek :(

20-go list przyjechały z Gdyni gdzie były wyłapywane przez zwyrodnialców "na skórki" :kotek: Maciuś, :kotek: Skórek i :kotek: Skórka ,
oraz z Palucha :kotek: Śnieżka, :kotek: Pasztet, :kotek: Diego, :kotek: Figa, :kotek: , :kotek: Ulubienica(Uula), :kotek: Margarita(Margo).

21 list dostałam wiad z DS-u że po krótkim leczeniu na stole u weta podczas kroplówki odszedł Roman[']..Jego Pani w rozpaczy bo jak sama powiedziała "kochała go bardziej niż męża.."

25 list Śnieżka,Figa i Krówka u dr.Garncarza.
Ostatnio edytowano Pt lis 25, 2011 13:05 przez smarti, łącznie edytowano 8 razy
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Pon lis 07, 2011 16:16 Re: DT Smarti 7 !!

a oto nowy banerek do kopiowania autorstwa nieocenionego Szalonego Kota :1luvu:


Szalony Kot pisze:To akurat na początek już 7 8O części będzie...

Obrazek

Kod: Zaznacz cały
 [URL=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=131825/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/3074/banerburania2.png[/IMG][/URL]



DT Smarti na facebook'u!

Kod: Zaznacz cały
 [url=http://www.facebook.com/pages/Dom-Tymczasowy-u-Smarti/213693878650800]DT Smarti na facebook'u![/url]

serdeczna prośba o wklejanie :D
Ostatnio edytowano Nie sty 15, 2012 11:26 przez smarti, łącznie edytowano 6 razy
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Pon lis 07, 2011 16:16 Re: DT Smarti 7 !!

Koty gotowe do adopcji posiadające ogłoszenia:

Promyk,
Simba i Zuza,
Burania,
Rysia.

Koty gotowe do adopcji czekające na swoje ogłoszenia:

Funio,
Pinia,
Kulka,
Isia,
Zozol2,



Koty niegotowe do adopcji wraz z podaną przyczyną:

Krówka-brzydkie oczko,
Milka-leczony glut przewlekły,oraz zewnątrzwydzielnicza niewydolność trzustki.
Ciumcia-leczona anemia i zapalenie dróg moczowych,
Nesca-dzikunka oswajania,
Pedros-dzikunek oswajany.
Ostatnio edytowano Pt lis 11, 2011 19:30 przez smarti, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Pon lis 07, 2011 16:17 Re: DT Smarti 7 !!

:D
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35360
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon lis 07, 2011 16:17 Re: DT Smarti 7 !!

W ciągu pierwszego roku działania dt domy stałe znalazły 32 koty.

Trisia Tom Jerry Melania Carlito Fionka Devi Mojito Luna Bąbel Arni Mrusia Julka Lalka Ernest Jadzia Chmurka Buri Dymniaczka Pingwinka Norka, Norek, Parking GabiKizia, Mizia Bella Trusia Karmel Rolex Carmen Mika-Morunia

Znalazły domy: od sierpnia [/color]2011

sierpień 2011
:kotek: Blusia - ds w Warszawie - Wola
:kotek: czarna koteńka z białą kropką (z szarańczy) - ds w Warszawie - Bemowo

wrzesień 2011
:kotek: Kałboj vel Maciuś - ds w Warszawie - Praga
:kotek: Buba - ds w Warszawie
:kotek: Misia - ds w Warszawie - Praga
:kotek: Filemon - ds w Warszawie - Praga Południe

październik 2011
:kotek: Zozolek (z coffiowych) - ds Warszawa - Anin
:kotek: Syjameczka - ds Warszawa - Bemowo
:kotek: Niesmiałka vel Czarnula (z szarańczy) - ds Kanie pod Pruszkowem
:kotek: Pysia (z carlowych) - ds Warszawa - Anin
:kotek: Bonifacy - ds Warszawa - Żoliborz

listopad 2011
:kotek: BeBe - ds Wola Mrokowska
:kotek: Carla
:kotek: Coffi
:kotek: Isia - ds Marki
:kotek: Mućka - ds Piaseczno
:kotek: Pinia - ds Warszawa - Muranów
:kotek: Promyk - ds Wołomin

grudzień 2011
:kotek: Simba i Zuza - ds Warszawa - Służew
:kotek: Rysia - ds Warszawa - Stegny

styczeń 2012
:kotek: Sznycelek - ds Poznań
Ostatnio edytowano Pt sty 06, 2012 22:46 przez Marzenia11, łącznie edytowano 13 razy
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35360
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon lis 07, 2011 16:17 Re: DT Smarti 7 !!

Ale ciem wyszpiegowałam :D
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35360
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon lis 07, 2011 16:19 Re: DT Smarti 7 !!

Ci napisałam :D :mrgreen:


smarti pisze:
Marzenia11 pisze:No to jeszcze raz:

Obrazek Obrazek

:?: :?: :?:
:D :D :D
:ok: :ok: :ok:


A więc dogrywka:

pytanie końkursowe brzmi:
kim nie jest kicia na lewym zdjęciu mimo że bardzo tego kooś przypomina :1luvu: :kotek: :kotek: :1luvu:

na zdjęciu z prawej jest BeBe :kotek:

w dogrywce biorą udział Edytka i Szalony :D
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Pon lis 07, 2011 16:24 Re: DT Smarti 7 !!

To ja się melduję i melduję, że spotkanie potwierdzone – będziemy w czwartek wieczorem :ok: :ok: Tylko żadnych makijaży i picowania ;) Koty niech będą soute, a nawet kogo sie da możecie postarzyć, łapki poprzycinać, oczko wydłubać ;)

alareipan

 
Posty: 7217
Od: Wto lip 22, 2008 13:50
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lis 07, 2011 16:25 Re: DT Smarti 7 !!

sik :kotek:
Obrazek Obrazek

jamkasica

 
Posty: 3205
Od: Śro sie 25, 2010 9:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lis 07, 2011 16:26 Re: DT Smarti 7 !!

wszystko wg zaleceń sie zrobi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Pon lis 07, 2011 16:28 Re: DT Smarti 7 !!

smarti pisze:wszystko wg zaleceń sie zrobi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


siem nie zgadzam na wydłubanie oczka Coffi!!! :wink: ona ma inne niewątpliwe , w "tym typie", zalety :D :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35360
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon lis 07, 2011 16:51 Re: DT Smarti 7 !!

no dooobra,oczko zostawimy :mrgreen: ,
wystarczy że z niej dzikun jakich mało - i tak nikt przenigdy jej nie zechce-to ją i tak kwalifikuje...
"martwię się" tylko o Karlolcię-ona ma wszystko wporzo a nawet więcej niż wporzo :kotek: :ryk:
...może ją posunę w latach za pomocą Alu spray'a posiwiając jej skronie :D :ok:


jak do dobrze że są na świecie tacy dla których kotek "im gorszy tym lepszy"

Ciumol byłaby w sam raz ...piękna inaczej -np z Kulunią dla równowagi-bo też piękna herbu ślepowron :kotek: :ok: ,
...albo z zagluconą Milką...tylko jak karmić dwa koty różnym żarciem :roll: jak się np.wychodzi do pracy..
Ostatnio edytowano Pon lis 07, 2011 16:54 przez smarti, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Pon lis 07, 2011 16:53 Re: DT Smarti 7 !!

:D witam

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 177 gości